Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cutremur de suprafata langa Bucuresti, anunta INFP

publicat 2017-09-23 19:15:07 (Romania-TV)
Cutremur de suprafata langa Bucuresti, anunta INFP Un cutremur cu magnitudinea 2,4 pe scara Richter a avut loc, sambata, in Dambovita, potrivit Institutului National pentru Fizica Pamantului (INFP). ...continuare.

Daca ti se da de pomana in amintirea Regelui Cioaba nu te atinge de nimic! Motivul pentru care trebuie sa chemi imediat Politia

publicat 2017-09-22 17:00:02 (Antena3)
Daca ti se da de pomana in amintirea Regelui Cioaba nu te atinge de nimic! Motivul pentru care trebuie sa chemi imediat Politia "Pomana Regelui Cioaba" face noi victime. Doua femei din Dambovita au ramas fara bijuteriile din aur dupa ce au fost pacalite prin aceasta inselaciune, scrie... ...continuare.

Rupere de nori in Vrancea si Dambovita. Mii de gospadarii, fara curent electric in urma furtunii

publicat 2017-09-21 00:30:02 (Antena3)
Rupere de nori in Vrancea si Dambovita. Mii de gospadarii, fara curent electric in urma furtunii Aproximativ 4000 de gospodarii din judetul Vrancea au ramas fara energie electrica miercuri noaptea, din cauza ploii si a vijeliilor înregistrate în ultimele ore. În judetul Dâmbovita,... ...continuare.

Furtuni in Romania. Aici poti vedea in timp real fiecare fulger

publicat 2017-09-20 17:45:02 (Antena3)
Furtuni in Romania. Aici poti vedea in timp real fiecare fulger Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis, miercuri, o avertizare Cod portocaliu de ploi insemnate cantitativ si instabilitate atmosferica deosebit de accentuata pentru judetele Dambovita,... ...continuare.

Lista completa a scolilor inchise din cauza atentionarii meteo de furtuna puternica

publicat 2017-09-20 14:30:09 (Realitatea-TV)
Lista completa a scolilor inchise din cauza atentionarii meteo de furtuna puternica Dupa ce Inspectoratul Scolar Bucuresti a anuntat ca unitatile de Invatamant vor fi inchise mai devreme miercuri, din cauza avertizarii meteo de furtuna, si scolile din Giurgiu, Prahova si Dambovita vor fi inchise in aceasta dupa-amiaza. ...continuare.

Mai multe scoli din tara se inchid, din cauza conditiilor meteo

publicat 2017-09-20 14:30:03 (Antena3)
Mai multe scoli din tara se inchid, din cauza conditiilor meteo Update: Se inchid si scolile din Prahova. La ora 15.30, copiii vor fi trimisi acasa. Știre initiala: Se inchid si scolile din Dambovita, din cauza conditiilor meteo! Inspectoratul a decis... ...continuare.

Se inchid si scolile din Dambovita, din cauza conditiilor meteo. De la 16.00, in judet intra in vigoare un Cod Portocaliu

publicat 2017-09-20 14:15:02 (Antena3)
Se inchid si scolile din Dambovita, din cauza conditiilor meteo. De la 16.00, in judet intra in vigoare un Cod Portocaliu Se inchid si scolile din Dambovita, din cauza conditiilor meteo! Inspectoratul a decis inchiderea scolilor de urgenta incepand de la ora 14.00 si pana la ora 16.00, ca toti... ...continuare.

Alerta maxima inainte de vijelii! Recomandari ale Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta oferite populatiei

publicat 2017-09-20 14:15:01 (Antena-1)
Alerta maxima inainte de vijelii! Recomandari ale Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta oferite populatiei Meteorologii au emis, miercuri, o avertizare cod portocaliu de instabilitate atmosferica deosebit de accentuata pentru judetele Dambovita, Prahova, Buzau, Vrancea si Bacau. Cantitatile de apa vor atinge si depasi 70 de litri pe metru patrat. Restul tarii, cu exceptia judetelor Constanta si Tulcea, vor fi sub cod galben de furtuni cu averse torentiale, caderi de grindina si descarcari electrice. ...continuare.