Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Doua cutremure s-au produs in judetul Buzau, in mai putin de doua ore

publicat 2017-10-14 09:00:10 (Romania-TV)
Doua cutremure s-au produs in judetul Buzau, in mai putin de doua ore Doua cutremure s-au produs, sambata dimineata, in judetul Buzau, in mai putin de doua ore, unul dintre ele avand magnitudinea de 3,1. ...continuare.

CUTREMUR in Buzau, noaptea trecuta

publicat 2017-10-14 08:30:05 (Evenimentul-Zilei)
CUTREMUR in Buzau, noaptea trecuta Romania a fost lovita de un nou cutremur, in noaptea de vineri spre sambata, al unsprezecelea de la inceputul lunii octombrie. ...continuare.

Cod GALBEN de VANT PUTERNIC in sudul Romaniei

publicat 2017-10-14 08:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Cod GALBEN de VANT PUTERNIC in sudul Romaniei Meteorologii avertizeaza populatia din judetele Buzau, Prahova, Arges si Dambovita cu privire la intensificari ale vantului de pana la 85 de kilometri pe ora. ...continuare.

Alerta de fenomene periculoase. Ce judete sunt vizate

publicat 2017-10-14 08:00:02 (Antena3)
Alerta de fenomene periculoase. Ce judete sunt vizate Meteorologii au emis, sâmbata, cod galben de vânt puternic pentru zonele montane din judetele Buzau, Prahova, Arges si Dâmbovita, fiind asteptate rafale care pot depasi 85 de kilometri la... ...continuare.

Scene de o violenta extrema intre doi elevi, la un colegiu din Buzau. VIDEO

publicat 2017-10-13 21:30:06 (ProTV)
Conducerea Colegiului Economic din Buzau a început o ancheta dupa ce vineri, într-o pauza, doi elevi de clasa a XI-a s-au batut în incinta unitatii de învatamânt. Bataia a fost filmata de unii dintre colegi si a ajuns în mediul online. ...continuare.

Ancheta dupa ce doi elevi s-au batut la Colegiului Economic din Buzau

publicat 2017-10-13 20:00:07 (Romania-TV)
Ancheta dupa ce doi elevi s-au batut la Colegiului Economic din Buzau Conducerea Colegiului Economic din Buzau a demarat o ancheta dupa ce, vineri, pe retelele de socializare a aparut un filmulet in care doi elevi isi imparteau pumni si picioare, iar colegii lor au asistat, fara sa intervina. ...continuare.

VIDEO / Scene socante! Doi elevi de liceu s-au batut ca-n ringul de box intr-o clasa! Incredibil ce faceau unii dintre colegi in timpul luptei

publicat 2017-10-13 14:15:02 (CanCan)
Momente violente s-au petrecut in urma cu cateva ore la Colegiul Economic din Buzau. Doi elevi de clasa a XI-a s-au luat la bataie, sub privirile ingrozite ale colegilor. Cei doi si-au impartit pumni si picioare, dupa un conflict izbucnit intr-una dintre pauze, scrie reporterbuzoian.ro. Pe imaginile filmate chiar de unul dintre adolescenti se aude cum altii ii incurajeaza pe batausi.Cei doi adolescenti, ambii in clasa a XI-a E de la Colegiul Economic din Buzau, ar fi avut ceva de impartit... ...continuare.

Imagini socante intr-o scoala din Buzau. Bataie cu pumni si picioare intre doi elevi de liceu

publicat 2017-10-13 14:00:02 (Antena3)
Imagini socante intr-o scoala din Buzau. Bataie cu pumni si picioare intre doi elevi de liceu Incident violent, vineri dimineata, la Colegiul Economic din Buzau. Doi elevi de clasa a XI-a si-au impartit pumni si picioare dupa un conflict izbucnit intr-una dintre pauze. Colegii au asistat... ...continuare.

Doua fetite au fost lovite de o masina in judetul Buzau

publicat 2017-10-13 11:30:09 (Romania-TV)
Doua fetite au fost lovite de o masina in judetul Buzau Doua fetite au fost lovite de o masina in judetul Buzau, dupa ce au iesit in viteza dintr-un magazin si au sarit in fata autoturismului prin spatele unui camion. ...continuare.

Accident GRAV in Buzau: o femeie a murit pe loc

publicat 2017-10-13 10:45:16 (Realitatea-TV)
Accident GRAV in Buzau: o femeie a murit pe loc O femeie a murit dupa ce a fost accidentata vineri de dimineata, de un autoturism in satul Dambroca, judetul Buzau. ...continuare.