Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




CUTREMUR PUTERNIC in Romania de dimineata

publicat 2017-10-08 10:30:01 (Antena3)
CUTREMUR PUTERNIC in Romania de dimineata Un cutremur cu magnitudinea 4,2 s-a produs duminica dimineata, in judetul Vrancea. Seismul cu magnitudinea 4,2 pe scara Richter a avut loc la ora 04.49, la adancimea de 132,2... ...continuare.

Cutremur de 4,2 grade, in aceasta dimineata, in Vrancea

publicat 2017-10-08 08:45:07 (Romania-TV)
Cutremur de 4,2 grade, in aceasta dimineata, in Vrancea Un cutremur cu magnitudinea 4,2 grade pe scara Richter a fost inregistrat duminica dimineata in judetul Vrancea, conform primelor informatii oferite de Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INCDFP). ...continuare.

Cutremur puternic in Romania

publicat 2017-10-08 08:30:05 (Antena3)
Cutremur puternic in Romania Un cutremur cu magnitudinea 4,2 s-a produs duminica dimineata, în judetul Vrancea. Seismul cu magnitudinea 4,2 pe scara Richter a avut loc la ora 04.49, la adâncimea de 132,2... ...continuare.

Cutremur cu magnitudinea 4,2, duminica dimineata, in Vrancea

publicat 2017-10-08 08:30:04 (Adevarul)
Cutremur cu magnitudinea 4,2, duminica dimineata, in Vrancea Un cutremur cu magnitudinea 4,2 s-a produs duminica dimineata in judetul Vrancea, anunta Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului. ...continuare.

CUTREMUR important in Vrancea, duminica dimineata. L-ai simtit?

publicat 2017-10-08 08:15:08 (Realitatea-TV)
CUTREMUR important in Vrancea, duminica dimineata. L-ai simtit? Un cutremur cu magnitudinea de 4,2 pe Richter a avut loc duminica dimineata, la ora 5 fara zece minute. ...continuare.

CUTREMUR SERIOS in Romania, duminica dimineata. Este al doilea seism in 12 ore. URMEAZA MAREA LOVITURA?

publicat 2017-10-08 08:15:03 (Evenimentul-Zilei)
CUTREMUR SERIOS in Romania, duminica dimineata. Este al doilea seism in 12 ore. URMEAZA MAREA LOVITURA? Un cutremur cu magnitudinea 4,2 grade pe scara Richter a fost inregistrat duminica dimineata in judetul Vrancea, conform primelor informatii oferite de Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INCDFP). ...continuare.

Cutremur puternic in Vrancea

publicat 2017-10-08 08:15:02 (Cotidianul)

Cutremur cu magnitudinea 4,2, in Vrancea

publicat 2017-10-08 07:45:06 (ProTV)
Un cutremur cu magnitudinea 4,2 s-a produs duminica dimineata, în judetul Vrancea, anunta Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamântului. ...continuare.

Poate fi prezis Marele Cutremur? Locul din Vrancea unde se masoara seismele

publicat 2017-10-07 22:30:06 (Romania-TV)
Poate fi prezis Marele Cutremur? Locul din Vrancea unde se masoara seismele Un Observator Seismic, dotat cu aparate de ultima generatie care ajuta la monitorizarea si studiul cutremurelor, este amplasat in Vrancea, zona cu cea mai intensa activitate seismica din Romania. ...continuare.