Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Tribunalul Prahova a respins propunerea de arestare in lipsa a lui Sebastian Ghita in dosarul Hidro Prahova

publicat 2017-09-26 16:15:01 (Antena3)
Tribunalul Prahova a respins propunerea de arestare in lipsa a lui Sebastian Ghita in dosarul Hidro Prahova Tribunalul Prahova a respins propunerea DNA de arestare in lipsa a lui Sebastian Ghita in dosarul Hidro Prahova si a decis instituirea controlului judiciar pentru o perioada de 60 de zile de la aducerea... ...continuare.

Sebastian Ghita a fost audiat prin videoconferinta, in dosarul Hidro Prahova

publicat 2017-09-26 14:45:02 (Antena3)
Sebastian Ghita a fost audiat prin videoconferinta, in dosarul Hidro Prahova Update:  Fostul deputat Sebastian Ghita a fost audiat marti dimineata, prin sistem de videoconferinta, la Tribunalul Prahova, în dosarul cunoscut sub denumirea Hidro Prahova, în care procourorii... ...continuare.

Sebastian Ghita, audiat prin sistem de videoconferinta la Tribunalul Prahova

publicat 2017-09-26 13:15:01 (Bursa)
Sebastian Ghita, audiat prin sistem de videoconferinta la Tribunalul Prahova Fostul deputat Sebastian Ghita a fost audiat azi dimineata, prin sistem de videoconferinta, la Tribunalul Prahova, in dosarul cunoscut sub denumirea Hidro Prahova, in care procourorii au cerut emiterea unui mandat de arestare pe numele sau. ...continuare.

Festivalul Vinului. Gluma lui Petre Daea referitoare la vinul preferat

publicat 2017-09-23 08:15:06 (ProTV)
Vinul curge în pahare din belsug zilele acestea la Valea Calugareasca, în Prahova. ...continuare.

Perchezitii pentru prinderea a 4 indivizi suspectati de furt din locuinte

publicat 2017-09-23 07:45:07 (ProTV)
Locuintele unor persoane din Prahova, plecate la munca în strainatate, i-au atras ca un magnet pe patru indivizi, specializati în furturi. ...continuare.

Accident rutier grav in Prahova: un barbat a decedat

publicat 2017-09-23 00:00:09 (Realitatea-TV)
Accident rutier grav in Prahova: un barbat a decedat Un accident rutier s-a produs, vineri seara, in Strejnic, judetul Prahova, unde un pieton a fost lovit de un autoturism. ...continuare.

Perchezitii de amploare in Prahova intr-un dosar cu prejudiciul de 30.000 de lei

publicat 2017-09-22 09:00:03 (Antena3)
Perchezitii de amploare in Prahova intr-un dosar cu prejudiciul de 30.000 de lei Politistii prahoveni efectueaza, vineri dimineata, patru perchezitii la persoane banuite ca, de la începutul anului, au comis mai multe furturi, prejudiciul fiind estimat la peste 30.000 de lei.  Po... ...continuare.

Inregistrare socanta cu procurorul DNA Mircea Negulescu. Ii ordona un denunt unui martor

publicat 2017-09-21 21:30:01 (Antena3)
Inregistrare socanta cu procurorul DNA Mircea Negulescu. Ii ordona un denunt unui martor O noua inregistrare cu fostul procuror DNA Prahova, Mircea Negulescu, a iesit la iveala. Acesta vorbeste pe inregistrare cu un martor cu identitate protejata caruia ii cere sa il... ...continuare.

Scolile din Prahova si Timis raman inchise si joi, din cauza conditiilor meteo

publicat 2017-09-21 11:15:08 (Romania-TV)
Scolile din Prahova si Timis raman inchise si joi, din cauza conditiilor meteo Scolile din judetul Prahova raman inchise pentru cursurile care se desfasoara dimineata, insa cresele sunt deschise, la solicitarea parintilor. In judetul Timis cursuri sunt suspendate in patru unitati de invatamant. ...continuare.