Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

REZULTATE DEFINITIVAT 2016. Afla notele de la examenul de DEFINITIVAT 2016

publicat 2016-08-11 08:45:08 (Realitatea-TV)
REZULTATE DEFINITIVAT 2016. Afla notele de la examenul de DEFINITIVAT 2016 Rezultate DEFINITIVAT 2016. Joi, 11 august, vor fi afisate rezultatele Definitivat 2016, pe realitatea.net si pe EDU.ro. Cei care sunt nemultumiti de notele obtinute pot depune contestatii pe 11 si 12 august, urmand ca noile REZULTATE DEFINITIVAT 2016 sa fie publicate pe 18 august. Realitatea.net va ofera cele mai noi informatii legat de examenul de DEFINITIVAT 2016. ...continuare.

EXCLUSIV Sex cu agentul Anton contra raspunsurilor corecte la proba teoretica a examenului auto

publicat 2016-08-07 21:15:01 (Adevarul)
EXCLUSIV Sex cu agentul Anton contra raspunsurilor corecte la proba teoretica a examenului auto Un politist din Covasna a fost monitorizat de procurori in timp ce le cerea candidatelor care dadeau examen auto favoruri sexuale in schimbul carnetului. Agentul principal Costel-Adrian Anton a fost trimis in judecata pentru folosirea abuziva a functiei in scop sexual. ...continuare.

REZULTATE LOTO DUMINICA 7 AUGUST 2016. Ce numere au iesit la LOTO 6 din 49, LOTO 5 din 40, JOKER, NOROC

publicat 2016-08-07 18:15:12 (Romania-TV)
REZULTATE LOTO DUMINICA 7 AUGUST 2016. Ce numere au iesit la LOTO 6 din 49, LOTO 5 din 40, JOKER, NOROC REZULTATE LOTO 6/49, LOTO 5/40, JOKER, NOROC: REZULTATE LOTO DUMINICA 7 AUGUST 2016. Duminica, 7 august 2016, au loc noi trageri LOTO la jocurile Loto 6/49, Noroc, Loto 5/40, Super Noroc, Joker si Noroc Plus. La extragerea de joi, 4 august, Loteria Romana a acodat 10.374 de castiguri in valoare totala de 451.440,78 lei. ...continuare.

Anuntul facut in urma cu putin timp! Directorul TAROM a fost demis! Iata cine i-a luat locul

publicat 2016-08-06 14:00:02 (CanCan)
Anuntul facut in urma cu putin timp! Directorul TAROM a fost demis! Iata cine i-a luat locul In urma cu cateva minute a fost facut anuntul potrivit caruia directorul companiei Tarom a fost demis, iar in locul acestuia a fost numit cel care intre 2010 si 2012 era presedinte al Autoritatii Nationale de Reglementare in domeniul Energiei (ANRE). Consiliul de Administratie de la Tarom a numit un nou director general al companiei, pe Dan Iulius Plaveti, fost presedinte al Autoritatii Nationale de Reglementare in domeniul Energiei (ANRE) in perioada 2010-2012. Plaveti il inlocuieste in... ...continuare.

CINE ESTE noul director general al Tarom

publicat 2016-08-06 13:00:10 (Romania-TV)
CINE ESTE noul director general al Tarom Consiliul de Administratie al transportatorului national aerian Tarom a numit joi, 4 august, un nou director general al companiei, pe Dan Iulius Plaveti, fost presedinte al Autoritatii Nationale de Reglementare in domeniul Energiei (ANRE) in perioada 2010-2012, au declarat sambata, pentru News.ro reprezentantii companiei. ...continuare.

Noul director general al Tarom este Dan Iulius Plaveti, fost presedinte al ANRE

publicat 2016-08-06 12:15:15 (Realitatea-TV)
Noul director general al Tarom este Dan Iulius Plaveti, fost presedinte al ANRE Consiliul de Administratie al transportatorului national aerian Tarom a numit joi, 4 august, un nou director general al companiei, pe Dan Iulius Plaveti, fost presedinte al Autoritatii Nationale de Reglementare in domeniul Energiei (ANRE) in perioada 2010-2012, au declarat sambata, pentru News.ro reprezentantii companiei. ...continuare.

SITUATIE ULUITOARE. Autoritatile din Romania NU STIU cat costa de fapt CURENTUL ELECTRIC platit de populatie. Raspunsul ANRE este la fel de complicat ca FACTURA din care nu inteleg nimic MILIOANE DE ROMANI si contine ceva SIDERANT

publicat 2016-08-05 20:30:06 (Evenimentul-Zilei)
SITUATIE ULUITOARE. Autoritatile din Romania NU STIU cat costa de fapt CURENTUL ELECTRIC platit de populatie. Raspunsul ANRE este la fel de complicat ca FACTURA din care nu inteleg nimic MILIOANE DE ROMANI si contine ceva SIDERANT Asa cum la factura de telefonie mobila, de pilda, si cel cu patru clase stie exact cat a consumat intr-o luna si cat are de plata si poate sa se duca la un alt furnizor daca abonamentul e mai ieftin, la fel ar trebui sa ii fie clar si de ce pentru 100 KWh consumati intr-o luna, de pilda, plateste o suma sau alta, iar daca i se pare scump, sa caute la altii energie mai ieftina. ...continuare.

DEFINITIVAT 2016. Profesor din Timis, eliminat din examen dupa ce a incercat sa COPIEZE

publicat 2016-08-05 11:15:13 (Romania-TV)
DEFINITIVAT 2016. Profesor din Timis, eliminat din examen dupa ce a incercat sa COPIEZE DEFINITIVAT 2016. La examenele nationale nu copiaza doar elevii, ci si profesorii. Joi a avut loc examenul de definitivat in invatamant, iar unii dascali din judetul Timis nu s-au prea pregatit pentru concurs mai deloc. Unul dintre acestia a fost prins copiind si eliminat din examen. ...continuare.

REZULTATE DEFINITIVAT 2016: Salariile profesorilor care promoveaza examenul se majoreaza de la 1 septembrie

publicat 2016-08-04 11:00:14 (Romania-TV)
REZULTATE DEFINITIVAT 2016: Salariile profesorilor care promoveaza examenul se majoreaza de la 1 septembrie REZULTATE DEFINITIVAT 2016: Rezultatele initiale vor fi afisate pe 11 august 2016, iar cele finale (dupa rezolvarea contestatiilor) - pe 18 august 2016.Nota obtinuta la proba scrisa va reprezenta, practic, nota la examen. ...continuare.

Aceste boli ti se citesc in ochi

publicat 2016-08-03 16:15:23 (Romania-TV)
Aceste boli ti se citesc in ochi Un simplu examen oftalmologic iti poate salva viata. De la tumori cerebrale la cancer la plamani, afla care sunt bolile care ti se citesc in ochi! ...continuare.