Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Accident in Timis: Un adult si un copil, la spital dupa ce masina in care erau s-a rasturnat

publicat 2017-12-03 11:00:06 (Mediafax)
Accident in Timis: Un adult si un copil, la spital dupa ce masina in care erau s-a rasturnat Un adult si un copil au fost transportati, duminica, la spital, in urma unui accident produs in judetul Timis, dupa ce masina in care se aflau s-a rasturnat in afara partii carosabile, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Un barbat din Timis si-a dat foc si a rupt-o la fuga cand a auzit sirenele pompierilor

publicat 2017-11-30 13:15:06 (Libertatea)
Incident neobisnuit joi la pranz, in judetul Timis. Un barbat din Sannicolau Mare si-a turnat benzina pe haine si si-a dat foc. El a fost salvat de rude, insa cand a auzit sirenele pompierilor a rupt-o la fuga. Barbatul din Sannicolau Mare, judetul Timis, si-a amenintat rudele ca isi va da foc, iar oamenii speriati […] Post-ul Un barbat din Timis si-a dat foc si a rupt-o la fuga cand a auzit sirenele pompierilor apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Accident teribil in parcarea unei fabrici din Timis. O eleva a fost strivita de un autobuz

publicat 2017-11-30 09:45:02 (Antena3)
Accident teribil in parcarea unei fabrici din Timis. O eleva a fost strivita de un autobuz Un accident teribil a avut loc în parcarea unei fabrici din Sânnicolau Mare, Timis. O tânara de 17 ani, eleva aflata în practica, a murit strivita de un autobuz. Accidentul s-a produs &i... ...continuare.

Urgia alba loveste Romania. Avertismentul meteorologilor: Doua judete, sub COD PORTOCALIU de ninsori

publicat 2017-11-30 09:15:02 (Antena-1)
Urgia alba loveste Romania. Avertismentul meteorologilor: Doua judete, sub COD PORTOCALIU de ninsori Doua judete - Hunedoara si Caras-Severin - se afla sub avertizare cod portocaliu de viscol, joi, in timp ce pentru judetul Timis meteorologii au emis o avertizare cod galben de vant puternic. ...continuare.

Tanara de 17 ani strivita de un autobuz

publicat 2017-11-29 17:15:13 (Romania-TV)
Tanara de 17 ani strivita de un autobuz O tanara in varsta de 17 ani si-a pierdut viata dupa ce a fost lovita de un autobuz, in orasul Sannicolau Mare din judetul Timis. Soferul masinii facea manevre de parcare, cand a acrosat-o pe fata. ...continuare.

Tragedie in Timis | O eleva a murit dupa ce a fost lovita de un autobuz in parcarea fabricii unde facea practica

publicat 2017-11-29 17:00:08 (Mediafax)
Tragedie in Timis | O eleva a murit dupa ce a fost lovita de un autobuz in parcarea fabricii unde facea practica O eleva in varsta de 17 ani a murit, miercuri, in parcarea unei fabrici din Sannicolau Mare, din judetul Timis, dupa ce a fost lovita de un autobuz, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Fata de 17 ani, omorata de un autobuz intr-o parcare din Timis

publicat 2017-11-29 17:00:06 (Libertatea)
Scene de cosmar in parcarea unei fabrici din cel mai vestic oras al tarii, Sannicolau Mare, judetul Timis. O adolescenta de 17 ani si-a gasit sfarsitul dupa ce a fost lovita un autobuz al carui sofer intentiona sa parcheze masina. Din pacate, fata nu a supravietuit impactului violent. Din primele informatii furnizate de catre reprezentantii […] Post-ul Fata de 17 ani, omorata de un autobuz intr-o parcare din Timis apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Liceeana lovita de autobuz in curtea unei fabrici

publicat 2017-11-29 16:45:07 (ProTV)
O tânara de 17 ani a murit, miercuri dupa-amiaza, dupa ce a fost calcata de autobuz în parcarea unei fabrici din Timis. ...continuare.

Accident ȘOCANT in Bistrita! O femeie a INTRAT din PLIN intr-o turma de OI

publicat 2017-11-27 21:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Accident ȘOCANT in Bistrita! O femeie a INTRAT din PLIN intr-o turma de OI Un cioban a fost ranit, iar sase oi au murit, dupa ce el si turma sa de oi au fost loviti de un autoturism, in timp ce traversau neregulamentar DN6, in Timis. ...continuare.

Arbitru BATUT de jucatori la un DERBY. Scene SOCANTE in ROMANIA

publicat 2017-11-27 18:45:07 (Romania-TV)
Arbitru BATUT de jucatori la un DERBY. Scene SOCANTE in ROMANIA Scene socante la un meci de fotbal din Liga 4 Timis. Arbitrul asistent al partidei dintre primele clasate a ajuns la spital dupa ce a fost batut de jucatori. Totul a plecat de la un penalty anulat. ...continuare.