Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Un copil de 3 ani si mama sa au fost raniti intr-un incendiu produs de explozia unui televizor

publicat 2017-11-29 17:15:13 (Realitatea-TV)
Un copil de 3 ani si mama sa au fost raniti intr-un incendiu produs de explozia unui televizor Doua persoane au fost ranite, miercuri, in Breaza, judetul Prahova, dupa ce televizorul cu tub a explodat, iar casa a luat foc. ...continuare.

Perchezitii masive la o grupare de evazionisti. Prejudiciul este urias

publicat 2017-11-28 10:00:02 (Antena3)
Perchezitii masive la o grupare de evazionisti. Prejudiciul este urias Procurorii din cadrul Parchetului de pe lânga Curtea de Apel Ploiesti, împreuna cu politistii din cadrul Inspectoratului Judetean de Politie Prahova - Serviciul de Investigare a Criminalitatii... ...continuare.

Perchezitii in Prahova, Sibiu, Ilfov si Bucuresti. Vizate sunt mai multe persoane banuite de evaziune fiscala si spalare de bani

publicat 2017-11-28 09:30:12 (Romania-TV)
Perchezitii in  Prahova, Sibiu, Ilfov si Bucuresti. Vizate sunt mai multe persoane banuite de evaziune fiscala si spalare de bani Procurorii din cadrul Parchetului de pe langa Curtea de Apel Ploiesti, impreuna cu politistii din cadrul Inspectoratului Judetean de Politie Prahova - Serviciul de Investigare a Criminalitatii Economice, au efectuat marti un numar de 16 perchezitii domiciliare la locuintele unor persoane banuite de comiterea unor infractiuni economice in municipiul Bucuresti si in judetele Prahova, Sibiu si Ilfov. ...continuare.

ANM a emis cod PORTOCALIU de ninsori in Romania! Zonele afectate

publicat 2017-11-27 09:30:02 (Antena-1)
O avertizare cod portocaliu de ninsori abundente si viscol, emisa de Administratia Nationala de Meteorologie (ANM), va fi in vigoare de luni seara, pentru zona de munte a judetelor Brasov, Covasna, Vrancea, Buzau, Prahova, Dambovita si Arges. ...continuare.

Un barbat a fost gasit CARBONIZAT in curtea unei BISERICI

publicat 2017-11-26 18:30:03 (Evenimentul-Zilei)
Un barbat a fost gasit CARBONIZAT in curtea unei BISERICI O noua persoana a murit carbonizata, la o zi distanta dupa tragedia dintr-o gara din judetul Prahova. ...continuare.

Un copil de 12 ani a murit dupa ce s-a urcat pe un vagon al unui tren

publicat 2017-11-25 16:30:06 (Libertatea)
Un copil de 12 ani a murit dupa ce s-a urcat pe un vagon al unui tren, sambata, in gata din Inotesti, judetul Prahova. Un copil de 12 ani a murit dupa ce s-a urcat pe un vagon in gara din Inotesti, judetul Prahova. Politistii au deschis o ancheta pentru a se stabili ce cauta […] Post-ul Un copil de 12 ani a murit dupa ce s-a urcat pe un vagon al unui tren apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

TRAGEDIE intr-o gara din Prahova. Un COPIL a murit CARBONIZAT

publicat 2017-11-25 16:30:03 (Evenimentul-Zilei)
TRAGEDIE intr-o gara din Prahova. Un COPIL a murit CARBONIZAT Tragedie intr-o gara din judetul Prahova, unde un copil a fost gasit carbonizat de catre echipajele SMURD. ...continuare.

Un copil de 12 ani, mort dupa ce s-a urcat pe un tren si s-a electrocutat

publicat 2017-11-25 15:45:06 (Romania-TV)
Un copil de 12 ani, mort dupa ce s-a urcat pe un tren si s-a electrocutat Un copil in varsta de 12 ani s-a electrocutat in halta de cale ferata din satul Inotesti, in judetul Prahova, potrivit news.ro. Primele date arata ca baiatul s-a urcat pe un tren, iar cand au ajuns la el echipajele de prim ajutor era inconstient. ...continuare.

Tragedie in Prahova: Un copil de 12 ani a murit dupa ce s-a electrocutat pe un vagon

publicat 2017-11-25 15:45:05 (Mediafax)
Tragedie in Prahova: Un copil de 12 ani a murit dupa ce s-a electrocutat pe un vagon Un copil de 12 ani a murit, sambata, dupa ce s-a urcat pe un vagon in gara din Inotesti, judetul Prahova. Politistii au deschis o ancheta pentru a se stabili ce cauta minorul acolo, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Tragedie intr-o gara din judetul Prahova! Un copil de 12 ani s-a electrocutat incercand sa se suie pe un tren

publicat 2017-11-25 15:30:01 (Antena-1)
Tragedie intr-o gara din judetul Prahova! Un copil de 12 ani s-a electrocutat incercand sa se suie pe un tren Un copil in varsta de 12 ani s-a electrocutat, sambata dupa-amiaza, in halta de cale ferata din satul Inotesti, in judetul Prahova. ...continuare.