Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




MANDAT EUROPEAN de ARESTARE pentru Ioan Bene. Omul de afaceri a fost condamnat in dosarul Uioreanu

publicat 2018-02-12 17:30:04 (Evenimentul-Zilei)
MANDAT EUROPEAN de ARESTARE pentru Ioan Bene. Omul de afaceri a fost condamnat in dosarul Uioreanu Tribunalul Cluj a emis mandat european de arestare pe numele unui om de afaceri controversat. Ioan Bene, condamnat la 3 ani si 8 luni pentru dare de mita in dosarul fostului presedinte al Consiliului Judetean Cluj, Horea Uioreanu, este cautat in toata Europa dupa ce acesta a fugit de la domiciliu. ...continuare.

S-au deschis inscrierile la Innovation Labs 2018 pentru Bucuresti, Cluj-Napoca, Iasi, Sibiu si Timisoara

publicat 2018-02-12 17:00:02 (AgoraNews)
S-au deschis inscrierile la Innovation Labs 2018 pentru Bucuresti, Cluj-Napoca, Iasi, Sibiu si Timisoara Acceleratorul Innovation Labs 2018 invita tinerii pasionati de tehnologie si inovare digitala sa isi puna ideile in miscare in Hackathoanele si programele de mentorat organizate in Bucuresti, Cluj-Napoca, Iasi, Sibiu si Timisoara. ...continuare.

Afaceristul Ioan Bene, condamnat in dosarul Uioreanu, a fost dat in urmarire internationala

publicat 2018-02-12 16:45:24 (Libertatea)
Afaceristul Ioan Bene, condamnat in dosarul Uioreanu, a fost dat in urmarire internationala Tribunalul Cluj a emis mandat european de arestare pe numele omului de afaceri Ioan Bene, condamnat la 3 ani si 8 luni pentru dare de mita in dosarul fostului presedinte al Consiliului Judetean Cluj, Horea Uioreanu, dupa ce acesta nu a fost gasit la domiciliu. Purtatorul de cuvant al IPJ Cluj-Napoca, Carmen Jucan, a declarat, […] Post-ul Afaceristul Ioan Bene, condamnat in dosarul Uioreanu, a fost dat in urmarire internationala apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Omul de afaceri Ioan Bene, condamnat in dosarul Uioreanu, dat in urmarire internationala

publicat 2018-02-12 16:00:29 (Romania-TV)
Omul de afaceri Ioan Bene, condamnat in dosarul Uioreanu, dat in urmarire internationala Tribunalul Cluj a emis mandat european de arestare pe numele omului de afaceri Ioan Bene, condamnat la 3 ani si 8 luni pentru dare de mita in dosarul fostului presedinte al Consiliului Judetean Cluj, Horea Uioreanu, dupa ce acesta nu a fost gasit la domiciliu. ...continuare.

Omul de afaceri Ioan Bene, condamnat in dosarul Uioreanu, dat in urmarire internationala

publicat 2018-02-12 15:45:25 (Mediafax)
Omul de afaceri Ioan Bene, condamnat in dosarul Uioreanu, dat in urmarire internationala Tribunalul Cluj a emis mandat european de arestare pe numele omului de afaceri Ioan Bene, condamnat la 3 ani si 8 luni pentru dare de mita in dosarul fostului presedinte al Consiliului Judetean Cluj, Horea Uioreanu, dupa ce acesta nu a fost gasit la domiciliu, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

A rabufnit abia acum! MM Stoica face praf arbitrajul din derby-ul cu CFR Cluj si il ataca din nou pe Dan Petrescu: "Asa se intampla cand nu ai argumente" » Ironii catre un fost dinamovist

publicat 2018-02-12 11:45:08 (Gazeta-Sporturilor)
A rabufnit abia acum! MM Stoica face praf arbitrajul din derby-ul cu CFR Cluj si il ataca din nou pe Dan Petrescu: Asa se intampla cand nu ai argumente » Ironii catre un fost dinamovist Mihai Stoica, directorul sportiv al FCSB-ului, a acuzat în termeni duri arbitrajul lui Marcel Bîrsan de la meciul cu CFR Cluj de sâmbata, 1-1. Oficialul stelist reclama golul marcat de clujeni în prima repriza, dar si un penalty neacordat ros-albastrilor.  "Daca am avea si un arbitraj corect, ceea ce a lipsit la ultimul meci, ar fi foarte bine. ... ...continuare.

Circa 250 de persoane au protestat ieri la Bucuresti, Cluj-Napoca si Sibiu

publicat 2018-02-12 08:45:03 (Bursa)
Circa 250 de persoane au protestat ieri la Bucuresti, Cluj-Napoca si Sibiu Circa 250 de persoane au protestat, ieri seara, in Bucuresti, Cluj-Napoca si Sibiu, impotriva Guvernului si a modificarilor legilor Justitiei. ...continuare.

FOTO FCSB, inteptata de Universitatea Craiova dupa asistenta de la meciul cu CFR Cluj: "Asta e batalia voastra"

publicat 2018-02-11 18:45:08 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO FCSB, inteptata de Universitatea Craiova dupa asistenta de la meciul cu CFR Cluj: Asta e batalia voastra Mirajul noului stadion al Universitatii Craiova continua sa produca o emulatie importanta în rândul fanilor olteni: peste 20.000 de spectatori sunt asteptati la meciul din aceasta seara cu Sepsi Sfântu Gheorghe, care se va juca de la ora 20:45. Prezenta numeroasa de la meciurile de pe teren propriu i-a facut pe oficialii olteni sa treaca la ironii la adresa celor de la FCSB, care au avut o asistenta sub asteptari la meciul de aseara cu CFR Cluj, 1-1. ... ...continuare.

Nu s-a abtinut! Mesajul lui MM Stoica catre Dan Petrescu dupa FCSB - CFR Cluj: "Poate se uita si el" » Ce acuza stelistul

publicat 2018-02-11 12:30:11 (Gazeta-Sporturilor)
Nu s-a abtinut! Mesajul lui MM Stoica catre Dan Petrescu dupa FCSB - CFR Cluj: Poate se uita si el » Ce acuza stelistul Mihai Stoica, directorul sportiv de la FCSB, a postat astazi un mesaj catre Dan Petrescu, dupa remiza dintre FCSB si CFR Cluj, 1-1. Oficialul stelist a avut un mesaj catre Dan Petrescu, cu care a lucrat la Unirea Urziceni si care a criticat dur arbitrajul lui Marcel Bîrsan, si a avut un mesaj si catre CFR.  Stoica sustine ca la golul marcat de CFR Cluj a fost fault în atac, la duelul dintre Muresan si Momcilovici. ... ...continuare.

FCSB si CFR Cluj au REMIZAT in derby-ul campionatului. Dan Petrescu a IZBUCNIT: "De multa vreme n-am mai vazut asa ceva"

publicat 2018-02-11 00:15:04 (Evenimentul-Zilei)
FCSB si CFR Cluj au REMIZAT in derby-ul campionatului. Dan Petrescu a IZBUCNIT: De multa vreme n-am mai vazut asa ceva FCSB a incheiat la egalitate, scor 1-1, partida disputata, sambata, pe "Arena Nationala", impotriva formatiei CFR Cluj, in etapa a 24-a a Ligii I. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA