Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Ancheta dupa ce doi elevi s-au batut la Colegiului Economic din Buzau

publicat 2017-10-13 20:00:07 (Romania-TV)
Ancheta dupa ce doi elevi s-au batut la Colegiului Economic din Buzau Conducerea Colegiului Economic din Buzau a demarat o ancheta dupa ce, vineri, pe retelele de socializare a aparut un filmulet in care doi elevi isi imparteau pumni si picioare, iar colegii lor au asistat, fara sa intervina. ...continuare.

VIDEO / Scene socante! Doi elevi de liceu s-au batut ca-n ringul de box intr-o clasa! Incredibil ce faceau unii dintre colegi in timpul luptei

publicat 2017-10-13 14:15:02 (CanCan)
Momente violente s-au petrecut in urma cu cateva ore la Colegiul Economic din Buzau. Doi elevi de clasa a XI-a s-au luat la bataie, sub privirile ingrozite ale colegilor. Cei doi si-au impartit pumni si picioare, dupa un conflict izbucnit intr-una dintre pauze, scrie reporterbuzoian.ro. Pe imaginile filmate chiar de unul dintre adolescenti se aude cum altii ii incurajeaza pe batausi.Cei doi adolescenti, ambii in clasa a XI-a E de la Colegiul Economic din Buzau, ar fi avut ceva de impartit... ...continuare.

Imagini socante intr-o scoala din Buzau. Bataie cu pumni si picioare intre doi elevi de liceu

publicat 2017-10-13 14:00:02 (Antena3)
Imagini socante intr-o scoala din Buzau. Bataie cu pumni si picioare intre doi elevi de liceu Incident violent, vineri dimineata, la Colegiul Economic din Buzau. Doi elevi de clasa a XI-a si-au impartit pumni si picioare dupa un conflict izbucnit intr-una dintre pauze. Colegii au asistat... ...continuare.

Doua fetite au fost lovite de o masina in judetul Buzau

publicat 2017-10-13 11:30:09 (Romania-TV)
Doua fetite au fost lovite de o masina in judetul Buzau Doua fetite au fost lovite de o masina in judetul Buzau, dupa ce au iesit in viteza dintr-un magazin si au sarit in fata autoturismului prin spatele unui camion. ...continuare.

Accident GRAV in Buzau: o femeie a murit pe loc

publicat 2017-10-13 10:45:16 (Realitatea-TV)
Accident GRAV in Buzau: o femeie a murit pe loc O femeie a murit dupa ce a fost accidentata vineri de dimineata, de un autoturism in satul Dambroca, judetul Buzau. ...continuare.

INALTA CURTE. Ultimul termen in dosarul lui Cristian David, judecat ca ar fi primit mita 500.000 de euro

publicat 2017-10-10 12:45:03 (Evenimentul-Zilei)
INALTA CURTE. Ultimul termen in dosarul lui Cristian David, judecat ca ar fi primit mita 500.000 de euro La Inalta Curte de Casatie si Justitie are loc, astazi, ultimul termen, pe fond, in dosarul in care fostul ministru de Interne, Cristian David, este judecat pentru ca ar fi primit 500.000 de euro pentru a interveni la fostul prefect de Buzau, Cristinel Bigiu, in vederea stabilirii dreptului de proprietate pentru o persoana in cazul unui teren de 15 hectare din municipiu, de catre Comisia Judeteana Buzau pentru stabilirea dreptului de proprietate asupra terenurilor. ...continuare.

Descoperire macabra in Buzau. Un crescator de porci isi hranea animalele cu cadavre si resturi animale

publicat 2017-10-09 20:30:02 (Antena3)
Descoperire macabra in Buzau. Un crescator de porci isi hranea animalele cu cadavre si resturi animale Un crescator de porci din Buzau îsi hranea animalele cu cadavre si resturi animale. Autoritatile din Buzau au descoperit, la un control facut la marginea orasului Buzau, în zona statiei de... ...continuare.

Ziua cea mai lunga a off-road-ului romanesc, in acest weekend la Buzau

publicat 2017-10-09 18:15:03 (Gazeta-Sporturilor)
Ziua cea mai lunga a off-road-ului romanesc, in acest weekend la Buzau Ultima etapa din Campionatul National de Off-Road 2017 se va desfasura în acest weekend în judetul Buzau, sub denumirea de GTC Trophy - Ziua cea mai lunga, pilotii urmând sa concureze zi si noapte, timp de 24 de ore într-un concept de concurs unic, care va decide si campionii acestui sezon. ... ...continuare.