Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




COD GALBEN de vant pana la ora 15.00. Care sunt judetele afectatte

publicat 2017-09-27 09:15:08 (Realitatea-TV)
COD GALBEN de vant pana la ora 15.00. Care sunt judetele afectatte ANM a prelungit atentionarile cod galben de vant pentru judetele Constanta si Tulcea, emise initial pana la ora 9.00. ...continuare.

Vremea a luat-o razna! Cod Galben de VIJELII, burnita si temperaturi in scadere

publicat 2017-09-27 08:00:01 (Antena-1)
Vremea a luat-o razna! Cod Galben de VIJELII, burnita si temperaturi in scadere Judetele Constanta si Tulcea se afla miercuri dimineata sub cod galben de vant valabil pana la ora 9.00. ...continuare.

Vremea nu tine cu noi: Cod galben de vant in sase judete din tara

publicat 2017-09-26 10:45:08 (Ziarul-Financiar)
Vremea nu tine cu noi: Cod galben de vant in sase judete din tara ANM a emis, marti, atentionari cod galben de vant, valabile pana la ora 16, pentru cinci judete din tara. In Tulcea, al saselea judet sub atentionare, codul galben de vant este valabil pana la ora 15.Pe parcursul zilei de marti, in judetele Buzau, Braila, Ialomita, Prahova, Calarasi vor fi perioade de timp in care vantul va sufla cu putere.Potrivit ANM, pana la ora 16 se vor semnala intensificari locale ale vantului, cu viteze ce vor depasi la rafala 55 - 65 km/h.Totodata, pana la ora 15 este... ...continuare.

Meteorologii au emis COD GALBEN de vant. Care sunt zonele afectate

publicat 2017-09-26 10:00:01 (Antena-1)
Meteorologii au emis COD GALBEN de vant. Care sunt zonele afectate Meteorologii au emis marti o avertizare de cod galben de vant pentru judetul Tulcea. ...continuare.

Cod galben de vant. Ce judet este vizat

publicat 2017-09-26 09:45:01 (Antena3)
Cod galben de vant. Ce judet este vizat Meteorologii au emis marti o avertizare de cod galben de vânt pentru judetul Tulcea. Conform avertizarii, se vor semnala „intensificari locale ale vântului, cu viteze ce vor depasi la rafala 5... ...continuare.

Accident cumplit pe DN22. Trei masini, implicate

publicat 2017-09-22 00:15:08 (Realitatea-TV)
Accident cumplit pe DN22. Trei masini, implicate Trei autovehicule au fost implicate intr-un grav accident, joi seara, pe DN22, intre Tulcea si Cataloi. ...continuare.

COD GALBEN de VANT PUTERNIC

publicat 2017-09-21 10:30:24 (Romania-TV)
COD GALBEN de VANT PUTERNIC ANM a emis, joi, un cod galben de vant puternic pentru judetele Constanta si Tulcea. ...continuare.

URGIE in Romania! Cod PORTOCALIU de averse torentiale, caderi de grindina si descarcari electrice

publicat 2017-09-21 09:30:02 (Antena-1)
URGIE in Romania! Cod PORTOCALIU de averse torentiale, caderi de grindina si descarcari electrice Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis o atentionare cod galben de averse torentiale, caderi de grindina si descarcari electrice in aproape toata tara, in timp ce cinci judete se afla, joi dimineata, sub cod portocaliu. Doar judetele Tulcea si Constanta nu sunt afectate de instabilitatea atmosferica. ...continuare.

Nicolae Ciuleac merge cu Carniprod Tulcea spre afaceri de peste 84 de milioane de lei, plus 10%

publicat 2017-09-21 00:15:11 (Ziarul-Financiar)
Nicolae Ciuleac merge cu Carniprod Tulcea spre afaceri de peste 84 de milioane de lei, plus 10% Citeste si: Statistica trista: 60% dintre restaurantele, barurile si cafenele din Romania dau faliment in primele 9 luni de la deschidere Doar 900 de companii din cele 30.000 aflate anual in insolventa reusesc sa isi salveze businessurile. Speranta Munteanu, KPMG: "Rata scazuta de reusita a planurilor de reorganizare are doua motive." Noua fermieri au investit un milion de euro in plantatii de catina ecologica "Guvernantii pun taxe peste taxe. Mediul fiscal nu este previzibil si evident ca te... ...continuare.