Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Politist amenintat pe Facebook, dupa ce a lasat un sofer fara permis: "Te prind si te tai!"

publicat 2017-09-19 13:45:07 (Realitatea-TV)
Politist amenintat pe Facebook, dupa ce a lasat un sofer fara permis: Te prind si te tai! Un politist din judetul Dolj a fost amenintat de un sofer pe care l-a amendat si lasata fara permis in urma unui control in trafic. ...continuare.

VIDEO+FOTO Inca o victorie pentru FC U Craiova in Liga 4 Dolj » Parcurs perfect dupa primele 6 etape. Toate rezultatele din serie + clasamentul

publicat 2017-09-16 18:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO+FOTO Inca o victorie pentru FC U Craiova in Liga 4 Dolj » Parcurs perfect dupa primele 6 etape. Toate rezultatele din serie + clasamentul FC U Craiova, echipa revenita în aceasta vara în fotbalul profesionist dupa patru ani de inactivitate, a obtinut o noua victorie în Liga 4 Dolj. "Campioana unei mari iubiri" s-a impus în deplasare pe terenul lui Danubius Bechet, scor 4-1, echipa care pâna la acest joc avea si ea punctaj maxim în serie. Reusitele alb-albastrilor au purtat semnatura lui Raicea, Luica si Balan, cel care a reusit o "dubla". ... ...continuare.

Inca o victorie pentru FC U Craiova in Liga 4 Dolj » Parcurs perfect dupa primele sase etape

publicat 2017-09-16 17:45:04 (Gazeta-Sporturilor)
Inca o victorie pentru FC U Craiova in Liga 4 Dolj » Parcurs perfect dupa primele sase etape FC U Craiova, echipa revenita în acesata vara în fotbalul profesionist dupa patru ani de inactivitate, a obtinut o noua victorie în Liga 4 Dolj. "Campioana unei mari iubiri" s-a impus în deplasare pe terenul lui Danubius Bechet, scor 4-1. Reusitele alb-albastrilor au purtat semnatura lui Raicea, Luica si Balan, cel care a reusit o "dubla". ... ...continuare.

ALERTA - Victorie in instanta! Procesul lui Darius Valcov reluat de la ZERO

publicat 2017-09-14 14:15:02 (Click)
ALERTA - Victorie in instanta! Procesul lui Darius Valcov reluat de la ZERO Magistratii Tribunalului Dolj au admis cererea fostului ministru al Finantelor, Darius Valcov, de a se prezenta la Politia Slatina o data la doua saptamani, ca obligatie a controlului judiciar, in timp ce procesul acesuia va fi reluat de la zero, cu reaudierea martorilor, potrivit Citeste mai departe... ...continuare.

PUNCT ȘI DE LA CAPAT! Procesul lui Darius Valcov din nou pe masa judecatorilor

publicat 2017-09-14 14:00:03 (Evenimentul-Zilei)
PUNCT ȘI DE LA CAPAT! Procesul lui Darius Valcov din nou pe masa judecatorilor Judecatorii din Tribunalul Dolj au decis ca procesul fostului ministru al Finantelor, Darius Valcov, trebuie reluat. Conform Codului, magistratii au stabilit ca nu au fost respectate deciziile CEDO, astfel incat au hotarat sa reia procesul de la "punctul zero", rechizitoriul. ...continuare.

Procesul lui Darius Valcov se reia de la zero la Tribunalul Dolj

publicat 2017-09-14 13:45:09 (Romania-TV)
Procesul lui Darius Valcov se reia de la zero la Tribunalul Dolj Magistratii Tribunalului Dolj au admis cererea fostului ministru al Finantelor, Darius Valcov, de a se prezenta la Politia Slatina o data la doua saptamani, ca obligatie a controlului judiciar, in timp ce procesul acesuia va fi reluat de la zero, cu reaudierea martorilor. ...continuare.

Procesul lui Darius Valcov, reluat de la zero la Tribunalul Dolj

publicat 2017-09-14 13:00:29 (Ziarul-Financiar)
Procesul lui Darius Valcov, reluat de la zero la Tribunalul Dolj Magistratii Tribunalului Dolj au admis cererea fostului ministru al Finantelor, Darius Valcov, de a se prezenta la Politia Slatina o data la doua saptamani, ca obligatie a controlului judiciar, in timp ce procesul acesuia va fi reluat de la zero, cu reaudierea martorilor. ...continuare.

liveSCORE » FC U Craiova joaca acum in Liga a 4-a din Dolj! S-au marcat deja 4 goluri

publicat 2017-09-09 17:45:04 (Gazeta-Sporturilor)
liveSCORE » FC U Craiova joaca acum in Liga a 4-a din Dolj! S-au marcat deja 4 goluri FC U Craiova, liderul din Liga a 4-a din Dolj, joaca acum pe stadionul Aripile din Craiova cu UT Dabuleni. Meciul a început la ora 17:00. Partida poate fi urmarita în format liveSCORE pe GSP.ro. LIVE: FC U Craiova - UT Dabuleni 4-0 ...continuare.

"Inventatorul" din Dolj revine cu o noua inventie: OZN-ul oltenesc

publicat 2017-09-08 17:15:09 (ProTV)
Inventatorul din Dolj revine cu o noua inventie: OZN-ul oltenesc Un inginer din judetul Dolj tine cu orice pret sa comunice cu extraterestrii. În urma cu câtiva ani, omul a realizat o farfurie zburatoare din otel pe care a amplasat-o în fata primariei din localitate. ...continuare.

Inca un procuror cere sa plece de la DNA

publicat 2017-09-05 16:30:12 (Ziarul-Financiar)
Inca un procuror cere sa plece de la DNA Procurorul Cristina Fota Barbulescu a cerut incetarea activitatii la Directia Nationala Anticoruptie (DNA) si revenire la Parchetul de pe langa Tribunalul Dolj, solicitarea aflandu-se pe ordinea de zi a sedintei Sectiei pentru procurori a CSM din 7 septembrie. ...continuare.