Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Dan Alexa, scuze publice dupa acuzele de dupa meciul cu Braila: "Am avut o exprimare nefericita"

publicat 2017-11-28 23:30:04 (Gazeta-Sporturilor)
Dan Alexa, scuze publice dupa acuzele de dupa meciul cu Braila: Am avut o exprimare nefericita Dan Alexa si-a cerut scuze dupa declaratiile dure de la finalul meciului terminat la egalitate de echipa sa, Dunarea Calarasi, cu Dacia Unirea Braila, scor 1-1. A tinut sa mentioneze ca reactia sa a vizat exclusiv arbitrajul de la partida sa, fara vreo remarca la adresa Chindiei Târgoviste. ... ...continuare.

Premierul Tudose nu merge la receptia de Ziua Nationala, de la Palatul Cotroceni. Care este motivul

publicat 2017-11-27 20:15:02 (Antena3)
Premierul Tudose nu merge la receptia de Ziua Nationala, de la Palatul Cotroceni. Care este motivul Mihai Tudose a anuntat, luni, ca nu va participa la receptia organizata la Palatul Cotroceni cu ocazia Zilei Nationale, el invocând faptul ca are niste „probleme” în Braila. El spune,... ...continuare.

Premierul Tudose nu merge la receptia de Ziua Nationala, de la Palatul Cotroceni: "Am niste probleme in Braila"

publicat 2017-11-27 19:45:05 (Libertatea)
Mihai Tudose a anuntat, luni, ca nu va participa la receptia organizata la Palatul Cotroceni cu ocazia Zilei Nationale, el invocand faptul ca are niste "probleme" in Braila. El spune, insa, ca va fi prezent la parada de Ziua Nationala a Romaniei, de la Arcul de Trimf. Tot acolo urmeaza sa fie prezent si liderul […] Post-ul Premierul Tudose nu merge la receptia de Ziua Nationala, de la Palatul Cotroceni: "Am niste probleme in Braila" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Tudose: Nu merg la receptia de 1 Decembrie de la Cotroceni; am niste probleme in Braila

publicat 2017-11-27 18:00:22 (Ziarul-Financiar)
Tudose: Nu merg la receptia de 1 Decembrie de la Cotroceni; am niste probleme in Braila Premierul Mihai Tudose a anuntat, luni, ca nu va participa la receptia organizata la Palatul Cotroceni cu ocazia Zilei Nationale, el invocand faptul ca are niste "probleme" in Braila. ...continuare.

Receptia de 1 Decembrie de la Cotroceni, boicotata de premier

publicat 2017-11-27 17:45:08 (Mediafax)
Receptia de 1 Decembrie de la Cotroceni, boicotata de premier Premierul Mihai Tudose a anuntat, luni, ca nu va participa la receptia organizata la Palatul Cotroceni cu ocazia Zilei Nationale, el invocand faptul ca are niste "probleme" in Braila. ...continuare.

ACCIDENT TERIBIL! Un autoturism A ARS in totalitate. Șoferul a fugit de la locul faptei. Cum l-au descoperit politistii

publicat 2017-11-27 17:15:03 (Evenimentul-Zilei)
ACCIDENT TERIBIL! Un autoturism A ARS in totalitate. Șoferul a fugit de la locul faptei. Cum l-au descoperit politistii Accident teribil in Braila! Un sofer in stare de ebrietate s-a izbit cu autoturismul intr-un copac. In urma impactului, masina a luat foc si ars in totalitate. ...continuare.

Braila: Accident provocat de un sofer aflat sub influenta alcoolului. A intrat cu masina intr-un copac si a ars in totaliate

publicat 2017-11-27 16:30:02 (Antena3)
Braila: Accident provocat de un sofer aflat sub influenta alcoolului. A intrat cu masina intr-un copac si a ars in totaliate Un sofer baut a intrat cu autoturismul într-un copac, impact în urma caruia masina a ars în totalitate, potrivit unui comunicat de presa remis luni de IPJ Braila. Politistii din comuna... ...continuare.

Unde se traieste cel mai rau in Romania

publicat 2017-11-27 12:00:13 (Realitatea-TV)
Unde se traieste cel mai rau in Romania Orasele desemnate ca fiind cele mai dezavantajoase din punct de vedere al costului vietii sunt Resita, Alexandria, Vaslui, Focsani, Piatra-Neamt, Satu-Mare, Tulcea, Calarasi, Botosani si Braila, potrivit unui studiu realizat de platforma de imobiliare Storia.ro si agentia D&D Research. ...continuare.

Orasul din Romania unde se traieste cel mai rau

publicat 2017-11-27 11:30:02 (Antena3)
Orasul din Romania unde se traieste cel mai rau Orasele desemnate ca fiind cele mai dezavantajoase din punct de vedere al costului vietii sunt Resita, Alexandria, Vaslui, Focsani, Piatra-Neamt, Satu-Mare, Tulcea, Calarasi, Botosani si Braila, potrivit... ...continuare.

Ziua si cutremurul: seism detecat in zona Braila

publicat 2017-11-24 20:00:09 (Realitatea-TV)
Ziua si cutremurul: seism detecat in zona Braila Un cutremur de pamant a fost detectat in judetul Braila, la ora 16:44:49, anunta EarthBot. ...continuare.