Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Dambovita: Un barbat a plonjat cu masina in raul Arges

publicat 2018-01-20 19:15:03 (Cotidianul)
Dambovita: Un barbat a plonjat cu masina in raul Arges Un barbat a plonjat, sambata, cu masina in raul Arges, pe raza comunei Vanatorii Mici [...] The post Dambovita: Un barbat a plonjat cu masina in raul Arges appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Un copil de 13 ani a murit dupa ce tatal sau a plonjat cu masina in raul Arges

publicat 2018-01-20 19:00:22 (Libertatea)
Un copil de 13 ani a murit dupa ce tatal sau a plonjat cu masina in raul Arges Un copil de 13 ani a murit dupa ce tatal sau a plonjat cu masina in raul Arges, sambata. Un barbat a plonjat, sambata, cu masina in raul Arges, pe raza comunei Vanatorii Mici din judetul Giurgiu, in masina aflandu-se si doi copii, de 13 si 11 ani. Barbatul a reusit sa iasa si sa-l […] Post-ul Un copil de 13 ani a murit dupa ce tatal sau a plonjat cu masina in raul Arges apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Un barbat a plonjat cu masina in raul Arges. Fiul sau, in varsta de 13 ani, este in stare grava | FOTO

publicat 2018-01-20 17:30:24 (Mediafax)
Un barbat a plonjat cu masina in raul Arges. Fiul sau, in varsta de 13 ani, este in stare grava | FOTO Un barbat a plonjat, sambata, cu masina in raul Arges, pe raza comunei Vanatorii Mici din judetul Giurgiu, in masina aflandu-se si doi copii, de 13 si 11 ani. Baiatul de 13 ani este in stare grava, transmite corespondentul Mediafax. ...continuare.

Tragedie in Arges. Tatal cu cei doi copii au ajuns in rau si nu a reusit sa salveze decat unul din fii!

publicat 2018-01-20 17:30:03 (CanCan)
Tragedie in Arges. Tatal cu cei doi copii au ajuns in rau si nu a reusit sa salveze decat unul din fii! Un autoturism in care se aflau un barbat si doi copii minori a derapat si a ajuns in Raul Arges. Tatal a reusit sa il scoata doar pe unul dintre ei.Pompierii damboviteni au fost solicitati sa intervina in comuna Vanatorii Mici, pentru scoaterea din Raul Arges a unui minor de 13 ani, arata adevarul.ro. Pompierii l-au resuscitat zeci de minunte, iar la fata locului a ajuns si o Ambulanta speciala de terapie intensiva de la Bucuresti. Potrivit pompierilor, un barbat si cei doi fii ai sai, unul... ...continuare.

Tragedie in Arges. Doua persoane au murit dupa ce au alunecat pe gheata

publicat 2018-01-20 16:30:27 (Romania-TV)
Tragedie in Arges. Doua persoane au murit dupa ce au alunecat pe gheata O femeie din Arges a murit dupa ce a alunecat pe gheata. Medicii sositi de urgenta la fata locului nu au mai putut face nimic pentru viata acesteia. Si un barbat si-a pierdut viata tot dupa ce a alunecat pe gheata si a cazut intr-o fantana adanca de sase metri. ...continuare.

O femeie din Arges a murit dupa ce a alunecat pe gheata si si-a spart capul

publicat 2018-01-20 16:00:02 (Antena3)
O femeie din Arges a murit dupa ce a alunecat pe gheata si si-a spart capul O femeie, în vârsta de 65 de ani, din Arges a murit, dupa ce a alunecat pe gheata si s-a lovit la cap. Un sofer de autobuz ar fi vazut-o pe femeie si a sunat a sunat la 112, imediat dupa ce... ...continuare.

Doi tineri s-au intoxicat cu substante necunoscute in Arges

publicat 2018-01-20 14:00:25 (Libertatea)
Doi tineri s-au intoxicat cu substante necunoscute in Arges Doi tineri s-au intoxicat cu substante necunoscute in Arges, fiind transportati la spital dupa ce au fost gasiti in stare grava pe strada. Doi tineri din Pitesti, intoxicati cu substante necunoscute, au fost transportati la spital, sambata, dupa ce au fost gasiti pe o strada din cartierul Trivale. Potrivit reprezentantilor Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta […] Post-ul Doi tineri s-au intoxicat cu substante necunoscute in Arges apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Barbat din Arges, retinut pentru ca si-a batut sotia 2 zile la rand

publicat 2018-01-19 17:00:24 (ProTV)
Caz socant în localitatea Micesti din judetul Arges. ...continuare.

Femeie batuta doua zile consecutiv de sot in Micesti, Arges. Barbatul violent a fost retinut

publicat 2018-01-19 15:45:24 (Libertatea)
Femeie batuta doua zile consecutiv de sot in Micesti, Arges. Barbatul violent a fost retinut Chinul indurat de o femeie batuta doua zile consecutiv de sot in Micesti, Arges a luat sfarsit. Barbatul violent, care a agresat-o, a fost retinut de politistii Sectiei de Politie Rurala Bascov. Barbatul, in varsta de 41 de ani, este cercetat pentru savarsirea infractiunii de violenta in familie, sustin reprezentantii IPJ Arges. "Din cercetari, politistii […] Post-ul Femeie batuta doua zile consecutiv de sot in Micesti, Arges. Barbatul violent a fost retinut apare prima data in... ...continuare.

Barbat din Arges, retinut pentru ca si-a batut sotia 2 zile la rand

publicat 2018-01-19 14:30:26 (ProTV)
Caz socant în localitatea Micesti din judetul Arges. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA