Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Cristian David ar putea scapa de arest. Fostul ministru de Interne, pus sub control judiciar

publicat 2015-04-14 21:00:01 (Antena3)
Fostul ministru de Interne Cristian David ar putea fi lasat sub control judiciar.  Curtea Suprema a respins astazi cererea procurorilor de prelungire a arestului la domiciliu. Decizia nu este insa... ...continuare.

Fostul ministru Cristian David ar putea fi cercetat sub control judiciar

publicat 2015-04-14 18:45:14 (Romania-TV)
Fostul ministru Cristian David ar putea fi cercetat sub control judiciar Cristian David, fostul ministru al Internelor, ar putea fi cercetat sub control judiciar, in urma deciziei instantei supreme. Masura nu este definitiva si poate fi contestata de procurori anticoruptie. ...continuare.

Fostul ministru Cristian David, cercetat sub control judiciar. Masura poate fi contestata

publicat 2015-04-14 18:45:12 (Mediafax)
Fostul ministru Cristian David, cercetat sub control judiciar. Masura poate fi contestata Fostul ministru al Internelor Cristian David, acuzat ca a luat mita 500.000 de euro pentru a interveni la prefectul de Buzau in favoarea unei persoane care revendica un teren, ar putea fi cercetat sub control judiciar, in urma deciziei instantei supreme. ...continuare.

Verdict pentru fostul ministru Cristian David: a fost pus sub control judiciar

publicat 2015-04-14 18:15:19 (Realitatea-TV)
Verdict pentru fostul ministru Cristian David: a fost pus sub control judiciar Curtea Suprema de Justitie a oferit, marti, verdictul in cazul fostului ministru de Interne, Cristian David, acuzat ca a luat 500.000 de euro mita pentru o retrocedare. ...continuare.

Uite ce mare s-a facut baietelul lui Adrian Enache si al Iulianei Marciuc

publicat 2015-04-14 13:30:17 (Libertatea)
Uite ce mare s-a facut baietelul lui Adrian Enache si al Iulianei Marciuc David, baietelul lui Adrian Enache si al Iulianei Marciuc implineste anul acesta 10 ani si este elev la o scoala din Bucuresti. Publicitate Mandru de copiii sai, Adrian Enache si-a postat pe site-ul de socializare o fotografie cu David, fiul sau din relatia cu Iuliana Marciuc. Asemanarea dintre cei doi, tata si fiu este foarte mare, iar fotografia a primit numeroase like-uri. Solistul mai are o fiica, Diana, in varsta de 18 ani, rezultata din prima casnicie. ...continuare.

Andrea Mantea arunca BOMBA: "N-o sa-mi cresc copilul singura" Ce ascunde de fapt aceasta declaratie

publicat 2015-04-13 15:30:01 (CanCan)
Andrea Mantea arunca BOMBA: N-o sa-mi cresc copilul singura Ce ascunde de fapt aceasta declaratie Andreea Mantea se pregateste sa aduca pe lume primul ei copil. Este vorba de un baietel pe care il va chema David. Prezentatoarea TV s-a despartit insa de tatal copilului, dar nu are de gand sa ramana singura pentru totdeauna. ...continuare.

A renuntat la libertate! David Arquette s-a insurat din nou

publicat 2015-04-13 11:30:01 (Antena3)
Gata cu libertatea! David Arquette este din nou un barbat casatorit. Actorul, in varsta de 43 de ani, s-a insurat cu iubita lui de 33 de ani, Christina McLarty. ...continuare.

David Beckham va boteza copilul UNEI CELEBRITAČšI

publicat 2015-04-10 18:30:11 (Libertatea)
David Beckham va boteza copilul UNEI CELEBRITAČšI David Beckham va fi nasul de botez al bebelusului actritei americane Liv Tyler. Publicitate Barbatul desemnat cel mai bun tata-vedeta din Marea Britanie va fi nas pentru baietelul celebrei Liv Tyler, nascut in luna februarie. "Becks si Dave sunt prieteni buni de foarte multi ani. Vorbesc tot timpul la telefon, iar familiile lor sunt foarte apropiate. Fiecare dintre ei a fost cavaler de onoare la nunta celuilalt si participa adeseori impreuna la diverse evenimente", a dezvaluit o sursa pentru... ...continuare.

David Beckham va boteza bebelusul actritei Liv Tyler

publicat 2015-04-10 17:00:23 (Mediafax)
David Beckham va boteza bebelusul actritei Liv Tyler Fostul fotbalist englez David Beckham va fi nasul de botez al bebelusului actritei americane Liv Tyler, informeaza presa internationala, citata de contactmusic.com. ...continuare.

Catalin Maruta, despre numele pe care el si Andra il vor da fiicei lor. N-o sa-ti vina sa crezi!

publicat 2015-04-09 15:30:11 (Realitatea-TV)
Catalin Maruta, despre numele pe care el si Andra il vor da fiicei lor. N-o sa-ti vina sa crezi! Andra si Catalin Maruta au dezvaluit, de curand, ca artista este gravida din nou, urmand ca fiul lor, David, sa aiba o surioara. ...continuare.