Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cutremur in judetul Prahova. Seismus s-a produs in apropiere de Sinaia

publicat 2018-04-08 08:45:14 (Libertatea)
Cutremur in judetul Prahova. Seismus s-a produs in apropiere de Sinaia Cutremur in judetul Prahova sambata seara. Seismul s-a produs in apropiere de Sinaia si a avut magnitudinea de 3,3 pe scara Richter  Seismul a avut loc in zona seismica Vrancea, la o adancime de 130,9 de kilometri, in apropierea urmatoarelor orase: Sinaia (41 kilometri), Ploiesti (58 kilometri), Covasna (54 kilometri) si Buzau (63 kilometri). Un […] Post-ul Cutremur in judetul Prahova. Seismus s-a produs in apropiere de Sinaia apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cutremur cu magnitudinea 3,3 in judetul Prahova

publicat 2018-04-08 08:30:17 (ProTV)
Un cutremur cu magnitudinea 3,3 s-a produs sâmbata seara în judetul Prahova. ...continuare.

Cutremur in Romania, in seara de Inviere

publicat 2018-04-08 08:00:14 (Realitatea-TV)
Cutremur in Romania, in seara de Inviere Un cutremur cu magnitudinea de 3,3 pe scara Richter s-a produs sambata, la ora 20:39, in judetul Prahova, zona seismica Vrancea, potrivit Institutului National de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INFP). ...continuare.

ULTIMA ORA - Cutremur neobisnuit in Romania. Unde s-a produs si ce magnitudine a avut

publicat 2018-04-08 02:15:03 (Click)
ULTIMA ORA - Cutremur neobisnuit in Romania. Unde s-a produs si ce magnitudine a avut Un cutremur cu magnitudine 3,3 pe scara Richter s-a produs, sambata seara, in judetul Prahova, la o adancime de 130 de kilometri, anunta INFP. Citeste mai departe... ...continuare.

Cutremur in Prahova

publicat 2018-04-08 00:15:05 (Cotidianul)
Cutremur in Prahova Conform Institutului National de Cercetare, Dezvoltare pentru Fizica Pamantului, seismul s-a produs la ora... [...] The post Cutremur in Prahova appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Cutremur in judetul Prahova. Seismul s-a produs in apropiere de Sinaia

publicat 2018-04-07 23:00:01 (Antena3)
Cutremur in judetul Prahova. Seismul s-a produs in apropiere de Sinaia Un cutremur cu magnitudinea de 3,3 pe scara Richter s-a produs sambata, la ora 20:39, in judetul Prahova. Seismul a avut loc in zona seismica Vrancea, la o adancime de 130,9 de kilometri, in apropierea... ...continuare.

Cutremur cu magnitudinea 3,3 pe scara Richter, produs in judetul Prahova

publicat 2018-04-07 22:00:14 (Romania-TV)
Cutremur cu magnitudinea 3,3 pe scara Richter, produs in judetul Prahova Potrivit Institutului National de Cercetare, Dezvoltare pentru Fizica Pamantului, seismul s-a produs la ora 20:39 in zona seismica Vrancea, judetul Prahova. Seismul cu magnitudinea 3.3 pe scara Richter s-a produs la adancimea de 130 kilometri. Cutremurul a avut loc in apropierea oraselor Valenii de Munte (19km), Slanic (20km), Nehoiu (26km), Intorsura Buzaului (31km) si Plopeni (35km). Ultimul cutremur inregistrat in judetul Prahova a fost in 8 martie. ...continuare.

Cutremur cu magnitudinea 3,3 pe scara Richter, produs in judetul Prahova

publicat 2018-04-07 21:45:14 (Mediafax)
Cutremur cu magnitudinea 3,3 pe scara Richter, produs in judetul Prahova Un cutremur cu magnitudine 3,3 pe scara Richter s-a produs, sambata seara, in judetul Prahova, la o adancime de 130 de kilometri. ...continuare.

Accident grav in Prahova: O cisterna incarcata cu GPL s-a rasturnat

publicat 2018-04-07 16:00:15 (Realitatea-TV)
Accident grav in Prahova: O cisterna incarcata cu GPL s-a rasturnat O cisterna incarcata cu 35.000 de litri de GPL s-a rasturnat sambata dupa-amiaza in municipiul Ploiesti. ...continuare.

O cisterna incarcata cu 35.000 de litri de GPL s-a rasturnat in Prahova

publicat 2018-04-07 16:00:02 (CanCan)
O cisterna incarcata cu 35.000 de litri de GPL s-a rasturnat sambata dupa-amiaza in municipiul Ploiesti. La fata locului nu sunt sesizate scurgeri de GPL, traficul fiind insa blocat preventiv. Potrivit ISU Prahova, accidentul s-a petrecut in cartierul Mihai Bravu, la fata locului intervenind doua autospeciale de lucru cu apa si spuma si ambulanta SMURD, […] The post O cisterna incarcata cu 35.000 de litri de GPL s-a rasturnat in Prahova appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro