Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




A plecat de acasa in urma cu 11 zile, iar familia ei este disperata! Anuntul politistilor

publicat 2017-12-28 18:00:28 (Realitatea-TV)
A plecat de acasa in urma cu 11 zile, iar familia ei este disperata! Anuntul politistilor Politistii din Dolj cauta o minora de 14 ani, din comuna Brabova, care a plecat voluntar de acasa in urma cu 11 zile. ...continuare.

Caz incredibil. Un client a murit intr-un magazin din Dolj. Cum s-a intamplat tragedia

publicat 2017-12-27 18:30:01 (Antena3)
Caz incredibil. Un client a murit intr-un magazin din Dolj. Cum s-a intamplat tragedia Un tanar si-a pierdut viata intr-un accident de munca petrecut miercuri la un supermarket din Dolj. Marfa de pe un motostivuitor s-a prabusit peste el. Barbatul a fost dus de urgenta la... ...continuare.

ACCIDENT TERIFIANT in DOLJ. Doua persoane au MURIT

publicat 2017-12-22 23:45:04 (Evenimentul-Zilei)
ACCIDENT TERIFIANT in DOLJ. Doua persoane au MURIT Doua persoane au murit si alte patru au fost ranite intr-un accident rutier petrecut vineri seara in judetul Dolj, dupa ce doua masini s-au ciocnit. ...continuare.

Accident grav in Dolj: Doua persoane au murit si alte patru au fost ranite

publicat 2017-12-22 23:15:39 (Romania-TV)
Accident grav in Dolj: Doua persoane au murit si alte patru au fost ranite Doua persoane au murit si alte patru au fost ranite intr-un accident rutier petrecut vineri seara in judetul Dolj, dupa ce doua masini s-au ciocnit, circulatia desfasurandu-se ingreunat in zona timp de cateva zeci de minute. ...continuare.

Grav accident rutier in Dolj. Doua persoane au murit si alte patru au fost ranite

publicat 2017-12-22 22:45:02 (Antena3)
Grav accident rutier in Dolj. Doua persoane au murit si alte patru au fost ranite Doua persoane au murit si alte patru au fost ranite intr-un accident rutier petrecut vineri seara in judetul Dolj, dupa ce doua masini s-au ciocnit. La fata locului s-au deplasat mai multe echipaj... ...continuare.

Doi morti si patru raniti in urma unui accident rutier pe DN 6, in Isalnita

publicat 2017-12-22 22:30:22 (Mediafax)
Doi morti si patru raniti in urma unui accident rutier pe DN 6, in Isalnita Doi barbati au murit, vineri seara, in urma unui accident rutier petrecut pe Drumul National 6, in localitatea Isalnita, judetul Dolj. Alte patru persoane au fost transportate la spital, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Auzea zgomote ciudate in casa in fiecare zi. Intr-o zi, nu a mai suportat, asa ca batrana dintr-o comuna din Dolj a cerut ajutorul localnicilor. Toti au impietrit cand au vazut ce a inceput sa iasa din ziduri...

publicat 2017-12-21 09:15:02 (Antena3)
Auzea zgomote ciudate in casa in fiecare zi. Intr-o zi, nu a mai suportat, asa ca batrana dintr-o comuna din Dolj a cerut ajutorul localnicilor. Toti au impietrit cand au vazut ce a inceput sa iasa din ziduri... Descoperire socanta intr-o casa aflata intr-o comuna din Dolj. Proprietara casei a cerut la un moment dat sprijinul tinerilor din localitate, pentru ca nu mai putea face fata singura... ...continuare.

Doliu in lumea sportului romanesc! Un mare campion roman a murit

publicat 2017-12-21 09:15:02 (Antena3)
Doliu in lumea sportului romanesc! Un mare campion roman a murit Petre Deca, un mare campion al boxului, originar din Dolj, a murit la vârsta de 83 de ani dupa o lunga lupta cu o boala necrutatoare. A fost multiplu campion national si medaliat. Sportivul a cucerit... ...continuare.

Accident INGROZITOR in Dolj! Doua femei au MURIT pe LOC - VIDEO

publicat 2017-12-20 11:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Accident INGROZITOR in Dolj! Doua femei au MURIT pe LOC - VIDEO Doua femei au murit pe loc in urma unui accident auto care s-a produs marti dimineata pe DN 56 (E 79), in localitatea doljeana Radovan, in care au fost implicate doua autoturisme care s-au lovit frontal. ...continuare.

Perchezitii in Dolj intr-un dosar de evaziune fiscala, cu un prejudiciu de peste patru milioane de lei

publicat 2017-12-19 15:00:11 (Romania-TV)
Perchezitii in Dolj intr-un dosar de evaziune fiscala, cu un prejudiciu de peste patru milioane de lei Politistii doljeni au facut 15 perchezitii la sediul mai multor societati comerciale din patru judete intr-un dosar de evaziune fiscala, dupa ce o firma din Craiova a evidentiat in actele contabile achizitii fictive de deseuri feroase si neferoase, prejudiciul depasind patru milioane de lei. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA