Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Avocatul Poporului deschide o ancheta in legatura cu dosarele de pensionare ale romanilor mutati in strainatate

publicat 2017-08-30 16:30:02 (Antena3)
Avocatul Poporului deschide o ancheta in legatura cu dosarele de pensionare ale romanilor mutati in strainatate Avocatul Poporului a anuntat, miercuri, ca s-a sesizat din oficiu si va efectua o ancheta în legatura cu situatia din judetul Bihor, unde românii mutati în strainatate asteapta... ...continuare.

Aeroportul Oradea construieste un nou terminal

publicat 2017-08-30 09:45:10 (Romania-TV)
Aeroportul Oradea construieste un nou terminal Aeroportul Oradea va lua un credit pe o perioada de 15 ani, in valoare de 6,7 milioane de lei, pentru construirea unui nou terminal de pasageri si modernizarea celui existent. Creditul va fi garantat de Consiliul Judetean Bihor. ...continuare.

Romanul care produce ulei de varza. Iata care sunt beneficiile acestuia

publicat 2017-08-28 21:30:24 (Realitatea-TV)
Romanul care produce ulei de varza. Iata care sunt beneficiile acestuia Un pensionar, in varsta de 62 de ani, Teodor Tincau din Girisu de Cris, Bihor, a inceput productia de uleiuri presate la rece dintr-o traditie a familiei. Acum produce 17 tipuri de ulei, printre care si uleiul de varza. ...continuare.

Politicienii s-au luat la PUMNI! Un viceprimar i-a spart fata unui consilier, pe motiv ca il critica des

publicat 2017-08-25 07:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Politicienii s-au luat la PUMNI! Un viceprimar i-a spart fata unui consilier, pe motiv ca il critica des Scandal intre politicieni, la un festival in Bihor. Baut peste masura, viceprimarul unei comune a luat la pumni un consilier local din opozitie, pe motiv ca il critica des. Victima a ajuns la spital tumefiata si un ochi invinetit. ...continuare.

Un viceprimar de la UDMR i-a spart fata unui consilier care l-a criticat

publicat 2017-08-24 11:00:12 (Romania-TV)
Un viceprimar de la UDMR i-a spart fata unui consilier care l-a criticat Scandal intre politicieni, la un festival in Bihor. Baut peste masura, viceprimarul unei comune a luat la pumni un consilier local din opozitie, pe motiv ca il critica des. Victima a ajuns la spital tumefiata si un ochi invinetit. ...continuare.

Accident grav in judetul Bihor. Fetita de 8 ani, lovita pe trecerea de pietoni

publicat 2017-08-23 17:30:01 (Antena3)
Accident grav in judetul Bihor. Fetita de 8 ani, lovita pe trecerea de pietoni O fetita în vârsta de 8 ani din Tauteu, judetul Bihor, a ajuns la spital, dupa ce a fost lovita pe trecerea de pietoni de masina condusa de un barbat care nu i-a acordat prioritate, potrivit... ...continuare.

Autoturism, cuprins de flacari pe un drum public din Bihor

publicat 2017-08-22 18:15:08 (ProTV)
Un autoturism a fost cuprins de flacari în comuna bihoreana Borozel. ...continuare.

Containerul-salvator, noua achizitie a ISU. Cum ar putea ajuta in cazul unui cutremur

publicat 2017-08-22 14:15:09 (Realitatea-TV)
Containerul-salvator, noua achizitie a ISU. Cum ar putea ajuta in cazul unui cutremur Conducerea Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta "Crisana" Bihor a prezentat, marti, containerul multi-risc destinat optimizarii operatiunilor de cautare-salvare a victimelor in cazul producerii unor situatii de urgenta majore, operational de doua saptamani. ...continuare.

BIHOR. Hacuit cu o motocoasa de un vecin furios

publicat 2017-08-20 08:45:03 (Evenimentul-Zilei)
BIHOR. Hacuit cu o motocoasa de un vecin furios Un tanar de 20 de ani a murit, dupa ce a fost atacat cu o motocoasa electrica. Atacul s-a petrecut pe un camp, in apropierea salii de sport ...continuare.

ACCIDENT in Bihor. Circulatia pe DN1 Oradea - Alesd, blocata. SITUATIA TRAFICULUI in tara

publicat 2017-08-19 08:45:08 (Romania-TV)
ACCIDENT in Bihor. Circulatia pe DN1 Oradea - Alesd, blocata. SITUATIA TRAFICULUI in tara Circulatia pe DN1 Oradea - Alesd a fost oprita sambata dimineata pe ambele sensuri, in localitatea Osorhei, judetul Bihor, din cauza unui accident rutier. ...continuare.