Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Explozie in Portul Constanta. Singurul vas romanesc de salvare in conditii extreme a izbucnit in flacari

publicat 2017-10-26 16:15:01 (Antena3)
Explozie in Portul Constanta. Singurul vas romanesc de salvare in conditii extreme a izbucnit in flacari Un incendiu a izbucnit, joi, la remorcherul Hercules, singurul vas românesc de salvare în conditii extreme, aflat în Portul Constanta. La fata locului intervin 14 pompieri. Explozia s-a produs la... ...continuare.

EXPLOZIE la bordul singurului vas romanesc de salvare in conditii extreme. Arde in Portul Constanta

publicat 2017-10-26 16:00:11 (Realitatea-TV)
EXPLOZIE la bordul singurului vas romanesc de salvare in conditii extreme. Arde in Portul Constanta Un incendiu a izbucnit, joi, la remorcherul Hercules, singurul vas romanesc de salvare in conditii extreme, aflat in Portul Constanta. La fata locului intervin 14 pompieri. ...continuare.

Explozie la bordul remorcherului Hercules, care arde in Portul Constanta

publicat 2017-10-26 15:30:25 (Ziarul-Financiar)
Explozie la bordul remorcherului Hercules, care arde in Portul Constanta O explozie s-a produs, joi dupa-amiaza, la bordul remorcherului Hercules, aflat in Portul Constanta, unde pompierii incearca de cateva ore sa stinga un incendiu izbucnit in camera motoare. - continua - Povestea tinerei care a devenit printesa Etiopiei dupa ce a petrecut intr-un club de noapte Raspunsul dat, intr-un interviu transmis in direct, de acest ROBOT inteligent la o intrebare simpla te va SPERIA. Cei din platou s-au schimbat la fata. Bill Gates a avut dreptate! Este acesta inceputul... ...continuare.

VIDEO/ Incendiu pe nava Hercules din Portul Constanta

publicat 2017-10-26 15:30:08 (Libertatea)
Incendiu pe nava Hercules din Portul Constanta. Flacarile au izbucnit in sala motoarelor. Nu se stie deocamdata daca sunt victime.  La fata locului s-au deplasat mai multe autospeciale ale Detasamentului Port si o ambulanta SMURD. <iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/FbdjDS8aOJo” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe> Știre in curs de actualizare.  Post-ul VIDEO/ Incendiu pe nava Hercules din... ...continuare.

Impact violent intre un taxi si o ambulanta, la Constanta. Medicul, asistenta si pasagera, grav raniti

publicat 2017-10-26 15:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Impact violent intre un taxi si o ambulanta, la Constanta. Medicul, asistenta si pasagera, grav raniti Un grav accident de circulatie a avut loc, astazi, intr-o intersectie aglomerata din Constanta, o ambulanta care transporta un pacient si un taxi, cu un pasager, s-au ciocnit violent. Taximetristul nu ar fi dat prioritate Salvarii care circula cu semnalele acustice si luminoase in functiune. Toti ocupantii celor doua autovehicule au ajuns la spital cu multiple traumatisme ...continuare.

Ambulanta, facuta praf de un taxi in Constanta. O femeie este in coma

publicat 2017-10-26 14:45:08 (Realitatea-TV)
Ambulanta, facuta praf de un taxi in Constanta. O femeie este in coma Doua cadre medicale au fost ranite si un pasager al unui taxi se afla in stare grava, dupa ce soferul din taxi nu a acordat prioritate ambulantei. Evenimentul s-a produs joi dupa-amiaza, in zona Icil, din judetul Constanta. ...continuare.

Accident grav in Constanta. Un taxi a fost spulberat de o ambulanta

publicat 2017-10-26 14:15:08 (Romania-TV)
Accident grav in Constanta. Un taxi a fost spulberat de o ambulanta Un accident rutier grav a avut loc in Constanta. O ambulanta a fost lovita in plin de un taximetru, care nu a respectat semnalele acustice si luminoase ale salvarii. ...continuare.

Stare de alerta in Portul Constanta! O macara a fost cuprinsa de flacari

publicat 2017-10-26 13:00:01 (Antena3)
Stare de alerta in Portul Constanta! O macara a fost cuprinsa de flacari Pompierii au intervenit joi pentru stingerea unui incendiu care s-a produs in Portul Constanta. La Dana 78 din port a luat foc camera motoarelor la o macara plutitoare. La fata locului s-au deplasat doua... ...continuare.

Incendiu in Portul Constanta: A luat foc o macara

publicat 2017-10-26 12:45:12 (Romania-TV)
Incendiu in Portul Constanta: A luat foc o macara Pompierii de la Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta au intervenit joi pentru stingerea unui incendiu care s-a produs in Portul Constanta, potrivit replicaonline.ro. ...continuare.

Barbatul care a provocat accidentul din Constanta, aflandu-se sub influenta substantelor interzise, arestat preventiv

publicat 2017-10-25 16:45:07 (Romania-TV)
Barbatul care a provocat accidentul din Constanta, aflandu-se sub influenta substantelor interzise, arestat preventiv Barbatul in varsta de 23 de ani, care provocat un accident rutier soldat doar cu pagube materiale, si care se afla sub influenta substantelor interzise, avand, de asemenea, permisul suspendat, a fost arestat preventiv miercuri, pentru 30 de zile, fiind dus in arestul Politiei Judetene Constanta. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA