Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Bulgaria si Romania ar putea construi un nou pod la Giurgiu-Ruse

publicat 2017-09-27 16:45:10 (Romania-TV)
Bulgaria si Romania ar putea construi un nou pod la Giurgiu-Ruse Consiliul de Ministri de la Sofia a aprobat, miercuri, un Memorandum intre Guvernele din Bulgaria si Romania pentru o analiza aprofundata a optiunilor privind constructia unui nou pod peste Dunare care sa lege orasele Ruse si Giurgiu, transmite BTA. ...continuare.

Edi Iordanescu: "Mi-as dori sa fie o singura Steaua"

publicat 2017-09-27 11:15:09 (OnlineSport)
Adversar al ros-albastrilor in Liga 1 din postura de antrenor al Astrei Giurgiu, Edi Iordanescu nu-si uita originile steliste si vorbeste despre existenta celor doua echipe care isi disputa istoria ros-albastra. ...continuare.

Dan Petrescu: "Este o victorie mare"

publicat 2017-09-26 11:00:15 (OnlineSport)
CFR Cluj a trecut de un alt mare hop in campionat si a plecat cu toate punctele de la Giurgiu, acolo unde s-a impus cu 3-2 in fata fostei campioane Astra. ...continuare.

Edi Iordanescu: "A castigat echipa mai buna"

publicat 2017-09-26 11:00:15 (OnlineSport)
CFR Cluj s-a impus cu 3-2 pe terenul Astrei Giurgiu intr-un meci din etapa a 12-a, iar Edi Iordanescu, antrenorul giurgiuvenilor, considera ca echipa mai buna a obtinut victoria. ...continuare.

Anunt ENEL: Fara CURENT ELECTRIC in mai multe zone

publicat 2017-09-26 09:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Anunt ENEL: Fara CURENT ELECTRIC in mai multe zone E-Distributie Muntenia va intrerupe temporar, marti, alimentarea cu energie electrica in unele zone din Bucuresti si judetele Ilfov si Giurgiu, in vederea efectuarii lucrarilor planificate de revizie si reparatie. ...continuare.

LIGA I. CFR A CAȘTIGAT meciul cu Astra Giurgiu si isi pastreaza avantajul din clasament. Dan Petrescu: "Steaua e favorita la TITLU"

publicat 2017-09-26 00:45:03 (Evenimentul-Zilei)
LIGA I. CFR A CAȘTIGAT meciul cu Astra Giurgiu si isi pastreaza avantajul din clasament. Dan Petrescu: Steaua e favorita la TITLU CFR Cluj s-a impus cu scorul de 3-2 in partida disputata, luni, in deplasare, impotriva Astrei Giurgiu, in runda a 12-a a campionatului intern. ...continuare.

Dan Petrescu n-a fost pe deplin multumit, desi CFR e prima care castiga la Giurgiu in acest sezon » Ce le reproseaza jucatorilor sai + Detalii despre Omrani

publicat 2017-09-25 23:15:04 (Gazeta-Sporturilor)
Dan Petrescu n-a fost pe deplin multumit, desi CFR e prima care castiga la Giurgiu in acest sezon » Ce le reproseaza jucatorilor sai + Detalii despre Omrani Dan Petrescu a fost nemultumit de faptul ca echipa sa a primit doua goluri, desi CFR Cluj s-a impus în meciul disputat la Giurgiu împotriva Astrei, scor 3-2. "Puteau chiar sa egaleze, am riscat sa pierdem acest meci. Am un gust amar, n-as fi vrut sa mai am emotii dupa ce am dat al treilea gol. A fost ceva prin careu pe-acolo. La Giurgiu n-a câstigat nimeni pâna acum, efortul a fost mare. E o victorie meritata. ... ...continuare.

CFR Cluj obtine trei puncte mari la Giurgiu

publicat 2017-09-25 22:45:12 (OnlineSport)
In ultima partida a etapei cu numarul 12 din Liga 1 Betano, CFR Cluj a invins-o in deplasare pe Astra Giurgiu, cu 3-2, si reface diferenta de patru puncte fata de principala urmaritoare din clasament, FCSB. ...continuare.

CFR a semnat contractul pentru elaborarea studiului de fezabilitate pe tronsonul Bucuresti-Giurgiu

publicat 2017-09-23 00:15:02 (Bursa)
CFR a semnat contractul pentru elaborarea studiului de fezabilitate pe tronsonul Bucuresti-Giurgiu Compania de Cai Ferate Romania (CFR) si Asocierea Baicons Impex- Acciona Ingenieria au semnat contractul privind elaborarea studiului de fezabilitate pentru modernizarea liniei Bucuresti Nord - Jilava - Giurgiu Nord - Frontiera, inclusiv podul de la Gradistea, valoarea acestuia fiind de 7,95 de milioane de lei, iar durata de implementare de 18 luni, potrivit unui comunicat de presa. ...continuare.