Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cutremur in Romania, luni dimineata

publicat 2017-09-18 08:45:09 (Realitatea-TV)
Cutremur in Romania, luni dimineata Un cutremur de 2 grade a fost inregistrat, luni dimineata, in judetul Calarasi. ...continuare.

ATENȚIE ȘOFERI! Ceata in trei judete si drumuri cu RESTRICȚII. Ce au ANUNȚAT POLIȚIȘTII

publicat 2017-09-17 09:00:04 (Evenimentul-Zilei)
ATENȚIE ȘOFERI! Ceata in trei judete si drumuri cu RESTRICȚII. Ce au ANUNȚAT POLIȚIȘTII Atentie soferi! Este cod galben de ceata pana la ora 10 pe drumurile din judetele Constanta, Tulcea, Ialomita si Calarasi, anunta meteorologii. Vizibilitatea va fi redusa,local sub 200 m si izolat sub 50 m. Totodata, politistii de la Infotrafic au anuntat drumurile inchise si pe cele cu restrictii, dar si cateva recomandari pentru soferi. ...continuare.

Prostituata pe Autostrada Soarelui, din dragoste pentru iubit. "Asta e pustoaica, e asa... are mintea slaba"

publicat 2017-09-16 12:45:02 (CanCan)
Prostituata pe Autostrada Soarelui, din dragoste pentru iubit. Asta e pustoaica, e asa... are mintea slaba In urma accidentului, fata nu a mai putut sa se prostitueze, asa ca Aurel Necula si complicele sale s-au gandit sa o vanda pe adolescenta. Citeste despre:traficanti de carne vie, prostituate, autostrada soarelui, calarasi ...continuare.

Cadavrul unui barbat a fost gasit intr-un lan de porumb. Ar putea fi vorba despre un barbat disparut de sase luni

publicat 2017-09-15 16:15:01 (Antena3)
Cadavrul unui barbat a fost gasit intr-un lan de porumb. Ar putea fi vorba despre un barbat disparut de sase luni Descoperire socanta într-un lan de porumb, la marginea localitatii Sarulesti, din judetul Calarasi. Cadavrul unui barbat a fost gasit de soferul combinei care aduna cocenii de pe câmp. Se... ...continuare.

ACCIDENT GRAV in Calarasi. O persoana a murit, alte trei au fost ranite

publicat 2017-09-15 09:15:10 (Romania-TV)
ACCIDENT GRAV in Calarasi. O persoana a murit, alte trei au fost ranite O persoana si-a pierdut viata, iar alte trei au fost grav ranite, in urma unui accident rutier produs vineri dimineata pe DN 4, in judetul Calarasi. Traficul rutier a fost ingreunat in zona localitatii Frumusani. ...continuare.

Accident grav pe DN 4, in Calarasi. Sunt mai multe victime

publicat 2017-09-15 08:30:02 (Antena3)
Accident grav pe DN 4, in Calarasi. Sunt mai multe victime O persoana si-a pierdut viata, iar alte trei au fost grav ranite, in urma unui accident rutier produs vineri dimineata pe DN 4, in judetul Calarasi, la aceasta ora traficul rutier fiind... ...continuare.

Accident pe DN4, la Frumusani. Un om a murit, 3 sunt raniti grav

publicat 2017-09-15 08:15:14 (ProTV)
O persoana si-a pierdut viata, iar alte trei au fost grav ranite, în urma unui accident rutier produs vineri dimineata pe DN 4, în judetul Calarasi ...continuare.

Grav accident pe DN4, in Calarasi. O persoana a decedat, iar alte trei sunt in stare grava

publicat 2017-09-15 07:45:09 (Realitatea-TV)
Grav accident pe DN4, in Calarasi. O persoana a decedat, iar alte trei sunt in stare grava Grav accident pe DN4, in zona localitatii Frumusani, din judetul Calarasi. O persoana a decedat, iar alte trei sunt in stare grava. Din primele informatii, un autoturism a depasit in viteza o coloana aflata pe sensul de mers catre Bucuresti, iar din cauza vitezei a pierdut controlul volanului si a intrat intr-un stalp de pe marginea drumului ...continuare.

Ministerul Sanatatii: 495 de medici oncologi in toata tara. In judetul Calarasi este un singur doctor oncolog

publicat 2017-09-13 10:15:23 (Romania-TV)
Ministerul Sanatatii: 495 de medici oncologi in toata tara. In judetul Calarasi este un singur doctor oncolog Numarul total al medicilor si medicilor rezidenti cu specialitatea oncologie in Romania este de 495. ...continuare.

Dinamo, victorie la Calarasi, inainte de debutul in Liga! » "Dulaii" au revenit superb dupa ce au fost condusi pana in minutul 50

publicat 2017-09-12 20:30:05 (Gazeta-Sporturilor)
Dinamo, victorie la Calarasi, inainte de debutul in Liga! » Dulaii au revenit superb dupa ce au fost condusi pana in minutul 50 Campioana României Dinamo a câstigat cu 29-24, dar a fost condusa pâna în minutul 50! Portarul Ștefan Grigoras a fost eroul "dulailor". Pe un teren unde au avut mai mereu probleme, la Calarasi, campionii de la Dinamo au câstigat greu în aceasta seara, în meciul contând pentru etapa a treia a Ligii Nationale. Echipa lui Adrian Petrea a reusit o prima repriza formidabila. ... ...continuare.