Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

ALERTA - Cutremur in toiul noptii, in Romania: La ce adancime a avut loc seismul

publicat 2017-12-03 09:15:02 (Click)
ALERTA - Cutremur in toiul noptii, in Romania: La ce adancime a avut loc seismul Un cutremur cu magnitudine 3,4 s-a produs duminica in Vrancea, conform Institutului National de Cercetare - Dezvoltare pentru Fizica Pamantului.Seismul a avut loc la ora 3:49, la o adancime de 85,5 kilometri, anunta News.ro. Citeste mai departe... ...continuare.

Un nou cutremur de pamant s-a produs in Vrancea

publicat 2017-12-03 08:30:11 (Romania-TV)
Un nou cutremur de pamant s-a produs in Vrancea Un cutremur de 3,4 grade Richter s-a produs duminica in Vrancea, la ora 3:49, informeaza Institutului National de Fizica Pamantului (INFP). ...continuare.

CUTREMUR in Romania, sambata seara. Ce magnitudine a avut SEISMUL din Vrancea

publicat 2017-12-03 08:30:05 (Evenimentul-Zilei)
CUTREMUR in Romania, sambata seara. Ce magnitudine a avut SEISMUL din Vrancea Un cutremur s-a produs noaptea trecuta in zona seismica Vrancea, magnitudinea fiind la cel mai inalt nivel din ultima vreme. ...continuare.

Cutremur in Romania, duminica dimineata

publicat 2017-12-03 08:15:02 (Antena3)
Cutremur in Romania, duminica dimineata Un cutremur cu magnitudine 3,4 s-a produs duminica în Vrancea, conform Institutului National de Cercetare - Dezvoltare pentru Fizica Pamântului. Seismul a avut loc la ora 3:49, la o adâncime de... ...continuare.

Cutremur noaptea trecuta in Vrancea, de magnitudine importanta

publicat 2017-12-03 08:00:12 (Realitatea-TV)
Cutremur noaptea trecuta in Vrancea, de magnitudine importanta Un cutremur cu magnitudine 3,4 s-a produs in noaptea de sambata spre duminica in regiunea seismica Vrancea, conform Institutului National de Cercetare - Dezvoltare pentru Fizica Pamantului. ...continuare.

Cutremur cu magnitudinea 3,4 in Vrancea

publicat 2017-12-03 07:30:06 (ProTV)
Un cutremur cu magnitudine 3,4 s-a produs duminica în Vrancea, conform Institutului National de Cercetare - Dezvoltare pentru Fizica Pamântului. ...continuare.

Cutremur de 3,4 magnitudine in Vrancea

publicat 2017-12-03 07:30:05 (Mediafax)
Cutremur de 3,4 magnitudine in Vrancea Un cutremur de 3,4 grade Richter s-a produs duminica in Vrancea, la ora 3:49, informeaza Institutului National de Fizica Pamantului (INFP). ...continuare.

Marian Oprisan a scapat din nou piciorul in acceleratie: 191 km/ora

publicat 2017-11-29 22:45:07 (Realitatea-TV)
Marian Oprisan a scapat din nou piciorul in acceleratie: 191 km/ora Presedintele Consiliului Judetean Vrancea, Marian Oprisan, a ramas din nou fara permis de conducere, tot pentru depasirea vitezei legale. Social-democratul a fost inregistrat de radarul politiei rutiere, miercuri dupa-amiaza, pe drumul european 85, cu viteza de 191 de kilometri/ora. ...continuare.

Marian Oprisan, fara permis de conducere. Cu ce viteza conducea seful Consiliului Judetean Vrancea

publicat 2017-11-29 22:30:02 (Antena3)
Marian Oprisan, fara permis de conducere. Cu ce viteza conducea seful Consiliului Judetean Vrancea Presedintele Consiliului Judetean Vrancea, Marian Oprisan, a fost surprins, miercuri, conducând cu viteza de 191 de kilometri la ora, pe DN 2, în judetul Buzau.  Politistii i-au retinut... ...continuare.

Marian Oprisan a fost prins conducand cu 191 de kilometri la ora. A ramas fara permis

publicat 2017-11-29 22:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Marian Oprisan a fost prins conducand cu 191 de kilometri la ora. A ramas fara permis Presedintele Consiliului Judetean Vrancea, Marian Oprisan, a fost surprins, miercuri, conducand cu viteza de 191 de kilometri la ora, pe DN 2, in judetul Buzau. Politistii i-au retinut permisul de conducere politicianului. ...continuare.