Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




O angajata de la Penitenciarul Poarta Alba s-a automutilat fiindca nu mai suporta volumul de munca

publicat 2017-12-07 14:45:01 (Antena3)
O angajata de la Penitenciarul Poarta Alba s-a automutilat fiindca nu mai suporta volumul de munca O angajata a Penitenciarului Poarta Alba s-a taiat cu cutitul fiindca nu mai suporta volumul urias de munca la care era supusa. Femeia a ajuns miercuri la Spitalul Judetean de Urgenta Poarta Alba cu rani... ...continuare.

Ce medie a avut Regele Mihai la examenul de bacalaureat? A fost incoronat la cateva luni dupa BAC

publicat 2017-12-07 10:30:04 (CanCan)
Inainte sa devina rege, Mihai, mare voievod de Alba-Iulia, cum era titulatura sa oficiala, era un elev extrem de pasionat de matematica si aeronautica. A invatat cot la cot cu baieti de vita nobila, dar si cu fii de tarani. Si a fost mandru de acest lucru pana la sfarsitul vietii sale. Arhivele Nationale a pastrat cateva dintre caietele sale de scoala. ...continuare.

Soc la penitenciarul Poarta Alba: o angajata, tentativa de suicid in toaleta unitatii

publicat 2017-12-07 09:30:08 (Realitatea-TV)
Soc la penitenciarul Poarta Alba: o angajata, tentativa de suicid in toaleta unitatii Incident grav la penitenciarul Poarta Alba, in judetul Constanta! O angajata a fost gasita in toaleta unitatii, dupa ce incercase sa se sinucida. ...continuare.

Cetatea Alba Carolina, decorata feeric de sabatori

publicat 2017-12-07 08:30:10 (ProTV)
Magia sarbatorilor de iarna a cuprins si orasul marii uniri, Alba Iulia. Mii de beculete colorate s-au aprins aseara si au facut cetatea sa arate ca în basme. ...continuare.

O angajata a Penitenciarului Poarta Alba si-a provocat rani la incheietura mainii cu un cutit luat de la o colega

publicat 2017-12-06 17:30:02 (Antena3)
O angajata a Penitenciarului Poarta Alba si-a provocat rani la incheietura mainii cu un cutit luat de la o colega Potrivit reprezentantilor Penitenciarului Poarta Alba, miercuri, o angajata a institutiei de la sectorul administrativ a cerut unei colege un cutit, cu care si-a provocat rani la închietura... ...continuare.

O angajata a Penitenciarului Poarta Alba a incercat sa se sinucida. Femeia s-a plans colegilor de volumul mare de lucru

publicat 2017-12-06 17:15:10 (Mediafax)
O angajata a Penitenciarului Poarta Alba a incercat sa se sinucida. Femeia s-a plans colegilor de volumul mare de lucru O angajata de la Penitenciarul Poarta Alba din judetul Constanta a incercat sa-si taie venele, miercuri, in urma unei caderi nervoase, ea spunandu-le colegilor ca nu mai face fata volumului de munca, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

CAZ ȘOCANT la penitenciarul Poarta Alba. GEST DISPERAT al unei angajate. Pur si simplu nu a mai suportat!

publicat 2017-12-06 17:00:06 (Evenimentul-Zilei)
CAZ ȘOCANT la penitenciarul Poarta Alba. GEST DISPERAT al unei angajate. Pur si simplu nu a mai suportat! Incident nefericit la Penitenciarul Poarta Alba din judetul Constanta, unde o angajata a incercat sa-si taie venele. Anumite persoane sustin ca, de fapt, aceasta a cedat psihic din pricina volumului de munca si ar fi facut precizarea ca nu mai suporta. ...continuare.

O angajata a Penitenciarului Poarta Alba si-a taiat venele la locul de munca

publicat 2017-12-06 16:45:08 (Libertatea)
O angajata a Penitenciarului Poarta Alba si-a taiat venele, miercuri, la locul de munca, pe fondul unor probleme emotionale. Femeia a fost transportata la spital, unde i s-au acordat ingrijirile medicale necesare. Purtatorul de cuvant al Penitenciarului Poarta Alba, Gabi Botezan, a declarat ca in cursul zilei de miercuri, o angajata a institutiei, care lucreaza […] Post-ul O angajata a Penitenciarului Poarta Alba si-a taiat venele la locul de munca apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Iulia Vantur si-a aniversat mama de la mare departare. Ce i-a transmis celei care i-a dat viata

publicat 2017-12-06 14:15:08 (Libertatea)
Iulia Vantur nu a putut fi alaturi de mama sa de ziua sa de nastere, insa nu a uitat de cea care i-a dat viata, pe care a celebrat-o in felul sau. Iulia Vantur, care de curand s-a intors in India, tara iubitului sau, starul bollywoodian Salman Khan, este considerata una dintre cele mai senzuale […] Post-ul Iulia Vantur si-a aniversat mama de la mare departare. Ce i-a transmis celei care i-a dat viata apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Corespondenta din Germania » Povestea incredibila a Iuliei Dumanska, eroina Romaniei cu Spania » Cum a invatat romaneste, cum si-a facut buletin pe calculator si cum a ajuns in Romania

publicat 2017-12-06 14:00:07 (Gazeta-Sporturilor)
Corespondenta din Germania » Povestea incredibila a Iuliei Dumanska, eroina Romaniei cu Spania » Cum a invatat romaneste, cum si-a facut buletin pe calculator si cum a ajuns in Romania Povestea incredibila a portarului nationalei de handbal feminin, Iulia Dumanska, spusa de sotii Marta, antrenorii care au adus-o la Baia Mare si au considerat-o fata lor. Erou în meciul cu Spania, 19-17, când efectiv a închis poarta, Iulia Dumanska, goalkeeperul de doar 20 de ani, are o poveste incredibila. Una demna de un film!La 14 ani a ajuns în România din provincia Horodeni, de lânga Lvov. De dincolo de Tisa. ... ...continuare.