Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cum ajungem sa credem stirile false. Slabiciunile psihologice exploatate de propaganda nazista stau si in era digitala la baza manipularii profesioniste

publicat 2017-03-01 10:15:02 (Adevarul)
Cum ajungem sa credem stirile false. Slabiciunile psihologice exploatate de propaganda nazista stau si in era digitala la baza manipularii profesioniste La fel cum mancarea alterata, radiatiile si aerul poluat ne contamineaza corpul, expunerea la stiri false ne contamineaza mintea, sustine psihologul Daniel David. Cercetatorul explica de ce ne afecteaza informatiile false comportamentul, chiar daca stim ca sunt eronate. ...continuare.

DAVID PUSCAS a tras lozul cel mare! Va face parte din trupa DELIEI:,,A luat castingul...''

publicat 2017-02-28 08:00:03 (CanCan)
DAVID PUSCAS a tras lozul cel mare! Va face parte din trupa DELIEI:,,A luat castingul...'' David Puscas a participat saptamani bune la diferite castiguri si interviuri pentru a se angaja in media sau sa faca parte din trupele unor artisti din showbiz, insa nu a avut prea mult noroc. Insa, recent a fiul Luminitei Anghel a pus mana pe un contract la care nici nu visa. Conform apropiatilor sai, David va face parte din trupa Deliei, unul dintre cei mai in voga artisti din Romania."David a fost la un casting organizat de Delia. Ea doreste sa-si mareasca echipa, mai ales ca se pregateste... ...continuare.

David Puscas, marturisiri despre orientarea sexuala: Sa fii bi sau gay...

publicat 2017-02-27 18:15:09 (Romania-TV)
David Puscas, marturisiri despre orientarea sexuala: Sa fii bi sau gay... David Puscas a dat cartile pe fata. Dupa ce s-au facut multe speculatii in presa tabloida in legatura cu orientarea sa sexuala, fiul Luminitei Anghel a facut dezvaluirea. ...continuare.

22 de jucatoare convocate pentru dubla cu Spania! Fara Neagu, Buceschi si Szucs

publicat 2017-02-27 14:45:05 (Gazeta-Sporturilor)
22 de jucatoare convocate pentru dubla cu Spania! Fara Neagu, Buceschi si Szucs Antrenorul Martin Ambros a chemat la lot jucatoare numai din campionatul intern, la care se adauga doar ”germanca” Pintea. Nationala feminina a României se va reuni pe 13 martie, la Izvorani, în vederea unui stagiu de pregatire care se va finaliza pe 17 si 19 martie, la Bucuresti, cu doua meciuri de verificare în compania Spaniei. ... ...continuare.

David Puscas, cel mai sincer interviu despre orientarea lui sexuala! "Nu ma deranjeaza"

publicat 2017-02-27 09:00:03 (Click)
David Puscas, cel mai sincer interviu despre orientarea lui sexuala! "Nu ma deranjeaza" David Puscas, fiul rebel al Luminitei Anghel, e mai mereu subiect de discutie. Ba ca se cearta cu mama adoptiva, ba ca se pozeaza gol in baie sau in alte ipostaze mai putin obisnuite. ...continuare.

Doliu in handbalul romanesc. Mihaela Branduse, tripla campioana nationala, a murit la 33 de ani

publicat 2017-02-26 15:45:07 (ProTV)
Doliu in handbalul romanesc. Mihaela Branduse, tripla campioana nationala, a murit la 33 de ani Handbalista Mihaela Branduse, tripla campioana nationala cu Silcotub Zalau in 2001, 2004 si 2005, a incetat din viata la 33 de ani. ...continuare.

A murit handbalista Mihaela Branduse. A fost tripla campioana nationala cu Silcotub Zalau

publicat 2017-02-26 13:00:21 (Realitatea-TV)
A murit handbalista Mihaela Branduse. A fost tripla campioana nationala cu Silcotub Zalau Durere fara margini. La doar cateva zile de cand si-a aniversat varsta de 33 de ani, Mihaela Branduse (fosta Viscreanu) a trecut in nefiinta, lasand in urma si o fetita de doar patru anisori ...continuare.

Mihaela Branduse, tripla campioana a Romaniei la handbal, a murit. Avea doar 33 de ani

publicat 2017-02-26 08:00:03 (CanCan)
Mihaela Branduse, tripla campioana a Romaniei la handbal, a murit. Avea doar 33 de ani Mihaela Branduse, mama a unei fetite de 4 ani si fosta handbalista la Silcotub Zalau, a murit din cauza unor grave probleme de sanatate. In urma cu doar cateva zile implinise 33 de ani. Mihaela Branduse a castigat de 3 ori titlul national cu Silcotub Zalau, in 2001, 2004 si 2005, dar s-a retras la 27 de ani. Citeste despre: handbalist mort, mihaela branduse a murit ...continuare.

Reactii triste dupa ce o tripla campioana a murit la 33 de ani. "Cel mai dureros este faptul ca a ramas fara mama o fetita de 4 ani"

publicat 2017-02-25 20:00:08 (Romania-TV)
Reactii triste dupa ce o tripla campioana a murit la 33 de ani. "Cel mai dureros este faptul ca a ramas fara mama o fetita de 4 ani" Branduse a castigat de 3 ori titlul national cu Silcotub Zalau, in 2001, 2004 si 2005, dar s-a retras la doar 27 de ani. ...continuare.