Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Astra Giurgiu, calificata dupa prelungiri in sferturile de finala ale Cupei Romaniei

publicat 2017-11-30 22:30:07 (Mediafax)
Astra Giurgiu, calificata dupa prelungiri in sferturile de finala ale Cupei Romaniei Formatia Astra Giurgiu a invins, joi, cu scorul de 2-0, dupa prelungiri, divizionara secunda Chindia Targoviste si s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei. ...continuare.

Astra trece de Chindia dupa prelungiri

publicat 2017-11-30 21:15:07 (OnlineSport)
Astra Giurgiu a avut nevoie de 120 de minute pentru obtinerea calificarii in sferturile de finala ale Cupei Romaniei dupa 2-0 cu Chindia Targoviste, echipa de Liga a 2-a. ...continuare.

Cat de grava este accidentarea lui Teixeira

publicat 2017-11-30 13:45:10 (OnlineSport)
Mijlocasul portughez Felipe Teixeira nu va mai juca in acest an pentru FCSB dupa accidentarea suferita in meciul cu Astra Giurgiu, tocmai echipa pentru care evoluase pana in vara. ...continuare.

Verdict dur! Dupa Benzar si Planici, inca un jucator de baza de la FCSB e out pana in 2018

publicat 2017-11-30 12:00:05 (Gazeta-Sporturilor)
Verdict dur! Dupa Benzar si Planici, inca un jucator de baza de la FCSB e out pana in 2018 Ros-albastrii trebuie sa uite cât mai repede meciul de duminica de la Giurgiu, pierdut cu 0-2. FCSB a cedat sefia clasamentului, l-a pierdut pe Planici, iar acum încaseaza o noua lovitura. Portughezul Filipe Teixeira (37 de ani) a iesit accidentat în a doua repriza a partidei de la Giurgiu, iar verdictul medicilor e unul cât se poate de sumbru. ... ...continuare.

EMAG investeste 300 milioane lei intr-un depozit in Giurgiu, cel mai mare din Sud-Estul Europei. Vor fi create 4.000 de locuri de munca

publicat 2017-11-29 20:45:07 (Mediafax)
EMAG investeste 300 milioane lei intr-un depozit in Giurgiu, cel mai mare din Sud-Estul Europei. Vor fi create 4.000 de locuri de munca eMAG investeste 300 de milioane de lei intr-un depozit de 120.000 mp, care va fi construit in judetul Giurgiu si va avea o capacitate de 3 milioane de produse, urmand sa fie finalizat pana in 2019, potrivit unui comunicat de presa emis miercuri de companie. ...continuare.

Final de an pentru Planic

publicat 2017-11-29 18:30:09 (OnlineSport)
Accidentat in timpul meciului de la Giurgiu cu Astra, fundasul sarb Bogdan Planic nu va mai evolua pentru FCSB in partidele ramase de disputat din acest an. ...continuare.

eMAG investeste 300 milioane lei intr-un depozit in Giurgiu, cel mai mare din Sud-Estul Europei

publicat 2017-11-29 17:15:14 (Ziarul-Financiar)
eMAG investeste 300 milioane lei intr-un depozit in Giurgiu, cel mai mare din Sud-Estul Europei eMAG investeste 300 de milioane de lei intr-un depozit de 120.000 mp, care va fi construit in judetul Giurgiu si va avea o capacitate de 3 milioane de produse, urmand sa fie finalizat pana in 2019, potrivit unui comunicat de presa emis miercuri de companie. ...continuare.

Elev injurat de directorul unui liceu din Mihailesti, Giurgiu. " Stii tu de morti si de Dumnezeu? Nenorocitule!"

publicat 2017-11-29 11:30:05 (Libertatea)
Un scandal urias a fost declansat de un elev injurat de directorul unui liceu din Mihailesti, Giurgiu. Inspectoratul ╚ścolar Judetean Giurgiu s-a sesizat, dupa ce un adolescent a sustinut ca a fost agresat verbal si fizic de profesorul Victor Bogdan, directorul Liceului Tehnologic "Tiu Dumitrescu" din Mihailesti. Elevul a prezentat si o inregistrare audio pentru […] Post-ul Elev injurat de directorul unui liceu din Mihailesti, Giurgiu. " Stii tu de morti si de Dumnezeu? Nenorocitule!"... ...continuare.