Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Casiera de la agentia loto din Gorj unde s-a castigat premiul cel mare: “Nu cred ca dansa constientizeaza despre ce suma e vorba”

publicat 2018-04-16 17:15:13 (Libertatea)
Casiera de la agentia loto din Gorj unde s-a castigat premiul cel mare: “Nu cred ca dansa constientizeaza despre ce suma e vorba” Casiera de la agentia loto din Gorj unde s-a castigat premiul cel mare spune ca pensionara de 84 ani care a castigat duminica premiul cel mare pus in joc de Loteria Romana la 6 din 49 a mers luni la agentia nr. 1810 din Targu Jiu pentru a-si valida biletul. Femeia a jucat o varianta […] Post-ul Casiera de la agentia loto din Gorj unde s-a castigat premiul cel mare: “Nu cred ca dansa constientizeaza despre ce suma e vorba” apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Ancheta la un liceu din Gorj, dupa ce doi baieti ar fi intretinut relatii sexuale in curtea scolii. Imaginile surprinse de colegi au ajuns apoi pe Internet

publicat 2018-04-16 12:30:16 (Mediafax)
Ancheta la un liceu din Gorj, dupa ce doi baieti ar fi intretinut relatii sexuale in curtea scolii. Imaginile surprinse de colegi au ajuns apoi pe Internet Politia Gorj a inceput o ancheta dupa ce doi elevi in varsta de 11, respectiv 13 ani de la Liceul Tehnologic Rosia de Amaradia au fost filmati in timp ce intretineau relatii sexuale, intr-o magazie din curtea scolii. Imaginile surprinse de doi colegi au fost postate pe Internet. ...continuare.

Doi elevi din Gorj au fost filmati in ipostaze scandaloase, intr-un depozit din curtea scolii!

publicat 2018-04-16 11:45:02 (CanCan)
Doi elevi de la scoala gimnaziala din Rosia de Amaradita, judetul Gorj, au fost implicati intr-un mega-scandal, dupa ce au fost surprinsi de alti colegi in timp ce intretineau relatii sexuale orale intr-un depozit din curtea scolii. Colegii i-au surprins pe cei doi, i-au filmat si au facut publice imaginile. Pe fir, au intrat politistii […] The post Doi elevi din Gorj au fost filmati in ipostaze scandaloase, intr-un depozit din curtea scolii! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Doi elevi din Gorj, filmati facand sex in scoala dupa ce au chiulit de la ore

publicat 2018-04-16 11:30:17 (ProTV)
Politistii au ajuns la scoala unde s-a petrecut incidentul. ...continuare.

Caz socant intr-o scoala din Gorj! Doi baieti de 11 ani au fost filmati in ipostaze intime in incinta institutiei

publicat 2018-04-16 10:45:03 (Antena3)
Caz socant intr-o scoala din Gorj! Doi baieti de 11 ani au fost filmati in ipostaze intime in incinta institutiei Caz socant intr-o scoala din Gorj. Doi baieti de clasa a V-a au fost filmati in timp ce intretineau relatii intime in scoala. Mai exact, totul s-a petrecut la liceul din Rosia de Amaradia, din Gorj, aco... ...continuare.

Doi gorjeni, amenintati cu amenzi pentru ca au astupat gropile din asfalt

publicat 2018-04-16 08:45:22 (ProTV)
Satui de gropile de pe drumurile din localitate, dar si de promisiunile autoritatilor, doi barbati din Gorj au trecut la fapte. ...continuare.

A murit fostul presedinte al CJ Gorj, Nicolae Mischie

publicat 2018-04-15 20:30:06 (Cotidianul)
A murit fostul presedinte al CJ Gorj, Nicolae Mischie Fostul presedinte al Consiliului Judetean Gorj, Nicolae Mischie, a murit, duminica [...] The post A murit fostul presedinte al CJ Gorj, Nicolae Mischie appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Doliu in politica romaneasca! Fostul presedinte al Consiliului Judetean Gorj a murit la 73 de ani

publicat 2018-04-15 18:30:03 (CanCan)
Nicolae Mischie a murit. Fostul presedinte al Consiliului Judetean Gorj a incetat din viata, in jurul orei 15:00, la spitalul Elias din Capitala.(CITEȘTE ȘI: ELENA MERIȘOREANU A SPUS ADEVARUL DESPRE STAREA IN CARE SE AFLA IONELA PRODAN) Recent, Nicolae Mischie a fost internat de urgenta la Spitalul Elias din Bcuresti, dupa ce a suferit o infectie […] The post Doliu in politica romaneasca! Fostul presedinte al Consiliului Judetean Gorj a murit la 73 de ani appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

DOLIU in politica: Nicolae Mischie s-a stins din viata

publicat 2018-04-15 18:15:15 (Puterea)
DOLIU in politica: Nicolae Mischie s-a stins din viata Nicolae Mischie s-a stins din viata, astazi, in jurul orei 15,00 la Spitalul Elias, din Bucuresti. Familia acestuia a dezvaluit ca decesul a survenit in urma unei infectii severe. Nicolae Mischie a fost deputat din partea PSD, presedinte al Consiliului Judetean Gorj si presedinte al PSD. Acesta are o contributie mare la infiintarea Universitatii "Constantin Brancusi" din Targu Jiu. In schimb, el a fost primul care a primit titulatura de "baron" ca urmare a modului autoritar de a conduce... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro