Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Ronald Gavril vs. David Benavidez. Rocky fara vlaga » Gavril a rezistat incredibil loviturilor teribile ale lui Benavidez, insa a pierdut categoric al doilea meci pentru titlul mondial

publicat 2018-02-18 07:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
Ronald Gavril vs. David Benavidez. Rocky fara vlaga » Gavril a rezistat incredibil loviturilor teribile ale lui Benavidez, insa a pierdut categoric al doilea meci pentru titlul mondial Ronald Gavril, 31 de ani, are o noua oportunitate sa devina campion mondial WBC la categoria supermijlocie. Pugilistul român îl înfrunta din nou pe David Benavidez, 21 de ani, într-un meci cu centura pe masa, la 5 luni dupa ce americanul l-a învins dupa o decizie împartita tot în Vegas. Partida pentru titlul mondial dintre Gavril si Benavidez este transmisa de Antena 3. ... ...continuare.

liveTEXT Ronald Gavril vs. David Benavidez. Romanul impresariat de Mayweather se bate ACUM pentru titlul mondial! Meciul este transmis de Antena 3

publicat 2018-02-18 06:15:08 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT Ronald Gavril vs. David Benavidez. Romanul impresariat de Mayweather se bate ACUM pentru titlul mondial! Meciul este transmis de Antena 3 Ronald Gavril, 31 de ani, are o noua oportunitate sa devina campion mondial WBC la categoria supermijlocie. Pugilistul român îl înfrunta din nou pe David Benavidez, 21 de ani, într-un meci cu centura pe masa, la 5 luni dupa ce americanul l-a învins dupa o decizie împartita tot în Vegas. Partida pentru titlul mondial dintre Gavril si Benavidez este transmisa de Antena 3. ... ...continuare.

RONALD GAVRIL - DAVID BENAVIDEZ LIVE pentru titlul WBC la BOX. ONLINE STREAM Antena 3 - VIDEO

publicat 2018-02-18 05:45:02 (Antena3)
RONALD GAVRIL - DAVID BENAVIDEZ LIVE pentru titlul WBC la BOX. ONLINE STREAM Antena 3 - VIDEO RONALD GAVRIL - DAVID BENAVIDEZ LIVE pentru titlul WBC la BOX. ONLINE STREAM Antena 3 - VIDEO. Ronald Gavril se bate de la ora 6.00 pentru titlul mondial WBC la categoria semijlocie. PARTIDA este LIVE VIDEO pe Antena 3 si ONLINE STREAM pe Antena3.ro LIVE. ...continuare.

Ronald Gavril vs. David Benavidez. Romanul impresariat de Mayweather se bate pentru titlul mondial, liveTEXT de la ora 06:00! Meciul este transmis de Antena 3

publicat 2018-02-18 01:30:08 (Gazeta-Sporturilor)
Ronald Gavril vs. David Benavidez. Romanul impresariat de Mayweather se bate pentru titlul mondial, liveTEXT de la ora 06:00! Meciul este transmis de Antena 3 Ronald Gavril, 31 de ani, are o noua oportunitate sa devina campion mondial WBC la categoria supermijlocie. Pugilistul român îl înfrunta din nou pe David Benavidez, 21 de ani, într-un meci cu centura pe masa, la 5 luni dupa ce americanul l-a învins dupa o decizie împartita tot în Vegas. Partida pentru titlul mondial dintre Gavril si Benavidez transmisa de Antena 3, dupa ora 06:00.   ...continuare.

Un barbat din Zalau a inventat casa care se construieste in 6 zile si e mai ieftina decat o casa normala

publicat 2018-02-17 14:45:28 (Ziarul-Financiar)
Un barbat din Zalau a inventat casa care se construieste in 6 zile si e mai ieftina decat o casa normala Mathe Laszlo, nascut la Zalau, a inventat un sistem revolutionar care permite construirea unei case perfect izolate in doar sase zile. Sistemul lui Laszlo se numeste Thermodul System si garanteaza pana la 90 la suta conservarea energiei prin izolarea termica, fiind deja tot mai folosit in America, Africa, Germania si Austria, scrie glasulsalajului.ro.Romanul care a inventat acest sistem a ramas modest si atent la nevoile oamenilor in materie e sisteme de izolare. Sistemul revolutionar se... ...continuare.

A murit pe patul de spital tanarul de numai 22 de ani care a fost implicat intr-un tragic accident. Durere fara margini pentru apropiatii lui David Onica | FOTO

publicat 2018-02-17 14:30:29 (Libertatea)
A murit pe patul de spital tanarul de numai 22 de ani care a fost implicat intr-un tragic accident. Durere fara margini pentru apropiatii lui David Onica | FOTO David Onica este un tanar de numai 22 de ani care a murit pe patul de spital dupa ce, in urma cu doar cateva saptamani, a suferit un teribil accident. In luna ianuarie, David Onica a suferit un accident cumplit pe DN2B, in localitatea Baldovinesti. Atunci, cinci tineri au ajuns la Spitalul Judetean Braila. David […] Post-ul A murit pe patul de spital tanarul de numai 22 de ani care a fost implicat intr-un tragic accident. Durere fara margini pentru apropiatii lui David Onica | FOTO... ...continuare.

Betty Salam, distrusa de durere! A murit pe patul de spital

publicat 2018-02-17 12:00:02 (CanCan)
Durere cumplita pentru familia lui David Onica, tanarul de 22 de ani din Braila implicat intr-un accident rutier in urma cu cateva saptamani. David s-a stins din viata pe patul de spital, desi toata lumea spera ca el sa-si revina. Foarte multi oameni s-au implicat pentru a-l ajuta pe David, care avea mare nevoie de […] The post Betty Salam, distrusa de durere! A murit pe patul de spital appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Piesa care te ridica imediat de pe scaun! David Guetta si Sean Paul se pregatesc sa ia cu asalt topurile muzicale. Tu ai ascultat "Mad Love"?

publicat 2018-02-16 16:30:01 (Antena-1)
Piesa care te ridica imediat de pe scaun! David Guetta si Sean Paul se pregatesc sa ia cu asalt topurile muzicale. Tu ai ascultat Mad Love? Dupa ce a cucerit Mapamondul cu "So Far Away", David Guetta lanseaza un nou hit. Este vorba despre o colaborare cu Sean Paul si Becky G ...continuare.

Ministrul Sanatatii s-a intalnit cu personalul Spitalului de Arsuri

publicat 2018-02-16 15:15:02 (Bursa)
Ministrul Sanatatii s-a intalnit cu personalul Spitalului de Arsuri Sorina Pintea, ministrul Sanatatii s-a intalnit, astazi, cu personalul medical si conducerea Spitalului Clinic de Urgenta, Chirurgie Plastica, Reparatorie si Arsuri, precizeaza un comunicat al Ministerului Sanatatii, dat publicitatii. ...continuare.

Ministrul Sorina Pintea, in control la Spitalul de Arsi: "Am evaluarea mea. Este momentul zero"

publicat 2018-02-16 12:15:25 (ProTV)
Ministrul Sorina Pintea, in control la Spitalul de Arsi: Am evaluarea mea. Este momentul zero Ministrul Sanatatii, Sorina Pintea, a anuntat vineri ca va lua masuri administrative privind situatia de la Spitalul Clinic de Urgenta  Chirurgie Plastica Reparatorie si Arsi Bucuresti. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA