Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




FC Botosani invinge FC Viitorul, scor 3-2, si se califica in premiera in sferturile Cupei Romaniei

publicat 2017-11-28 23:30:07 (Mediafax)
FC Botosani invinge FC Viitorul, scor 3-2, si se califica in premiera in sferturile Cupei Romaniei Formatia FC Botosani a invins, marti, pe teren propriu, cu scorul de 3-2 (0-0), echipa FC Viitorul si s-a calificat in premiera in sferturile de finala ale Cupei Romaniei. ...continuare.

FC Botosani si Viitorul, meci FANTASTIC in Cupa Romaniei. S-au marcat CINCI GOLURI in repriza a doua VIDEO

publicat 2017-11-28 23:15:28 (Romania-TV)
FC Botosani si Viitorul, meci FANTASTIC in Cupa Romaniei. S-au marcat CINCI GOLURI in repriza a doua VIDEO CUPA ROMANIEI OPTIMI DE FINALA. In ultimul meci al zilei de marti, FC Botosani si Viitorul au facut spectacol, intr-un alt meci cu cinci goluri. ...continuare.

Botosani elimina Viitorul din Cupa Romaniei dupa un meci spectaculos

publicat 2017-11-28 23:15:09 (OnlineSport)
Partida cu cinci goluri, toate inscrise in repriza secunda, si o calificare spectaculoasa pentru FC Botosani in fata celor de la Viitorul. ...continuare.

VIDEO + FOTO Cutia cu minuni! Botosani se califica in "sferturile" Cupei in dauna Viitorului! Repriza secunda de vis

publicat 2017-11-28 23:15:04 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO + FOTO Cutia cu minuni! Botosani se califica in sferturile Cupei in dauna Viitorului! Repriza secunda de vis Cel mai echilibrat meci al "optimilor" Cupei, Botosani-Viitorul, 3-2, a oferit multe momente ce-au încalzit atmosfera pe stadion si au tinut oamenii în fata micului ecran. Probabil unul dintre cele mai spectaculoase meciuri ale sezonului, iar a doua repriza a fost de pus în rama.  VEZI AICI VIDEO Chiar daca au aparut pe teren nume de plan secund din ambele formatii. Mai întâi, Arpad Tordai l-a facut pe Gica Hagi sa-si iasa din minti. ... ...continuare.

ATAC intr-o biserica din Botosani. Un barbat a fost batut, altul a atacat cu un cutit mai multi credinciosi

publicat 2017-11-27 17:15:09 (Romania-TV)
ATAC intr-o biserica din Botosani. Un barbat a fost batut, altul a atacat cu un cutit mai multi credinciosi Atac socant intr-o biserica din Botosani. Un barbat ar fi fost batut, iar altul a intrat in lacasul de cult si a inceput sa loveasca cu un cutit, informeaza . ...continuare.

Golofca revine la Botosani. Gigi Becali nu mai are rabdare cu fotbalistul: "Transferul lui la Steaua e o tampenie"

publicat 2017-11-27 17:15:06 (Libertatea)
Catalin Golofca revine la Botosani. Gigi Becali nu mai are rabdare cu fotbalistul de 27 de ani si lasa de inteles ca acesta are zilele numarate la FCSB. „Pe Golofca l-au vrut Dica si Meme. M-au batut la cap doua saptamani cu Golofca. Transferul lui Golofca la Steaua e o tampenie. L-am vazut ca e piticanie asa. Daca […] Post-ul Golofca revine la Botosani. Gigi Becali nu mai are rabdare cu fotbalistul: "Transferul lui la Steaua e o tampenie" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

O femeie a murit, intre Botosani si Roman, dupa o sicanare in trafic. Ce a facut sotul sau

publicat 2017-11-26 21:00:05 (Libertatea)
O femeie a murit la Botosani, dupa o sicanare in trafic. Un grav accident rutier a avut loc duminica, 27 noiembrie, pe un drum judetean care face legatura intre Botosani si Roman. O femeie, in varsta de 40 de ani, a murit dupa ce autoturismul in care se afla, un Volkswagen Transporter, condu de sotul […] Post-ul O femeie a murit, intre Botosani si Roman, dupa o sicanare in trafic. Ce a facut sotul sau apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Barbat de etnie roma, din Botosani, audiat in cazul triplului asasinat din Satu Mare

publicat 2017-11-26 19:00:10 (Romania-TV)
Barbat de etnie roma, din Botosani, audiat in cazul triplului asasinat din Satu Mare Un barbat de etnie roma, cu domiciliul in Botosani, a fost identificat de fortele de ordine pe raza comunei, fiind audiat in legatura cu uciderea familiei Rentea. Acesta ar fi fost audiat in sediul Primariei Apa de catre investigatori. ...continuare.

EXLCUSIV Prima lovitura a iernii data de CFR Cluj! Un mijlocas din Liga 1 ar putea semna pana la finalul lui decembrie

publicat 2017-11-26 15:30:05 (Gazeta-Sporturilor)
EXLCUSIV Prima lovitura a iernii data de CFR Cluj! Un mijlocas din Liga 1 ar putea semna pana la finalul lui decembrie CFR Cluj se afla în negocieri avansate pentru mijlocasul central Mihai Bordeianu (26 de ani), care a evoluat în ultimele doua sezoane si jumatate pentru FC Botosani. Clujenii ofera 200.000 de euro pentru fotbalistul care mai are contract pâna în 2019, dar pe care cei de la Botosani sunt dispusi sa-l lase sa plece considerând ca acesta si-a facut datoria fata de club. Bordeianu ar mai avea o varinata: un transfer în Kazahstan. ... ...continuare.

Au infiat un copil, dar l-au dus inapoi la orfelinat dupa sase luni! Motivul halucinant pentru care au facut acest lucru

publicat 2017-11-26 11:00:03 (CanCan)
Au infiat un copil, dar l-au dus inapoi la orfelinat dupa sase luni! Motivul halucinant pentru care au facut acest lucru Un cuplu din Botosani a infiat un copil, insa l-a dus inapoi la orfelinat dupa sase luni, informeaza baby.unica.ro. Motivul invocat de familia din Botosani pentru decizia luata a fost unul halucinant.Cei doi soti au spus ca nu se pot obisnui cu viata de parinte si ca au fost nevoiti sa renunte la tabieturile lor dupa adoptarea copilului. Inainte de a fi incheiat procesul de adoptie, parintii trecusera toate testele obligatorii necesare pentru a infia copilul. Barbatul este profesor... ...continuare.