Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Horoscopul lui Dom' Profesor. OZN-uri pe cerul din Basel

publicat 2015-08-07 00:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Horoscopul lui Dom' Profesor. OZN-uri pe cerul din Basel Pe 7 august s-au nascut Mata Hari, Roland Kirk, Abebe Bikila, David Duchovny, Nicolae Brancomir, Aurel Mihale. ...continuare.

David Gilmour, chitaristul trupei Pink Floyd, a colaborat cu un cor alcatuit din fosti detinuti - VIDEO

publicat 2015-08-06 18:30:23 (Mediafax)
David Gilmour, chitaristul trupei Pink Floyd, a colaborat cu un cor alcatuit din fosti detinuti - VIDEO David Gilmour, chitaristul trupei Pink Floyd, a dezvaluit faptul ca noul lui single include un pasaj coral interpretat de fosti detinuti care au fost incarcerati in aceeasi inchisoare cu fiul sau, informeaza bbc.com. ...continuare.

David Gilmour si-a inregistrat noul single cu un cor de fosti detinuti

publicat 2015-08-06 18:30:23 (Puterea)
David Gilmour si-a inregistrat noul single cu un cor de fosti detinuti Chitaristul trupei Pink Floyd, David Gilmour, a dezvaluit faptul ca noul lui single include un pasaj coral interpretat de fosti detinuti care au fost incarcerati in aceeasi inchisoare cu fiul sau, informeaza bbc.com. ...continuare.

Andra si Maruta, cea mai EMOȚIONANTA IMAGINE cu David si Eva! Iti dau lacrimile | FOTO IN ARTICOL

publicat 2015-08-06 18:15:17 (Libertatea)
Andra si Maruta sunt intr-o continua fericire de cand le-a venit pe lume si cel de-al doilea copil,... ...continuare.

David Andrei, fiul Andreei Mantea, si-a SURPRINS mama cu un GEST EMOTIONANT

publicat 2015-08-06 14:45:16 (Romania-TV)
David Andrei, fiul Andreei Mantea, si-a SURPRINS mama cu un GEST EMOTIONANT Andreea Mantea radiaza de fericire de cand l-a adus pe lume pe micutul David Andrei. Si pentru ca primele momente ale inceptului de viata sunt cele mai frumoase, Andreea Mantea nu rateaza niciun moment pentru a-si surprinde fiul in tot felul de ipostaze. ...continuare.

Catalin Maruta, FOTOGRAFIE EMOTIONANTA pe Facebook cu micutii David si Eva Maria Ioana

publicat 2015-08-06 12:00:16 (Romania-TV)
Catalin Maruta, FOTOGRAFIE EMOTIONANTA pe Facebook cu micutii David si Eva Maria Ioana Catalin Maruta este in culmea fericirii! De cand a devenit tatic pentru a doua oara, celebrul prezentator nu-si mai poate lua ochii de la copii sai, care il surprind la fiecare pas. ...continuare.

David Ferrer nu va participa la turneul de la Montreal

publicat 2015-08-05 16:30:20 (Mediafax)
David Ferrer nu va participa la turneul de la Montreal Tenismenul spaniol David Ferrer, locul 7 ATP, a anuntat, miercuri, pe retelele de socializare, ca nu va participa la turneul de 1.000 de puncte de la Montreal, competitie ce va incepe la 10 august. ...continuare.

Voleul anului in fotbalul mondial. Ghiuleaua lui David Vega era sa rupa plasa VIDEO

publicat 2015-08-04 21:30:23 (Romania-TV)
Voleul anului in fotbalul mondial. Ghiuleaua lui David Vega era sa rupa plasa VIDEO David Vega este un mijlocas argentinian care joaca in tara natala, pentru gruparea Olimpo Bahia Blanca. La 34 de ani, Vega a marcat probabil cel mai frumos gol al carierei. ...continuare.

Beti cafea in fiecare dimineata? Avem o veste foarte proasta

publicat 2015-08-04 10:15:20 (Realitatea-TV)
Beti cafea in fiecare dimineata? Avem o veste foarte proasta Seceta, inundatiile, schimbarile climatice deja ameninta culturile de cafea din intreaga lume. Sa fie asta sfarsitul cafelei asa cum o stim, se intreaba David Robson intr-un articol BBC. ...continuare.

Vrei sa devii milionar la 65 de ani? Uite REȚETA SIGURA sa ai un cont un milion de dolari! Ce simplu pare!

publicat 2015-08-04 09:45:29 (Libertatea)
Vrei sa devii milionar la 65 de ani? Uite REȚETA SIGURA sa ai un cont un milion de dolari! Ce simplu pare! Cine nu-si doreste sa devina milionar? Parca si la 65 de ani ar fi bine, nu-i asa? Analistul financiar David Bach a povestit in cartea sa care sunt pasii care trebuie urmati pentru a fi milionar la pensie. Publicitate In cartea "Smart Couples Finish Rich", David Bach spune cat ar trebui sa economiseasca un individ pe luna si pe an pentru a fi milionar. Astfel, la 20 de ani, un individ trebuie sa fie capabil sa puna deoparte 2 dolari pe zi, aproximativ 730 de dolari pe an. La 30 de ani, suma... ...continuare.