Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Aglomeratie la punctul de frontiera Giurgiu-Ruse. S-a format o coloana de tiruri de aproximativ patru kilometri

publicat 2017-11-28 15:30:08 (Romania-TV)
Aglomeratie la punctul de frontiera Giurgiu-Ruse. S-a format o coloana de tiruri de aproximativ patru kilometri Purtatorul de cuvant al ITPF Giurgiu, Danut Cazacu, a declarat ca tirurile care asteapta trecerea frontierei spre Bulgaria prin PTF Giurgiu-Ruse formeaza o coloana in lungime de aproximativ patru kilometri, timpul de asteptare fiind de aproximativ 20 de minute, fiind deschise circulatiei toate cele trei artere de circulatie la iesirea din tara. ...continuare.

Nicolae Dica s-a saturat sa fie marioneta si vrea sa plece. "Nu va mai tolera mult"

publicat 2017-11-28 00:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Nicolae Dica s-a saturat sa fie marioneta si vrea sa plece. Nu va mai tolera mult Antrenorul celor de la FCSB si-a pierdut autoritatea din vestiar, din cauza finantatorului care taie si spanzura. Constantin Budescu a rabufnit dupa meciul cu Astra Giurgiu si-a explicat ca experimentele au creat haos. ...continuare.

FOTO Imagine din vestiar dupa 2-0 cu FCSB » Un jucator al Astrei a fost surprins in tricoul lui FCSB!

publicat 2017-11-27 20:45:04 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Imagine din vestiar dupa 2-0 cu FCSB » Un jucator al Astrei a fost surprins in tricoul lui FCSB! Astra Giurgiu a câstigat meciul cu FCSB de pe teren propriu, scor 2-0 si o tine la distanta pe Dinamo, formatie care urmareste si ea calificarea în play-off. Giurgiuvenii au dat drumul la petrecere în vestiar si s-au amuzat teribil dupa acest meci. Au postat si pe Instagram. Claudiu Belu, fundas la Astra Giurgiu, a postat o poza-ghicitoare. ... ...continuare.

FOTO Mistouri in vestiarul Astrei dupa victoria cu FCSB! Ionita, surprins din nou in tricoul rivalei :)

publicat 2017-11-27 20:30:05 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Mistouri in vestiarul Astrei dupa victoria cu FCSB! Ionita, surprins din nou in tricoul rivalei :) Astra Giurgiu a câstigat meciul cu FCSB de pe teren propriu, scor 2-0 si o tine la distanta pe Dinamo, formatie care urmareste si ea calificarea în play-off. Giurgiuvenii au dat drumul la petrecere în vestiar si s-au amuzat teribil dupa acest meci. Au postat si pe Instagram. Claudiu Belu, fundas la Astra Giurgiu, a postat o poza-ghicitoare. ... ...continuare.

O noua LOVITURA TERIBILA pentru FCSB. Nu se mai poate face NIMIC

publicat 2017-11-27 19:30:07 (Romania-TV)
O noua LOVITURA TERIBILA pentru FCSB. Nu se mai poate face NIMIC FCSB plateste scump infrangerea suferita pe terenul Astrei Giurgiu, scor 0-2. ...continuare.

Scena COMICA de dinaintea meciului ASTRA-FCSB. Toata lumea rade de asta VIDEO

publicat 2017-11-27 18:15:14 (Romania-TV)
Scena COMICA de dinaintea meciului ASTRA-FCSB. Toata lumea rade de asta VIDEO Valeriu Rachita, fostul jucator al celor de la Steaua, s-a amuzat pe seama discursului motivational tinut de Gabriel Enache inaintea meciului pe care FCSB l-a pierdut cu Astra Giurgiu, scor 0-2. ...continuare.

Planic a scapat ieftin. Cat va lipsi sarbul de pe teren

publicat 2017-11-27 16:30:09 (OnlineSport)
Fundasul Bogdan Planic a suferit o accidentare urata in minutul 78 al partidei pe care FCSB a sustinut-o in deplasare cu Astra Giurgiu, duminica seara, in etapa a 19-a. ...continuare.

Niculae Badalau anunta remaniere guvernamentala. Mihai Tudose: Nu vorbim acum de remanieri

publicat 2017-11-27 16:00:07 (Romania-TV)
Niculae Badalau anunta remaniere guvernamentala. Mihai Tudose: Nu vorbim acum de remanieri Niculae Badalau, presedinte executiv PSD si senator de Giurgiu, a anuntat ca Ministerul Sanatatii va fi condus din februarie de Elena Dinu, deputat PSD de Giurgiu, fosta sefa a Spitalului Judeten Giurgiu. Premierul Mihai Tudose a negat orice remaniere de guvern, la fel si Lia Olguta Vasilescu, ministrul Muncii. ...continuare.

Gigi Becali ii propune un targ lui Budescu: Imi spui: "Ba, uite, azi am chef sa castig meciul", si te bag. Sau imi spui ca nu ai chef si stai pe banca"

publicat 2017-11-27 14:45:04 (Libertatea)
Gigi Becali ii propune un targ lui Budescu, fotbalistul care l-a criticat pe finantatorul FCSB pentru cele trei infrangeri consecutive: 0-1 cu CSM Poli Iasi, 0-2 cu Viktoria Plzen si 0-2 cu Astra Giurgiu. "Experimente ne-au costat", a declarat Constantin Budescu, la finalul meciului de la Giurgiu. Gigi Becali a recunoscut ca FCSB trece printr-o "situatie putin grava" […] Post-ul Gigi Becali ii propune un targ lui Budescu: Imi spui: "Ba, uite, azi am chef sa castig meciul", si te bag.... ...continuare.

Dica afla azi cat sta Planic, dupa accidentarea-horror provocata de Nita in meciul Astra – FCSB

publicat 2017-11-27 09:15:07 (Libertatea)
Nicolae Dica afla azi cat sta Planic, dupa accidentarea horror provocata de portarul Florin Nita in minutul 78 al meciului Astra Giurgiu – FCSB 2-0. Fundasul central sarb a facut aseara o vizita la spitalul din Giurgiu, iar accidentarea lui la glezna nu pare chiar atat de grava. Fundasul a fost condus la masina de doi […] Post-ul Dica afla azi cat sta Planic, dupa accidentarea-horror provocata de Nita in meciul Astra – FCSB apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.