Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Atentie! Meteorologii au emis COD GALBEN de VISCOL. Care sunt zonele afectate

publicat 2017-11-22 08:15:02 (Antena-1)
Atentie! Meteorologii au emis COD GALBEN de VISCOL. Care sunt zonele afectate Meteorologii au emis miercuri dimineata a avertizare cu Cod galben pentru zona de munte a judetelor Prahova, Arges si Dambovita. In aceste regiuni se vor semnala: la peste 1900 m vor fi intensificari ale vantului ce vor depasi 80 km/h viscolind ninsoarea si spulberand zapada. ...continuare.

Prahova, Arges si Dambovita, sub avertizare cod galben de vant

publicat 2017-11-22 07:45:05 (Mediafax)
Prahova, Arges si Dambovita, sub avertizare cod galben de vant Judetele Prahova, Arges si Dambovita sunt, miercuri dimineata, sub avertizare cod galben de vant puternic. ...continuare.

Clanurile baietilor rai din Romania. Ghenosu, cel mai de temut interlop din Dambovita, REȚINUT

publicat 2017-11-15 11:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Clanurile baietilor rai din Romania. Ghenosu, cel mai de temut interlop din Dambovita, REȚINUT Politia tine sub lupa clanurile din tara. Astfel, intr-o deschindere ca in filme, capul lumii interlope din Targoviste, Florin Parjol, zis Ghenosul a fost retinut chiar de la sala de forta, intr-un mall, impreuna cu fiu lui. ...continuare.

RAZBOI TOTAL in PSD! Un lider din partid i-a cerut DEMISIA lui Dragnea

publicat 2017-11-14 21:00:03 (Evenimentul-Zilei)
RAZBOI TOTAL in PSD! Un lider din partid i-a cerut DEMISIA lui Dragnea Demisia sefului PSD a fost ceruta chiar din interior. Vicepresedintele PSD Dambovita a cerut ca Liviu Dragnea sa demisioneze din fruntea Camerei Deputatilor. ...continuare.

Inca un membru PSD ii cere demisia lui Dragnea

publicat 2017-11-14 19:30:11 (Realitatea-TV)
Inca un membru PSD ii cere demisia lui Dragnea Vicepresedintele PSD Dambovita, Fanut Costea, a afirmat la un post local de televiziune ca liderul partidului, Liviu Dragnea, ar trebui sa demisioneze de la conducerea Camerei Deputatilor. ...continuare.

Un vicepresedinte PSD ii cere demisia lui Liviu Dragnea

publicat 2017-11-14 18:30:01 (Antena3)
Un vicepresedinte PSD ii cere demisia lui Liviu Dragnea Vicepresedintele PSD Dambovita Fanut Costea a afirmat la un post local de televiziune ca liderul partidului, Liviu Dragnea, ar trebui sa demisioneze de la conducerea Camerei Deputatilor. "Da! Liviu... ...continuare.

Cinci asemanari frapante intre dosarul Teldrum si Gala Bute

publicat 2017-11-13 17:15:02 (Catalin-Tolontan)
Ce similitudini pot exista intre gala de box profesionist Bute – Mendy, finantata de la stat, si asfaltarea drumului judetean Dambovita Gratia – Dobrotesti, cu tranzitie prin  Silistea si Ciolanesti? De fapt, exista multe coincidente. Pentru ca fenomenele acuzate sunt [...] ...continuare.

Un sofer a cazut cu masina in raul Dambovita, in zona Cotroceni din Capitala (FOTO & VIDEO)

publicat 2017-11-13 12:45:07 (Libertatea)
Un sofer a cazut cu masina in raul Dambovita, in zona Cotroceni din Capitala (FOTO & VIDEO) Un sofer a cazut cu masina in Dambovita, in zona Cotroceni. Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta (ISU) Bucuresti-Ilfov anunta ca un autoturism a cazut in raul Dambovita, la intersectia Splaiul Independentei cu Șoseaua Cotroceni, in dimineata zilei de luni, 13 noiembrie, in jurul orei 00:38. Un apel la numarul de urgente 112 anunta ca un […] Post-ul Un sofer a cazut cu masina in raul Dambovita, in zona Cotroceni din Capitala (FOTO & VIDEO) apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.