Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




S-a sinucis aruncandu-se cu tot cu masina in lac, langa Arad. Motivul gestului, o cearta cu sotia

publicat 2018-01-31 21:45:25 (ProTV)
S-a sinucis aruncandu-se cu tot cu masina in lac, langa Arad. Motivul gestului, o cearta cu sotia Un barbat de 42 de ani, din judetul Arad, patronul unei firme de transport, a sarit cu tot cu masina în lacul Ghioroc, dupa ce le-a spus prin telefon prietenilor sai ca are de gând sa se sinucida. ...continuare.

Accident grav in judetul Arad. Doua persoane au fost ranite dupa ce masina in care se aflau a fost strivita intre doua TIR-uri

publicat 2018-01-31 16:45:27 (Romania-TV)
Trageie pe o sosea din judetul Arad. Doi barbati au fost raniti grav dupa ce autoturismul in care se aflau a fost implicat intr-un accident. Un elicopter SMURD a ajuns de urgenta la fata locului. ...continuare.

Accident extrem de grav pe DN 7. Doua tiruri s-au ciocnit

publicat 2018-01-31 16:30:02 (Antena3)
Accident extrem de grav pe DN 7. Doua tiruri s-au ciocnit Trafic blocat pe DN 7 in judetul Arad. Doua tiruri s-au ciocnit violent. Mai multe echipaje de salvatori intervin la locul accidentului. ...continuare.

Accident cumplit in Arad. Un tanar de 19 ani a murit, iar un altul, de 23 de ani, a fost grav ranit. Cine este soferul care a provocat tragedia

publicat 2018-01-31 16:15:04 (CanCan)
Accident cumplit in Arad. Un tanar de 19 ani a murit, iar un altul, de 23 de ani, a fost grav ranit. Cine este soferul care a provocat tragedia Un sofer de 19 ani din comuna aradeana Barzava a murit, miercuri, intr-un cumplit accident petrecut pe DN 7, in zona monumentului de la Paulis, iar un alt tanar, de 23 de ani, a fost grav ranit. Masina condusa de Catalin Iovan s-a ciocnit frontal cu o autoutilitara. (VEZI SI: Politistul local din Arad care a condus baut si a facut praf sase masini si o remorca se certase cu iubita inainte de accident: "De ce nu mi-ai raspuns la telefon, de ce? Erai ocupata...")"Din primele cercetari la fata... ...continuare.

VIDEO. Un om de afaceri a plonjat cu masina intr-un lac din Arad, dupa o cearta cu sotia. Scafandrii au gasit autoturismul, dar...

publicat 2018-01-31 13:45:03 (CanCan)
VIDEO. Un om de afaceri a plonjat cu masina intr-un lac din Arad, dupa o cearta cu sotia. Scafandrii au gasit autoturismul, dar... Un om de afaceri din judetul Arad a plonjat, marti seara, cu masina, in apele reci ale lacului Ghioroc, dupa o cearta cu sotia. Scafandrii de la Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Arad au localizat automobilul si, cu ajutorul echipelor de salvare, au reusit sa il scoata din lac. In masina, nu era, insa, nici urma de barbatul care ar fi incercat sa se sinucida. CANCAN.RO, SITE-UL NR. 1 DIN ROMANIA, are detalii si imagini exclusive. (VEZI SI: Trupul barbatului aflat in masina cazuta in... ...continuare.

Un barbat din Arad, de negasit dupa o cearta cu sotia. Masina lui gasita intr-un lac

publicat 2018-01-31 08:30:02 (Antena3)
Un barbat din Arad, de negasit dupa o cearta cu sotia. Masina lui gasita intr-un lac Trupul unui barbat in varsta de 42 de ani care, in noaptea de marti spre miercuri, a plonjat cu masina intr-un lac din judetul Arad, este cautat de salvatori. Trupul unui barbat care a... ...continuare.

Trupul unui barbat care a plonjat cu masina intr-un lac din Arad, cautat de salvatori

publicat 2018-01-31 08:15:39 (Mediafax)
Trupul unui barbat care a plonjat cu masina intr-un lac din Arad, cautat de salvatori Trupul unui barbat in varsta de 42 de ani care, in noaptea de marti spre miercuri, a plonjat cu masina intr-un lac din judetul Arad, este cautat de salvatori, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Un barbat din Arad, de negasit dupa o cearta cu sotia. Masina lui gasita intr-un lac

publicat 2018-01-31 08:00:25 (ProTV)
Un barbat din Arad, de negasit dupa o cearta cu sotia. Masina lui gasita intr-un lac O cearta între doi soti din judetul Arad a luat o turnura neasteptata miercuri noapte. Barbatul de 42 de ani a plecat de acasa cu masina, spunând ca îsi va pune capat zilelor. ...continuare.

O masina a cazut intr-un lac de langa Arad. Accident sau sinucidere?

publicat 2018-01-31 07:30:27 (Realitatea-TV)
O masina a cazut intr-un lac de langa Arad. Accident sau sinucidere? Un autoturism a plonjat marti seara direct in lacul Ghioroc de langa Arad. Momentan nu se stie daca soferul a pierdut controlul volanului sau daca la mijloc ar fi vorba despre o tentativa de suicid. ...continuare.

Furt spectaculos la Arad, dupa metoda "Bebelusul". Hotii au folosit micutul drept paravan

publicat 2018-01-30 18:30:02 (Antena3)
Furt spectaculos la Arad, dupa metoda Bebelusul. Hotii au folosit micutul drept paravan Ghinion pe patronii unui magazin de haine pentru copii, din Arad. Au fost pradati, din nou, dupa metoda „Bebelusul”. Daca în 2013 produsele au fost ascunse sub copil, în carucior, acum... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA