Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Detaliul infricosator observat intr-o poza, la 26 de ani dupa ce a fost facuta. "Nu mi-a venit sa cred. Cu siguranta era ceva acolo"

publicat 2016-09-06 20:30:02 (Antena3)
Detaliul infricosator observat intr-o poza, la 26 de ani dupa ce a fost facuta. Nu mi-a venit sa cred. Cu siguranta era ceva acolo David Lonsdale, în vârsta de 58 de ani, a gasit o fotografie veche de 26 de ani cu cele doua fiice ale sale, în fata unui castel din Țara Galilor. Barbatul a observat un detaliu inexplicabil... ...continuare.

DECIZIE BOMBA pentru cel mai nou MALL DIN ROMANIA

publicat 2016-09-05 03:15:06 (Evenimentul-Zilei)
DECIZIE BOMBA pentru cel mai nou MALL DIN ROMANIA Investitorul irlandez Caelum Development, controlat de fratii David si Derek Sharkey, ar putea vinde partenerilor sai de dezvoltare participatia de 50% detinuta la mallul ParkLake, inaugurat saptamana trecuta in Bucuresti, dupa ce recupereaza cat mai mult din banii plasati in terenul pe care s-a construit centrul comercial. ...continuare.

Supertare! David, fiul Luminitei Anghel s-a impacat definitiv cu mama lui! Ce au facut cei doi impreuna! Artista zambeste impreuna cu el si sunt foarte fericiti! Imaginile de familie

publicat 2016-09-05 00:30:05 (Click)
Supertare! David, fiul Luminitei Anghel s-a impacat definitiv cu mama lui! Ce au facut cei doi impreuna! Artista zambeste impreuna cu el si sunt foarte fericiti! Imaginile de familie Luminita si David si-au aruncat vorbe grele si s-au certat ingrozitor, in urma cu cateva luni, lasand de inteles ca nu prea mai exista cale de impacare. Totusi, tanarul rebel a reusit sa-si inmoaie mama adoptiva si sa o faca sa-l ierte pentru ca a suparat-o atat de tare. ...continuare.

Tatal si fiica sa de 9 ani iau masa impreuna. Apoi el vede un mesaj misterios pe masa. Ce scria in el - FOTO

publicat 2016-08-31 18:15:02 (Antena3)
Tatal si fiica sa de 9 ani iau masa impreuna. Apoi el vede un mesaj misterios pe masa. Ce scria in el - FOTO David Rosenman este medic si asistent universitar în Rochester, Minnesota. De asemenea, el este tatal a doi copii. Recent, când David si fiica sa de 9 ani au mers sa ia micul dejun într-o cafenea,... ...continuare.

David Beckham isi etaleaza tatuajele in cel mai nou spot publicitar, la o crema de fata. Ce a spus despre desenele sale

publicat 2016-08-30 20:00:07 (ProTV)
David Beckham isi etaleaza tatuajele in cel mai nou spot publicitar, la o crema de fata. Ce a spus despre desenele sale David Beckham isi etaleaza numeroasele tatuajele in cel mai nou spot publicitar, la o crema de fata pentru barbati. ...continuare.

Au fost vecini mai bine de 40 de ani. Intr-o zi, un adevar brutal le-a schimbat viata

publicat 2016-08-28 11:30:01 (Antena3)
Au fost vecini mai bine de 40 de ani. Intr-o zi, un adevar brutal le-a schimbat viata Doia barbati dintr-o asezare din Canada au aflat ca au fost schimbati la nastere în urma cu 41 de ani, scrie BBC. Leon Swanson si David Tait Jr se cunosc si traiesc în acelasi oras de 5000 de... ...continuare.

Fotografia care a inrosit butonul de like! Cum s-a pozat CATALIN MARUTA cu fiul sau

publicat 2016-08-24 14:45:02 (CanCan)
Fotografia care a inrosit butonul de like! Cum s-a pozat CATALIN MARUTA cu fiul sau Catalin Maruta isi iubeste la nebunie copiii, iar miercuri s-a pozat alaturi de David, baiatul sau, dupa care a postat fotografia pe pagina sa de Facebook. La scurt timp, prietenii sai virtuali au inrosit butonul de like. David statea in bratele tatalui sau cu ochii inchisi, iar Catalin zambea, mandru, nevoie mare de fiul sau. Imaginea a primit o multime de aprecieri si comentarii. " Sunteti cei mai frumosi, va iubesc enorm de mult", a scris cineva. " Catalin, esti cel mai minunat tata!... ...continuare.

Cat de mare s-a facut baietelui DIANEI MUNTEANU si al lui CLAUDIU NICULESCU! "El este totul pentru mine!"

publicat 2016-08-23 09:00:01 (CanCan)
Cat de mare s-a facut baietelui DIANEI MUNTEANU si al lui CLAUDIU NICULESCU! "El este totul pentru mine!" Atunci cand s-au casatorit, Diana Munteanu si Claudiu Niculescu pareau sa fie unul dintre cele mai solide cupluri din showbiz. Insa, din pacate, povestea de iubire s-a incheiat, chiar daca cei doi aveau impreuna un fiu. La sfarsitul lui 2014, Diana a a anuntat pe Facebook divortul de Claudiu Niculescu, cu care are un baietel, David (7 ani). Cei doi se casatorisera pe 24 iunie 2007, la Palatul Snagov. Nasi le-au fost Mihaela si Cristi Borcea. Dupa aproape doi ani s-a nascut si fiul lor, David.... ...continuare.

Imagini incredibile! David, fiul Luminitei Anghel, s-a pozat aproape dezbracat, ca la VIDEOCHAT! Mama lui o sa planga iar in hohote cand o sa vada pozele astea! Atentie, continut EXPLICIT

publicat 2016-08-20 00:15:04 (Click)
Imagini incredibile! David, fiul Luminitei Anghel, s-a pozat aproape dezbracat, ca la VIDEOCHAT! Mama lui o sa planga iar in hohote cand o sa vada pozele astea! Atentie, continut EXPLICIT David Puscas, fiul vitreg al Luminitei Anghel, recurge din nou la un gest scandalos, care o va scoate din nou din sarite pe interpreta. ...continuare.