Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Incident grav in Capitala. Medicii incearca sa salveze un barbat care s-a aruncat in raul Dambovita

publicat 2018-02-06 09:00:02 (Antena3)
Incident grav in Capitala. Medicii incearca sa salveze un barbat care s-a aruncat in raul Dambovita Un barbat care a intrat in raul Dambovita este resucitat la aceasta ora de echipajele medicale.  Scafandrii au intervenit marti dimineata dupa ce s-a sesizat, printr-un apel la serviciul de urgenta... ...continuare.

Avertizare meteo! Cod portocaliu de fenomene periculoase pentru sapte judete

publicat 2018-02-03 15:15:02 (Antena3)
Avertizare meteo! Cod portocaliu de fenomene periculoase pentru sapte judete Administratia Nationala de Meteorologie a emis sambata atentionari nowcasting Cod portocaliu de vant puternic pentru zona de munte a judetelor Prahova, Arges, Dambovita, Hunedoara, Caras-Severin, Sibiu si... ...continuare.

Demisie in PSD! I s-a retras sprijinul politic si a renuntat la functie!

publicat 2018-02-02 23:30:02 (CanCan)
Demisie in PSD! I s-a retras sprijinul politic si a renuntat la functie! Presedintele Consiliului Judetean (CJ) Dambovita, Alexandru Oprea, si-a dat vineri demisia din functie, dupa ce PSD i-a retras sprijinul politic.Membrii Comitetului Executiv al PSD Dambovita au analizat in sedinta de vineri activitatea reprezentantilor partidului in consiliul judetean si au votat retragerea sprijinului politic lui Oprea, scrie agerpres.ro.''Am luat decizia de retragere a sprijinului politic pentru functia de presedinte al CJ Dambovita in ceea ce il priveste pe Alexandru... ...continuare.

"PSD i-a retras sprijinul politic". Anuntul a fost facut de Adrian Tutuianu

publicat 2018-02-02 23:00:28 (Realitatea-TV)
"PSD i-a retras sprijinul politic". Anuntul a fost facut de Adrian Tutuianu Presedintele Consiliului Judetean (CJ) Dambovita, Alexandru Oprea, si-a dat vineri demisia din functie, dupa ce PSD i-a retras sprijinul politic. ...continuare.

Presedintele CJ Dambovita, Alexandru Oprea, si-a dat demisia, dupa ce PSD i-a retras sprijinul politic. Tutuianu ramane

publicat 2018-02-02 22:15:28 (Romania-TV)
Presedintele CJ Dambovita, Alexandru Oprea, si-a dat demisia, dupa ce PSD i-a retras sprijinul politic. Tutuianu ramane Presedintele Consiliului Judetean (CJ) Dambovita, Alexandru Oprea, si-a dat vineri demisia din functie, dupa ce PSD i-a retras sprijinul politic. ...continuare.

Un lider PSD important si-a dat demisia dupa ce partidul i-a retras sprijinul politic

publicat 2018-02-02 22:15:01 (Antena3)
Un lider PSD important si-a dat demisia dupa ce partidul i-a retras sprijinul politic  Presedintele Consiliului Judetean (CJ) Dambovita, Alexandru Oprea, si-a dat vineri demisia din functie, dupa ce PSD i-a retras sprijinul politic.  Membrii Comitetului Executiv al PSD Dambovita au... ...continuare.

Momente de groaza pentru doua copile. O fetita de 7 ani si una de 13 ani, violate in Dambovita

publicat 2018-02-02 15:15:26 (Romania-TV)
Momente de groaza pentru doua copile. O fetita de 7 ani si una de 13 ani, violate in Dambovita Politistii din Gaesti, judetul Dambovita, cerceteaza doua cazuri de agresiuni sexuale ale caror victime au fost doua minore, una in varsta de 13 ani, violata de concubinul mamei sale, si alta de sapte ani, agresata sexual de un barbat de 62 de ani care ii este si ruda. ...continuare.

Val de agresiuni sexuale asupa copiilor in judetul Dambovita

publicat 2018-02-02 14:30:25 (Libertatea)
Val de agresiuni sexuale asupa copiilor in judetul Dambovita Situatie dramatica in judetul Dambovita, unde autoritatile se confrunta, in ultimele zile, cu un val de agresiuni sexuale ale caror victime sunt copiii. O fata de 13 ani a fost agresata sexual, in repetate randuri, de catre concubunul mamei sale, la Dragodana. La Corbii Mari, o fetita de doar sapte ani a fost abuzata sexual […] Post-ul Val de agresiuni sexuale asupa copiilor in judetul Dambovita apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Caz revoltator la o scoala din Dambovita. Un profesor a fost batut de elev

publicat 2018-02-01 22:15:29 (Romania-TV)
Caz revoltator la o scoala din Dambovita. Un profesor a fost batut de elev Un nou caz socant s-a petrecut la o scoala din Romania. Un elev de clasa a sasea si-a luat la bataie profesorul si doar interventia politiei l-a scapat pe dascal din mainile agresorului. ...continuare.

Batran din Dambovita, ranit grav cand incerca sa isi salveze animalele

publicat 2018-02-01 08:15:38 (ProTV)
Batran din Dambovita, ranit grav cand incerca sa isi salveze animalele Flacarile au mistuit o gospodarie din Valea Voievozilor, judetul Dâmbovita. Proprietarul, un batrân de 84 de ani, s-a luptat cu focul ca sa-si salveze animalele si a suferit arsuri grave. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA