Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Seful CNAIR: Autostrada Sibiu-Pitesti poate fi construita fara nicio problema, in baza documentatiei din 2008

publicat 2017-10-03 23:45:06 (Romania-TV)
Seful CNAIR: Autostrada Sibiu-Pitesti poate fi construita fara nicio problema, in baza documentatiei din 2008 Directorul general al CNAIR, Stefan Ionita, spune ca autostrada Sibiu-Pitesti poate fi construita fara nicio problema, in baza documentatiei deja existente, din 2008. ...continuare.

Autostrada Sibiu-Pitesti ar urma sa fie finalizata in 2020

publicat 2017-10-03 20:30:06 (ProTV)
În timp ce soferii îsi rup masinile în drumurile pline de gropi, iar investitorii ne ocolesc, pentru ca nu avem sosele de mare viteza, oficialii avanseaza un nou termen pentru finalizarea autostrazii Sibiu - Pitesti: 2020 ...continuare.

Un mort si trei raniti, intr-un accident, in Sibiu. Șoferul vinovat, fara permis, si doi pasageri au fugit

publicat 2017-10-03 10:00:06 (ProTV)
O persoana a murit, iar alte patru, între care un copil de 13 ani, au fost ranite în urma unui accident rutier provocat de un tânar fara permis de conducere. Accidentul a avut loc în judetul Sibiu. ...continuare.

Accident grav in Sibiu. O persoana a murit, iar alte patru au fost ranite

publicat 2017-10-03 08:30:12 (Romania-TV)
Accident grav in Sibiu. O persoana a murit, iar alte patru au fost ranite O persoana a murit, iar alte patru, intre care un copil de 13 ani, au fost ranite in urma unui accident rutier provocat de un tanar fara permis de conducere. Accidentul a avut loc in judetul Sibiu. ...continuare.

Grav accident la Sibiu. O persoana a murit, patru sunt ranite

publicat 2017-10-03 07:45:08 (Realitatea-TV)
Grav accident la Sibiu. O persoana a murit, patru sunt ranite O persoana a decedat si alte patru au fost ranite, intr-un accident rutier care a avut loc in cursul noptii de luni spre marti, langa localitatea Cornatel, pe drumul judetean care leaga orasul Sibiu de Agnita. ...continuare.

Cuc: 'Mi-am asumat ca proiectul autostrazii Pitesti-Sibiu sa fie scos spre executie'

publicat 2017-10-03 00:15:02 (Bursa)
Cuc: 'Mi-am asumat ca proiectul autostrazii Pitesti-Sibiu sa fie scos spre executie' Autostrada Pitesti - Sibiu este un proiect foarte important, iar intentia este ca anul acesta contractul de proiectare si executie al acestui obiectiv sa fie semnat, a declarat, luni, intr-o conferinta de presa, ministrul Transporturilor, Razvan Cuc. ...continuare.

Cuc: Mi-am asumat ca proiectul autostrazii Pitesti-Sibiu sa fie scos anul acesta spre proiectare si executie

publicat 2017-10-02 18:15:07 (Romania-TV)
Cuc: Mi-am asumat ca proiectul autostrazii Pitesti-Sibiu sa fie scos anul acesta spre proiectare si executie Autostrada Pitesti - Sibiu este un proiect foarte important, iar intentia mea este ca anul acesta contractul de proiectare si executie al acestui obiectiv sa fie semnat, a declarat, luni, intr-o conferinta de presa, ministrul Transporturilor, Razvan Cuc. ...continuare.

ANOFM: Peste 22.000 de locuri de munca vacante la nivel national. Cele mai mult sunt in Capitala, Sibiu, Prahova si Arad

publicat 2017-10-02 16:00:09 (Romania-TV)
ANOFM: Peste 22.000 de locuri de munca vacante la nivel national. Cele mai mult sunt in Capitala, Sibiu, Prahova si Arad Peste 22.000 de locuri de munca sunt vacante la nivel national, cele mai multe fiind in Capitala si in judetele Sibiu, Prahova si Arad, in timp ce in Giurgiu, Suceava, Vrancea, si Covasna sunt cele mai putine locuri de munca libere, potrivit Agentiei Nationale pentru Ocuparea Fortei de Munca (ANOFM). ...continuare.

Incendiu puternic intr-un bloc din Sibiu. Cel putin 15 persoane au fost evacuate

publicat 2017-10-01 11:00:02 (Antena3)
Incendiu puternic intr-un bloc din Sibiu. Cel putin 15 persoane au fost evacuate Cel putin 15 persoane au fost evacute, duminica dimineata, dintr-un bloc din Medias, judetul Sibiu, în urma unui incendiu care a izbucnit la un apartament de la parter. Potrivit reprezentantilor ISU... ...continuare.