Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

A spart geamul unei case de pariuri dupa ce a pierdut BANII

publicat 2017-09-21 09:00:09 (Romania-TV)
A spart geamul unei case de pariuri dupa ce a pierdut BANII Un barbat din Braila s-a enervat ca a pierdut banii si a spart geamurile de la casa de pariuri unde a sperat sa dea lovitura. ...continuare.

Un bilet Falticeni - Geneva, via Braila

publicat 2017-09-21 09:00:05 (Dilema-Veche)
Sînt protestant pentru a protesta! – repeta întruna unul dintre profesorii nostri de la Universitate, foarte prompt în a sanctiona ceea ce el considera a fi „erorile“ propriei sale Biserici. ...continuare.

Accident in Braila. O femeie a murit, iar sotul si cei doi copii sunt grav raniti

publicat 2017-09-21 08:45:06 (ProTV)
Un accident de circulatie, soldat cu decesul unei femei si cu ranirea grava a celor doi copii ai ei în vârsta de patru, respectiv un an, precum si a sotului acesteia, s-a produs joi dimineata pe DE 585 Braila - Slobozia. ...continuare.

Accident grav in judetul Braila. O femeie a murit, iar sotul si cei doi copii ai ei sunt in stare critica

publicat 2017-09-21 08:30:11 (Romania-TV)
Accident grav in judetul Braila. O femeie a murit, iar sotul si cei doi copii ai ei sunt in stare critica Un grav accident de circulatie, soldat cu decesul unei femei si cu ranirea grava a celor doi copii ai ei in varsta de patru, respectiv un an, precum si a sotului acesteia, s-a produs joi dimineata pe DE 585 Braila - Slobozia. ...continuare.

Un roman, inchisoare cu executare pentru o chirie nedeclarata. Cum s-a dat barbatul de gol

publicat 2017-09-20 13:00:02 (Antena3)
Un roman, inchisoare cu executare pentru o chirie nedeclarata. Cum s-a dat barbatul de gol Un brailean a fost condamnat la închisoare cu executare, pentru ca a prejudiciat ANAF-ul cu suma de 72 de lei. Magistratii Tribunalului Braila l-au condamnat pe barbatul în vârsta de 43 de... ...continuare.

Inca un soc in sportul romanesc: patru sportivi au fost prinsi dopati!

publicat 2017-09-19 11:45:04 (Gazeta-Sporturilor)
Inca un soc in sportul romanesc: patru sportivi au fost prinsi dopati! Patru juniori români au fost retrasi din cadrul Campionatului European de Box de la Albena (Bulgaria) dupa ce au fost prinsi dopati! Acestia au fost depistati pozitiv cu furosemid, în urma unui test efectuat la Braila. Cei patru pugilisti risca acum suspendari de doi ani, anunta TVR 1. ... ...continuare.

Caz de infectare cu virusul West Nile, confirmat in Braila

publicat 2017-09-18 17:30:10 (Romania-TV)
Caz de infectare cu virusul West Nile, confirmat in Braila Laboratorul pentru analize al Institutului Cantacuzino a confirmat un caz de infectare cu virusul West Nile la o femeie de 62 de ani din municipiul Braila, potrivit informatiilor furnizate luni de directorul Directiei de Sanatate Publica Braila, Dan Petrescu. ...continuare.

Un nou caz CONFIRMAT de infectare cu virusul West Nile, in Braila! Alte doua suspiciuni, in curs de analiza

publicat 2017-09-18 17:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Un nou caz CONFIRMAT de infectare cu virusul West Nile, in Braila! Alte doua suspiciuni, in curs de analiza Un nou caz de imbolnavire cu virusul West Nile a fost confirmat in Romania, dupa ce alte doua au fost confirmate in ultimele saptamani. O batrana in varsta de 62 de ani din Braila se pare ca a fost infectata cu virusul extrem de periculos. ...continuare.

Un brailean a fost condamnat la inchisoare cu executare pentru un prejudiciu de 72 de lei

publicat 2017-09-18 17:00:02 (Antena3)
Un brailean a fost condamnat la inchisoare cu executare pentru un prejudiciu de 72 de lei Un barbat din Braila a fost condamnat la 1 an, 2 luni si 10 zile de închisoare cu executare pentru evaziune fiscala de 72 de lei. Acesta a închiriat pentru o luna o garsoniera... ...continuare.