Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Mesajul cutremurator al preotului din Dolj care s-a sinucis: "Nu lasa ambitia si orgoliul sa puna stapanire pe ceea ce simti"

publicat 2017-11-21 17:00:01 (Antena3)
Mesajul cutremurator al preotului din Dolj care s-a sinucis: Nu lasa ambitia si orgoliul sa puna stapanire pe ceea ce simti Preotul Ionel Neagu, în vârsta de 40 ani, si-a pus capat zilelor sâmbata, iar trupul neînsufletit al acestuia a fost descoperit de vecini în curtea casei parohiale din satul Grindeni,... ...continuare.

De ce s-a sinucis preotul din Dolj, tatal a doi copii

publicat 2017-11-20 10:45:10 (Realitatea-TV)
De ce s-a sinucis preotul din Dolj, tatal a doi copii Gest socant al unui om al bisericii dintr-o comuna doljeana. Preotul a lasat un bilet de adio, in care le-a cerut scuze tuturor, inclusiv celor doi copii ai sai si a ales sa-si puna capat zilelor. ...continuare.

Diavolul i-a luat mintile! Un preot amenintat cu divortul si-a pus capat zilelor intr-o comuna din Dolj

publicat 2017-11-19 20:15:02 (Antena-1)
Moartea unui preot socheaza o comunitate intreaga din Dolj. Slujitorului Domnului a comis cel mai grav pacat. Si-a luat viata. ...continuare.

Un preot din Dolj s-a spanzurat. Ce a scris in biletul de adio

publicat 2017-11-19 11:00:05 (ProTV)
Caz socant în satul Grindeni din judetul Dolj. ...continuare.

Gest socant al unui preot din Dolj. A ales sa-si puna capat zilelor din cauza problemelor familiale

publicat 2017-11-19 08:30:14 (Romania-TV)
Gest socant al unui preot din Dolj. A ales sa-si puna capat zilelor din cauza problemelor familiale Un preot dintr-o comuna din Dolj si-a pus capat zilelor chiar in locuinta sa de langa biserica. Acesta a lasat si un bilet de adio in care isi cerea iertare pentru gestul sau. ...continuare.

VIDEO FC U Craiova face legea in Liga 4 Dolj » O noua victorie si o distanta uriasa fata de echipa de pe locul secund

publicat 2017-11-18 18:45:07 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO FC U Craiova face legea in Liga 4 Dolj » O noua victorie si o distanta uriasa fata de echipa de pe locul secund FC U Craiova, echipa finantata de Adrian Mititelu, este fara înfrângere în actuala stagiune din Liga 4-a Dolj, dupa ce a câstigat si partida cu ACS Tractorul Cetate, ocupanta locului 10, scor 4-2. ... ...continuare.

Un preot din Dolj a fost gasit spanzurat in curtea casei. Motivul, scris in biletul de adio

publicat 2017-11-18 17:45:05 (Libertatea)
Un preot din Dolj a fost gasit spanzurat in curtea casei. Motivul, scris in biletul de adio Un preot doljean si-a pus capat zilelor, sambata, cadavrul acestuia fiind descoperit de vecini in curtea casei parohiale din satul Grindeni, comuna doljeana Ostroveni. Preotul Ionel Neagu, in varsta de 40 ani, si-a explicat gestul printr-un bilet de adio in care mentiona ca a decis sa isi ia viata din cauza unor neintelegeri familiale. „Un localnic […] Post-ul Un preot din Dolj a fost gasit spanzurat in curtea casei. Motivul, scris in biletul de adio apare prima data in... ...continuare.

Doljean cercetat dupa ce a introdus ilegal in tara un pistol si 150 de cartuse

publicat 2017-11-16 16:30:09 (Romania-TV)
Doljean cercetat dupa ce a introdus ilegal in tara un pistol si 150 de cartuse Un barbat din judetul Dolj, in varsta de 49 de ani, este cercetat de politisti dupa ce a introdus ilegal in tara un pistol, calibru 9 mm, si 150 de cartuse de acelasi calibru, el spunand ca le-a cumparat din Bulgaria. ...continuare.

Perchezitii la Directia de Finante Valcea si la sediul unei primarii, intr-un dosar de coruptie

publicat 2017-11-16 10:30:08 (Romania-TV)
Perchezitii la Directia de Finante Valcea si la sediul unei primarii, intr-un dosar de coruptie Anchetatorii fac peste 30 de perchezitii, joi dimineata, in judetele Valcea si Dolj, dar si in Capitala, intr-un dosar privind fapte de coruptie in care ar fi vizati si functionari publici, conform unor surse judiciare, care precizeaza ca au loc perchezitii si la Directia de Finante Valcea, la Trezoreria Dragasani si la primaria localitatii valcene Prundeni. ...continuare.