Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Declaratiile lui LEO de la STREHAIA dupa ce dansatoarea lui a marturisit ca are un copil cu el: "E adevarat ca... "

publicat 2017-02-08 23:30:02 (CanCan)
Declaratiile lui LEO de la STREHAIA dupa ce dansatoarea lui a marturisit ca are un copil cu el: E adevarat ca... Dansatoarea lui Leo de la Strehaia sustine ca el este tatal copilului ei de doua luni. Tanara vrea ca Leo sa isi asume responsabilitatea si sa o ajute la cresterea bebelusului. Sotul Danei Criminala neaga ca ar fi avut o legatura amoroasa cu bruneta. Leo de la Strehaia a declarat ca nu a inselat-o pe sotia lui."Pintea a stat pe capul meu cand ne-am intalnit in mall. I-am dat niste bani ca e mama singura si avea nevoie. Nu sunt o persoana agresiva. Nu am batut nicio femeie. E adevarat ca... ...continuare.

Senat: postul pesedistei Sorina Pintea, vacant in urma demisiei

publicat 2017-02-08 11:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Senat: postul pesedistei Sorina Pintea, vacant in urma demisiei Plenul Senatului a luat act, miercuri, de demisia social-democratei Sorina Pintea si a vacantat postul de parlamentar detinut de aceasta. ...continuare.

David Beckham, in pragul disperarii! Este santajat cu un milion de euro de un grup de hackeri. Informatii importante ar putea fi facute publice

publicat 2017-02-07 17:00:01 (Antena-1)
David Beckham a ajuns la disperare! A fost santajat cu un milion de euro, dupa ce un grup de hackeri din Rusia i-au spart adresa de e-mail. ...continuare.

David Beckham, amenintat de hackerii rusi. Acestia i-au cerut un milion de euro

publicat 2017-02-07 14:30:11 (Romania-TV)
David Beckham, amenintat de hackerii rusi. Acestia i-au cerut un milion de euro David Beckham a refuzat sa plateasca un milion de lire sterline pentru a nu mai fi dezvaluite informatii de catre cei care i-au spart adresa de e-mail. ...continuare.

David Beckham, santajat cu 1 mil Euro! Cum a raspuns fostul fotbalist in fata amenintarilor hackerilor

publicat 2017-02-07 11:30:12 (Gazeta-Sporturilor)
David Beckham, santajat cu 1 mil Euro! Cum a raspuns fostul fotbalist in fata amenintarilor hackerilor David Beckham a refuzat sa plateasca un milion de lire sterline pentru a nu mai fi dezvaluite informatii de catre cei care i-au spart adresa de e-mail. Potrivit businessinsider.com, grupul de hackeri ar fi din Rusia si ar fi obtinut milioane de mesaje si documente de la compania Doyen Sports din Portugalia, detinuta de Beckham. ... ...continuare.

DAVID PUSCAS a fost "adoptat"! Cine s-a oferit sa il ia acasa: "Din putinul meu..."

publicat 2017-02-07 01:15:02 (CanCan)
DAVID PUSCAS a fost adoptat! Cine s-a oferit sa il ia acasa: Din putinul meu... In aceasta seara, in cadrul unei emisiuni TV, fiul adoptiv al Luminitei Anghel a aparut in momentul in care a mers sa vada o noua locuinta in care a fost invitat sa traiasca. Concret, cea care a dorit sa il ia acasa pe David si sa aiba grija de el a fost nimeni alta decat Angelica, mama surorii sale vitrege. "Eu vreau sa-l iau pe David la mine, pentru ca sunt o femeie buna. Din putinul meu vreau sa-i acord si lui ceva, sa aiba un acoperis deasupra capului. Am avut divergente, dar trebuie sa... ...continuare.

S-a aflat dupa ce i-a fost spart contul de catre hackeri! DAVID BECKHAM trebuia sa obtina titlul de Sir in 2014, dar...

publicat 2017-02-06 20:15:02 (CanCan)
S-a aflat dupa ce i-a fost spart contul de catre hackeri! DAVID BECKHAM trebuia sa obtina titlul de Sir in 2014, dar... Celebrul fotbalist David Beckham ar fi trebuit in 2014 sa obtina titlul onorific de Sir, dar acest lucru nu s-a mai intamplat din cauza faptului ca el era anchetat. Totul s-a aflat acum, dupa ce mai multe mesaje email au fost transmise in mediul online de un grup de hackeri. Setul de mesaje email, denumite sugestiv "Beckileaks" de catre presa britanica, au fost scurse online in weekendul recent incheiat, dezvaluind furia starului britanic in corespondenta sa cu agentia care-i reprezenta... ...continuare.

Ce a decis Casa Regala in privinta lui David Beckham dupa ce s-a inceput o ancheta in cazul lui

publicat 2017-02-06 18:45:08 (Realitatea-TV)
Ce a decis Casa Regala in privinta lui David Beckham dupa ce s-a inceput o ancheta in cazul lui Mai multe mesaje email transmise in mediul online de un grup de hackeri indica faptul ca in anul 2014 fotbalistul David Beckham urma sa obtina titlul de Sir, insa acest lucru nu s-a mai intamplat, scrie luni The Hollywood Reporter care citeaza presa britanica. ...continuare.

DRAMA in muzica! A MURIT un mare artist. Multi cantareti de renume ii plang disparitia

publicat 2017-02-06 16:30:14 (Realitatea-TV)
DRAMA in muzica! A MURIT un mare artist. Multi cantareti de renume ii plang disparitia Americanul David Axelrod, un nume important pentru industria muzicala de peste Ocean, a murit la varsta de 83 de ani, dupa o serie de probleme de sanatate. ...continuare.