Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Fetita violata de un proxenet din Vaslui. A patra oara cand este hartuita

publicat 2018-01-30 13:45:24 (Libertatea)
Fetita violata de un proxenet din Vaslui. A patra oara cand este hartuita Cosmar cu repetitie pentru o fetita violata de un proxenet din Vaslui. Copila de 13 ani, care este internata intr-un centru de ocrotire a minorilor, a fost abuzata sexual de un tanar din comuna Zorleni. Barbatul de 29 de ani, acuzat de viol, a fost condamnat la inchisoare pentru trafic de minori. Fata de 13 […] Post-ul Fetita violata de un proxenet din Vaslui. A patra oara cand este hartuita apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Baietelul ranit grav intr-un incendiu in Vaslui este in stare terminala. Are arsuri pe aproape tot corpul

publicat 2018-01-30 13:00:23 (Libertatea)
Baietelul ranit grav intr-un incendiu in Vaslui este in stare terminala. Are arsuri pe aproape tot corpul Baietelul ranit grav intr-un incendiu in Vaslui este in stare terminala pentru ca are arsuri pe 95 la suta din suprafata corpului. Medicii sunt rezervati in privinta sanselor sale de supravietuire. Copilasul de 3 ani a fost transferat la Spitalul Grigore Alexandescu din Capitala. "A ajuns in stare terminala, cu 95% din suprafata corpului arsa […] Post-ul Baietelul ranit grav intr-un incendiu in Vaslui este in stare terminala. Are arsuri pe aproape tot corpul apare prima data in... ...continuare.

Spitalul Gr. Alexandrescu: Baietelul din Vaslui este in stare terminala, medicii sunt rezervati

publicat 2018-01-30 11:15:27 (Mediafax)
Spitalul Gr. Alexandrescu: Baietelul din Vaslui este in stare terminala, medicii sunt rezervati Baietelul de 3 ani, din Vaslui, ranit luni seara intr-un incendiu, este in stare terminala si are arsuri pe 95% din suprafata corpului, medicii fiind rezervati in privinta sanselor de supravietuire, a declarat, pentru MEDIAFAX, purtatorul de cuvant al Spitalului Gr. Alexandrescu, Raluca Alexandru. ...continuare.

VASLUI. Doi copii arsi de vii din neglijenta parintilor

publicat 2018-01-30 08:45:19 (Evenimentul-Zilei)
VASLUI. Doi copii arsi de vii din neglijenta parintilor Familia Iamandi din localitatea Paltinis, comuna Bacesti, judetul Vaslui si-a lasat copiii, unul de trei ani si celalalt de un an si 8 luni, in casa si au plecat la o stana din apropiere ...continuare.

Doi copii mici din judetul Vaslui, raniti grav intr-un incendiu izbucnit in locuinta. Micutii erau singuri acasa

publicat 2018-01-29 18:00:30 (Libertatea)
Doi copii mici din judetul Vaslui, raniti grav intr-un incendiu izbucnit in locuinta. Micutii erau singuri acasa Doi copii mici, o fetita de un an si opt luni si un baietel de trei ani, din judetul Vaslui, au fost raniti grav intr-un incendiu izbucnit, luni dupa-amiaza, in locuinta lor din localitatea Bacesti. Copiii fusesera lasati nesupravegheati de catre parinti, care ar fi fost plecati la o stana. Baietelul are arsuri extrem de […] Post-ul Doi copii mici din judetul Vaslui, raniti grav intr-un incendiu izbucnit in locuinta. Micutii erau singuri acasa apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Incendiu urias in Vaslui! Doi copii au suferit arsuri puternice si sunt in stare foarte grava

publicat 2018-01-29 17:15:02 (Antena3)
Incendiu urias in Vaslui! Doi copii au suferit arsuri puternice si sunt in stare foarte grava În urma unui incendiu care a izbucnit luni la o locuinta din comuna Pungesti, Vaslui, un copil de trei ani a suferit arsuri grave pe 90 la suta din suprafata corpului, iar un altul, în vârsta de... ...continuare.

Incident teribil la Vaslui: un muncitor la deszapezire i-a taiat nasul cu lopata unui coleg

publicat 2018-01-29 15:45:24 (Realitatea-TV)
Incident teribil la Vaslui: un muncitor la deszapezire i-a taiat nasul cu lopata unui coleg Un barbat in varsta de 46 de ani, angajat la serviciul de salubritate din Husi, Vaslui, a ajuns, luni, la spital, dupa ce un coleg cu care lucra la deszapezire l-a lovit din greseala cu lopata si i-a taiat nasul. ...continuare.

Tragedie in Vaslui! O tanara speranta a fotbalului a murit in timp ce astepta autobuzul

publicat 2018-01-29 10:15:02 (Antena3)
Tragedie in Vaslui! O tanara speranta a fotbalului a murit in timp ce astepta autobuzul Stefan Alex Rusu, avea numai 16 ani, dar a facut un accident vascular cerebral care i-a fost fatal. Adolescentul voia sa joace în Liga I, dar descoperise recent ca sufera de o boala de inima. A... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA