Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

SENZATIONAL! Cu ce-si alina singuratatea in celula DAVID GECKLOWICZ, unul din cei doi "pioni" din scandalul Mossad!

publicat 2016-04-10 18:30:02 (CanCan)
SENZATIONAL! Cu ce-si alina singuratatea in celula DAVID GECKLOWICZ, unul din cei doi pioni din scandalul Mossad! Arestarea unuia dintre cei doi spioni israelieni care urmareau date compromitatoare despre Laura Codruta Kovesi nu ar fi fost facuta in mod legal, sustine avocatul acestuia. Avocatul Alexandru Morarescu crede ca nu sunt probe impotriva israelianului David Geclowicz si i-a adus acestuia un mic cadou, in celula. Alexandru Alexandru Morarescu a declarat pentru Q Magazine ca a fost angajat sa-l apere pe Geclowicz joi dupa amiaza, moment in care a inceput sa se documenteze cu privire la situatia... ...continuare.

Un nou scandal in care este implicat premierul britanic. David Cameron, chemat sa dea explicatii

publicat 2016-04-10 16:15:01 (Antena3)
Un nou scandal in care este implicat premierul britanic. David Cameron, chemat sa dea explicatii PANAMA PAPERS. Premierul britanic David Cameron si-a publicat duminica declaratiile de impozit, în încercarea de a pune capat disputei privind fondurile offshore detinute de defunctul sau tata, iesite... ...continuare.

PANAMA PAPERS. David Cameron si-a publicat declaratiile de impozit pe ultimii sase ani

publicat 2016-04-10 15:30:15 (Realitatea-TV)
PANAMA PAPERS. David Cameron si-a publicat declaratiile de impozit pe ultimii sase ani Premierul britanic, David Cameron a dat duminica publicitatii informatii detaliate cu privire la impozitele pe care le-a platit incepand din 2009, in incercarea de a pune capat semnelor de intrebare cu privire la finantele sale personale aparute ca urmare a implicarii tatalui sau in scandalul "Panama Papers", informeaza Reuters si AFP. ...continuare.

David Cameron, intr-un nou scandal

publicat 2016-04-10 15:30:04 (Cotidianul)
David Cameron, intr-un nou scandal Premierul britanic David Cameron si-a publicat duminica declaratiile de impozit, în încercarea de a pune capat disputei... ...continuare.

Gestul fara precedent facut de premierul britanic David Cameron, pe fondul protestelor puternice

publicat 2016-04-10 14:45:02 (Antena3)
Gestul fara precedent facut de premierul britanic David Cameron, pe fondul protestelor puternice PANAMA PAPERS. Premierul britanic David Cameron nu reuseste sa scape de acuzatiile legate de banii transferati, cândva, de tatal sau în Panama. În speranta ca va linisti spiritele, Cameron... ...continuare.

Sute de britanici au cerut, in strada, demisia lui David Cameron. Premierul sustine insa ca si-a "invatat lectia"

publicat 2016-04-09 16:15:09 (ProTV)
Sute de britanici au cerut, in strada, demisia lui David Cameron. Premierul sustine insa ca si-a invatat lectia Premierul britanic David Cameron a recunoscut sambata ca ar fi putut 'gestiona mai bine' cazul Panama Papers, la doua zile dupa ce a marturisit ca a detinut actiuni la firma offshore a tatalui sau, decedat in 2010, relateaza AFP, citata de Agerpres. ...continuare.

Proteste in centrul Londrei. Mii de oameni cer demisia premierului David Cameron

publicat 2016-04-09 14:45:01 (Antena3)
Proteste in centrul Londrei. Mii de oameni cer demisia premierului David Cameron PANAMA PAPERS. Mii de oameni au marsaluit, sambata, pe strada Downing, pentru a protesta impotriva premierului David Cameron, dupa ce acesta a recunoscut ca a avut legaturi cu firmele mentionate... ...continuare.

Imagine emotionanta cu ANDREEA MANTEA si baietelul ei! Uite cat de mult o iubeste David

publicat 2016-04-08 20:15:02 (CanCan)
Imagine emotionanta cu ANDREEA MANTEA si baietelul ei! Uite cat de mult o iubeste David Andreea Mantea se simte implinita si fericita de cand a devenit mamica. Prezentatoarea TV a postat, astazi, o imagine pe o retea de socializare care i-a emotionat pe prietenii ei virtuali. Andreei Mantea i se potriveste "manusa" rolul de mamica. Bruneta isi petrece timpul liber alaturi de baietelul ei si posteaza frecvent imagini cu el pe retelele de socializare.Andreea Mantea cu DavidIn cea mai recenta imagine, David sta asezat pe o masa si se sprijina cu capul de pieptul mamei sale, fiind... ...continuare.