Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



David Beckham lanseaza o linie vestimentara

publicat 2014-12-07 10:45:24 (Realitatea-TV)
David Beckham lanseaza o linie vestimentara David Beckham si partenerul sau de afaceri, Simon Fuller, s-au aliat cu compania Global Brands, care distribuie hainele unor marci precum Calvin Klein si Tommy Hilfiger, pentru lansarea unei colectii vestimentare, potrivit Mediafax. ...continuare.

David Beckham lanseaza o linie vestimentara

publicat 2014-12-07 10:30:22 (Mediafax)
David Beckham lanseaza o linie vestimentara David Beckham si partenerul sau de afaceri, Simon Fuller, s-au aliat cu compania Global Brands, care distribuie hainele unor marci precum Calvin Klein si Tommy Hilfiger, pentru lansarea unei colectii vestimentare. ...continuare.

ATENTIE! A aparut o NOUA METODA de INSELATORIE

publicat 2014-12-05 13:30:26 (Realitatea-TV)
ATENTIE! A aparut o NOUA METODA de INSELATORIE Reprezentantii Inspectoratului de Politie Judetean Salaj avertizeaza ca, dupa "Accidentul" si "Premiul", a aparut o noua metoda de inselaciune. De aceasta data, escrocii se dau drept reprezentantii Primariei si intra, sub acest pretext, in locuinte, de unde fura bani si bunuri. Pana acum au fost semnalate doua astfel de incidente in Zalau. ...continuare.

Angajari la Alpha Bank. Vezi posturile

publicat 2014-12-05 09:45:28 (Romania-TV)
Angajari la Alpha Bank. Vezi posturile Alpha Bank Romania face angajari la Bucuresti, Sibiu, Zalau, in aceasta perioada. va spune ce profiluri de candidati cauta angajatorii si pana cand primesc CV-uri pentru locurile de munca vacante. ...continuare.

David Beckham, accident urat cu un Audi RS6 Avant (foto)

publicat 2014-12-04 22:00:23 (OnlineSport)
O fotografie cu masina lui David Beckham, un Audi RS6 Avant, lovita pe autostrada a aparut pe Internet. Iata detaliile. ...continuare.

David Duchovny e istorie! Tea Leoni a intalnit din nou dragostea

publicat 2014-12-04 14:15:02 (Antena3)
Intotdeauna exista un "de la capat" pentru iubire. Asta pare sa-si fi spus Tea Leoni. Despre vedeta din serialul "The Naked Truth" se zvoneste ca s-a cuplat cu colegul ei din drama "Madam Secretary",... ...continuare.

Efectele periculoase ale fenomenului "freezing rain". Padurea de gheata de langa Zalau arata ca in legendele nordice

publicat 2014-12-03 21:45:32 (ProTV)
Efectele periculoase ale fenomenului "freezing rain". Padurea de gheata de langa Zalau arata ca in legendele nordice Vremea rea a venit cu stricaciuni pe masura. Un fenomen rar, botezat si ''ploaia inghetata'', a distrus 500 de hectare de padure in judetul Salaj. ...continuare.

Fiul lui Claudiu Niculescu, transfigurat de durere! Cum si-a luat "adio" fostul fotbalist de la baietelul sau...

publicat 2014-12-03 20:45:03 (CanCan)
Fiul lui Claudiu Niculescu, transfigurat de durere! Cum si-a luat adio fostul fotbalist de la baietelul sau... In acest weekend, Claudiu Niculescu si sotia lui au hotarat sa ii spuna fiului lor ca se vor desparti. David, in varsta de cinci ani, nu a inteles prea bine ce se intampla si a izbucnit in lacrimi, spre disperarea parintilor lui. ...continuare.

David Beckham, la un pas de moarte cu fiul sau

publicat 2014-12-02 12:15:01 (Antena3)
Emotii pentru fanii fotbalistului britanic, David Beckham. Sportivul si fiul sau, Brooklyn, au fost implicati intr-un accident violent, sambata, in Londra. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

comunitar horoscopul lunii ice bucket titi spectacolul sspr bistrita nasaud piloti militari giurgiu complicitate mos craciun oltenia social valori burci serviciu tabla universitatea babes bolyai cu tigani coridorul 4 universitatea tehnica cluj pe calea ferata lehman accidentul de la constanta kafka evaluare nationala 2014 avocat stagiar luare de mita structura anului scolar trei medici sculpturi neamt loial suceava stirile protv de la ora 19 mugur mihaescu campanie de constientizare mihai ion trascau judetul giurgiu paulis arad israel reen renata gheorghe venituri bugetare comunicat vacanta de iarna horoscop 21 octombrie 2014 craiova