Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Rezultate din etapa a VIII-a a Ligii I si clasamentul competitiei

publicat 2015-08-24 00:15:22 (Mediafax)
Rezultate din etapa a VIII-a a Ligii I si clasamentul competitiei Rezultate inregistrate in partidele disputate, vineri, sambata si duminica, in etapa a VIII-a a Ligii I, programul ultimului meci si clasamentul competitiei: ...continuare.

Tariful binom ne va majora factura energiei

publicat 2015-08-24 00:00:04 (Bursa)
Reglementatorul pietei noastre de energie (ANRE) a pregatit un proiect de ordin privind introducerea tarifului binom pentru serviciul de distributie a electricitatii. ...continuare.

Rezultate din etapa a VIII-a a Ligii I si clasamentul competitiei

publicat 2015-08-22 23:30:21 (Mediafax)
Rezultate din etapa a VIII-a a Ligii I si clasamentul competitiei Rezultate inregistrate in partidele disputate, vineri si sambata, in etapa a VIII-a a Ligii I, programul celorlalte meciuri si clasamentul competitiei: ...continuare.

Rezultate din etapa a VIII-a a Ligii I si clasamentul competitiei

publicat 2015-08-21 23:30:24 (Mediafax)
Rezultate din etapa a VIII-a a Ligii I si clasamentul competitiei Rezultate inregistrate in partidele disputate vineri in etapa a VIII-a a Ligii I, programul celorlalte meciuri si clasamentul competitiei: ...continuare.

REZULTATE EUROPA LEAGUE: Multe surprize joi seara

publicat 2015-08-21 07:30:21 (Romania-TV)
REZULTATE EUROPA LEAGUE: Multe surprize joi seara Rezultate inregistrate in partidele disputate, joi seara, in prima mansa a play-off-ului Ligii Europa. ...continuare.

Rezultate din prima mansa a play-off-ului Ligii Europa

publicat 2015-08-21 01:45:32 (Mediafax)
Rezultate din prima mansa a play-off-ului Ligii Europa Rezultate inregistrate in partidele disputate, joi seara, in prima mansa a play-off-ului Ligii Europa: ...continuare.

Campania Germaniei pentru descurajarea imigrantilor din Balcani pare sa nu aiba rezultate - VIDEO

publicat 2015-08-20 14:45:17 (Mediafax)
Campania Germaniei pentru descurajarea imigrantilor din Balcani pare sa nu aiba rezultate - VIDEO Campania Ministerului german de Interne vizand descurajarea imigrantilor provenind din Balcanii de Vest pare sa aiba rezultate scazute, potrivit unor experti citati de site-ul publicatiei Deutsche Welle. ...continuare.

BACALAUREAT 2015: 36 de elevi eliminati din examen la Bihor au castigat in instanta

publicat 2015-08-20 10:00:24 (Romania-TV)
BACALAUREAT 2015: 36 de elevi eliminati din examen la Bihor au castigat in instanta Inca un lot de 36 de elevi eliminati de la Bacalaureat au castigat prima batatlie cu Inspectoratul Scolar. Judecatorii au decis sa admita actiunea formulata de acestia si sa suspende efectele procesului verbal de sanctionare a candidatului. ...continuare.

Fata violata din Vaslui da BAC-ul cu gandul la amenintari

publicat 2015-08-19 00:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Fata violata din Vaslui da BAC-ul cu gandul la amenintari Dupa examen, politistii au invatat-o cum sa se apere. Victima si avocata acesteia, nemultumite de despagubirile primite. Violatorii nu pot fi executati silit ...continuare.

REZULTATE BAC 2015 TOAMNA EDU.RO. Incepe a doua sesiune a Bacalaureatului! Iata calendarul examenului si cand vor fi afisate rezultatele

publicat 2015-08-18 14:45:01 (Antena-1)
REZULTATE BAC 2015 TOAMNA EDU.RO. Incepe a doua sesiune a Bacalaureatului! Iata calendarul examenului si cand vor fi afisate rezultatele Sesiunea august - septembrie a bacalaureatului incepe luni, 17 august, la examen fiind inscrisi aproximativ 55.000 de candidati. ...continuare.