Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



ANI: Presedintele ANRE, Niculae Havrilet, in incompatibilitate

publicat 2015-02-27 14:15:29 (Realitatea-TV)
ANI: Presedintele ANRE, Niculae Havrilet, in incompatibilitate Agentia Nationala de Integritate a constatat incalcarea regimului juridic al incompatibilitatilor de catre Niculae Havrilet, presedintele Autoritatii Nationale de Reglementare in domeniul Energiei. ...continuare.

Presedintele ANRE, declarat incompatibil de catre ANI

publicat 2015-02-27 14:15:17 (Gandul)
Presedintele ANRE, declarat incompatibil de catre ANI Presedintele Autoritatii Nationale de Reglementare in domeniul Energiei (ANRE), Niculae Havrilet, declarat incompatibil de catre ANI. Liberalul a fost numit la conducerea institutiei in iunie 2012 ...continuare.

Niculae Havrilet, presedintele ANRE, gasit in incompatibilitate de ANI

publicat 2015-02-27 14:15:04 (Bursa)
Agentia Nationala de Integritate (ANI) a constatat ca Niculae Havrilet, presedintele Autoritatii Nationale de Reglementare in domeniul Energiei (ANRE), se afla in incompatiblitate. ...continuare.

Niculae Havrilet, presedintele ANRE, gasit in incompatibilitate de ANI

publicat 2015-02-27 14:00:08 (Bursa)
Agentia Nationala de Integritate (ANI) a constatat ca Niculae Havrilet, presedintele Autoritatii Nationale de Reglementare in domeniul Energiei (ANRE), se afla in incompatiblitate. ...continuare.

Rezultate Europa League. Meci dramatic pentru Liverpool la Istanbul

publicat 2015-02-27 10:00:20 (Realitatea-TV)
Rezultate Europa League. Meci dramatic pentru Liverpool la Istanbul S-a incheiat runda 16-imilor de finala ale UEFA Europa League. Marea surpriza a acestei faze a competitiei a fost ca doar una dintre echipele engleze a reusit sa se califice. ...continuare.

REZULTATE EUROPA LEAGUE: Surprize mari in Europa

publicat 2015-02-27 07:00:18 (Romania-TV)
REZULTATE EUROPA LEAGUE: Surprize mari in Europa REZULTATE EUROPA LEAGUE: Joi s-a disputat mansa retur a saisprezecimilor de finala din Europa League, faza a competitiei care a programat citeva dueluri extrem de interesante, cum a fost cel dintre Besiktas si Liverpool ori Feyenoord si AS Roma, scrie gsp.ro. ...continuare.

Rezultate din 16-imile Europa League

publicat 2015-02-27 01:00:14 (OnlineSport)
Vedeti rezultatele inregistrate, joi seara, in mansa secunda a fazei 16-imilor Europa League si echipele calificate in optimile de finala. ...continuare.

2%, necesarul importurilor de gaze pentru martie

publicat 2015-02-27 00:00:06 (Bursa)
ANRE (reglementatorul pietei de energie) a stabilit, pentru luna martie, un necesar de importuri de 2%, pentru acoperirea consumului de gaze pentru populatie. ...continuare.

REZULTATE LOTO: NUMERE LOTO 6/49 (LOTO 6 din 49) 26 FEBRUARIE

publicat 2015-02-26 15:15:33 (Romania-TV)
REZULTATE LOTO: NUMERE LOTO 6/49 (LOTO 6 din 49) 26 FEBRUARIE REZULTATE LOTO 6 din 49 (6/49), JOI, 26 FEBRUARIE 2015! EXTRAGERI JOKER, NOROC si LOTO. La LOTO 6 DIN 49, categoria I se inregistreaza un report in valoare de peste 8,4 milioane lei (peste 1,8 milioane euro). La NOROC reportul cumulat este de peste 1,8 milioane lei (peste peste 404.000 euro). La JOKER, categoria I, este un report in valoare de peste 4,3 milioane lei (peste 966.000 euro). ...continuare.

De ras sau de... plans?! Ce perle au scos elevii la simularea Evaluarii Nationale 2015: "Eu mai am de scris, dar zice ca ne ia foile"

publicat 2015-02-26 14:15:03 (Antena-1)
De ras sau de... plans?! Ce perle au scos elevii la simularea Evaluarii Nationale 2015: Eu mai am de scris, dar zice ca ne ia foile Mai au doar un pas pana la liceu, au in fata un examen important, insa sunt pusi pe glume. Luni, elevii de clasa a VIII-a au sustinut simularea la Limba si literatura romana, din cadrul Evaluarii Nationale, ocazie cu care au aparut noi "perle". ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

accident doi baieti insurance osan doina seini alexandru george timofte punga sona preselectii examen reabilitarea termica inundati iuliana tudor bacalaureat bieber agricole mirela boureanu asistent simona senzual lumber sulina energia electrica imagini cu alex velea deprecierea irina loghin astrologie adrian paunescu comuna din arad benzinarii euroins izvorani arpim bannere horoscopul saptamani htc desire 626 cata lansarea antreprenor tanarul batuti cristina demetrescu tigara revolutionari nesu sector 3 clasa pregatitoare cosit luis lazarus