Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Politist agresat de localnici in Tulcea, in timp ce incatusa un individ. A fost palmuit si injurat

publicat 2017-12-03 14:15:10 (Libertatea)
Imagini socante cu un politist agresat de localnici in Tulcea au starnit controverse pe retelele de socializare. Agentul a fost injurat si palmuit in timp ce voia sa bage in masina de serviciu un barbat care opune rezistenta. Pentru ca actiona singur, omul legii a fost nevoit sa foloseasca spray-ul paralizant si sa-si scoata pistolul […] Post-ul Politist agresat de localnici in Tulcea, in timp ce incatusa un individ. A fost palmuit si injurat apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Ancheta interna, dupa ce un politist a fost lovit in timp ce imobiliza un sofer recalcitrant VIDEO

publicat 2017-12-03 14:00:11 (Romania-TV)
Ancheta interna, dupa ce un politist a fost lovit in timp ce imobiliza un sofer recalcitrant VIDEO Conducerea IGPR a dispus efectuarea unei anchete interne la IPJ Tulcea, dupa ce un politist a fost filmat in timp ce imobiliza un sofer pentru ca a parcat pe trecerea de pietoni. Politistul este huiduit si lovit, iar la un moment dat se apara cu pistolul de persoanele recalcitrante. ...continuare.

Politist lovit in timp ce incerca sa aresteze un sofer, in Tulcea. Agentul a scos pistolul

publicat 2017-12-03 14:00:10 (ProTV)
Scene socante au fost filmate în Tulcea chiar de unul dintre protagonistii incidentului.  ...continuare.

Ancheta la Politia Tulcea, dupa ce un politist este lovit in timp ce imobilizeaza un sofer

publicat 2017-12-03 13:45:05 (Mediafax)
Ancheta la Politia Tulcea, dupa ce un politist este lovit in timp ce imobilizeaza un sofer Conducerea IGPR a dispus efectuarea unei anchete interne la IPJ Tulcea, dupa ce un politist a fost filmat in timp ce imobiliza un sofer pentru ca a parcat pe trecerea de pietoni. Politistul este huiduit si lovit, iar la un moment dat se apara cu pistolul de persoanele recalcitrante. ...continuare.

SCANDAL URIAȘ la POLIȚIA TULCEA. Cine are dreptate? POLIȚIST, inconjurat de oameni furiosi, S-A APARAT CU PISTOLUL

publicat 2017-12-03 13:45:03 (Evenimentul-Zilei)
SCANDAL URIAȘ la POLIȚIA TULCEA. Cine are dreptate? POLIȚIST, inconjurat de oameni furiosi, S-A APARAT CU PISTOLUL Un politist din Niculitel, judetul Tulcea, a ajuns in atentia sefilor de la Bucuresti dupa ce pe facebook a aparut un film in care omul in uniforma a incatusat un barbat, incearca sa il bage in masina dar acesta lesina, provocand indignarea martorilor. Cand politistul este lovit de un martor, acesta scoate pistolul si il ameninta. ...continuare.

SCANDAL URIAȘ la POLIȚIA TULCEA. Cine are dreptate? POLIȚIST, inconjurat de oameni furiosi, S-A APARAT CU PISTOLUL

publicat 2017-12-03 13:30:04 (Evenimentul-Zilei)
SCANDAL URIAȘ la POLIȚIA TULCEA. Cine are dreptate? POLIȚIST, inconjurat de oameni furiosi, S-A APARAT CU PISTOLUL Un politist din Niculitel, judetul Tulcea, a ajuns in atentia sefilor de la Bucuresti dupa ce pe facebook a aparut un film in care omul in uniforma a incatusat un barbat, incearca sa il bage in masina dar acesta lesina, provocand indignarea martorilor. Cand politistul este lovit de un martor, acesta scoate pistolul si il ameninta. ...continuare.

Politist agresat in Tulcea, dupa ce omul legii a batut crunt un barbat

publicat 2017-12-03 12:30:10 (Realitatea-TV)
Politist agresat in Tulcea, dupa ce omul legii a batut crunt un barbat Imagini incredibile surprinse in Tulcea, unde un politist a batut crunt un barbat in mijlocul strazii, iar apoi a fost si el agresat de trecatori. ...continuare.

Caz incredibil in Tulcea. Un politist a amenintat un grup de oameni cu arma din dotare

publicat 2017-12-03 12:30:01 (Antena3)
Caz incredibil in Tulcea. Un politist a amenintat un grup de oameni cu arma din dotare Incident socant în Tulcea. Un politist speriat ca ar putea fi luat la bataie de un grup de oameni, a scos arma din dotare si i-a ameninat pe trecatori. Politistul care era singur în misiune i-a... ...continuare.

EXCLUSIV E tanar, dar nu ii e frica de meciul cu FCSB: "Noi nu avem nimic de pierdut cu Steaua"

publicat 2017-12-02 19:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV E tanar, dar nu ii e frica de meciul cu FCSB: Noi nu avem nimic de pierdut cu Steaua Iulian Carabela, tânarul de 21 de ani trecut pe la Viitorul, Farul si Delta Tulcea, este unul dintre cei mai polivalenti jucatori de la Juventus Bucuresti si a analizat partida pe care o va avea duminica împotriva celor de la FCSB. - Iulian, cum va fi meciul cu FCSB?- Cu totii stim ce ne asteapta. Va fi un meci foarte dificil. Steaua nu-si mai permite sa faca pasi gresiti, au deja 8 puncte sub CFR Cluj. ... ...continuare.

Cod galben de vant in judetele Constanta si Tulcea

publicat 2017-12-02 12:00:06 (Libertatea)
Cod galben de vant in judetele Constanta si Tulcea. Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis, sambata, o atentionare nowcasting Cod galben de vant puternic, valabila in judetele Constanta si Tulcea, in urmatoarele ore. Potrivit meteorologilor, pana la ora 14:30, in judetul Constanta, localitatile Istria si Mihai Viteazu, precum si in judetul Tulcea, localitatile: Sulina, […] Post-ul Cod galben de vant in judetele Constanta si Tulcea apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.