Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Asa ceva, mai rar! Cum se trec examenele in India

publicat 2015-03-23 09:45:10 (Income-Magazine)
Asa ceva, mai rar! Cum se trec examenele in India Politia indiana a anuntat ca, dupa difuzarea la TV a unor imagini cu prieteni si parinti urcati pe zidurile unui centru de examen pentru a-i ajuta pe candidati sa treaca testul, au fost retinute peste 1000 de persoane.  ...continuare.

LOVITURA pentru toti elevii! Copiatul LA EXAMENUL DE BACALAUREAT, pedepsit cu ARESTUL!

publicat 2015-03-23 09:30:02 (Antena-1)
LOVITURA pentru toti elevii! Copiatul LA EXAMENUL DE BACALAUREAT, pedepsit cu ARESTUL! Aproape o mie de arestari a facut politia din India, dupa difuzarea unor imagini incredibile, cu prieteni si parinti urcati pe zidurile unui centru de examen pentru a-i ajuta pe candidati sa copieze ...continuare.

LOTO 22 MARTIE: REZULTATE LOTO pe categorii

publicat 2015-03-23 06:30:12 (Romania-TV)
LOTO 22 MARTIE: REZULTATE LOTO pe categorii LOTO 22 MARTIE: REZULTATE LOTO pe categorii: Report la principalele categorii de la jocurile de duminica, anunta www.loto.ro. ...continuare.

Criza a limitat investitiile in eficienta energetica

publicat 2015-03-23 00:00:03 (Bursa)
Reglementatorul pietei noastre de energie (ANRE) a constatat ca programele proprii de crestere a eficientei energetice aplicate de marii agenti economici in 2013 au adus, pentru 2014, o economie de energie de 145.841 tep (tone echivalent petrol)/an. Aceasta economie de energie a fost cu 20,5% mai mica fata de cea realizata in 2013, arata un raport al institutiei. ...continuare.

Rezultate din Liga I si clasamentul competitiei

publicat 2015-03-22 22:30:20 (Mediafax)
Rezultate din Liga I si clasamentul competitiei Rezultate inregistrate in partidele disputate, vineri, sambata si duminica, in etapa a XXIII-a a Ligii I, programul celorlalte meciuri si clasamentul competitiei: ...continuare.

REZULTATE LOTO: NUMERE LOTO 6 DIN 49 (LOTO 6/49) 22 martie

publicat 2015-03-22 17:30:15 (Romania-TV)
REZULTATE LOTO: NUMERE LOTO 6 DIN 49 (LOTO 6/49) 22 martie REZULTATE LOTO 6 din 49 (6/49), DUMINICA, 22 MARTIE 2015! EXTRAGERI JOKER, NOROC si LOTO. La LOTO 6 DIN 49, categoria I se inregistreaza un report in valoare de peste 11,5 milioane de lei (aproximativ 2,6 milioane de euro). La NOROC reportul cumulat este de peste 2,17 milioane de lei (peste 491.000 de euro). La JOKER, categoria I, este un report in valoare de peste 5,1 milioane de lei (peste 1,15 milioane de euro). ...continuare.

Romania va consuma gaze doar din productia interna, de luna viitoare

publicat 2015-03-22 17:00:10 (Realitatea-TV)
Romania va consuma gaze doar din productia interna, de luna viitoare Luna aprilie 2015 va fi prima, din ultimele decenii, in care romanii vor consuma gaze doar din productie interna. In ceea ce priveste companiile, importurile vor fi destul de mici, pentru ca Romania detine suficient gaz pe piata locala. Cu toate acestea, seful ANRE, Niculae Havrilet a anuntat ca pretul gazelor naturale pentru populatie ar putea creste cu 6-7%, dupa negocierile cu FMI si Comisia Europeana, potrivit Realitatea TV. ...continuare.

Rezultate din Liga I si clasamentul competitiei

publicat 2015-03-21 23:15:12 (Mediafax)
Rezultate din Liga I si clasamentul competitiei Rezultate inregistrate in partidele disputate, vineri si sambata, in etapa a XXIII-a a Ligii I, programul celorlalte meciuri si clasamentul competitiei: ...continuare.

GALERIE FOTO mai tare ca filmele de groaza: Au vrut sa fie sexy, dar sunt PENIBILE! Dovada ca prostia e mare...

publicat 2015-03-21 14:45:02 (Antena-1)
GALERIE FOTO mai tare ca filmele de groaza: Au vrut sa fie sexy, dar sunt PENIBILE! Dovada ca prostia e mare... Se stie ca machiajul poate sa faca minuni, dar sunt si cazuri in care produsele cosmetice duc la rezultate ingrozitoare. Galeria foto de mai sus este cea mai buna dovada... ...continuare.

Noua metoda de copiat

publicat 2015-03-21 00:15:08 (Libertatea)
Noua metoda de copiat Cateva imagini realizate recent in India fac senzatie pe internet, acestea surprinzand scene incredibile ce au avut loc in timpul examenului de promovare in clasa a XI-a. Publicitate Zeci de parinti s-au catarat pe scoala pana la ferestrele claselor pentru a-si ajuta copiii sa triseze la examen. Elevii au primit fituici de la rudele "atarnate" la geamuri. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

sebastian stirile protv de la ora 19 jefuita colectia distribuitor bug mafia prodplast huedin evaziune fiscala tatiana catalin morosan marginea bulevardul albania ingrasamant gabi balin sotul nicoletei luciu franci elvetieni salariile profesorilor facturi spataru boagiu motru plutonul teleorman cadere transelectrica mirica expozitia corni agentii dinu maxer tyler proba e ziarul ring vatra dornei reguli dragoi salariul mediu varcolac antifrauda timbru janet imagin muntii fagaras inger pazitor arges curse giurgi brasov