Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cosmar pentru doi parinti din Zalau: fetita de 4 ani a disparut de la gradinita. Unde au gasit-o

publicat 2016-11-17 21:45:20 (Realitatea-TV)
Cosmar pentru doi parinti din Zalau: fetita de 4 ani a disparut de la gradinita. Unde au gasit-o Doi parinti au aflat cu stupoare ca micuta lor in varsta de patru ani, pe care au lasat-o miercuri dimineata la gradinita, este de negasit. ...continuare.

Dosarul Black Cube. Spionul lui Kovesi, condamnat la 2 ani si 8 luni cu suspendare

publicat 2016-11-17 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Dosarul Black Cube. Spionul lui Kovesi, condamnat la 2 ani si 8 luni cu suspendare David Geclowicz, unul dintre israelienii cercetati in dosarul Black Cube ca ar fi spionat-o pe sefa DNA, Laura Codruta Kovesi, si pe apropiati ai acesteia, a fost condamnat de Tribunalul Bucuresti la doi ani de inchisoare cu suspendare, judecatorii avizand astfel acordul de vinovatie incheiat cu DIICOT. ...continuare.

David Blaine a facut cel mai tare truc de magie, in direct la televizor. Nu ai vazut niciodata asa ceva

publicat 2016-11-16 23:15:02 (Antena3)
David Blaine a facut cel mai tare truc de magie, in direct la televizor. Nu ai vazut niciodata asa ceva David Blain a fost înghetat, îngropat de viu si a reusit sa scape din situatii imposibile, fara prea multe explicatii. Invitat la ”The Tonight Show”, cel mai apreciat magician si iluzi... ...continuare.

Prima condamnare la inchisoare in Dosarul Black Cube

publicat 2016-11-16 17:15:14 (Puterea)
Prima condamnare la inchisoare in Dosarul Black Cube David Geclowicz, unul dintre israelienii cercetati in dosarul Black Cube, a fost condamnat de Tribunalul Bucuresti la doi ani de inchisoare cu suspendare, judecatorii avizand astfel acordul incheiat cu DIICOT. Decizia Tribunalului va deveni definitiva dupa zece zile de la pronuntare. Luni, in sala de judecata reprezentantul DIICOT a sustinut ca institutia solicita, pe baza acordului incheiat, o pedeapsa de 2 ani si 8 luni cu suspendare si trei ani termen de incercare, scrie Mediafax. David... ...continuare.

Faimosul DJ David Mancuso a murit la varsta de 72 de ani

publicat 2016-11-16 17:15:01 (Antena3)
Faimosul DJ David Mancuso a murit la varsta de 72 de ani DJ-ul David Mancuso, la ale carui evenimente, extrem de apreciate, s-a intrat doar pe baza de invitatie timp de 20 de ani la New York, a murit luni la vârsta de 72 de ani, a anuntat marti, pe Facebook, unul di... ...continuare.

Dosarul Black Cube: David Geclowicz, condamnat la 2 ani si 8 luni de inchisoare cu suspendare

publicat 2016-11-16 16:15:16 (Realitatea-TV)
Dosarul Black Cube: David Geclowicz, condamnat la 2 ani si 8 luni de inchisoare cu suspendare Tribunalul Bucuresti a decis miercuri condamnarea israelianului David Geclowicz la 2 ani si 8 luni inchisoare cu suspendare, dupa ce acesta si-a recunoscut vinovatia in dosarul "Black Cube" privind hartuirea sefei DNA, Laura Codruta Kovesi. ...continuare.

Prima condamnare in dosarul Black Cube. Ce pedeapsa a primit unul dintre isralienii care au spionat-o pe sefa DNA

publicat 2016-11-16 16:15:15 (ProTV)
Prima condamnare in dosarul Black Cube. Ce pedeapsa a primit unul dintre isralienii care au spionat-o pe sefa DNA Tribunalul Bucuresti a decis miercuri condamnarea israelianului David Geclowicz, dupa ce acesta si-a recunoscut vinovatia in dosarul Black Cube privind hartuirea sefei DNA, Laura Codruta Kovesi. ...continuare.

Condamnare cu suspendare pentru unul dintre israelienii din dosarul Black Cube

publicat 2016-11-16 15:45:02 (Antena3)
Condamnare cu suspendare pentru unul dintre israelienii din dosarul Black Cube Unul dintre cei doi israelieni inculpati in dosarul Black Cube afla azi daca va fi condamnat in baza acordului de recunoastere la 2 ani si opt luni de inchisoare cu suspendare. David Geclowicz... ...continuare.

DOLIU! A murit o mare personalitate a muzicii

publicat 2016-11-15 20:00:16 (Realitatea-TV)
DOLIU! A murit o mare personalitate a muzicii David Mancuso, DJ si personalitate influenta a culturii dance americane, inclus in Dance Music Hall of Fame, a murit la varsta de 72 de ani, informeaza The Guardian. ...continuare.

A murit David Mancuso, DJ si personalitate influenta a culturii dance americane

publicat 2016-11-15 16:00:08 (Romania-TV)
A murit David Mancuso, DJ si personalitate influenta a culturii dance americane David Mancuso, DJ si personalitate influenta a culturii dance americane, inclus in Dance Music Hall of Fame, a murit la varsta de 72 de ani, informeaza The Guardian. ...continuare.