Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Restrictii privind accesul vizitatorilor in spitalele din Galati pentru prevenirea raspandirii gripei

publicat 2018-02-08 13:30:22 (Libertatea)
Restrictii privind accesul vizitatorilor in spitalele din Galati pentru prevenirea raspandirii gripei In toate spitalele din judetul Galati se aplica o serie de reguli pentru prevenirea raspandirii gripei si a virozelor, accesul vizitatorilor cu simptome respiratorii fiind interzis. De la inceputul sezonului rece, in judetul Galati s-au inregistrat trei cazuri de gripa. Totodata, in ultima saptamana de raportare de la DSP, peste 3.000 de persoane s-au prezentat […] Post-ul Restrictii privind accesul vizitatorilor in spitalele din Galati pentru prevenirea raspandirii gripei apare prima... ...continuare.

Suspect al crimei din oficiul postal dezafectat din Galati, retinut

publicat 2018-02-06 11:30:03 (Cotidianul)
Suspect al crimei din oficiul postal dezafectat din Galati, retinut In timpul audierilor care au avut loc in timpul noptii de luni spre marti [...] The post Suspect al crimei din oficiul postal dezafectat din Galati, retinut appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Tanar retinut pentru uciderea barbatului injunghiat si incendiat din Galati

publicat 2018-02-06 10:30:28 (Romania-TV)
Tanar retinut pentru uciderea barbatului injunghiat si incendiat din Galati Un tanar de 26 de ani a fost retinut pentru uciderea barbatului de aproximativ 50 de ani, gasit injunghiat si incendiat intr-o cladire dezafectata din municipiul Galati. ...continuare.

Traficanti de droguri din Buzau si Galati, arestati dupa ce au fost prinsi in flagrant

publicat 2018-02-06 07:45:27 (ProTV)
Cinci indivizi din Buzau si Galati au fost trimisi în spatele gratiilor pentru 30 de zile, iar o tânara a fost plasata în arest la domiciliu pentru trafic de droguri. ...continuare.

Directoare de gradinita, audiata in dosarul lui Mihail Boldea: "Nici n-am indraznit sa fac licitatie"

publicat 2018-02-06 00:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Directoare de gradinita, audiata in dosarul lui Mihail Boldea: Nici n-am indraznit sa fac licitatie Curtea de Apel Bucuresti a continuat audierile in dosarul in care fostul deputat Mihail Boldea este acuzat ca a modernizat scolile din Galati cu firmele lui "de casa". ...continuare.

Grupare de traficanti de etnobotanice, anihilata de politisti din judetele Buzau, Galati si Prahova/FOTO

publicat 2018-02-05 19:30:24 (Libertatea)
Grupare de traficanti de etnobotanice, anihilata de politisti din judetele Buzau, Galati si Prahova/FOTO Raspunsul Politiei dupa moartea prematura a unui adolescent de 18 ani, rapus de etnobotanice, si dupa ce numai in ultima saptamina sapte tineri au ajuns drogati la spitalul din Buzau. Oamenii legii din judetele Buzau, Galati si Prahova, sub coordonarea procurorilor DIICOT Buzau au reusit sa destructureze o grupare de traficanti de etnobotanice care aprovizionau […] Post-ul Grupare de traficanti de etnobotanice, anihilata de politisti din judetele Buzau, Galati si Prahova/FOTO apare... ...continuare.

Caz socant in Galati. Un om al strazii a fost injunghiat, iar apoi incendiat. Politia a deschis o ancheta

publicat 2018-02-05 15:30:02 (Antena3)
Caz socant in Galati. Un om al strazii a fost injunghiat, iar apoi incendiat. Politia a deschis o ancheta O noua crima oribila zguduie orasul Galati. Cazul este similar cu cel de anii trecuti, cand doi oameni ai strazi au murit dupa ce au fost incendiati.  De data aceasta un alt barbat este injunghiat si incendiat... ...continuare.

Caz infiorator in Galati: Om al strazii injunghiat si incendiat

publicat 2018-02-05 15:00:27 (Realitatea-TV)
Caz infiorator in Galati: Om al strazii injunghiat si incendiat Caz infiorator in Galati. Un om al strazii a fost gasit injunghiat si incendiat intr-un oficiu postal dezafectat. Oamenii legii au deschis un dosar penal pentru infractiunea de omor. ...continuare.

Un om al strazii a fost injunghiat si incendiat. A fost deschisa o ancheta

publicat 2018-02-05 12:45:27 (Romania-TV)
Un om al strazii a fost injunghiat si incendiat. A fost deschisa o ancheta Un barbat fara adapost a fost descoperit decedat intr-o casa dezafectata din municipiul Galati, iar anchetatorii au stabilit ca a fost injunghiat si incendiat, Parchetul de pe langa Tribunalul Galati a deschis un dosar penal pentru omor. ...continuare.

Om al strazii, gasit mort dupa ce a fost injunghiat si incendiat intr-o casa dezafectata din Galati

publicat 2018-02-05 12:45:24 (Libertatea)
Om al strazii, gasit mort dupa ce a fost injunghiat si incendiat intr-o casa dezafectata din Galati Un om al strazii, cu varsta intre 45 si 50 de ani, a fost gasit fara suflare, injunghiat si incendiat, intr-o casa dezafectata din municipiul Galati. Procurorii au deschis un dosar penal pentru omor si fac cercetari pentru identificarea agresorului. „Este vorba despre un om fara adapost, B.F., cu varsta intre 45 si 50 de […] Post-ul Om al strazii, gasit mort dupa ce a fost injunghiat si incendiat intr-o casa dezafectata din Galati apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA