Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cluj: 11 militari americani, raniti dupa o parasutare, la exercitiul Swift Response 17-1, au fost externati din spital. Unul singur a ramas internat

publicat 2017-07-23 11:00:16 (Ziarul-Financiar)
Cluj: 11 militari americani, raniti dupa o parasutare, la exercitiul Swift Response 17-1, au fost externati din spital. Unul singur a ramas internat Unsprezece militari americani care au fost raniti in urma parasutarii de noapte din cadrul exercitiului Swift Response 17-1, desfasurat la Baza 71 Aeriana Campia Turzii, au fost externati din Spitalul Militar Cluj-Napoca. Unul singur a ramas internat, fiind diagnosticat cu contuzie la coloana. ...continuare.

FOTO Primele imagini cu transferul verii din Liga 1 + mesajul clubului

publicat 2017-07-23 10:30:07 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Primele imagini cu transferul verii din Liga 1 + mesajul clubului CFR Cluj a oficializat cel mai rasunator transfer al verii, întelegându-se cu senegalezul Ibrahima Balde (28 de ani).  Oficialii "feroviarilor" au publicat pe site-ul oficial primele poze cu Ibrahima Balde în tricoul lui CFR Cluj. Acesta va evolua în Gruia în urmatoarele doua sezoane.  "Clubul CFR 1907 Cluj anunta transferul atacantului senegalez Ibrahima Balde. ... ...continuare.

ULUITOR! Benzar a socat la declaratii dupa CFR - Viitorul: "Vreti sa stiti cum a anulat Avram golul? S-au jurat pe copii!"

publicat 2017-07-22 23:30:08 (Gazeta-Sporturilor)
ULUITOR! Benzar a socat la declaratii dupa CFR - Viitorul: Vreti sa stiti cum a anulat Avram golul? S-au jurat pe copii! Capitanul Viitorului, Romario Benzar, a lansat o ipoteza uluitoare dupa înfrângerea din fata celor de la CFR Cluj, scor 0-2.  El a dezvaluit ce s-a petrecut pe gazon imediat dupa faza golului anulat celor de la CFR Cluj în prima repriza, la 1-0, când Urko Vera a trimis în poarta cu mâna (VIDEO cu faza). ... ...continuare.

CFR Cluj - Viitorul. Campioana Romaniei, la a doua infrangere in noul sezon

publicat 2017-07-22 23:15:02 (Antena3)
CFR Cluj - Viitorul. Campioana Romaniei, la a doua infrangere in noul sezon  CFR Cluj a învins campioana FC Viitorul Constanta cu scorul de 2-0 (1-0), sâmbata seara, pe Stadionul "Dr. Constantin Radulescu" din Cluj-Napoca, într-un meci din etapa a doua a... ...continuare.

CFR Cluj provoaca prima infrangere campioanei Viitorul

publicat 2017-07-22 23:00:08 (OnlineSport)
Intr-un duel al fostilor internationali Dan Petrescu si Gheorghe Hagi, CFR Cluj a invins pe Viitorul, cu 2-0 (1-0), in etapa a 2-a din Liga 1. ...continuare.

CFR Cluj a dat lovitura pe piata transferurilor: Ibrahima Balde vine in Liga 1

publicat 2017-07-22 21:30:11 (Romania-TV)
CFR Cluj a dat lovitura pe piata transferurilor: Ibrahima Balde vine in Liga 1 CFR Cluj a mai bifat astazi o achizitie, chiar cea mai importanta a verii, cel putin pe hartie. Clujenii au reusit sa-l convinga pe senegalezul Ibrahima Balde (28 de ani) sa semneze pe doi ani! ...continuare.

CFR CLUJ - VIITORUL LIVE in LIGA I. ONLINE STREAM Digi, Dolce - VIDEO

publicat 2017-07-22 21:30:02 (Antena3)
CFR CLUJ - VIITORUL LIVE in LIGA I. ONLINE STREAM Digi, Dolce - VIDEO CFR CLUJ - VIITORUL LIVE în LIGA I. ONLINE STREAM Digi, Dolce - VIDEO. Meciul de azi se anunta unul foarte tensionat, ambele echipe având mari pretentii în acest sezon. CFR Cluj a facut... ...continuare.

VIDEO Lovitura verii in Liga 1! Au transferat un superatacant cu Europa League in palmares si 40 de meciuri in La Liga!

publicat 2017-07-22 21:00:11 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Lovitura verii in Liga 1! Au transferat un superatacant cu Europa League in palmares si 40 de meciuri in La Liga! CFR Cluj a mai bifat astazi o achizitie, chiar cea mai importanta a verii, cel putin pe hârtie. Clujenii au reusit sa-l convinga pe senegalezul Ibrahima Balde (28 de ani) sa semneze pe doi ani! Vârful care si-a trecut în palmares trofeul Europa League cu Atletico Madrid în 2010 a ajuns la un acord cu CFR Cluj, a anuntat directorul sportiv Bogdan Mara înaintea meciului cu Viitorul.  "Este un jucator cu care noi discutam de multa vreme. ... ...continuare.

LIVE CFR Cluj - Viitorul (21:00)

publicat 2017-07-22 20:45:09 (OnlineSport)
De la 21:00 transmitem live text in aceasta pagina derby-ul zilei in Liga 1 Betano, meciul CFR Cluj - Viitorul. Click pentru streaming live  INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betano se pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului, de catre membrii care detin un cont si un sold de minimum 50 de bani (0,50 lei).  ...continuare.

liveTEXT de la 21:00 CFR Cluj - Viitorul » "Bursucul" cauta primul succes pe banca ardelenilor

publicat 2017-07-22 17:15:06 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT de la 21:00 CFR Cluj - Viitorul » Bursucul cauta primul succes pe banca ardelenilor CFR Cluj a facut doar egal în prima etapa cu FC Botosani, 1-1. În schimb Viitorul lui Gica Hagi a câstigat clar, 3-0, cu Gaz Metan Medias. VEZI LIVETEXT Totusi acest meci se anunta unul foarte tensionat, ambele echipe având mari pretentii în acest sezon. În ultimele 7 dueluri echipa campioana a câstigat de 4 ori, doua dispute s-au terminat la egalitate, iar CFR a câstigat o data. ... ...continuare.