Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Politisti stropiti cu benzina si amenintati cu toporul in Maramures. Agresorii au aruncat cu benzina pe unul dintre agenti / FOTO&VIDEO

publicat 2018-01-31 13:30:22 (Libertatea)
Politisti stropiti cu benzina si amenintati cu toporul in Maramures. Agresorii au aruncat cu benzina pe unul dintre agenti / FOTO&VIDEO Misiune aproape mortala pentru doi politisti stropiti cu benzina si amenintati cu toporul in Maramures. Cei doi politisti de frontiera au fost atacati de doi indivizi pe care incercau sa-i legitimeze. Unul dintre agresori a aruncat benzina spre unul dintre politisti si a amenintat ca ii da foc. O patrula mobila din cadrul Sectorului Poienile […] Post-ul Politisti stropiti cu benzina si amenintati cu toporul in Maramures. Agresorii au aruncat cu benzina pe unul dintre agenti /... ...continuare.

Politisti batuti si amenintati cu toporul in Maramures. Agresorii au aruncat benzina pe unul din ei si a amenintat ca ii da foc

publicat 2018-01-31 12:45:28 (Mediafax)
Politisti batuti si amenintati cu toporul in Maramures. Agresorii au aruncat benzina pe unul din ei si a amenintat ca ii da foc Doi politisti de frontiera din Maramures au fost loviti si amenintati cu un topor de catre doua persoane pe care incercau sa le legitimeze. Un agresor a aruncat benzina peste unul dintre politisti, amenintand ca ii da foc. ...continuare.

Cutremur de mica intensitate intr-o zona neobisnuita din Romania

publicat 2018-01-25 23:15:01 (Antena3)
Cutremur de mica intensitate intr-o zona neobisnuita din Romania Un cutremur a avut loc joi seara în judetul Maramures. Seismul a fost înregistrat la ora 19:51, potrivit Institutului National de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizica... ...continuare.

Un batran de 98 de ani, batut cu pumnii si picioarele pentru 10 lei. In ce stare se afla victima

publicat 2018-01-25 19:45:02 (Antena3)
Un batran de 98 de ani, batut cu pumnii si picioarele pentru 10 lei. In ce stare se afla victima Un batrân de 98 de ani, din Maramures, a fost jefuit si batut fara mila de doi barbati care voiau sa-l lase fara bani.  Agresorii, tata si fiu, de 56, respectiv 21 de ani, au intrat în... ...continuare.

Caravana lui Mircea Radu a ajuns in Maramures! Surprize de proportii in show-ul ,,Ie, Romanie"

publicat 2018-01-25 14:15:02 (Antena-1)
Caravana lui Mircea Radu a ajuns in Maramures! Surprize de proportii in show-ul ,,Ie, Romanie Din primavara aceasta, Antena 1 va oferi telespectatorilor sansa de a descoperi Romania asa cum nu au mai avut ocazia sa o vada pana acum. Show-ul ,,Ie, Romanie" va reda cele mai autentice peisaje, cele mai frumoase traditii si va debuta ca o aventura rurala, al carei scop este de a intalni oameni talentati si fete frumoase. Caravana emisiunii, condusa de Mircea Radu, s-a oprit deja in Maramures, iar entuziasmul si ospitalitatea localnicilor l-au impresionat profund pe prezentator. ...continuare.

VIDEO | Pieton ucis intr-un accident in Maramures. A fost spulberat de o masina scapata de sub control

publicat 2018-01-25 13:45:20 (Libertatea)
VIDEO | Pieton ucis intr-un accident in Maramures. A fost spulberat de o masina scapata de sub control Soarta crunta pentru un pieton ucis intr-un accident in Moisei, judetul Maramures. Barbatul a fost spulberat o masina scapata de sub control de un sofer care circula cu viteza. Incidentul socant a fost surprins de camerele de supraveghere. Va avertizam! Imaginile au un puternic impact emotional! Accidentul a avut loc, miercuri, in localitatea Moisei, informeaza […] Post-ul VIDEO | Pieton ucis intr-un accident in Maramures. A fost spulberat de o masina scapata de sub control apare prima... ...continuare.

Accident cumplit in Maramures. IMAGINI SOCANTE au fost surprinse de camerele de supraveghere VIDEO

publicat 2018-01-25 11:30:29 (Romania-TV)
Accident cumplit in Maramures. IMAGINI SOCANTE au fost surprinse de camerele de supraveghere VIDEO Accident cumplit intr-un sat din Maramures. Un om a fost pur si simplu spulberat in timp ce mergea pe trotuar de o masina condusa de un tanar de 21 de ani. Barbatul nu a avut nicio sansa. ...continuare.

Accidentat mortal de un sofer in varsta de 29 de ani care l-a lovit in plin

publicat 2018-01-25 08:15:38 (ProTV)
Accidentat mortal de un sofer in varsta de 29 de ani care l-a lovit in plin Fostul sef al politiei din localitatea Viseu de Sus, judetul Maramures, si-a pierdut viata pe trecerea de pietoni. ...continuare.

Fost sef de politie din Viseu de Sus, accidentat mortal

publicat 2018-01-24 23:00:26 (Romania-TV)
Fost sef de politie din Viseu de Sus, accidentat mortal Un accident rutier grav a avut loc miercuri seara in comuna Viseu de Sus din judetul Maramures, dupa ce un barbat care s-a angajat intr-o traversare regulamentara a fost accidentat mortal. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA