Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Anunt important pentru elevii din ciclul primar. Liviu Pop: "Trebuie schimbata Legea Educatiei nationale" Anunt important pentru elevii din ciclul primar. Liviu Pop: "Trebuie schimbata Legea Educatiei nationale" OBLIGATIILE MEDICULUI DE FAMILIE 2018. Consultatii noi pentru pacienti! OBLIGATIILE MEDICULUI DE FAMILIE 2018. Consultatii noi pentru pacienti! S-a aflat castigarea turneului de la Doha S-a aflat castigarea turneului de la Doha Zapada de aproape 2 metri in Romania! HARTA Zapada de aproape 2 metri in Romania! HARTA Cele mai tari imagini de la derby-ul Dinamo – FCSB 2-2 / GALERIE FOTO Cele mai tari imagini de la derby-ul Dinamo – FCSB 2-2 / GALERIE FOTO Dupa ce a semnat cu Nike, Halep mai poate da o "lovitura" importanta. Propunerea senzationala primita de Simona: startul negocierilor se da saptamana viitoare Dupa ce a semnat cu Nike, Halep mai poate da o "lovitura" importanta. Propunerea senzationala primita de Simona: startul negocierilor se da saptamana viitoare Plange, Torje, plange! Asta e povara ta. Esti un norocos! » OPINIE GSP.RO dupa Dinamo-FCSB: ati vazut ce schimbare gigantica s-a produs in Derby? "Plange, Torje, plange! Asta e povara ta. Esti un norocos!" » OPINIE GSP.RO dupa Dinamo-FCSB: ati vazut ce schimbare gigantica s-a produs in Derby? FCSB il aduce pe Mario Felguiras. Daniel Gherasim ii face praf pe Gigi Becali si Mihai Stoica. N-au nicio valoare! FCSB il aduce pe Mario Felguiras. Daniel Gherasim ii face praf pe Gigi Becali si Mihai Stoica. "N-au nicio valoare"! Plangi, Torje, plangi! Asta e povara ta. Esti un norocos! » OPINIE GSP.RO dupa Dinamo-FCSB: ati vazut ce schimbare gigantica s-a produs in Derby? "Plangi, Torje, plangi! Asta e povara ta. Esti un norocos!" » OPINIE GSP.RO dupa Dinamo-FCSB: ati vazut ce schimbare gigantica s-a produs in Derby? UPDATE. PROTEST in fata sediului DNA: Demisia, Kovesi. Jandarmii au intervenit dupa ce au aparut si manifestantii #rezist UPDATE. PROTEST in fata sediului DNA: "Demisia, Kovesi". Jandarmii au intervenit dupa ce au aparut si manifestantii #rezist Gala BAFTA 2018: Starurile, in negru pe covorul rosu; Ducesa Kate a purtat o rochie verde inchis Gala BAFTA 2018: Starurile, in negru pe covorul rosu; Ducesa Kate a purtat o rochie verde inchis Ceai de ceapa. Beneficii si contraindicatii. Retete pentru imunitate, tuse si dureri Ceai de ceapa. Beneficii si contraindicatii. Retete pentru imunitate, tuse si dureri Transelectrica incheie 2017 cu cel mai mic profit din 2010 incoace. Dividende cu un randament posibil de doar 1,3% Transelectrica incheie 2017 cu cel mai mic profit din 2010 incoace. Dividende cu un randament posibil de doar 1,3% Viktor Orban: Guvernul Ungariei va lupta impotriva implementarii Planului Soros Viktor Orban: Guvernul Ungariei va lupta impotriva implementarii Planului Soros Operatiune de salvare a unor turisti blocati in timp ce incercau sa coboare de la Cota 2.000 Operatiune de salvare a unor turisti blocati in timp ce incercau sa coboare de la Cota 2.000

Stiri locale




LIVE Botosani - Juventus (18:00)

publicat 2018-02-04 16:30:23 (OnlineSport)
FC Botosani si Juventus Bucuresti se intalneste, duminica, de la ora 18:00, intr-un meci care conteaza pentru etapa a 23-a din Liga 1 Betano. Apasati aici pentru live video. ...continuare.

Liga 1, etapa a 23-a: FC Botosani – Juventus Bucuresti (ora 18.00, Digi, Telekom, Look)

publicat 2018-02-04 10:45:25 (Libertatea)
Liga 1, etapa a 23-a: FC Botosani – Juventus Bucuresti (ora 18.00, Digi, Telekom, Look) O singura infrangere au suferit moldovenii in ultimele sase jocuri disputate acasa in Liga 1 Betano, 0-3 cu FCSB (10 decembrie 2017), interval in care au mai inregistrat trei victorii si doua rezultate de egalitate, informeaza lpf.ro. De partea cealalta, bucurestenii au avut un parcurs foarte slab in cele 22 de etape scurse din primul […] Post-ul Liga 1, etapa a 23-a: FC Botosani – Juventus Bucuresti (ora 18.00, Digi, Telekom, Look) apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Un tanar din Botosani, om de afaceri in Caraibe. A fost abandonat de parinti la nastere

publicat 2018-02-03 23:30:23 (Libertatea)
Un tanar din Botosani, om de afaceri in Caraibe. A fost abandonat de parinti la nastere Un tanar din Botosani a ajuns om de afaceri in Insulele Caraibe. Iulian Pop (sau Julian, pentru vorbitorii de engleza si pentru turisri), un tanar botosanean de 35 de ani, abandonat de parinti chiar la nastere si crescut prin orfelinate, a devenit om de afaceri in Insulele Caraibe. Iulian traieste in Saint Martin, o insula […] Post-ul Un tanar din Botosani, om de afaceri in Caraibe. A fost abandonat de parinti la nastere apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Experienta ratata de la FCSB l-a traumatizat pe Golofca

publicat 2018-02-02 13:00:25 (OnlineSport)
Experienta ratata de la FCSB l-a traumatizat pe Golofca Atacantul Catalin Golofca e cu moralul la pamant dupa ce in aceasta iarna a fost obligat sa revina la FC Botosani dupa doar cinci luni petrecute la FCSB. ...continuare.

Gand rau pus contracandidatelor la play-off » Atuurile prin care FC Botosani crede ca le poata lua fata celor de la Dinamo, Viitorul si Astra

publicat 2018-02-02 12:15:10 (Gazeta-Sporturilor)
Gand rau pus contracandidatelor la play-off » Atuurile prin care FC Botosani crede ca le poata lua fata celor de la Dinamo, Viitorul si Astra Botosani începe a doua parte a sezonului cu un meci pe teren propriu, contra lui Juventus Bucuresti, formatie mult schimbata fata de prima parte a sezonului. Presedintele onorific, Cornel Șfaiter, nu se sperie de adversarele din lupta pentru play-off, având mare încredere în Costel Enache si lotul pe care acesta îl are la dispozitie.  "Ar fi pacat sa nu ramânem în play-off. ... ...continuare.

Gand rau pus contracandidatelor la play-off » Atuurile prin care FC Botosani crede ca le poata lua fata lui Dinamo, Viitorul si Astra

publicat 2018-02-02 12:00:27 (Gazeta-Sporturilor)
Gand rau pus contracandidatelor la play-off » Atuurile prin care FC Botosani crede ca le poata lua fata lui Dinamo, Viitorul si Astra Botosani începe a doua parte a sezonului cu un meci pe teren propriu, contra lui Juventus Bucuresti, formatie mult schimbata fata de prima parte a sezonului. Presedintele onorific, Cornel Șfaiter, nu se sperie de adversarele din lupta pentru play-off, având mare încredere în Costel Enache si lotul pe care acesta îl are la dispozitie.  "Ar fi pacat sa nu ramânem în play-off. ... ...continuare.

Orasul din Romania unde se traieste cel mai rau

publicat 2018-02-01 17:15:02 (Antena3)
Orasul din Romania unde se traieste cel mai rau Orasele desemnate ca fiind cele mai dezavantajoase din punct de vedere al costului vietii sunt Resita, Alexandria, Vaslui, Focsani, Piatra-Neamt, Satu-Mare, Tulcea, Calarasi, Botosani si Braila, potrivitunui... ...continuare.

A murit actorul Ion Apostoliu. Mesajul transmis de primarul Catalin Flutur

publicat 2018-02-01 09:15:25 (Libertatea)
A murit actorul Ion Apostoliu. Mesajul transmis de primarul Catalin Flutur Actorul Ion Apostoliu a incetat din viata. Primarul municipiului Botosani a transmis un mesaj de condoleante. Ion Apostoliu, un cunoscut actor al teatrului Mihai Eminescu din Botosani, s-a stins din viata. Actorul a murit la varsta de 81 de ani. Ion Apostoliu s-a stins din viata in spital, la Iasi, dupa ce in urma cu […] Post-ul A murit actorul Ion Apostoliu. Mesajul transmis de primarul Catalin Flutur apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Incendiu la o locuinta sociala din Botosani. O familie cu 6 copii a ramas pe drumuri

publicat 2018-02-01 08:00:25 (ProTV)
Incendiu la o locuinta sociala din Botosani. O familie cu 6 copii a ramas pe drumuri Au fost momente de panica aseara în centru vechi din Botosani, dupa ce mansarda unui imobil a fost cuprinsa de flacari. ...continuare.

A fost dat afara de la FCSB, dar i se prevede un viitor mare. "Va pleca la o echipa mai buna"

publicat 2018-01-31 22:30:04 (Evenimentul-Zilei)
A fost dat afara de la FCSB, dar i se prevede un viitor mare. Va pleca la o echipa mai buna Valeriu Iftime, patronul echipei FC Botosani, este convins ca mijlocasul Catalin Golofca va face cariera in fotbalul european. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA