Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Alerta pe aeroportul din Cluj. Un pasager a anuntat ca are o bomba in bagaj

publicat 2017-07-26 11:45:09 (Romania-TV)
Alerta pe aeroportul din Cluj. Un pasager a anuntat ca are o bomba in bagaj Un avion al companiei Wizz Air care facea legatura intre Cluj-Napoca si Londra Lutton a avut peste doua ore de intarziere dupa ce pasagerii au fost evacuati din cauza unei alerte cu bomba care s-a dovedit falsa. ...continuare.

ALERTA cu BOMBA intr-un AVION pe ruta Cluj - Londra

publicat 2017-07-26 11:00:06 (Evenimentul-Zilei)
ALERTA cu BOMBA intr-un AVION pe ruta Cluj - Londra Aeroportul International Avram Iancu din Cluj-Napoca a emis un comunicat prin care transmite ca in dimineata zilei de miercuri, pe zborul Cluj - Londra al Wizzair, unul dintre pasageri a facut afirmat ca are o "bomba in bagajul de cabina" ...continuare.

Alarma falsa cu bomba la bordul unui avion pe ruta Cluj-Londra

publicat 2017-07-26 11:00:02 (Bursa)
Alarma falsa cu bomba la bordul unui avion pe ruta Cluj-Londra Aeroportul International 'Avram Iancu' din Cluj-Napoca a emis un comunicat prin care transmite ca in dimineata zilei de miercuri, pe zborul Cluj - Londra al Wizzair, unul dintre pasageri a facut afirmat ca are o 'bomba in bagajul de cabina', insa alarma a fost una falsa, potrivit unui comunicat de presa al companiei. ...continuare.

Alerta aviatica! Amenintare cu BOMBA intr-un avion care zbura pe ruta Cluj - Londra

publicat 2017-07-26 10:30:09 (Realitatea-TV)
Alerta aviatica! Amenintare cu BOMBA intr-un avion care zbura pe ruta Cluj - Londra Aeroportul International Avram Iancu din Cluj-Napoca a emis un comunicat prin care transmite ca in dimineata zilei de miercuri, pe zborul Cluj - Londra al Wizzair, unul dintre pasageri a facut afirmat ca are o "bomba in bagajul de cabina". ...continuare.

Amenintare cu bomba intr-un avion care zbura pe ruta Cluj - Londra

publicat 2017-07-26 10:30:02 (Antena3)
Amenintare cu bomba intr-un avion care zbura pe ruta Cluj - Londra Aeroportul International Avram Iancu din Cluj-Napoca a emis un comunicat prin care transmite ca in dimineata zilei de miercuri, pe zborul Cluj - Londra al Wizzair, unul dintre pasageri a facut afirmat ca are... ...continuare.

Rasu'- plansu' cu un patron din Cluj care a inventat un BLESTEM ca sa nu mai fie jefuit

publicat 2017-07-25 18:15:09 (Realitatea-TV)
Rasu'- plansu' cu un patron din Cluj care a inventat un BLESTEM ca sa nu mai fie jefuit Din cauza furturilor repetate, un patron de magazin din Cluj Napoca a recurs la "frica de Dumnezeu". Barbatul a postat la intrare in butic un blestem prin care sa tina hotii departe. ...continuare.

Studentii UBB Cluj si-au facut societate antreprenoriala pentru dezvoltarea ideilor de afaceri

publicat 2017-07-25 16:30:12 (Ziarul-Financiar)
Studentii UBB Cluj si-au facut societate antreprenoriala pentru dezvoltarea ideilor de afaceri Studentii Universitatii Babes-Bolyai (UBB) din Cluj-Napoca au infiintat Societatea Antreprenoriala Studenteasca (SAS), sub egida UBB, pentru sprijinirea, dezvoltare si incurajarea spiritului antreprenorial in randul studentilor si absolventilor, in primii trei ani de la finalizarea studiilor.Echipa de implementare este formata din studenti ai Universitatii Babes-Bolyai, cu pregatire academica in diferite domenii, dar si cu experienta in reprezentarea studenteasca si in organizarea proiectelor... ...continuare.

Hagi, extrem de nervos inaintea debutului in preliminariile Ligii: "Ce sens mai are sa vorbim de meciul cu APOEL?"

publicat 2017-07-24 13:00:07 (Gazeta-Sporturilor)
Hagi, extrem de nervos inaintea debutului in preliminariile Ligii: Ce sens mai are sa vorbim de meciul cu APOEL? În doar doua zile, Viitorul va debuta în preliminariile Ligii Campionilor, urmând sa primeasca vizita formatiei cipriote APOEL Nicossia.  Gheorghe Hagi, antrenorul campioanei en-titre, s-a aratat extrem de îngrijorat înaintea meciului cu APOEL, fiind nemultumit de prestatia jucatorilor sai din meciul pierdut cu CFR Cluj de sâmbata trecuta, 0-2.  “Nu înteleg ce s-a întâmplat cu noi la Cluj. ... ...continuare.

Becali poate profita! Fundasul dorit de el nu si-a prelungit contractul si poate ajunge la FCSB

publicat 2017-07-23 19:45:06 (Gazeta-Sporturilor)
Becali poate profita! Fundasul dorit de el nu si-a prelungit contractul si poate ajunge la FCSB FCSB cauta disperata un fundas central, iar una dintre variante este Razvan Horj, de la CFR Cluj, care a facut cuplu în aparare sezonul trecut cu Ionut Larie, în prezent la formatia ros-albastra. Gigi Becali vrea sa profite de faptul ca Horj nu si-a prelungit înca întelegerea cu CFR Cluj si sa-l transfere la FCSB. Chiar Bogdan Mara, managerul sportiv al ardelenilor, a lasat de înteles ca fotbalistul de 21 de ani se poate desparti de CFR. ... ...continuare.

16 nu sunt de ajuns! CFR Cluj anunta: "Suntem in discutii cu alti doi jucatori" + Pe cine propun ardelenii la nationala Romaniei

publicat 2017-07-23 19:30:06 (Gazeta-Sporturilor)
16 nu sunt de ajuns! CFR Cluj anunta: Suntem in discutii cu alti doi jucatori + Pe cine propun ardelenii la nationala Romaniei CFR Cluj a ajuns ieri la 16 jucatori transferati în aceasta vara, dupa ce l-a adus si pe Ibrahima Balde, însa ardelenii anunta ca nu se opresc aici. Desi a transferat aproape un lot întreg, Iuliu Muresan, presedintele ardelenilor de la CFR Cluj, spune ca mai asteapta doi jucatori. "Mai avem doi jucatori cu care suntem în discutii. ... ...continuare.