Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Klaus Iohannis si comandantul suprem al fortelor aliate in Europa au discutat cum sa descurajeze si sa apere Flancul Estic al NATO Klaus Iohannis si comandantul suprem al fortelor aliate in Europa au discutat cum sa descurajeze si sa apere Flancul Estic al NATO De ce Putin nu va ramane fara aliati strategici: Rusia exporta cele mai multe reactoare nucleare si isi consolideaza astfel influenta geopolitica. Si-a construit capete de pod in Ungaria si Turcia si ar putea ajunge si in Cehia De ce Putin nu va ramane fara aliati strategici: Rusia exporta cele mai multe reactoare nucleare si isi consolideaza astfel influenta geopolitica. Si-a construit capete de pod in Ungaria si Turcia si ar putea ajunge si in Cehia BREAKING NEWS: Coliziune violenta intre doua autobuze la Satu Mare. S-a activat planul rosu de interventie BREAKING NEWS: Coliziune violenta intre doua autobuze la Satu Mare. S-a activat planul rosu de interventie A fost DAT AFARA din Politie: Klaus Iohannis a semnat ELIMINAREA fostului sef al DIPI, implicat in dosarul lui Gabriel Oprea A fost DAT AFARA din Politie: Klaus Iohannis a semnat ELIMINAREA fostului sef al DIPI, implicat in dosarul lui Gabriel Oprea Cel mai eficient si simplu remediu impotriva insomniei. Tu stiai asta? Cel mai eficient si simplu remediu impotriva insomniei. Tu stiai asta? ADIO, denunturi: Daca nu paraste in cel mult 6 luni, denuntatorul nu scapa de puscarie! Cine spune PENAL risca inchisoare, iar neglijenta in serviciu se abroga ADIO, denunturi: Daca nu paraste in cel mult 6 luni, denuntatorul nu scapa de puscarie! Cine spune PENAL risca inchisoare, iar neglijenta in serviciu se abroga Cutremur in fotbal, dupa victoria controversata a lui Burleanu. Gigi Becali anunta ca se retrage: Nu vreau sa fiu condus de Burleanu. Omul care va prelua conducerea FCSB Cutremur in fotbal, dupa victoria controversata a lui Burleanu. Gigi Becali anunta ca se retrage: "Nu vreau sa fiu condus de Burleanu". Omul care va prelua conducerea FCSB Dezvaluire EXPLOZIVA despre Dedeman! Cine a IMPIEDICAT gigantul sa faca mii de angajari Dezvaluire EXPLOZIVA despre Dedeman! Cine a IMPIEDICAT gigantul sa faca mii de angajari Donald Trump sustine ca va parasi discutiile cu Kim Jong-un daca acestea nu vor fi productive Donald Trump sustine ca va parasi discutiile cu Kim Jong-un daca acestea nu vor fi productive Ministrul Muncii, Lia Olguta Vasilescu: Regulamentul de sporuri in sanatate trebuie revizuit. Legea salarizarii nu se modifica Ministrul Muncii, Lia Olguta Vasilescu: Regulamentul de sporuri in sanatate trebuie revizuit. Legea salarizarii nu se modifica Nu mai avem primavara! Meteorologii anunta fenomene meteo periculoase in mai multe zone din tara Nu mai avem primavara! Meteorologii anunta fenomene meteo periculoase in mai multe zone din tara Venezuela anunta ca va relua relatiile diplomatice cu Spania Venezuela anunta ca va relua relatiile diplomatice cu Spania Oficial rus: Raspunsul Moscovei la sanctiunile impuse impotriva Rusiei va fi punctual si dureros Oficial rus: Raspunsul Moscovei la sanctiunile impuse impotriva Rusiei va fi punctual si dureros O tara din Europa a schimbat, peste noapte, sensurile de circulatie. Rezultatul este spectaculos O tara din Europa a schimbat, peste noapte, sensurile de circulatie. Rezultatul este spectaculos Oase umane, probabil ale unui copil, descoperite sub cada, intr-o garsoniera din Gorj. Politia a deschis ancheta Oase umane, probabil ale unui copil, descoperite sub cada, intr-o garsoniera din Gorj. Politia a deschis ancheta

Stiri locale




Noi DETALII-ȘOC despre ASASINUL de la Brasov ies la iveala. Mama barbatului a MURIT blestemandu-l. Care este intreaga poveste

publicat 2018-04-04 20:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Noi DETALII-ȘOC despre ASASINUL de la Brasov ies la iveala. Mama barbatului a MURIT blestemandu-l. Care este intreaga poveste Noi detalii despre viata asasinului de la Brasov, care a socant intreaga tara, ies la iveala. Florin Buliga le-a povestit anchetatorilor ca a fost foarte afectat de moartea mamei sale, pe cand el avea 14 ani, pentru ca aceasta a decedat blestemandu-l. ...continuare.

CRIMA de la Brasov | Ce a scris in jurnal barbatul imediat dupa ce si-a omorat sotia si cei doi copii

publicat 2018-04-04 17:45:13 (Mediafax)
CRIMA de la Brasov |  Ce a scris in jurnal barbatul imediat dupa ce si-a omorat sotia si cei doi copii Florin Mircea Buliga, barbatul din Brasov care si-a ucis sotia si cei doi copii, tinea un jurnal, in care a scris imediat dupa ce a comis oribila crima. ...continuare.

FOTO Parteneriat intre Corona Brasov si o fosta glorie stelista » Proiectul promovat de Marcel Raducanu

publicat 2018-04-04 17:15:14 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Parteneriat intre Corona Brasov si o fosta glorie stelista » Proiectul promovat de Marcel Raducanu Marcel Raducanu (63 de ani) antreneaza micutii fotbalisti ai Coronei, într-un turneu care are loc în aceste zile la Brasov. Din dorinta de perfectionare, clubul Corona Brasov a reusit sa îl aduca la Brasov în aceste zile pe fostul mare fotbalist Marcel Raducanu. Fosta glorie a Stelei conduce un campus pentru peste 100 de micuti fotbalisti ai Coronei, nascuti între anii 2004 si 2008. ... ...continuare.

Mama unuia dintre agresorii din Brasov, mesaj pe Facebook: "Sunt o mama eroina..."

publicat 2018-04-04 15:45:15 (Romania-TV)
Mama unuia dintre agresorii din Brasov, mesaj pe Facebook: "Sunt o mama eroina..." Batranul de 66 de ani era sa ramana paralizat din cauza bataii crunte pe care a primit-o. Mama unuia dintre agresorii din Brasov i-a luat apararea fiului ei. Simtindu-se atacata pe pagina ei de Facebook, femeia a postat un mesaj care i-a enervat si mai tare pe cei care cunosc cazul, scrie cancan.ro. "Sunt o mama eroina! Doar niste analfabeti imi pot da mie explicatia educarii unui copil! Este una dintre pasiunile mele, dragii mei nestiutori de carte. Voua, care nu ma cunoasteti, mai bine... ...continuare.

Medicul care l-a vizitat pe batranul batut din Brasov: "A plans de 4 ori intr-un ceas"

publicat 2018-04-04 15:45:14 (ProTV)
Vasi Radulescu, medicul care a început sa strânga bani pentru barbatul batut de doi tineri în Brasov, l-a vizitat în spital pe acesta   ...continuare.

Mama unuia dintre batausii din Brasov "IESE LA ATAC". Explicatiile HALUCINANTE ale femeii: "Sunt o mama EROINA!"

publicat 2018-04-04 14:30:05 (Evenimentul-Zilei)
Mama unuia dintre batausii din Brasov IESE LA ATAC. Explicatiile HALUCINANTE ale femeii: Sunt o mama EROINA! Adrian Ceplinsche (18 ani), din Botosani, si Mircea Mihai Constantin (23 de ani), din Buzau, l-au batut cu bestialitate pe un batran de 67 de ani intr-un pasaj din Brasov, agresorii aflandu-se sub influenta bauturilor alcoolice. ...continuare.

Drumul National 10 Buzau-Brasov este serios afectat de alunecarile de teren. Drumul este surpat in 25 de puncte

publicat 2018-04-04 13:45:12 (Libertatea)
Drumul National 10 Buzau-Brasov este serios afectat de alunecarile de teren. Drumul este surpat in 25 de puncte Drumul National 10 Buzau – Brasov este serios afectat in judetul Buzau de alunecarile de teren provocate de topirea zapezii si de ploile abundente din ultima perioada. Pe raza judetului Buzau, soseaua este afectata de alunecari de teren in 25 de puncte in care drumul este surpat. Și cum sezonul alunecarilor de teren este abia […] Post-ul Drumul National 10 Buzau-Brasov este serios afectat de alunecarile de teren. Drumul este surpat in 25 de puncte apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Mesajul socant al mamei unuia dintre tinerii care au batut un batran in Brasov: "Sunt o mama eroina! Doar niste analfabeti imi pot da mie explicatia educarii unui copil!"

publicat 2018-04-04 13:45:03 (CanCan)
Mama unuia dintre agresorii din Brasov a rabufnit pe Facebook! Dupa ce internautii au aflat care este profilul ei si au asaltat-o cu mesaje, femeia a simtit nevoia sa se apare. Ea este mama lui Mircea Mihai Constantin, tanarul de 24 de ani care i-a dat o bataie sora cu moartea unui batran de 66 […] The post Mesajul socant al mamei unuia dintre tinerii care au batut un batran in Brasov: "Sunt o mama eroina! Doar niste analfabeti imi pot da mie explicatia educarii unui copil!" appeared... ...continuare.

VIDEO Marturia rudelor batausilor din Brasov: "Cine stie ce i-a facut sa dea cu atata putere in acel batran?"

publicat 2018-04-04 13:45:02 (Adevarul)
VIDEO Marturia rudelor batausilor din Brasov: Cine stie ce i-a facut sa dea cu atata putere in acel batran? Mihai Mircea Constantin este unul dintre batausii care au ajuns in arestul politiei dupa ce au bagat un batran din Brasov in spital. Tanarul este dintr-un sat al orasului Nehoiu (Buzau), insa a plecat de patru ani din localitate. Indicii despre comportamentul sau au aparut inca din liceu, spun cunoscutii. El a ramas repetent pentru cumul de absente, tot din aceasta cauza notele sale la purtare fiind sub 8. ...continuare.

Cati bani s-au strans pentru batranul batut de doi tineri in Brasov! Sute de oameni au sarit in ajutorul lui

publicat 2018-04-04 12:30:02 (CanCan)
Batranul batut crunt zilele trecute de doi tineri, intr-un pasaj din Brasov, a fost ajutat de sute de oameni. Dumitru Neculai, in varsta de 66 de ani, nu are acte de identitate si nici o locuinta stabila. Nu are un loc de munca, dar lucreaza cu ziua pentru a-si ajuta baiatul bolnav. Batranul a fost […] The post Cati bani s-au strans pentru batranul batut de doi tineri in Brasov! Sute de oameni au sarit in ajutorul lui appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro