Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Ministrul Agriculturii, Petre Daea, a recunoscut ca si-a angajat fiica in minister ca sa o ajute "sa isi gaseasca rostul in viata"

publicat 2017-09-14 21:00:01 (Antena3)
Ministrul Agriculturii, Petre Daea, a recunoscut ca si-a angajat fiica in minister ca sa o ajute "sa isi gaseasca rostul in viata" Cel mai iesit din comun ministru al Guvernului ajunge, din nou, în atentia tuturor. Prezent la Ziua Porumbului, în Ialomita, seful Agriculturii românesti a recunoscut ca si-a angajat fiica &ic... ...continuare.

Ministrul Daea: Vaca e un miracol extraordinar, care transforma furajul in lapte

publicat 2017-09-14 21:00:01 (Antena3)
Ministrul Daea: Vaca e un miracol extraordinar, care transforma furajul in lapte Dupa ce a laudat în mod special oaia, ministrul Agriculturii aduce acum si un omagiu vacii românesti. Aflat la Ialomita, pentru a celebra "Ziua porumbului", Petre Daea a spus ca "vaca e... ...continuare.

Greenpeace Romania si RWEA, in vizita la parcul eolian din Facaeni

publicat 2017-09-14 16:30:02 (Antena3)
Greenpeace Romania si RWEA, in vizita la parcul eolian din Facaeni Greenpeace Romania si Asociatia Romana pentru Energie Eoliana (RWEA) s-au aflat joi intr-o vizita la parcul eolian al EDP Renewables din Facaeni, jud Ialomita. La eveniment au participat... ...continuare.

Aparitie exotica in Romania. Stol de pasari flamingo, in Ialomita. De ce nu sunt roz

publicat 2017-09-14 13:30:02 (Antena3)
Aparitie exotica in Romania. Stol de pasari flamingo, in Ialomita. De ce nu sunt roz Aparitie exotica pe un lac cu apa sarata din judetul Ialomita. Societatea Ornitologica Româna a postat pe pagina sa de Facebook imagini cu sase pasari flamingo, gasite pe un lac sarat din... ...continuare.

Stol de pasari flamingo, in Ialomita. De ce nu sunt roz

publicat 2017-09-14 12:00:09 (ProTV)
Aparitie exotica pe un lac cu apa sarata din judetul Ialomita. ...continuare.

Slobozia

publicat 2017-09-07 09:15:05 (Dilema-Veche)
Am fost, multi ani, copil de altar la Manastirea „Sfintii Voievozi Mihail si Gavriil“ din localitatea mea natala, Slobozia, judetul Ialomita. Cred ca pîna în vara dintre a saptea spre a opta. ...continuare.

Ministrul Educatiei a provocat inca in scandal urias in sistem. Inspectorul scolar din Ialomita, demis pentru greselile celui din Arad

publicat 2017-09-04 15:00:01 (Antena3)
Ministrul Educatiei a provocat inca in scandal urias in sistem. Inspectorul scolar din Ialomita, demis pentru greselile celui din Arad Ministrul Educatiei a provocat înca în scandal urias în sistem, în încercarea de a scapa de unii dintre inspectorii scolari generali. Într-un document trimis celui din Ialomita... ...continuare.

Eroare grava la Ministerul Educatiei: Inspectorul scolar din Ialomita, demis pentru greselile celui din Arad

publicat 2017-09-04 14:15:08 (Romania-TV)
Eroare grava la Ministerul Educatiei: Inspectorul scolar din Ialomita, demis pentru greselile celui din Arad Inspectorul scolar general din Ialomita, Luminita Barcari, a fost anuntat, printr-un anunt transmis de Ministerul Educatiei Nationale, ca va fi demis, fiind invocat un motiv ce il vizeaza pe inspectorul sef scolar din judetul Arad. ...continuare.

Accident grav in judetul Ialomita: Autobuz rasturnat pe DN2. Sase persoane sunt ranite

publicat 2017-09-01 18:45:06 (Romania-TV)
Un autobuz care circula pe ruta Bucuresti-Slobozia s-a rasturnat vineri dupa-amiaza intre localitatile ialomitene Munteni Buzau si Sarateni, iar sase persoane au fost ranite. ...continuare.

GRAV ACCIDENT cu un microbuz: ȘASE victime gasite de salvatori la fata locului / FOTO

publicat 2017-09-01 18:45:02 (Click)
GRAV ACCIDENT cu un microbuz: ȘASE victime gasite de salvatori la fata locului / FOTO Un autobuz care circula pe ruta Bucuresti-Slobozia s-a rasturnat vineri dupa-amiaza intre localitatile ialomitene Munteni Buzau si Sarateni, iar sase persoane au fost ranite.Potrivit Biroului de presa al ISU Ialomita, in autobuz se aflau sase persoane, scrie agerpres.ro. Citeste mai departe... ...continuare.