Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



ULUITOR! Ce nota a primit dupa contestatie o eleva la care luase la EVALUAREA NAȚIONALA 5,40

publicat 2015-07-01 21:30:16 (Libertatea)
ULUITOR! Ce nota a primit dupa contestatie o eleva la care luase la EVALUAREA NAȚIONALA 5,40 REZULTATE EVALUARE NAȚIONALA 2015. O eleva din Suceava a avut parte de un soc in momentul in care a vazut ca a luat nota 5,40 la Limba Romana, la EVALUAREA NAȚIONALA. Foto simbol arhiva Publicitate REZULTATE EVALUARE NAȚIONALA 2015. Fata din Suceava era convinsa ca va lua o nota mare, iar in momentul in care a vazut ca a primit 5,40 a fost socata. Din acest motiv ea a facut contestatie si nota obtinuta in urma contestatiei a fost 9,80. Se pare ca la baza acestei diferente a fost o eroare a... ...continuare.

Preturile reglementate la gazele naturale pentru populatie cresc cu 11%

publicat 2015-07-01 20:15:02 (Capital)
Preturile reglementate la gazele naturale pentru populatie cresc cu 11% Comitetul de Reglementare al Autoritatii Nationale de Reglementare in domeniul Energiei a aprobat, in sedinta de miercuri, o crestere cu circa 11% a preturilor pentru furnizarea reglementata a gazelor naturale la clientii casnici, informeaza ANRE printr-un comunicat. ...continuare.

REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2015. Gafa de proportii a Ministerului Educatiei

publicat 2015-07-01 20:00:15 (Realitatea-TV)
REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2015. Gafa de proportii a Ministerului Educatiei REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2015. Cei de la Ministerul Educatiei au comis-o, dupa ce au facut o gafa greu de acceptat, la examenul de Evaluare Nationala. ...continuare.

ANRE a facut anuntul. Ce se va intampla cu pretul gazelor

publicat 2015-07-01 18:45:04 (Gandul)
ANRE a facut anuntul. Ce se va intampla cu pretul gazelor ANRE a decis, miercuri, o crestere cu circa 11% a preturilor pentru furnizarea reglementata a gazelor naturale catre clientii casnici, categorie in care este inclusa si populatia, si a anuntat ca pana la finalul anului nu va fi operata o noua majorare de preturi. ...continuare.

Pretul gazelor pentru populatie creste cu 11%

publicat 2015-07-01 18:15:21 (Mediafax)
Pretul gazelor pentru populatie creste cu 11% ANRE a decis, miercuri, o crestere cu circa 11% a preturilor pentru furnizarea reglementata a gazelor naturale catre clientii casnici, categorie in care este inclusa si populatia, si a anuntat ca pana la finalul anului nu va fi operata o noua majorare de preturi. ...continuare.

REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2015. Elevii de 10 din Dambovita: Nu am tratat cu superficialitate orele de curs

publicat 2015-07-01 17:30:22 (Romania-TV)
REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2015. Elevii de 10 din Dambovita: Nu am tratat cu superficialitate orele de curs REZULTATE FINALE EVALUARE NATIONALA 2015, evaluare nationala 2015, rezultate finale evaluare, rezultate dupa contestatii evaluare, rezultate finale capacitate, capacitate, capacitate 2015. In Dambovita, sase absolventi de gimnaziu au reusit anul acesta performanta de a obtine media 10 la Evaluarea Nationala. ...continuare.

Bacalaureat 2014. Elevii spun ca subiectele la matematica a fost usoare. La istorie a fost mai greu

publicat 2015-07-01 17:00:23 (Realitatea-TV)
Bacalaureat 2014. Elevii spun ca subiectele la matematica a fost usoare. La istorie a fost mai greu Bacalaureat 2015. Cu zambetul pe buze si increzatori. Asa au iesit absolventii de clasa a XII-a din sala de examen. Peste 150 de mii de candidati au sustinut astazi cea de-a doua proba scrisa a examenului de Bacalaureat: istorie sau matematica, in functie de profilul urmat. ...continuare.

Bacalaureat 2015. Un elev a fost ELIMINAT din examen dupa ce a fost prins cu un TELEFON asupra sa

publicat 2015-07-01 15:45:06 (Evenimentul-Zilei)
Bacalaureat 2015. Un elev a fost ELIMINAT din examen dupa ce a fost prins cu un TELEFON asupra sa Incidente la examenul de Bacalaureat. Un elev din Timisoara, ce sustinea proba de istorie la Liceul Pedagogic, a fost eliminat, miercuri, din examenul de Bacalaureat. ...continuare.

Barem Istorie Bacalaureat 2015. Calculeaza-ti nota aici!

publicat 2015-07-01 12:45:22 (Realitatea-TV)
Barem Istorie Bacalaureat 2015. Calculeaza-ti nota aici! Barem ISTORIE Bacalaureat 2015. Pentru absolventii profilului uman, astazi a fost zi de examen la istorie sau la matematica. Mai jos, va prezentam baremul testului de istorie. ...continuare.