Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




David Puscas vrea sa se mute din garsoniera in care locuieste! Motivul e uluitor! Ii e frica sa mai doarma acasa: "Nu mai suport!!!"

publicat 2017-01-08 05:15:05 (Click)
David Puscas vrea sa se mute din garsoniera in care locuieste! Motivul e uluitor! Ii e frica sa mai doarma acasa: "Nu mai suport!!!" David Puscas e in scandal de cateva saptamani bune cu mama lui adoptiva, Luminita Anghel, a ramas si fara loc de munca, iar mai nou se confrunta cu o alta problema. ...continuare.

Clipe de groaza pentru magicianul David Blaine. Cel mai recent numar de magie a esuat VIDEO

publicat 2017-01-07 21:00:01 (Antena3)
Clipe de groaza pentru magicianul David Blaine. Cel mai recent numar de magie a esuat VIDEO Magicianul David Blaine a trecut prin momente de groaza, in urma unui numar de magie esuat. Magicianul in varsta de 43 de ani a incercat in acest numar de magie sa prinda un glont... ...continuare.

Andreea Mantea, "terorizata" de fiul ei! Bruneta si David, imagine de colectie

publicat 2017-01-07 13:45:43 (CanCan)
Andreea Mantea, terorizata de fiul ei! Bruneta si David, imagine de colectie Andreea Mantea este o mamica dedicata fiului ei, alaturi de care petrece tot timpul liber. Bruneta a marturisit ca micutul David este un "strumf terorist". Andreea Mantea a dat uitarii vremurile in care distractia era prioritatea ei si, acum, se dedica total fiului ei, David. Bruneta isi petrece alaturi de baietel tot timpul liber si pare mai fericita ca niciodata. Cu ocazia sarbatoririi Sf. Ioan Botezatorul, vedeta a postat pe o retea de socializare un mesaj de "La multi ani", insotit de o... ...continuare.

Dezvaluire cutremuratoare despre moartea lui David Bowie

publicat 2017-01-06 18:15:11 (Realitatea-TV)
Dezvaluire cutremuratoare despre moartea lui David Bowie Iubitul artist britanic David Bowie a aflat ca sufera de cancer terminal cu doar trei luni inainte sa moara la 10 ianuarie 2016, potrivit unui nou documentar despre viata si cariera regretatului artist, relateaza EFE, citat de Agerpres. ...continuare.

S-a aflat secretul pe care David Bowie l-a luat in mormant. Ce a aflat cu doar trei luni inainte sa moara

publicat 2017-01-06 18:00:01 (Antena3)
S-a aflat secretul pe care David Bowie l-a luat in mormant. Ce a aflat cu doar trei luni inainte sa moara Cantaretul britanic David Bowie a aflat ca sufera de cancer terminal cu doar trei luni inainte sa moara la 10 ianuarie 2016, potrivit unui nou documentar despre viata si cariera regretatului artist,... ...continuare.

Avertisment de la Cluj: PSD ingroapa sistemul educational!

publicat 2017-01-05 13:45:10 (Puterea)
Avertisment de la Cluj: PSD ingroapa sistemul educational! Daniel David, prorectorul responsabil cu cercetarea de la Universitatea "Babes-Bolyai" din Cluj, sustine ca, prin decizia de a separa educatia de cercetare si a crea doua ministere - Ministerul Educatiei si Ministerul Cercetarii si Inovarii, PSD va "ingropa" sistemul educational si ii condamna pe romani la "inapoiere, saracie si marginalizare intr-o lume tot mai globalizata". Daniel David este si director al Institutului International de Studii Avansate de Psihoterapie si Sanatate Mentala... ...continuare.

"Dumnezeu a zis asa in Biblie". Octombrie 2017, luna in care totul se va sfarsi. Anuntul care-i ingrijoreaza pe oameni

publicat 2017-01-05 10:00:01 (Antena-1)
Dumnezeu a zis asa in Biblie. Octombrie 2017, luna in care totul se va sfarsi. Anuntul care-i ingrijoreaza pe oameni David Meade, autorul cartii "Planet X - The 2017 Arrival", sustine ca o stea vine spre Sistemul Solar din polul sud, aducand cu sine 7 obiecte ceresti, printre care si planeta Nibiru, despre care spune ca se va ciocni de Terra. ...continuare.

DAVID PUSCAS vrea sa se impace cu mama lui, LUMINITA ANGHEL! Cum a incercat sa ii intre in gratii

publicat 2017-01-05 00:45:02 (CanCan)
DAVID PUSCAS vrea sa se impace cu mama lui, LUMINITA ANGHEL! Cum a incercat sa ii intre in gratii David Puscas pare sa revina la sentimente mai bune fata de mama lui. La inceputul anului, fiul Luminitei Anghel a publicat pe contul sau de Facebook o poza cu mama lui, in descrierea pozei scriind "Queen" (Regina). Initiativa lui David Puscas a avut parte si de aprecieri pozitive, dar si de aprecieri negative."Este normal sa iti sustii mama si este un gest frumos, invecinat cu smerenia. De-am invata de la copiii nostri iubirea", i-a comentat cineva lui David Puscas, in timp ce o alta persoana... ...continuare.

Apocalipsa vine in septembrie-octombrie 2017. Profetia care cutremura lumea

publicat 2017-01-04 23:00:10 (Realitatea-TV)
Apocalipsa vine in septembrie-octombrie 2017. Profetia care cutremura lumea Conform unor noi predictii, se pare ca in intervalul septembrie-octombrie 2017 o planeta ucigasa va distruge Terra dupa ce va intra in coliziune cu aceasta. Cel care a lansat acest zvon este un "cercetator" pe nume David Meade. ...continuare.