Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Wizz Air va zbura din martie de la Bucuresti si Cluj la Atena, bilele fiind deja la vanzare

publicat 2017-10-16 15:45:08 (Ziarul-Financiar)
Wizz Air va zbura din martie de la Bucuresti si Cluj la Atena, bilele fiind deja la vanzare Wizz Air, cea mare companie aeriana low cost din Europa Centrala si de Est si liderul companiilor aeriene din Romania, va introduce din 25 martie zboruri pe ruta Bucuresti-Atena si Cluj-Atena, biletele fiind deja la vanzare.Odata cu lansarea acestor noi zboruri, Wizz Air ajunge la 143 de rute de la 10 aeroporturi din Romania, catre 21 tari.Cursa Bucuresti-Atena va fi zilnica, iar Cluj-Atena in zilele de "Ne bucuram sa adaugam retelei noastre de destinatii Atena, un oras atat de iubit in... ...continuare.

Congresul Ligii alesilor locali ai PNL va avea loc pe 25 noiembrie, la Cluj

publicat 2017-10-16 15:45:06 (Romania-TV)
Congresul Ligii alesilor locali ai PNL va avea loc pe 25 noiembrie, la Cluj Congresul Ligii alesilor locali ai PNL se va intruni pe 25 noiembrie, la Cluj, a anuntat luni presedintele liberalilor, Ludovic Orban. ...continuare.

Producatorul de cosmetice Farmec Cluj va deschide zece magazine in 2018. "Cand alegem un oras, ne uitam la puterea de cumparare, la investitiile din oras, la nivelul zonelor rezidentiale"

publicat 2017-10-16 00:15:24 (Ziarul-Financiar)
Producatorul de cosmetice Farmec Cluj va deschide zece magazine in 2018. Cand alegem un oras, ne uitam la puterea de cumparare, la investitiile din oras, la nivelul zonelor rezidentiale Citeste si: Reteaua de magazine si segmentul online au urcat cu 9% afacerile Farmec Cluj Producatorul de cosmetice Farmec continua expansiunea in retail dupa ce a vandut produse de 1 milion de euro in propriile magazine in S1 Isi diversifica businessul, de la productie de cosmetice la distributie. Mircea Turdean, Farmec Cluj: Avem masini, forta de vanzari si depozite. Alte companii pot beneficia de serviciile noastre de distributie Producatorul de cosmetice Farmec din Cluj-Napoca, un business... ...continuare.

Antrenorul lui FC Botosani, multumit de remiza cu CFR Cluj: "Altul a fost obiectivul, nu sa incurcam pe cineva"

publicat 2017-10-15 23:15:07 (Gazeta-Sporturilor)
Antrenorul lui FC Botosani, multumit de remiza cu CFR Cluj: Altul a fost obiectivul, nu sa incurcam pe cineva Costel Enache, tehnicianul celor de la FC Botosani, a comentat rezultatul de egalitate obtinut de echipa sa pe terenul liderului CFR Cluj, 0-0. "Cu totii încercam sa confirmam ceea ce am realizat pâna acum si sa ne depasim limitele. Știam ca CFR are un potential ofensiv foarte bun, trebuia sa facem un joc defensiv la fel de bun. Ne-am bazat pe contraatac, consider ca stim sa facem acest lucru. ... ...continuare.

CFR Cluj pierde puncte cu Botosani

publicat 2017-10-15 23:00:07 (OnlineSport)
Liderul la zi din Liga 1 Betano, CFR Cluj, a pierdut doua puncte pe teren propriu, duminica seara, in meciul cu FC Botosani din etapa a 14-a. ...continuare.

LIVE CFR Cluj - Botosani (20:45)

publicat 2017-10-15 19:15:06 (OnlineSport)
Liderul CFR Cluj primeste vizita celor de la FC Botosani in primul meci al returului din Liga 1 Betano. Meciul este live text in aceasta pagina si poate fi urmarit cu live stream legal aici. ...continuare.

Incendiu in Cluj. O scoala a fost cuprinsa de flacari VIDEO

publicat 2017-10-15 18:30:08 (Romania-TV)
Incendiu in Cluj. O scoala a fost cuprinsa de flacari VIDEO Un incendiu de amploare s-a produs in judetul Cluj. Pompierii au intervenit de urgenta dupa ce o scoala a fost cuprinsa de flacari, informeaza . ...continuare.

Ministrul Comunicatiilor si Societatii Informationale, intalnire de lucru cu angajatii Postei Romane din sase judete

publicat 2017-10-15 16:45:01 (Bursa)
Ministrul Comunicatiilor si Societatii Informationale, intalnire de lucru cu angajatii Postei Romane din sase judete Ministrul Comunicatiilor si Societatii Informationale, Lucian Sova, a participat astazi alaturi de directorul general interimar al Companiei Posta Romana, Elena Petrascu, la o sedinta de lucru, la Cluj-Napoca, a reprezentantilor angajatilor CNPR din regiunea Nord-Vest, respectiv judetele Bihor, Bistrita-Nasaud, Cluj, Maramures, Satu-Mare si Salaj, potrivit unui comunicat al ministerului. ...continuare.

Barbat din Cluj, salvat de sotie. I-a daruit un rinichi sotului de ziua copilului lor

publicat 2017-10-15 11:15:08 (ProTV)
Viata unui barbat din Cluj a fost salvata la Brasov de sotia lui, care i-a donat un rinichi. Interventia chirurgicala a avut loc vineri la Centrul de transplant renal „Giiles Mentha” din cadrul Spitalului Sf. Constantin din Brasov. ...continuare.

CFR Cluj se poate distanta astazi la sase puncte de FCSB!

publicat 2017-10-15 09:45:02 (CanCan)
CFR Cluj va primi astazi de la ora 20:45 in Gruia vizita revelatiei Ligii i, FC Botosani. In cazul unui succes in fata moldovenilor, elevii lui Dan Petrescu se vor distanta la 6 puncte in fruntea clasamentului fata de FCSB si CSU Craiova, echipe aflate pe locurile 2 si 3 in Liga I cu 29 de puncte, cele doua fiind despartite de golaveraj. In tur, la debutul pe banca ardelenilor, Dan Petrescu nu a reusit la Botosani decat o remiza, 1-1.In celalalt meci al zilei, nou-promovata Sepsi OSK Sfantu... ...continuare.