Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

GEST IMPRESIONANT. Mai multi elevi au dat de mancare unui batranel sarac VIDEO

publicat 2017-09-28 10:30:07 (Romania-TV)
GEST IMPRESIONANT. Mai multi elevi au dat de mancare unui batranel sarac VIDEO Cativa elevi din judetul Bistrita au facut un gest impresionant. Micutii au dat mancarea pe care parintii le-o pregatisera pentru scoala, unui batranel sarac, potrivit . ...continuare.

Descoperire macabra facuta de un barbat in propria curte. S-a intamplat in timp ce sapa un sant

publicat 2017-09-28 08:00:11 (Realitatea-TV)
Descoperire macabra facuta de un barbat in propria curte. S-a intamplat in timp ce sapa un sant Un barbat din Crainimat, Bistrita-Nasaud, a facut o descoperire macabra chiar in propria curte, in timp ce sapa un sant. ...continuare.

Caz amuzant in Suceava. Un meci a fost intrerupt dupa ce toate mingile au ajuns in raul Bistrita

publicat 2017-09-26 22:30:09 (Romania-TV)
Caz amuzant in Suceava. Un meci a fost intrerupt dupa ce toate mingile au ajuns in raul Bistrita Un caz hilar a fost consemnat in Liga a V-a din judetul Su­ceava, unde meciul dintre Bis­trita Brosteni si Vanatorul Dorna Can­drenilor s-a in­tre­rupt in repriza a do­ua, dupa ce juca­torii celor doua echi­pe au ramas fara mingii. ...continuare.

Episod final in epopeea veveritelor de la Bistrita. Ultimul exemplar a scapat

publicat 2017-09-26 18:00:07 (ProTV)
Episod final în epopeea veveritelor de la Bistrita. Ultimul exemplar captiv în voliera de 14.000 de lei a evadat cu ajutorul cuiva care, peste noapte, a distrus plasa de sârma. ...continuare.

Cusca de lux pentru veverite din Bistrita a fost distrusa

publicat 2017-09-26 12:45:07 (Romania-TV)
O cusca pentru veveritele din Parcul Municipal din Bistrita a costat mii de euro, insa acum a fost distrusa. ...continuare.

Scene de groaza pe o sosea din Bistrita. O tanar s-a aruncat dintr-un tir aflat in mers

publicat 2017-09-25 23:15:11 (Romania-TV)
Scene de groaza pe o sosea din Bistrita. O tanar s-a aruncat dintr-un tir aflat in mers Un accident grav a avut loc luni, in judetul Bistrita. O fata de 15 ani a sarit dintr-un tir in miscare dupa ce s-a certat cu soferul. Adolescenta s-a ranit grav si este acum in spital. Cazul este anchetat de politie ...continuare.

S-a certat cu iubitul si a sarit din TIR-ul aflat in mers. Ce s-a intamplat cu adolescenta

publicat 2017-09-25 22:30:02 (Antena3)
S-a certat cu iubitul si a sarit din TIR-ul aflat in mers. Ce s-a intamplat cu adolescenta O fata de 15 ani a sarit dintr-un TIR aflat în mers si s-a ranit la cap. Accidentul s-a petrecut luni, în localitatea Crainimat, la iesirea spre Bistrita pe DN17. Șoferul TIR-ului a spus ca... ...continuare.

S-a certat cu iubitul si a sarit din TIR in mers. Ce s-a intamplat cu adolescenta

publicat 2017-09-25 21:00:08 (ProTV)
O fata de 15 ani a sarit dintr-un TIR aflat în mers si s-a ranit la cap. Accidentul s-a petrecut luni, în localitatea Crainimat, la iesirea spre Bistrita pe DN17. ...continuare.