Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




MOARTEA PASIUNII! Asa merg imbracate americancele obeze la cumparaturi!

publicat 2017-10-21 14:00:04 (Libertatea)
MOARTEA PASIUNII! Asa merg imbracate americancele obeze la cumparaturi! Ca sunt supraponderale, ca sunt pline de celulita sau ca au sanii lasati nici nu mai conteaza. Faptul ca se afiseaza aproape goale, cu bluze decoltate, fuste mini sau in colanti stravezii, asta e frapant.  Nici macar nu facem misto de ei. Ei singur fac misto de-ai lor. Și da, oameni penibili sunt peste tot, […] Post-ul MOARTEA PASIUNII! Asa merg imbracate americancele obeze la cumparaturi! apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Puiet din teiul lui Eminescu, plantat la Viena

publicat 2017-10-21 13:30:06 (ProTV)
Un puiet recoltat din teiul scriitorului Mihai Eminescu va fi sadit, sâmbata, într-un parc din Viena, anunta Primaraia Municipiului Iasi. ...continuare.

CE Oltenia a finalizat achizitia de certificate de gaze cu efect de sera alocate prin PNI

publicat 2017-10-21 13:15:02 (Bursa)
CE Oltenia a finalizat achizitia de certificate de gaze cu efect de sera alocate prin PNI CE Oltenia a achizitionat peste 3,7 milioane certificate de CO2 aferente productiei de energie realizate in acest an, din care circa 3,4 milioane unitati EUA au fost alocate prin Planul National de Investitii (PNI), restul fiind achizitionate de pe piata primara EEX, pentru respectarea obligatiilor de conformare impuse de prevederile HG nr.780/2006, potrivitt unui comunicat de presa. ...continuare.

Vladimir Putin si Recep Erdogan au discutat despre cooperarea economica si despre situatia din Siria

publicat 2017-10-21 13:00:06 (Mediafax)
Vladimir Putin si Recep Erdogan au discutat despre cooperarea economica si despre situatia din Siria Presedintele rus Vladimir Putin si omologul sau turc Recep Tayyip Erdogan au discutat telefonic, sambata, despre dezvoltarea cooperarii economice si despre situatia din Siria, a anuntat Kremlinul, relateaza site-ul agentiei Tass. ...continuare.

VIDEO Marcel Popescu se tine de glume dupa gafa lui Manasse de la golul decisiv al Craiovei: "Haideti sa va spun"

publicat 2017-10-21 13:00:03 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Marcel Popescu se tine de glume dupa gafa lui Manasse de la golul decisiv al Craiovei: Haideti sa va spun CS U Craiova a câstigat dramatic meciul cu Concordia Chiajna, 2-1, într-un duel contând pentru etapa a 15-a din Liga 1. Baluta a deschis scorul pentru olteni, dar Marc a egalat în minutul 88. Când nimeni nu mai credea nimic, CS U Craiova a dat lovitura în prelungiri. Martici a marcat cu un sut superb în vinclu, dupa ce Manasse a luftat inexplicabil în propriul careu. ... ...continuare.

Marcel Popescu se tine de glume dupa gafa lui Manasse de la golul decisiv al Craiovei: "Haideti sa va spun"

publicat 2017-10-21 12:45:04 (Gazeta-Sporturilor)
Marcel Popescu se tine de glume dupa gafa lui Manasse de la golul decisiv al Craiovei: Haideti sa va spun CS U Craiova a câstigat dramatic meciul cu Concordia Chiajna, 2-1, într-un duel contând pentru etapa a 15-a din Liga 1. Baluta a deschis scorul pentru olteni, dar Marc a egalat în minutul 88. Când nimeni nu mai credea nimic, CS U Craiova a dat lovitura în prelungiri. Martici a marcat cu un sut superb în vinclu, dupa ce Manasse a luftat inexplicabil în propriul careu. ... ...continuare.

Asa atragi banii in casa. Uite ce trebuie sa asezi in coltul camerei tale

publicat 2017-10-21 12:30:01 (Antena3)
Asa atragi banii in casa. Uite ce trebuie sa asezi in coltul camerei tale Odata ce descoperi unde se afla zona Feng Shui pentru bani, o vei înfrumuseta si apoi te vei bucura de beneficiile pe care aceasta le aduce în viata ta. De multe ori, zona banilor se afla în... ...continuare.

De ce trebuie sa pui o moneda de 50 de bani in coltul camerei

publicat 2017-10-21 11:45:08 (Romania-TV)
De ce trebuie sa pui o moneda de 50 de bani in coltul camerei Odata ce descoperi unde se afla zona Feng Shui pentru bani, o vei infrumuseta si apoi te vei bucura de beneficiile pe care aceasta le aduce in viata ta si a familiei tale. ...continuare.

CSU Craiova a adus un jucator de la Inter Milano! Jucatorul a evoluat intr-un meci cu Bayern Munchen

publicat 2017-10-21 11:45:05 (Gazeta-Sporturilor)
CSU Craiova a adus un jucator de la Inter Milano! Jucatorul a evoluat intr-un meci cu Bayern Munchen CS U Craiova este una dintre candidatele la titlu, alaturi de FCSB si CFR Cluj. Oltenii cauta sa se întareasca serios pentru a putea duce aceasta lupta la titlu pâna spre finalul campionatului. Azi, CS U Craiova a anuntat pe site-ul oficial ca tocmai ce a reusit sa-l transfere pe Razvan Popa, fostul jucator al lui Inter. În ultimii 4 ani a jucat în Italia, dar si în Spania, la Real Zaragoza. ... ...continuare.

FCSB = 70% din Romania in tara! Are un coeficient de 16 ori mai mare decat al lui Dinamo si de mai bine de doua ori cat toate celelalte formatii

publicat 2017-10-21 11:30:04 (Gazeta-Sporturilor)
FCSB = 70% din Romania in tara! Are un coeficient de 16 ori mai mare decat al lui Dinamo si de mai bine de doua ori cat toate celelalte formatii În actualul sezon european, tara noastra a participat cu 5 formatii, însa numai 4 au reusit sa puncteze pentru coeficientul national. De departe, FCSB detine suprematia la acest capitol, cu aproape 70% din punctele aduse, adica 8 din cele 11,5. Punctajul ros-albastrilor e de 16 ori mai mare decât al rivalei Dinamo! La fel de adevarat e ca oltenii au avut ghinion si la chiar prima dubla au dat peste AC Milan, un adversar greu de depasit. ... ...continuare.