Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




O padure din Dambovita pare a fi blestemata. Doi oameni au murit in nici 2 saptamani

publicat 2017-09-26 08:00:23 (ProTV)
Un copac i-a adus sfârsitul unui barbat de 45 de ani din Valea Lunga, judetul Dâmbovita. Arborele s-a prabusit peste bietul om, care a fost gasit mort. ...continuare.

Un copil de 13 ani si bunicul sau au cazut in raul Dambovita

publicat 2017-09-24 19:30:11 (ProTV)
Un copil de 13 ani si bunicul acestuia au cazut, duminica, în râul Dâmbovita, în zona Splaiul Unirii din Bucuresti, fiind scosi de scafandri si transportati la spital, anunta Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta (ISU) Bucuresti - Ilfov. ...continuare.

Interventie de urgenta a pompierilor din Capitala, dupa ce un copil si bunicul lui au cazut in Dambovita

publicat 2017-09-24 19:15:10 (Romania-TV)
Interventie de urgenta a pompierilor din Capitala, dupa ce un copil si bunicul lui au cazut in Dambovita Un copil de 13 ani si bunicul sau, in varsta de 60 de ani, au fost scosi duminica din raul Dambovita, zona Splaiul Unirii, de pompierii bucuresteni. ...continuare.

La un pas de tragedie, in Capitala. Un copil si bunicul lui au cazut in raul Dambovita

publicat 2017-09-24 18:30:08 (Realitatea-TV)
La un pas de tragedie, in Capitala. Un copil si bunicul lui au cazut in raul Dambovita Doua ambulante SMURD si mai multi scafandri s-au deplasat la fata locului. ...continuare.

Cutremur de suprafata langa Bucuresti, anunta INFP

publicat 2017-09-23 19:15:07 (Romania-TV)
Cutremur de suprafata langa Bucuresti, anunta INFP Un cutremur cu magnitudinea 2,4 pe scara Richter a avut loc, sambata, in Dambovita, potrivit Institutului National pentru Fizica Pamantului (INFP). ...continuare.

Daca ti se da de pomana in amintirea Regelui Cioaba nu te atinge de nimic! Motivul pentru care trebuie sa chemi imediat Politia

publicat 2017-09-22 17:00:02 (Antena3)
Daca ti se da de pomana in amintirea Regelui Cioaba nu te atinge de nimic! Motivul pentru care trebuie sa chemi imediat Politia "Pomana Regelui Cioaba" face noi victime. Doua femei din Dambovita au ramas fara bijuteriile din aur dupa ce au fost pacalite prin aceasta inselaciune, scrie... ...continuare.

Rupere de nori in Vrancea si Dambovita. Mii de gospadarii, fara curent electric in urma furtunii

publicat 2017-09-21 00:30:02 (Antena3)
Rupere de nori in Vrancea si Dambovita. Mii de gospadarii, fara curent electric in urma furtunii Aproximativ 4000 de gospodarii din judetul Vrancea au ramas fara energie electrica miercuri noaptea, din cauza ploii si a vijeliilor înregistrate în ultimele ore. În judetul Dâmbovita,... ...continuare.

Furtuni in Romania. Aici poti vedea in timp real fiecare fulger

publicat 2017-09-20 17:45:02 (Antena3)
Furtuni in Romania. Aici poti vedea in timp real fiecare fulger Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis, miercuri, o avertizare Cod portocaliu de ploi insemnate cantitativ si instabilitate atmosferica deosebit de accentuata pentru judetele Dambovita,... ...continuare.