Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Incendiul de la caminul de batrani din Capitala a fost stins. Cladirea nu avea autorizatie de securitate

publicat 2017-09-30 13:00:02 (Antena3)
Incendiul de la caminul de batrani din Capitala a fost stins. Cladirea nu avea autorizatie de securitate Update:  Incendiul de la caminul de batrani din strada Pacala a fost lichidat, a anuntat purtatorul de cuvant al ISU Bucuresti-Ilfov, Adrian Marin.  La fata locului au ramas trei au... ...continuare.

Incendiul de la caminul de batrani din Capitala a fost stins

publicat 2017-09-30 12:45:02 (Antena3)
Incendiul de la caminul de batrani din Capitala a fost stins Update:  Incendiul de la caminul de batrâni din strada Pacala a fost lichidat, a anuntat purtatorul de cuvânt al ISU Bucuresti-Ilfov, Adrian Marin.  La fata locului au ramas trei au... ...continuare.

Incendiu la doua case din Bucuresti

publicat 2017-09-29 17:00:06 (Romania-TV)
Incendiu la doua case din Bucuresti Pompierii intervin sa stinga un incendiu care a izbucnit, vineri, la doua case situate in Bucuresti, pe strada Colnicului, arderea fiind violenta, au anuntat oficiali ai ISU Bucuresti -Ilfov. ...continuare.

Incendiu devastator la doua case din Bucuresti! La fata locului au fost trimise opt masini cu apa si spuma

publicat 2017-09-29 17:00:01 (Antena-1)
Incendiu devastator la doua case din Bucuresti! La fata locului au fost trimise opt masini cu apa si spuma Pompierii intervin sa stinga un incendiu care a izbucnit, vineri, la doua case situate in Bucuresti, pe strada Colnicului, arderea fiind violenta, au anuntat oficiali ai ISU Bucuresti -Ilfov. ...continuare.

Incendiu puternic in Bucuresti. Intreaga zona a fost evacuata

publicat 2017-09-29 17:00:01 (Antena3)
Incendiu puternic in Bucuresti. Intreaga zona a fost evacuata Pompierii intervin sa stinga un incendiu care a izbucnit, vineri, la doua case situate în Bucuresti, au anuntat oficiali ai ISU Bucuresti -Ilfov. Incendiul a izbucnit vineri, dupa ora 16.00, pe strada... ...continuare.

Solutii ingenioase pentru a combate poluarea

publicat 2017-09-29 11:00:02 (Antena3)
Solutii ingenioase pentru a combate poluarea Cele trei depozite din zona Bucuresti - Ilfov primesc in jur de un milion de tone de deseuri in fiecare an. Conform legii, fiecare administrator trebuie sa indeplineasca anumite conditii pentru... ...continuare.

Consiliul General a decis: Primaria Capitalei cumpara 100 de ambulante

publicat 2017-09-28 13:15:08 (ProTV)
Consilierii generali ai Primariei Capitalei si-au dat, joi, acordul de principiu pentru cumpararea a 100 de ambulante, pentru Serviciul Bucuresti-Ilfov, cu o valoare de 8,5 milioane de euro. ...continuare.

Eroul zilei. Voluntar in lupta pentru viata

publicat 2017-09-28 12:00:02 (Antena3)
Eroul zilei. Voluntar in lupta pentru viata Fiecare secunda poate însemna o viata salvata. Adrian Manu a înteles asta si acum alearga alaturi de colegii sai Serviciul de Ambulata Bucuresti- Ilfov pentru fiecare bataie de... ...continuare.

Anunt ENEL: Fara CURENT ELECTRIC in mai multe zone

publicat 2017-09-26 09:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Anunt ENEL: Fara CURENT ELECTRIC in mai multe zone E-Distributie Muntenia va intrerupe temporar, marti, alimentarea cu energie electrica in unele zone din Bucuresti si judetele Ilfov si Giurgiu, in vederea efectuarii lucrarilor planificate de revizie si reparatie. ...continuare.

Incendiu puternic la o hala de bauturi alcoolice

publicat 2017-09-22 13:30:08 (Romania-TV)
Incendiu puternic la o hala de bauturi alcoolice Pompierii intervin vineri pentru stingerea unui incendiu ce a izbucnit la o hala de bauturi alcoolice din bd. 1 Decembrie 1918, unde sunt degajari foarte mari de fum, a anuntat Adrian Marin, purtatorul de cuvant al ISU Bucuresti-Ilfov. ...continuare.