Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Liga 1, play-off, etapa 6. Astra Giurgiu – CS U Craiova (azi, ora 20:45, Digi, Telekom, Look). Ambitia lui Multescu Liga 1, play-off, etapa 6. Astra Giurgiu – CS U Craiova (azi, ora 20:45, Digi, Telekom, Look). Ambitia lui Multescu Probabil cea mai buna masina de facut bani din lume. Compania care nu a pierdut bani din 1990 pana astazi Probabil cea mai buna masina de facut bani din lume. Compania care nu a pierdut bani din 1990 pana astazi Mihai Rohan, presedintele patronatului din industria cimentului: Pe unde trece autostrada, nivelul de trai si dezvoltarea industriala au crescut. Lipsa infrastructurii duce la inapoiere Mihai Rohan, presedintele patronatului din industria cimentului: Pe unde trece autostrada, nivelul de trai si dezvoltarea industriala au crescut. Lipsa infrastructurii duce la inapoiere Banca Transilvania deschide balul raportarilor rezultatelor din primul trimestru in aceasta saptamana, pe 25 aprilie Banca Transilvania deschide balul raportarilor rezultatelor din primul trimestru in aceasta saptamana, pe 25 aprilie Moarte misterioasa in judetul Cluj. Un preot a fost gasit fara suflare in fantana din curtea casei parohiale VIDEO Moarte misterioasa in judetul Cluj. Un preot a fost gasit fara suflare in fantana din curtea casei parohiale VIDEO A murit cea mai batrana persoana din lume. Avea 117 ani A murit cea mai batrana persoana din lume. Avea 117 ani Simona Halep - Timea Bacsinszky LIVE VIDEO ONLINE DIGI SPORT: Simona poate aduce punctul decisiv in Romania-Elvetia din Fed Cup Simona Halep - Timea Bacsinszky LIVE VIDEO ONLINE DIGI SPORT: Simona poate aduce punctul decisiv in Romania-Elvetia din Fed Cup Miliardarul Michael Bloomberg da un cec de 4,5 milioane de dolari pentru ca SUA sa ramana implicata in Acordul de la Paris, dupa ce Trump a scos americanii din tratat Miliardarul Michael Bloomberg da un cec de 4,5 milioane de dolari pentru ca SUA sa ramana implicata in Acordul de la Paris, dupa ce Trump a scos americanii din tratat Acuzatii grave ale patronului Cris-Tim: 'Nu mai avem loc la raft!' Acuzatii grave ale patronului Cris-Tim: 'Nu mai avem loc la raft!' IFN-urile, principalii actori ai injectiilor de capital din piata financiara in T1 2018 Presedinta ICCJ rupe tacerea: Informatia care arunca in aer scandalul protocoalelor secrete Presedinta ICCJ rupe tacerea: Informatia care arunca in aer scandalul protocoalelor secrete Pippa Middleton este insarcinata Pippa Middleton este insarcinata CFR Cluj a ratat sansa de a egala FCSB: Pas gresit facut de elevii lui Dan Petrescu la Iasi CFR Cluj a ratat sansa de a egala FCSB: Pas gresit facut de elevii lui Dan Petrescu la Iasi Horoscop, luni, 23 aprilie 2018. Racii isi dau seama ca au exagerat cu munca Horoscop, luni, 23 aprilie 2018. Racii isi dau seama ca au exagerat cu munca DEZVALUIRE de senzatie: Protocol semnat de Laura Codruta Kovesi si Gabriel Oprea DEZVALUIRE de senzatie: Protocol semnat de Laura Codruta Kovesi si Gabriel Oprea

Stiri locale




'Aproximativ 10% dintre salariati vor avea salarii mai mici'

publicat 2018-04-13 13:45:02 (Bursa)
'Aproximativ 10% dintre salariati vor avea salarii mai mici' Ministrul Sanatatii, Sorina Pintea, a declarat astazi ca aproximativ 10% dintre angajati vor avea salarii mai mici, asta pentru ca 'sunt si greseli de management', iar managerii trebuie sa acopere pierderile din venituri proprii. ...continuare.

Discutii la Ministerul Sanatatii cu Sorina Pintea si Olguta Vasilescu pe tema sporurilor din sanatate

publicat 2018-04-13 12:45:03 (Capital)
Discutii la Ministerul Sanatatii cu Sorina Pintea si Olguta Vasilescu pe tema sporurilor din sanatate Reprezentanti ai sindicatelor din Sanatate discuta vineri cu ministrii Sorina Pintea si Lia Olguta Vasilescu, in contextul nemultumirilor legate de sporuri. ...continuare.

Liga Nationala de handbal feminin, etapa a 22-a. Zalaul lui Tadici joaca sambata cu U Cluj

publicat 2018-04-13 12:30:23 (Libertatea)
Liga Nationala de handbal feminin, etapa a 22-a. Zalaul lui Tadici joaca sambata cu U Cluj Liga Nationala de handbal feminin, etapa a 22-a. CSM Bucuresti si SCM Craiova si-au amanat partidele, cele doua formatii urmand a evolua in weekend in semifinalele europene. Liga Nationala de handbal feminin, etapa a 22-a Sambata, 14 aprilie 11.00 HC Dunarea Braila – CS Rapid 11.30 HC Zalau – U Cluj 16.00 AHCM Slobozia – […] Post-ul Liga Nationala de handbal feminin, etapa a 22-a. Zalaul lui Tadici joaca sambata cu U Cluj apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Ministrul Sanatatii si cel al Muncii discuta cu sindicalistii din domeniul SANITAR. Ce se intampla cu SPORURILE

publicat 2018-04-13 12:00:13 (Puterea)
Ministrul Sanatatii si cel al Muncii discuta cu sindicalistii din domeniul SANITAR. Ce se intampla cu SPORURILE Ministrul Sanatatii Sorina Pintea si ministrul Muncii Lia Olguta Vasilescu discuta vineri dimineata cu reprezentanti ai sindicalistilor din domeniul sanitar nemultumiti de scaderea sporurilor. Discutiile au loc dupa ce timp de mai multe zile, inclusiv vineri, angajatii din domeniul sanatatii au participat la proteste spontane, reclamand scaderea veniturilor. Conform ministrului Sanatatii, Sorina Pintea, situatia reala privind sporurile va putea fi vazuta mai tarziu, dat fiind ca regulamentul... ...continuare.

Ministrul Sanatatii ii CEARTA pe medici: "De ce sa iesi in strada?"

publicat 2018-04-12 23:00:15 (Puterea)
Ministrul Sanatatii ii CEARTA pe medici: De ce sa iesi in strada? Ministrul Sanatatii, Sorina Pintea se declara nemultumita de protestele angajatilor din sanatate din ultima vreme. Ea explica faptul ca salariile in domeniu nu au scazut si se intreaba daca toata lumea merita sporul maxim. "Cei care au iesit in strada nu s-au adresat ministerului. Nici eu nu am inteles cum s-a ajuns la sporuri de 100%. Trebuie sa ne facem si o analiza a locului de munca. Nu inteleg de ce iesi in strada pentru sporul maxim. Merita toata lumea sporul maxim?", a acuzat Pintea... ...continuare.

Sorina Pintea, explicatii SOC pe scaderea salariilor: 'In sanatate, salariile nu sunt fixe in fiecare luna...'

publicat 2018-04-12 02:15:26 (Click)
Sorina Pintea, explicatii SOC pe scaderea salariilor: 'In sanatate, salariile nu sunt fixe in fiecare luna...' Ministrul Sanatatii, Sorina Pintea, a dat explicatii miercuri, in cadrul emisiunii "Talk B1", in ceea ce priveste scaderea salariilor din sistemul medical in luna februarie. Citeste mai departe... ...continuare.

EXCLUSIV Luat la rost de presedintele lui Dinamo, Thiess ii raspunde ironic: "O sa-i trimit un mail"

publicat 2018-04-11 16:30:12 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Luat la rost de presedintele lui Dinamo, Thiess ii raspunde ironic: O sa-i trimit un mail Presedintele lui Dinamo, Alexandru David, îi cere socoteala lui Adrian Thiess, dupa ulimele dezvaluiri facute ieri de omul de afaceri. "Ramâne cum am stabilit! Domnul Thiess sa vina cu nume si prenume, nu cu povesti cu seici si emiri", a spus Alexandru David, presedintele lui Dinamo, pentru GSP.ro. Adrian Thiess i-a raspuns fara sa stea pe gânduri oficialului de la Dinamo: "Nu cred ca trebuia sa-l informez pe domnul David personal. ... ...continuare.

"Cainii" s-au saturat de telenovela vanzarii clubului! Thiess, luat la rost de presedintele lui Dinamo

publicat 2018-04-11 16:00:10 (Gazeta-Sporturilor)
Cainii s-au saturat de telenovela vanzarii clubului! Thiess, luat la rost de presedintele lui Dinamo Presedintele lui Dinamo, Alexandru David, îi cere socoteala lui Adrian Thiess, dupa ulimele dezvaluiri facute ieri de omul de afaceri. "Ramâne cum am stabilit! Domnul Thiess sa vina cu nume si prenume, nu cu povesti cu seici si emiri", a spus Alexandru David, presedintele lui Dinamo, pentru GSP.ro. Adrian Thiess a anuntat ieri, în exclusivitate pentru GSP.ro, ca cel care vrea sa cumpere clubul Dinamo e un miliardar din Dubai. ... ...continuare.

De ce Victoria Beckham nu zambeste niciodata. Explicatia este inedita

publicat 2018-04-11 10:45:02 (Antena3)
De ce Victoria Beckham nu zambeste niciodata. Explicatia este inedita Este cunoscut faptul ca Victoria Beckham nu schiteaza niciun zambet in public. Sotia lui David Beckham a transformat sobrietatea sa intr-un brand, iar acum s-a gandit sa-l si monetizeze. Surprinsa... ...continuare.

VIDEO Gestul anului in sport? Ce a facut Rafa Nadal imediat dupa victoria dramatica a Spaniei din Cupa Davis

publicat 2018-04-10 18:00:11 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Gestul anului in sport? Ce a facut Rafa Nadal imediat dupa victoria dramatica a Spaniei din Cupa Davis Week-end-ul trecut a adus unul dintre cele mai spectaculoase dueluri din Cupa Davis din ultimii ani. Dupa o confruntare extrem de spectaculoasa, decisa în meciul 5 de David Ferrer, Spania a învins Germania si s-a calificat în semifinalele competitiei, unde va da peste campioana en-titre Franta. Meciul decisiv, cel dintre David Ferrer si Philipp Kohlscreiber, a fost catalogat rapid de fanii de pe Twitter drept "cel mai frumos si intens meci al anului". ... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro