Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Imagini socante intr-o scoala din Teleorman! O profesoara e batjocorita si batuta de elevi, care o impiedica sa iasa din clasa

publicat 2017-11-30 22:15:01 (Antena3)
Imagini socante intr-o scoala din Teleorman! O profesoara e batjocorita si batuta de elevi, care o impiedica sa iasa din clasa O profesoara de la o scoala din judetul Teleorman este batjocorita si batuta de elevi, în sala de clasa, incidentul fiind filmat chiar de unul dintre agresori. Imaginile sunt surprinse la Școala... ...continuare.

SCANDALOS! O profesoara a fost LOVITA si AGRESATA de ELEVI in timpul orei - VIDEO

publicat 2017-11-30 22:00:04 (Evenimentul-Zilei)
SCANDALOS! O profesoara a fost LOVITA si AGRESATA de ELEVI in timpul orei - VIDEO O scoala din Teleorman este in centrul atentiei din cauza evenimentelor intamplate intr-o clasa de studiu. ...continuare.

Functionarii publici din dosarul Tel Drum au plecat de la Consiliul Judetean Teleorman. Pe ce averi le-a pus DNA sechestru

publicat 2017-11-30 14:15:09 (Romania-TV)
Functionarii publici din dosarul Tel Drum au plecat de la Consiliul Judetean Teleorman. Pe ce averi le-a pus DNA sechestru Functionarii publici din dosarul Tel Drum nu mai lucreaza la Consiliul Judetean Teleorman. Ultimul dintre cei trei consilieri implicati in dosar si-a dat demisia din CJ la la doua zile dupa ce DNA a lansat acuzatiile in cazul Tel Drum. DNA a pus sechestru de zeci de milioane de lei pe bunurile lor, insa averea lor declarata este mai degraba modesta. ...continuare.

Discutii despre "Dumnezeu" la Inalta Curte. O martora il "ingroapa" pe Liviu Dragnea

publicat 2017-11-29 00:15:08 (Evenimentul-Zilei)
Discutii despre Dumnezeu la Inalta Curte. O martora il ingroapa pe Liviu Dragnea O directoare de la Asistenta Sociala a declarat - in dosarul in care Liviu Dragnea si fosta lui sotie, Bombonica Prodana, sunt judecati pentru mentinerea ilegala in functie a doua angajate - ca liderul PSD era "un fel de Dumnezeu" in judetul Teleorman ...continuare.

Lia Olguta Vasilescu da vina pe multinationale pentru saracia din Moldova si Teleorman

publicat 2017-11-28 21:30:07 (ProTV)
Ministrul Muncii crede ca marile companii sunt de vina pentru somajul din multe zone ale tarii, fiindca se încapatâneaza sa nu-si deschida sedii acolo. ...continuare.

Martor in procesul lui Liviu Dragnea: Tuturor le era frica de el. Presedintele Consiliului Judetean era Dumnezeu

publicat 2017-11-28 16:00:33 (Romania-TV)
Martor in procesul lui Liviu Dragnea: Tuturor le era frica de el. Presedintele Consiliului Judetean era Dumnezeu Mirela Chera, unul dintre martorii in dosarul in care Liviu Dragnea este judecat pentru infractiuni in legatura cu angajarea fictiva a doua persoane la DGASPC Teleorman, a declarat in fata judecatorilor de la ICCJ ca presedintele CJ "era Dumnezeu" in judet. ...continuare.

DNA ia masuri in dosarul lui Liviu Dragnea: Doua institutii publice au fost notificate

publicat 2017-11-28 15:30:08 (Realitatea-TV)
DNA ia masuri in dosarul lui Liviu Dragnea: Doua institutii publice au fost notificate Directia Nationala Anticoruptie precizeaza ca a trimis notificari catre Ministerul Dezvoltarii Regionale si Administratiei Publice si catre Consiliul Judetean Teleorman, pentru ca aceste institutii sa se constituie parti civile cu privire la prejudiciul invocat de procurori in dosarul "Tel Drum". ...continuare.

Martor, in procesul lui Dragnea: Tuturor le era frica de el. Presedintele Consiliului Judetean era Dumnezeu

publicat 2017-11-28 15:30:06 (Mediafax)
Martor, in procesul lui Dragnea: Tuturor le era frica de el. Presedintele Consiliului Judetean era Dumnezeu Mirela Chera, martor in dosarul in care Liviu Dragnea este judecat pentru infractiuni in legatura cu angajarea fictiva a doua persoane la DGASPC Teleorman, a declarat in fata judecatorilor de la ICCJ ca presedintele CJ "era Dumnezeu" in judet. ...continuare.

Martor in fata judecatorilor ICCJ: "Dragnea era ca un Dumnezeu acolo in Teleorman; Și acum este"

publicat 2017-11-28 15:30:05 (Libertatea)
Unul dintre martorii care s-au prezentat, marti, la instanta suprema, pentru a da declaratii in dosarul de coruptie al presedintelui PSD, Liviu Dragnea, le-a povestit judecatorilor despre pretinsele interventii ale acestuia la nivelul DGASPC Teleorman si a spus ca acesta "era ca un Dumnezeu" pentru oamenii din judet. Mirela Chera, femeia care le-a povestit judecatorilor […] Post-ul Martor in fata judecatorilor ICCJ: "Dragnea era ca un Dumnezeu acolo in Teleorman; Și acum este" apare... ...continuare.

Un fost politist din Dambovita, ridicat pentru proxenetism! In trecut, barbatul a inghitit banii luati ca mita pentru a ascunde dovada

publicat 2017-11-28 14:15:02 (CanCan)
Un fost politist din Dambovita, ridicat pentru proxenetism! In trecut, barbatul a inghitit banii luati ca mita pentru a ascunde dovada Procurorii DIICOT au efectuat sase prechezitii in judetele Dambovita, Olt si Teleorman, la suspectii banuiti de trafic de persoane, spalare de bani si proxenetism. Acestia racolau tinere din Dambovita, Cluj, Teleorman si Olt pe care le-ar fi exploatat prin practicarea prostitutiei in Spania. Pnrintre cie trei suspecti retinuti pentru 24 de ore si Chita Catalin Marius, potrivit mditv.ro. Polisistul dambovitean, de 45 de ani, a lucrat la Politia Rutiera pana in anul 2008, cand a fost prins in... ...continuare.