Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Un vehicul de lupta blindat, implicat intr-un accident la Galati

publicat 2017-10-18 21:30:05 (Mediafax)
Un vehicul de lupta blindat, implicat intr-un accident la Galati O masina de lupta din cadrul Unitatii Militare 01552 a fost avariata, miercuri, in urma unui eveniment rutier care a avut loc in Galati. Blindatul in care se aflau sapte militari se intorcea de la un exercitiu desfasurat in poligonul Smardan, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Vehicul blindat, implicat intr-un accident rutier in Galati

publicat 2017-10-18 20:30:06 (ProTV)
Vehiculul militar a parasit soseaua si a intrat într-un stâlp de electricitate pe care l-a rupt. ...continuare.

Accident grav in apropierea unei unitati militare din Galati. Un tanc a fost scapat de sub control si a intrat pe trotuar. Ce a urmat

publicat 2017-10-18 20:30:02 (Antena3)
Accident grav in apropierea unei unitati militare din Galati. Un tanc a fost scapat de sub control si a intrat pe trotuar. Ce a urmat Accident grav in apropierea unei unitati militare din Galati. Un tanc a fost scapat de sub control si a intrat pe trotuar unde a rupt un stalp de electricitate, scrie observator.tv. Blindatul urma... ...continuare.

Un blindat a fost implicat intr-un accident la Galati

publicat 2017-10-18 20:15:08 (Romania-TV)
Un blindat a fost implicat intr-un accident la Galati Un blindat, apartinand Batalionului 300 Infanterie Mecanizata Galati, a fost implicat, miercuri, intr-un accident pe o strada din municipiul Galati. Vehiculul militar a parasit soseaua, din motive necunoscute, si a lovit un stalp pe care l-a rupt, fara a exista victime. ...continuare.

Un tanc a lovit un stalp de electricitate din Galati

publicat 2017-10-18 19:45:08 (Libertatea)
Un tanc a lovit un stalp de electricitate din Galati Un tanc a lovit un stalp de electricitate din Galati, miercuri, in urma incidentului nefiind nimeni ranit. Un tanc apartinand Batalionului 300 Infanterie Mecanizata Galati a fost implicat, miercuri dupa-amiaza, intr-un accident care nu s-a soldat, din fericire, cu victime. Accidentul s-a petrecut pe strada Stefan cel Mare, in apropierea unitatii militare, loc unde blindatul […] Post-ul Un tanc a lovit un stalp de electricitate din Galati apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

O nava de semnalizare plutitoare de aproape 16 milioane de lei intra in dotarea AFDJ Galati

publicat 2017-10-18 16:30:08 (Libertatea)
O nava de semnalizare plutitoare de aproape 16 milioane de lei intra in dotarea AFDJ Galati O nava de semnalizare plutitoare de aproape 16 milioane de lei intra in dotarea Administratiei Fluviale a Dunarii de Jos Galati, de la sfarsitul anului viitor. Nava de semnalizare de aproape 16 milioane de lei, fara TVA, va fi construita la Santierul Naval ATG din Giurgiu. Este vorba despre prima nava achizitionata de AFDJ Galati […] Post-ul O nava de semnalizare plutitoare de aproape 16 milioane de lei intra in dotarea AFDJ Galati apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Impact ingrozitor intre doua masini, intr-o intersectie din Galati. Camerele de supraveghere au surprins momentul

publicat 2017-10-18 13:30:07 (ProTV)
Impact îngrozitor între doua masini, într-o intersectie din Galati. Camerele de monitorizare a traficului instalate de primarie au surprins, în jurul orei 03:00 dimineata, momentul în care un autoturism intra într-o dubita. ...continuare.

Un barbat din Galati si-a dat in judecata fosta amanta! Motivul este de-a dreptul naucitor

publicat 2017-10-18 13:00:01 (CanCan)
Un barbat din Galati si-a dat in judecata fosta amanta! Motivul este de-a dreptul naucitor Un barbat din Galati si-a dat in judecata fosta amanta! Magistratii au ramas fara cuvinte cand au vazut motivul pentru care omul si-a chemat fosta partenera in instanta.Un barbat din Galati a depus plangere in instanta pentru a-si recupera de la fosta amanta banii cheltuiti cu ea pe vacante, cadouri, pe care sustine ca i-a dat, de fapt, cu titlu de imprumut, potrivit adevarul.ro. Cei doi s-au cunoscut in 2010 pe o retea de socializare. Barbatul s-a prezentat sub un alt nume, pentru ca era... ...continuare.

Un barbat din Galati si-a dat in judecata fosta amanta. Motivul este incredibil

publicat 2017-10-18 10:00:02 (Antena3)
Un barbat din Galati si-a dat in judecata fosta amanta. Motivul este incredibil Un barbat din Galati si-a dat în judecata fosta amanta pentru un motiv incredibil. Acesta doreste sa îsi recupereze banii pe care i-a cheltuit cu ea pe parcursul relatiei. Prin plângerea... ...continuare.

Un barbat din Galati si-a dat in judecata fosta amanta ca sa-si recupereze banii cheltuiti cu ea

publicat 2017-10-18 09:45:06 (ProTV)
Un barbat din Galati si-a dat în judecata fosta amanta pentru a-si recupera banii pe care i-a cheltuit cu ea pe parcursul relatiei. ...continuare.