Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Detalii TERIBILE de la accidentul din Galati, in care au pierit doi tineri. Care au fost ultimele cuvinte ale fetei inainte de a muri

publicat 2017-12-03 13:30:09 (Romania-TV)
Detalii TERIBILE de la accidentul din Galati, in care au pierit doi tineri. Care au fost ultimele cuvinte ale fetei inainte de a muri Doi oameni au murit si alti doi au fost raniti, in noaptea de vineri spre sambata, dupa ce masina in care se aflau a intrat intr-un stalp pe o strada din Galati. Una dintre persoanele care si au pierdut viata este o tanara de doar 17 ani, pe nume Denisa. Se pare ca aceasta a simtit ca va muri. ...continuare.

Drama in familia tinerei care si-a pierdut viata in accidentul din Galati. Intregul moment a fost transmis LIVE pe Facebook: "Denisa nu pot sa cred! Ieri erai asa de bine"

publicat 2017-12-03 13:15:01 (Antena-1)
Drama in familia tinerei care si-a pierdut viata in accidentul din Galati. Intregul moment a fost transmis LIVE pe Facebook: Denisa nu pot sa cred! Ieri erai asa de bine Un barbat, de 35 de ani, si o tanara, de 17 ani, au murit, in timp ce alte doua fete, de 14 si 17 ani, au fost ranite si transportate la spital, sambata, in urma unui accident rutier care a avut loc in zona centrala a municipiului Galati. ...continuare.

Detaliile socante care au iesit la iveala, despre tinerii care si-au pierdut viata in accidentul grav din Galati

publicat 2017-12-03 09:45:02 (Antena3)
Detaliile socante care au iesit la iveala, despre tinerii care si-au pierdut viata in accidentul grav din Galati Accidentul care a avut loc sâmbata dimineata, în Galati, a socat o tara întreaga. Masina condusa de Claudiu s-a izbit de un stâlp, iar impactul a fost atât de violent,... ...continuare.

Detalii cutremuratoare au iesit la iveala, despre tinerii care si-au pierdut viata in accidentul grav din Galati!

publicat 2017-12-03 09:30:03 (CanCan)
Detalii cutremuratoare au iesit la iveala, despre tinerii care si-au pierdut viata in accidentul grav din Galati! Accidentul care a avut loc sambata dimineata, in Galati, a socat o tara intreaga. Masina condusa de Claudiu s-a izbit de un stalp, iar impactul a fost atat de violent, incat el si tanara aflata in dreapta lui au incetat din viata.Alti doi pasageri au fost raniti. Soferul, Claudiu, avea 35 de ani, iar, Denisa, ocupanta locului din dreapta, doar 17 ani. Alti doi prieteni care ii insoteau au ajuns la spital.Se pare ca tinerii din masina faceau o transmisiune live pe Facebook in momentul... ...continuare.

Cine este tanara care a murit in accidentul de la Galati! Tragedia a fost filmata

publicat 2017-12-02 18:15:02 (CanCan)
Cine este tanara care a murit in accidentul de la Galati! Tragedia a fost filmata "" Citeste despre:accident, tragedia, decedat ...continuare.

Accident grav in centrul orasului Galati! S-au inregistrat 2 morti si 2 raniti

publicat 2017-12-02 11:45:03 (CanCan)
Accident grav in centrul orasului Galati! S-au inregistrat 2 morti si 2 raniti Doua persoane au murit, iar alte doua au ajuns in spital dupa ce masina in care se aflau a intrat intr-un stalp, in centrul orasului Galati.Un barbat, de 35 de ani, si o tanara, de 17 ani, au murit, in timp ce alte doua fete, de 14 si 17 ani, au fost ranite si transportate la spital, sambata, in urma unui accident rutier care a avut loc in zona centrala a municipiului Galati, dupa ce masina in care se aflau a intrat intr-un stalp de electricitate, politistii deschizand in cest caz un dosar... ...continuare.

Accident grav in centrul orasului Galati; sunt 2 morti si 2 raniti

publicat 2017-12-02 10:15:06 (ProTV)
Doua persoane au murit, iar alte doua au ajuns în spital dupa ce masina în care se aflau a intrat într-un stâlp, în centrul orasului Galati. ...continuare.

Accident in Galati, soldat cu doi morti si doi raniti. Oamenii au intrat cu masina intr-un stalp

publicat 2017-12-02 10:15:04 (Libertatea)
Doua persoane au murit si alte doua au fost ranite, in urma unui accident care a avut loc, in noaptea de vineri spre sambata, in Galati. Oamenii au intrat cu masina intr-un stalp, relateaza Europa FM. Doi tineri, soferul de 35 ani si o fata de 17 ani, au murit, iar alte doua persoane sunt […] Post-ul Accident in Galati, soldat cu doi morti si doi raniti. Oamenii au intrat cu masina intr-un stalp apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.