Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Un tanar din Cluj a furat cutia milei din biserica. Ce nenorocire l-a lovit in urmatoarele minute

publicat 2017-10-19 12:15:04 (CanCan)
Un tanar din Cluj a furat cutia milei din biserica. Ce nenorocire l-a lovit in urmatoarele minute Un tanar in varsta de 20 de ani din Cluj a mers la biserica si... a furat cutia milei! A luat banii si a fugit cu captura, insa cateva minute mai tarziu asupra lui s-a abatut o mare nenorocire.Un baiat de 20 de ani din Cluj a mers la biserica si a furat cutia milei. In timp ce iesea din lacasul de cult cu cutia in brate a fost vazut de o angajata a bisericii care s-a luat dupa el. Tanarul a zbughit-o la fuga, incercand sa se faca nevazut.Neatent, a traversat strada prin loc nepermis si a fost... ...continuare.

U-BT Cluj-Napoca, victorie in FIBA Europe Cup la baschet masculin

publicat 2017-10-18 22:00:05 (Libertatea)
U-BT Cluj-Napoca, victorie in FIBA Europe Cup la baschet masculin U-BT Cluj-Napoca, victorie in FIBA Europe Cup la baschet masculin. U-BT Cluj-Napoca a debutat cu o victorie in Grupa E a FIBA Europe Cup la baschet masculin, 90-69 (30-16, 20-24, 17-13, 23-16) cu echipa turca Istanbul BBSK, miercuri seara, in Sala Sporturilor ”Horia Demian” din Cluj-Napoca. Campioana Romaniei a inceput in forta si conducea la […] Post-ul U-BT Cluj-Napoca, victorie in FIBA Europe Cup la baschet masculin apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Senatorul cu plete si barba, Mihai Gotiu, ii cere explicatii lui Liviu Pop pentru elevii dati afara de la ore pentru ca aveau parul lung

publicat 2017-10-18 19:00:06 (Mediafax)
Senatorul cu plete si barba, Mihai Gotiu, ii cere explicatii lui Liviu Pop pentru elevii dati afara de la ore pentru ca aveau parul lung Vicepresedintele Senatului Mihai Gotiu (USR) a solicitat explicatii oficiale Ministerului Educatiei Nationale si Inspectoratului Scolar Judetean Cluj in cazul elevilor Liceului "Inochentie Micu" din Cluj-Napoca trimisi acasa marti, pe motiv ca aveau parul lung si barba. ...continuare.

Un elev din Cluj a fost trimis acasa de directorul scolii pentru ca are plete

publicat 2017-10-18 17:15:01 (Antena3)
Un elev din Cluj a fost trimis acasa de directorul scolii pentru ca are plete Peste 20 de adolescenti au fost trimisi acasa din cauza unor reguli stricte.  Întrucât nu era tuns regulamentar, un adolescent de clasa a X-a din Cluj-Napoca a fost trimis acasa. Directorul n-a dat... ...continuare.

Deac vorbeste despre relatia cu Dan Petrescu: "Niciun jucator nu l-a multumit pana acum"

publicat 2017-10-18 14:45:05 (Gazeta-Sporturilor)
Deac vorbeste despre relatia cu Dan Petrescu: Niciun jucator nu l-a multumit pana acum Ciprian Deac a vorbit despre relatia pe care o are Dan Petrescu, antrenorul lui CFR Cluj, o are cu propriii jucatori, dar si despre schimbarile pe care tehnicianul le-a adus. "De când a venit la Cluj n-am reusit sa-l multumim niciunul si asta e un lucru bun, vrea mereu mai mult de la noi. Va spun sincer, niciodata nu l-am vazut multumit pe deplin. E un antrenor care mie imi place foarte mult, un antrenor care lucreaza foarte mult tactic. ... ...continuare.

La concertul de aseara, Cluj-Napoca, Sting si fiul sau au emotionat publicul vorbind in limba romana

publicat 2017-10-18 14:00:12 (Libertatea)
La concertul de aseara, Cluj-Napoca, Sting si fiul sau au emotionat publicul vorbind in limba romana Unul din marii muzicieni ai ultimilor trei decenii, Sting s-a reintors in Romania pentru un concert grandios, ce a avut loc aseara la Sala Polivalenta din Cluj-Napoca. Solist si compozitor remarcabil, fostul lider al trupei The Police, Sting a primit din partea casei de discuri ce-l reprezinta in Romania "Discul de Aur" pentru vanzarile albumului […] Post-ul La concertul de aseara, Cluj-Napoca, Sting si fiul sau au emotionat publicul vorbind in limba romana apare prima data in... ...continuare.

Cinci curse aeriene interne si internationale din Cluj Napoca au intarzieri din cauza cetii

publicat 2017-10-18 11:15:06 (Mediafax)
Cinci curse aeriene interne si internationale din Cluj Napoca au intarzieri din cauza cetii Cinci curse aeriene interne si internationale operate, miercuri, pe Aeroportul International "Avram Iancu" Cluj, inregistreaza intarzieri din cauza cetii, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

10.000 de fani la concertul lui Sting, din Cluj. Artistul si-a incheiat in Romania turneul mondial

publicat 2017-10-18 07:45:05 (ProTV)
Sting, unul dintre cel mai iubiti artisti, a urcat pe scena si a facut un adevarat spectacol pentru cei 10.000 de fani care au dansat si au cântat în Sala Polivalenta din Cluj. ...continuare.

CLUJ- Spectacole multimedia de lasere si show de lumini de 300.000 lei, de 1 Decembrie si Revelion

publicat 2017-10-17 18:30:21 (Romania-TV)
CLUJ- Spectacole multimedia de lasere si show de lumini de 300.000 lei, de 1 Decembrie si Revelion Consiliul Local Cluj-Napoca a aprobat, marti, alocarea a aproape 300.000 de lei pentru manifestarile care vor fi organizate de 1 Decembrie si Revelionul 2018, care prevede, printre altele, realizarea unor spectacole multimedia de lasere si a unor show-uri de lumini. ...continuare.

Scandal la un liceu din Cluj. Peste 20 de elevi au fost trimisi acasa de director pentru ca au barba si parul lung

publicat 2017-10-17 16:00:03 (Antena3)
Scandal la un liceu din Cluj. Peste 20 de elevi au fost trimisi acasa de director pentru ca au barba si parul lung Mai multi elevi ai unui liceu din Cluj au fost trimisi acasa de director pentru ca aveau barba si parul lung. Unul dintre elevii liceului Greco-Catolic ”Inochentie Micu”, a postat pe Facebook un... ...continuare.