Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




In Vrancea au fost confirmate 12 cazuri de gripa in ultima saptamana. Accesul vizitatorilor in spitale a fost restrictionat

publicat 2018-02-08 10:00:28 (Romania-TV)
In Vrancea au fost confirmate 12 cazuri de gripa in ultima saptamana. Accesul vizitatorilor in spitale a fost restrictionat Douasprezece persoane din Vrancea au fost diagnosticate in ultima saptamana cu gripa, iar de la inceputul anului au fost raportate 17 astfel de imbolnaviri, astfel ca incepand de joi autoritatile medicale vor restrictiona accesul vizitatorilor in spitale. ...continuare.

Tanara politista din Vrancea diagnosticata cu tumoare cerebrala poate fi operata la Hanovra. Ea are nevoie de 20.000 de euro

publicat 2018-02-05 19:30:24 (Libertatea)
Tanara politista din Vrancea diagnosticata cu tumoare cerebrala poate fi operata la Hanovra. Ea are nevoie de 20.000 de euro Vesti bune de la tanara politista din Vrancea, mama unui copilas de un an, diagnosticata recent cu tumoare cerebrala. Elena poate fi operata, desi medicii din Romania nu prea-i dadeau sansa aceasta, insa pentru a putea spera la viata ea are nevoie de inca 20.000 de euro. Lenuta Cernica, Elena, asa cum ii spun prietenii, […] Post-ul Tanara politista din Vrancea diagnosticata cu tumoare cerebrala poate fi operata la Hanovra. Ea are nevoie de 20.000 de euro apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cutremur in judetul Vrancea

publicat 2018-02-05 17:30:03 (Cotidianul)
Cutremur in judetul Vrancea Un cutremur cu magnitudinea 3,4 pe scara Richter s-a produs [...] The post Cutremur in judetul Vrancea appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Vine sau nu vine? VRANCEA. Inca un cutremur in numai doua zile

publicat 2018-02-05 08:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Vine sau nu vine? VRANCEA. Inca un cutremur in numai doua zile Un seism de magnitudine importanta a avut loc duminica noaptea in regiunea seismica Vrancea, dupa seismul de 3,9 grade de duminica ...continuare.

Cutremur in Romania, luni dimineata

publicat 2018-02-05 08:30:02 (Antena3)
Cutremur in Romania, luni dimineata Un cutremur cu magnitudinea 3,4 s-a produs luni dimineata, in judetul Vrancea. Un alt seism, cu magnitudinea 3,9, a avut loc duminica dupa-amiaza, fiind cel mai puternic inregistrat in acest an. Potrivit... ...continuare.

Un nou cutremur in Vrancea, in noaptea de duminica spre luni

publicat 2018-02-05 08:00:27 (Realitatea-TV)
Un nou cutremur in Vrancea, in noaptea de duminica spre luni Un cutremur de magnitudine importanta a avut loc duminica noaptea in regiunea seismica Vrancea, dupa seismul de 3,9 grade de duminica. ...continuare.

Cutremur cu magnitudinea 3.4 pe Richter, in judetul Vrancea

publicat 2018-02-05 08:00:27 (Romania-TV)
Cutremur cu magnitudinea 3.4 pe Richter, in judetul Vrancea Un cutremur cu magnitudinea 3,4 pe scara Richter s-a produs, in noaptea de duminica spre luni, in zona seismica Vrancea, judetul Vrancea. ...continuare.

Cutremur cu magnitudinea 3,4 in judetul Vrancea

publicat 2018-02-05 08:00:26 (ProTV)
Cutremur cu magnitudinea 3,4 in judetul Vrancea Un cutremur cu magnitudinea 3,4 s-a produs în noaptea de duminica spre luni, în judetul Vrancea. Un alt seism, cu magnitudinea 3,9, a avut loc duminica dupa-amiaza, fiind cel mai puternic înregistrat în acest an. ...continuare.

Cutremur cu magnitudinea 3,4 pe Richter, in judetul Vrancea

publicat 2018-02-05 07:45:25 (Mediafax)
Cutremur cu magnitudinea 3,4 pe Richter, in judetul Vrancea Un cutremur cu magnitudinea 3,4 pe scara Richter s-a produs, in noaptea de duminica spre luni, in zona seismica Vrancea, judetul Vrancea. ...continuare.

Romania s-a zguduit din nou! Un cutremur a avut loc in Vrancea

publicat 2018-02-05 07:45:02 (Antena-1)
Romania s-a zguduit din nou! Un cutremur a avut loc in Vrancea Un cutremur cu magnitudinea 3,4 s-a produs in noaptea de duminica spre luni, in judetul Vrancea. Un alt seism, cu magnitudinea 3,9, a avut loc duminica dupa-amiaza, fiind cel mai puternic inregistrat in acest an. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA