Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Accident invaluit in mister la Cluj! Ocupantii unui autoturism lovit de un tren sunt de negasit

publicat 2017-10-21 12:15:02 (Antena-1)
Accident invaluit in mister la Cluj! O masina a fost spulberata de un tren in dreptul localitatii Jucu! ...continuare.

Liga 1, etapa 15. Viitorul – CFR Cluj (ora 20.45, Digi, Telekom, Look). Hagi vs Petrescu 0-2. Ce va fi azi? / VIDEO

publicat 2017-10-21 11:00:04 (Libertatea)
Liga 1, etapa 15. Viitorul – CFR Cluj (ora 20.45, Digi, Telekom, Look). Hagi vs Petrescu 0-2. Ce va fi azi? / VIDEO Liga 1, etapa 15. Viitorul – CFR Cluj (ora 20.45, Digi, Telekom, Look). Este a treia intalnire ca antrenori intre Hagi si Petrescu in Liga 1. Dan Petrescu are doua victorii; – In editia 2007-2008, Unirea Urziceni – FCSB 1-0. – In editia 2017-2018, CFR Cluj – Viitorul 2-0 (tur). Viitorul – CFR Cluj VIDEO AICI, AICI Echipe […] Post-ul Liga 1, etapa 15. Viitorul – CFR Cluj (ora 20.45, Digi, Telekom, Look). Hagi vs Petrescu 0-2. Ce va fi azi? /... ...continuare.

Liga Nationala de baschet masculin, etapa a treia. Dinamo – U-BT Cluj se joaca sambata, de la 17.00

publicat 2017-10-21 09:15:05 (Libertatea)
Liga Nationala de baschet masculin, etapa a treia. Dinamo – U-BT Cluj se joaca sambata, de la 17.00 Liga Nationala de baschet masculin, etapa a treia. Dinamo – U-BT Cluj se joaca sambata, de la 17.00, in sala din Ștefan cel Mare. Sambata 17.00 Dinamo – U-BT Cluj 17.15 CSM Oradea  – Poli Iasi 18.00 SCM Craiova – Timba Timisoara 19.00 Phoenix Galati – BC Pitesti 20.00 Steaua CSM Eximbank – BC Mures […] Post-ul Liga Nationala de baschet masculin, etapa a treia. Dinamo – U-BT Cluj se joaca sambata, de la 17.00 apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Incendiu puternic intr-un cartier de baraci din Cluj-Napoca. Mai multe persoane au fost evacuate

publicat 2017-10-21 00:15:05 (Libertatea)
Incendiu puternic intr-un cartier de baraci din Cluj-Napoca. Mai multe persoane au fost evacuate Un incendiu puternic a izbucnit, in aceasta seara, pe o strada din Cluj-Napoca, unde se aflau mai multe baraci improvizate. Opt dintre acestea au fost distruse in totalitate, iar mai multe persoane au fost evacuate.  Purtatorul de cuvant al ISU Cluj, Andrei Biris, a declarat ca la locul incendiului au intervenit 20 de pompieri, cu […] Post-ul Incendiu puternic intr-un cartier de baraci din Cluj-Napoca. Mai multe persoane au fost evacuate apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Incendiu puternic in Cluj-Napoca, 30 de persoane au fost evacuate

publicat 2017-10-20 23:15:13 (Romania-TV)
Incendiu puternic in Cluj-Napoca, 30 de persoane au fost evacuate Un puternic incediu a izbucnit, vineri seara, pe strada Cantonului din municipiul Cluj-Napoca, la mai multe baraci improvizate ale unor romi, zece familii cu mai mult de treizeci de persoane fiind evacuate. Pompierii intervin pentru lichidarea incendiului care a fost localizat. ...continuare.

Incendiu puternic in Cluj. Zeci de persoane au fost evacuate

publicat 2017-10-20 22:30:01 (Antena3)
Incendiu puternic in Cluj. Zeci de persoane au fost evacuate Peste 30 de persoane au fost evacuate, vineri seara, in urma unui incendiu care a izbucnit pe strada Cantonului din Cluj-Napoca. Focul a distrus 8 baraci improvizate in care locuiau oamenii. Purtatorul... ...continuare.

Incendiu la mai multe baraci improvizate din Cluj: Peste 30 de persoane au fost evacuate

publicat 2017-10-20 22:15:05 (Mediafax)
Incendiu la mai multe baraci improvizate din Cluj: Peste 30 de persoane au fost evacuate Peste 30 de persoane au fost evacuate, vineri seara, in urma unui incendiu care a izbucnit pe strada Cantonului din Cluj-Napoca. Focul a distrus 8 baraci improvizate in care locuiau oamenii, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Monica Tatoiu a facut praf orasul Cluj-Napoca: "Un soc!" A primit un raspuns dur

publicat 2017-10-20 19:45:01 (CanCan)
Monica Tatoiu a facut praf orasul Cluj-Napoca: Un soc! A primit un raspuns dur Monica Tatoiu a facut o vizita in Cluj-Napoca si a fost dezamagita de ceea ce a vazut. A scris pe Facebook, dar a primit si un raspuns pe masura. Monica Tatoiu critica orasul Cluj-Napoca: "A fost un soc" "La Timisoara in studentie imi umpleam buzunarele cu ele si mergem sa vad filme subversive la Casa Studentilor. Despre Cluj nu stiu ce sa spun fara sa deranjez. O casa de amanet si "outleturi" turcesti in centrul orasului. Vitrinele arata sinistru. Restaurantele bune sunt pline de straini. O... ...continuare.

Monica Tatoiu a facut praf orajul Cluj-Napoca: "Un soc!" A primit un raspuns dur

publicat 2017-10-20 19:30:02 (CanCan)
Monica Tatoiu a facut praf orajul Cluj-Napoca: Un soc! A primit un raspuns dur Monica Tatoiu a facut o vizita in Cluj-Napoca si a fost dezamagita de ceea ce a vazut. A scris pe Facebook, dar a primit si un raspuns pe masura. Monica Tatoiu critica orasul Cluj-Napoca: "A fost un soc" "La Timisoara in studentie imi umpleam buzunarele cu ele si mergem sa vad filme subversive la Casa Studentilor. Despre Cluj nu stiu ce sa spun fara sa deranjez. O casa de amanet si "outleturi" turcesti in centrul orasului. Vitrinele arata sinistru. Restaurantele bune sunt pline de straini. O... ...continuare.

Porsche Engineering a lansat un program de Masterat la Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca

publicat 2017-10-20 15:15:01 (AgoraNews)
Porsche Engineering a lansat un program de Masterat la Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca Porsche Engineering Romania – subsidiara locala detinuta integral de Porsche Engineering Group – si Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca au sarbatorit ieri, in cadrul unei ceremonii oficiale de inaugurare, lansarea noului program de Masterat “Tehnici Avansate in Ingineria Autovehiculelor” (TAIA). ...continuare.