Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

19 persoane au fost retinute dupa scandalul dintre clanurile rivale din Arges

publicat 2017-09-26 23:30:11 (Romania-TV)
19 persoane au fost retinute dupa scandalul dintre clanurile rivale din Arges Politistii din Arges au retinut, marti seara, 19 persoane implicate in scandalul din Bascov, judetul Arges, acestea fiind acuzate de incaierare si tulburarea ordinii si linistii publice, ...continuare.

EXCLUSIV. Bataie cu bate si sabii in plina strada in judetul Arges - VIDEO

publicat 2017-09-26 13:15:01 (Antena3)
EXCLUSIV. Bataie cu bate si sabii in plina strada in judetul Arges - VIDEO Antena 3 a obtinut, în exclusivitate, imagini halucinante de la bataia cu sabii si topoare care a avut loc în plina zi, în comuna Bascov din judetul Arges. Patru oameni au ajuns la spital... ...continuare.

Oribil! O femeie din Arges isi folosea propriile fiice la videochat

publicat 2017-09-26 00:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Oribil! O femeie din Arges isi folosea propriile fiice la videochat Un caz tulburator a fost descoperit de politistii si procurorii specializati in combaterea crimei organizate din Arges: o mama isi folosea propriile copile pentru servicii de videochat. Fetele aveau 10 si, respectiv 14 ani cand au fost filmate. Imaginile cu minorele romance au ajuns in Norvegia. ...continuare.

Mama din Arges, arestata preventiv dupa ce si-a exploatat sexual fiicele, de 12 si 16 ani

publicat 2017-09-25 17:15:07 (ProTV)
Caz oribil în judetul Arges: o femeie de 41 de ani a fost arestata preventiv, acuzata ca si-a exploatat sexual fiicele, de 12 si 16 ani. ...continuare.

COPILE FOLOSITE de MAMA pentru VIDEOCHAT. Drumul anchetatorilor din Norvegia in Arges

publicat 2017-09-25 17:15:03 (Evenimentul-Zilei)
COPILE FOLOSITE de MAMA pentru VIDEOCHAT. Drumul anchetatorilor din Norvegia in Arges DIICOT si BCCO Pitesti au descins joi in casa unei femei din comuna argeseana Recea. Ei erau insotiti de anchetatori din Norvegia. ...continuare.

Au fost ARESTAȚI pentru 30 de zile: PREJUDICIU de multe milioane la un spital

publicat 2017-09-23 11:30:02 (Click)
Au fost ARESTAȚI pentru 30 de zile: PREJUDICIU de multe milioane la un spital Tribunalul Arges a dispus vineri arestarea preventiva a trei persoane retinute de procurorii Serviciului Teritorial Pitesti al DIICOT intr-un dosar privind prejudicierea unui spital cu 4 milioane de lei. Citeste mai departe... ...continuare.

Scandal monstru intr-o comuna din Arges. Primarul e acuzat ca l-a batut pe vacarul satului VIDEO

publicat 2017-09-22 14:30:07 (Romania-TV)
Scandal monstru intr-o comuna din Arges. Primarul e acuzat ca l-a batut pe vacarul satului VIDEO Acuzatii grave la adresa unui primar din comuna Harsesti, judetul Arges. Edilul Ionel Moloiu este acuzat ca a batut un vacar, dupa ce primarul l-a gasit cu vacile pe bucata de lucerna pe care o detinea in camp. ...continuare.

Trei oameni raniti, dupa ce o caruta a fost spulberata de un autoturism, in Arges

publicat 2017-09-22 08:00:10 (ProTV)
Un barbat de 57 de ani si o femeie de 50, din Arges, au ajuns la spital, dupa ce caruta în care se aflau a fost spulberata de o masina. ...continuare.

1.100 de elevi din 11 judete din Romania au inceput scoala cu ghiozdane complet echipate prin campania "Lasati-ma sa invat"

publicat 2017-09-21 17:30:02 (Antena-1)
1.100 de elevi din 11 judete din Romania au inceput scoala  cu ghiozdane complet echipate prin campania Lasati-ma sa invat Bucuresti, 21 septembrie 2017 - Prima saptamana de scoala a fost una a bucuriei pentru 1.100 de elevi de clasa a cincea si a sasea din 24 de scoli din judetele Arges, Bacau, Bihor, Buzau, Hunedoara, Mures, Neamt, Satu Mare, Timis, Valcea si Vrancea. ...continuare.