Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




VIDEO/ Bataie intre doua eleve intr-un parc de joaca din Alba Iulia. Politia face verificari

publicat 2018-02-01 16:45:20 (Libertatea)
VIDEO/ Bataie intre doua eleve intr-un parc de joaca din Alba Iulia. Politia face verificari Doua eleve din Alba Iulia au fost surprinse, joi, intr-un parc din de joaca din municipiu, in timpul unei batai in toata regula. Un trecator a filmat bataia celor doua adolescente si in imagini acestea apar in timp ce se imping, se paruiesc si se lovesc cu palmele si picioarele. Cele doua fete par sa […] Post-ul VIDEO/ Bataie intre doua eleve intr-un parc de joaca din Alba Iulia. Politia face verificari apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Bataie intre doua eleve intr-un parc din Alba Iulia. Scandalul a inceput dupa ore

publicat 2018-02-01 16:15:26 (Realitatea-TV)
Bataie intre doua eleve intr-un parc din Alba Iulia. Scandalul a inceput dupa ore Doua eleve s-au luat la bataie, astazi, intr-un parc din Alba Iulia, la scurt timp dupa ce au iesit de la ore. ...continuare.

Bataie intre doua eleve, intr-un spatiu de joaca pentru copii din Alba Iulia

publicat 2018-02-01 16:00:26 (ProTV)
Bataie intre doua eleve, intr-un spatiu de joaca pentru copii din Alba Iulia Doua adolescente din Alba Iulia s-au luat la bataie, joi, într-un spatiu de joaca pentru copii sub privirile colegilor, dupa ce au iesit de la scoala. ...continuare.

Cum o chema pe Iulia Albu inainte sa se marite. Adevaratul nume al vedetei

publicat 2018-02-01 09:30:20 (Libertatea)
Cum o chema pe Iulia Albu inainte sa se marite. Adevaratul nume al vedetei Iulia Albu este astazi un nume cunoscut in lumea showbiz-ului autohton. Insa, inainte de a deveni doamna Albu, vedeta avea cu totul alt nume, pe care nu multa lume i-l cunoaste. Iulia Albu, care este mama unei fetite pe nume Mikaela, este cunoscuta ca fashion-editor, dar si pentru faptul ca taie in carne vie atunci […] Post-ul Cum o chema pe Iulia Albu inainte sa se marite. Adevaratul nume al vedetei apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cine se ocupa de tinutele Vioricai Dancila. Ce pret are celebrul palton alb cu motive populare

publicat 2018-02-01 08:45:02 (Antena3)
Cine se ocupa de tinutele Vioricai Dancila. Ce pret are celebrul palton alb cu motive populare Viorica Dancila a purtat la prima ei aparitie publica, dupa ce sefii PSD au anuntat-o ca propunere pentru fotoliul de premier, cu un palton de culoare alba, cu motive traditionale. Obiectul vestimentar de culoare alba,... ...continuare.

Tablete performante pentru consilierii locali din Alba Iulia

publicat 2018-01-30 20:15:28 (Romania-TV)
Tablete performante pentru consilierii locali din Alba Iulia Cei 21 de alesi locali din Alba Iulia au primit, marti, in sedinta Consiliului Local tablete de ultima generatie pe care ar urma sa primeasca proiectele de hotarare. Decizia a fost aplicata anul trecut si de Consiliul Judetean Alba, insa a fost un esec deoarece doar doi consilieri folosesc tabletele primite. ...continuare.

Consilierii din Alba Iulia, dotati cu tablete. Primar: Nepotul meu de doi ani stie sa deschida telefonul si tableta. Toata lumea invata

publicat 2018-01-30 18:30:22 (Libertatea)
Consilierii din Alba Iulia, dotati cu tablete. Primar: Nepotul meu de doi ani stie sa deschida telefonul si tableta. Toata lumea invata Consilierii locali din Alba Iulia au fost dotati cu tablete de ultima generatie si vor primi de acum dosarele de sedinta in format electronic. Masura a fost luata pentru reducerea consumului de hartie si pentru protejarea naturii. Primarul Mircea Hava i-a ironizat pe consilieri spunandu-le ca trebuie sa invete sa foloseasca tehnologia, adaugand: „Nepotul meu […] Post-ul Consilierii din Alba Iulia, dotati cu tablete. Primar: Nepotul meu de doi ani stie sa deschida telefonul si... ...continuare.

Iulia Zgripcea si Andrei Barbulescu de la TVR 2 s-au casatorit. Cei doi sunt colegi de platou

publicat 2018-01-30 08:00:23 (Libertatea)
Iulia Zgripcea si Andrei Barbulescu de la TVR 2 s-au casatorit. Cei doi sunt colegi de platou Iulia Zgripcea si Andrei Barbulescu de la TVR 2 s-au casatorit. Cei doi, parteneri de prezentare a emisiunii "E vremea ta", de la TVR 2 si-au unit destinele in acest weekend. Ceremonia a fost una discreta, alaturi de familie si de prieteni, iar proaspatul cuplu a si revenit la serviciu. Frumoasa prezentatoare care aduce zilnic […] Post-ul Iulia Zgripcea si Andrei Barbulescu de la TVR 2 s-au casatorit. Cei doi sunt colegi de platou apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Nunta in secret la TVR! S-au casatorit in weekend-ul recent incheiat."Viata noastra..."

publicat 2018-01-29 18:30:02 (CanCan)
Nunta in secret la TVR! S-au casatorit in weekend-ul recent incheiat."Viata noastra..." Iulia Zgripcea si Andrei Barbulescu, parteneri de prezentare a emisiunii "E vremea ta", de la TVR 2 si-au unit destinele in acest weekend. Ceremonia a fost una discreta, alaturi de familie si de prieteni, iar proaspatul cuplu a si revenit la serviciu. Frumoasa prezentatoare care aduce zilnic informatiile meteo in Telejurnalul TVR 2 se afla pentru a doua oara la altar. Iulia Zgripcea are din prima casatorie doi baieti gemeni, in varsta de sase ani si jumatate. "La mine a inceput totul acum 10... ...continuare.

Afara lei, acasa mielusei! Rezultat surprizator in meciul celor de la Alba Blaj

publicat 2018-01-28 20:45:08 (Gazeta-Sporturilor)
Afara lei, acasa mielusei! Rezultat surprizator in meciul celor de la Alba Blaj  Neînvinsa în Liga Campionilor, campioana României, Volei Alba Blaj, a pierdut ambele meciuri din campionat cu CSM Bucuresti. Senzatia Ligii Campionilor în acest sezon, acolo unde a bifat trei victorii din tot atâtea meciuri disputate în grupa A, Volei Alba Blaj nu se descurca deloc bine în întrecerea interna. ... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro