Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

David Maruta nu mai vrea sa stea departe de surioara lui. Ce cadou i-a dus micutei, la maternitate

publicat 2015-07-25 17:00:11 (Libertatea)
David, fiul Andrei si al lui Catalin Maruta, este foarte fericit ca acum are o surioara si nu mai... ...continuare.

Al doilea ministru de Interne arestat. Teparul Berca in Beciul Domnesc

publicat 2015-07-24 16:30:16 (Puterea)
Al doilea ministru de Interne arestat. Teparul Berca in Beciul Domnesc Gabriel Berca, fost ministru de Interne in cabinetul Ungureanu si fost consilier prezidential al lui Traian Basescu a fost incarcerat azi. Berca este al doilea ministru de Interne arestat pentru coruptie, dupa precedentul Cristian Troaca David. La fel ca liberalul David, Berca a a primit mita in timp ce era ministru pentru a promova in teritoriu afacerile unui amic de partid. Culmea, procurorii, citati de Antena3, sustin ca Berca i-ar fi dat si teapa partenerului sau. Berca a fost membru al... ...continuare.

Momente emotionante! David Beckham nu a stiut cum sa reactioneze: "Tu stii cine esti?!"

publicat 2015-07-24 15:30:13 (Gazeta-Sporturilor)
David Beckham a reusit sa faca o familie extrem de fericita. Superstarul englez a aparut într-o noua emisiune din SUA, Knock Knock Live, acolo unde celebritatile îi surprind pe oameni cu diferite cadouri. Beckham i-a socat pe membrii unei familii de 7 persoane cînd a aparut la usa casei, iar mama a fost cea mai emotionata. ... ...continuare.

Momente emotionante! Nici macar David Beckham nu a stiut ce sa raspunda: "Tu stii cine esti?"

publicat 2015-07-24 15:00:11 (Gazeta-Sporturilor)
David Beckham a reusit sa faca o familie extrem de fericita. Superstarul englez a luat parte într-o noua emisiune din SUA, Knock Knock Live, acolo unde celebritatile îi surprind pe oameni cu diferite cadouri. Beckham i-a socat pe membrii unei familii de 7 persoane cînd a aparut la usa casei, iar mama a fost cea mai emotionata. ... ...continuare.

Ce gest surprinzator a facut David Beckham pentru a-si arata iubirea fata de sotia sa?

publicat 2015-07-24 00:00:07 (Click)
Ce gest surprinzator a facut David Beckham pentru a-si arata iubirea fata de sotia sa? Ce gest surprinzator a facut David Beckham pentru a-si arata iubirea fata de sotia sa? Este un familist convins si asta nu este nicio surpriza pentru nimeni. In spatele imaginii de macho man, David Beckham este un barbat sensibil si romantic, care isi arata iubirea fata de persoanele dragi cu orice ocazie ivita. ...continuare.

Maruta si-a luat foc: "Eu vroiam sa..."

publicat 2015-07-23 18:45:02 (CanCan)
Maruta si-a luat foc: Eu vroiam sa... Andra a nascut joi o fetita. La fericitul eveniment au fost prezenti atat sotul artistei, Catalin Maruta, cat si baietelul de patru ani, David. Dupa primele clipe fratele cel mare al fetitei i-a spus: "Eva te iubesc". ...continuare.

Cum a reactionat David cand a vazut-o pe surioara lui | VIDEO

publicat 2015-07-23 15:15:12 (Libertatea)
Zi mare pentru familia Maruta. Cel de-al doilea copil al cuplului Andra si Catalin a venit pe lume.... ...continuare.

Manchester United l-a transferat pe portarul nationalei Argentinei

publicat 2015-07-22 13:15:13 (OnlineSport)
Cu David De Gea pe picior de plecare la Real Madrid si cu un Victor Valdes dat afara din lot pentru indisciplina, Manchester United si-a asigurat poarta pentru sezonul urmator. ...continuare.

De necrezut! Ce s-a intamplat la baita baietelului Andreei Mantea

publicat 2015-07-21 20:00:02 (CanCan)
De necrezut! Ce s-a intamplat la baita baietelului Andreei Mantea Conform traditiei, dupa ce si-a botezat copilul, Andreea Mantea a chemat nasii sa-i faca baiata micutului ei, David. ...continuare.

Andreea Mantea, depresiva dupa nastere! "Am inceput sa plang, sa bocesc"

publicat 2015-07-21 00:45:02 (CanCan)
Andreea Mantea, depresiva dupa nastere! Am inceput sa plang, sa bocesc Bruneta a vorbit deschis despre perioada pe care a tr5ait-o dupa venirea pe lume a baietelului ei, David, pe care l-a botezat in weekend. ...continuare.