Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Rezultate BAC 2017, sesiunea de toamna - Judetul Salaj - Apar notele pe edu.ro

publicat 2017-08-31 23:15:09 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2017, sesiunea de toamna - Judetul Salaj - Apar notele pe edu.ro Rezultate BAC 2017, sesiunea de toamna - Judetul Salaj - Apar primele informatii si note ale elevilor care au sustinut examenul de Bacalaureat in cea de-a doua sesiune a anului. ...continuare.

Ce se INTAMPLA duminica la CASA lui Iuliu MANIU

publicat 2017-08-25 11:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Ce se INTAMPLA duminica la CASA lui Iuliu MANIU La Badacin, judetul Salaj, locul de nastere al lui Iuliu Maniu, unul din principalii artizani ai Marii Uniri de la 1 decembrie 1918, va avea loc, duminica 27 august 2017, lansarea unui apel pentru reafirmarea rolului valorilor crestin-democratice si a traditiei politice reprezentate de Iuliu Maniu, Ion Mihalache, Corneliu Coposu, Ion Ratiu si Ion Diaconescu. ...continuare.

Produs romanesc, de doua ori in Cartea Recordurilor. Oamenii i-au facut un monument unic in lume

publicat 2017-08-23 11:15:24 (Realitatea-TV)
Produs romanesc, de doua ori in Cartea Recordurilor. Oamenii i-au facut un monument unic in lume Ceapa de Pericei a adus comunei din Salaj doua recorduri mondiale. Acum, acest produs ar putea deveni unul european. ...continuare.

Pensionarile pe banda rulanta continua in Politie. Un sef al IPJ s-a pensionat la doar 49 de ani

publicat 2017-08-16 17:00:10 (Realitatea-TV)
Pensionarile pe banda rulanta continua in Politie. Un sef al IPJ s-a pensionat la doar 49 de ani Seful Inspectoratului de Politie Judetean (IPJ) Salaj, Ovidiu Dosa, s-a pensionat marti, la varsta de 49 de ani, alti 22 de politisti din judet alegand in acest an incetarea raporturilor de serviciu, prin pensionare. ...continuare.

Preot din Salaj, arestat preventiv dupa ce a injunghiat un batran

publicat 2017-08-11 11:00:15 (Realitatea-TV)
Preot din Salaj, arestat preventiv dupa ce a injunghiat un batran Preotul din judetul Salaj, care a injunghiat, joi, in gat si in brat un batran in varsta de 75 de ani, a fost arestat preventiv pentru 30 de zile, decizia Tribunalului Salaj putand fi contestata. ...continuare.

Preot cu probleme psihice ARESTAT pentru tentativa de omor

publicat 2017-08-11 10:30:11 (Puterea)
Preot cu probleme psihice ARESTAT pentru tentativa de omor Preotul din judetul Salaj care era retras din activi ...continuare.

Preotul care a injunghiat pe strada un batran a fost arestat preventiv

publicat 2017-08-11 10:30:11 (Romania-TV)
Preotul care a injunghiat pe strada un batran a fost arestat preventiv Preotul din judetul Salaj care era retras din activitate si care a fost retinut pentru tentativa de omor dupa ce a injunghiat in gat si in brat un batran in varsta de 75 de ani a fost arestat preventiv pentru 30 de zile, decizia Tribunalului Salaj putand fi contestata. ...continuare.

Preotul din Salaj care a injunghiat pe strada un batran a fost arestat preventiv

publicat 2017-08-11 10:30:01 (Antena3)
Preotul din Salaj care a injunghiat pe strada un batran a fost arestat preventiv Preotul din judetul Salaj care era retras din activitate si care a fost retinut pentru tentativa de omor dupa ce a înjunghiat în gât si în brat un batrân în vârsta de... ...continuare.

Preot retinut de politisti dupa ce a injunghiat in gat un batran

publicat 2017-08-10 18:45:12 (Romania-TV)
Preot retinut de politisti dupa ce a injunghiat in gat un batran Un preot din judetul Salaj, care era retras de aproape doi ani din activitate din cauza unor probleme de sanatate, a fost retinut pentru 24 de ore, fiind acuzat de tentativa de omor dupa ce a injunghiat in gat si in brat un batran in varsta de 75 de ani in urma unei altercatii. ...continuare.

Lumea a luat-o razna de tot! Un preot a fost arestat, dupa ce a injunghiat in gat un batran de 75 de ani

publicat 2017-08-10 18:30:01 (Antena-1)
Lumea a luat-o razna de tot! Un preot a fost arestat, dupa ce a injunghiat in gat un batran de 75 de ani Un preot din judetul Salaj, care era retras de aproape doi ani din activitate din cauza unor probleme de sanatate, a fost retinut pentru 24 de ore, fiind acuzat de tentativa de omor dupa ce a injunghiat in gat si in brat un batran in varsta de 75 de ani in urma unei altercatii. ...continuare.