Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




ANRE a aprobat Regulamentul privind racordarea la sistemele de transport al gazelor naturale

publicat 2017-09-06 17:45:02 (Bursa)
ANRE a aprobat Regulamentul privind racordarea la sistemele de transport al gazelor naturale Comitetul de Reglementare al Autoritatii Nationale de Reglementare in domeniul Energiei (ANRE) a aprobat astazi Regulamentul privind racordarea la sistemele de transport al gazelor naturale, potrivit unui comunicat de presa trimis Redactiei. ...continuare.

REZULTATE FINALE BAC 2017 TOAMNA. Notele, afisate pe EDU.RO

publicat 2017-09-05 23:15:06 (ProTV)
REZULTATE FINALE BAC 2017 TOAMNA. Notele, afisate pe EDU.RO REZULTATE FINALE BAC 2017 TOAMNA. Notele dupa contestatii vor fi afisate pe 6 septembrie, pe EDU.RO. ...continuare.

O noua lovitura pentru soferii din Romania. La 5 greseli de circulatie intr-un an soferul TREBUIE SA DEA EXAMEN SCRIS

publicat 2017-09-04 12:00:17 (Romania-TV)
O noua lovitura pentru soferii din Romania. La 5 greseli de circulatie intr-un an soferul TREBUIE SA DEA EXAMEN SCRIS Conform noului Cod Rutier, orice sofer care incalca regulile de circulatie de cinci ori pe durata unui an va fi obligat sa redea examenul scris pentru a-si putea recupera carnetul. ...continuare.

Profesorul de la Universitatea din Cluj, retinut pentru luare de mita, a fost plasat in arest la domiciliu 30 de zile

publicat 2017-09-04 08:15:06 (ProTV)
Profesorul de la Universitatea din Cluj, retinut pentru luare de mita, a fost plasat in arest la domiciliu 30 de zile Dascalul a fost prins în flagrant, în sala de examen, în timp ce primea 450 de euro si 450 de lei de la câtiva tineri, ca sa îi scape de restanta. ...continuare.

Rezultate RUȘINOASE la BAC pentru un viceprimar din Prahova. 3,4 la Limba Romana si 2,2 la matematica

publicat 2017-09-03 18:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Rezultate RUȘINOASE la BAC pentru un viceprimar din Prahova. 3,4 la Limba Romana si 2,2 la matematica Rezultate naucitoare pentru Danut Duta, un viceprimar din judetul Prahova, la sesisiunea de toamna a Bacalaureatului. ...continuare.

Rezultate Bacalaureat 2017, sesiunea de toamna. Un viceprimar din Prahova a picat Bac-ul cu nota 3,4 la romana si 2,2 la matematica

publicat 2017-09-03 18:30:01 (Antena3)
Rezultate Bacalaureat 2017, sesiunea de toamna. Un viceprimar din Prahova a picat Bac-ul cu nota 3,4 la romana si 2,2 la matematica Rezultate Bacalaureat 2017, sesiunea de toamna. Viceprimarul comunei prahovene Barcanesti, Danut Duta, a fost declarat respins la sesiunea de toamna a Bacalaureatului, dupa ce a obtinut nota 3,4 la... ...continuare.

REZULTATE LOTO 3 septembrie. REPORT urias la Joker, fonduri suplimentate la 6 din 49. AFLA NUMERELE CASTIGATOARE

publicat 2017-09-03 16:15:06 (Romania-TV)
REZULTATE LOTO 3 septembrie. REPORT urias la Joker, fonduri suplimentate la 6 din 49. AFLA NUMERELE CASTIGATOARE REZULTATE LOTO 3 septembrie. Duminica, 3 septembrie, vor avea loc noi trageri Loto 6/49, Noroc, Joker, Noroc Plus, Loto 5/40 si Super Noroc dupa ce la tragerile loto de joi, 31 august, Loteria Romana a acordat 14.851 de castiguri in valoare totala de 12.429.938,46 lei. ...continuare.

O noua taxa obligatorie pentru permisul auto, se achita inainte de a intra in sala de examen

publicat 2017-09-03 11:00:18 (Romania-TV)
O noua taxa obligatorie pentru permisul auto, se achita inainte de a intra in sala de examen Situatie inedita in Targoviste. Cei care vor sa obtina permisul auto trebuie sa achite o taxa obligatorie de 10 lei la intrarea in sala de examen care apartine Seminarului Teologic. ...continuare.

50 de euro restanta si treci!

publicat 2017-09-02 16:15:02 (Cotidianul)
50 de euro restanta si treci! Ocupatie de sâmbata: examen pentru restante finalizat cu cercetari pentru luare de mita. ...continuare.

Perchezitii de amploare ACUM . Unde AU DESCINS procurorii

publicat 2017-09-02 12:30:01 (Antena3)
Perchezitii de amploare ACUM . Unde AU DESCINS procurorii Mai multe perchezitii au loc, sambata dimineata, la Universitea Tehnica din Cluj-Napoca. Procurorii au descins acolo in plin examen. Profesorul Ioan Ardelean este suspectat ca ar fi luat spaga de... ...continuare.