Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Doi tineri din Gorj au furat geanta unei vanzatoare, intr-un magazin VIDEO

publicat 2017-11-20 14:45:08 (Romania-TV)
Doi tineri din Gorj au furat geanta unei vanzatoare, intr-un magazin VIDEO Doi tineri din Gorj au intrat intr-un magazin alimentar si au plecat de acolo cu geanta vanzatoarei. Furtul a fost inregistrat pe camerele de supraveghere, informeaza . ...continuare.

Angajatii si pacientii unui sanatoriu din Gorj, terorizati de ursi

publicat 2017-11-20 12:30:11 (Romania-TV)
Angajatii si pacientii unui sanatoriu din Gorj, terorizati de ursi Panica printre angajatii unui spital din judetul Gorj. Angajatii cer ajutor din cauza ca ursii umbla nestingheriti pe drumul judetean ce face accesul spre sanatoriu, informeaza . ...continuare.

Casa unui secretar de stat din ministerul Energiei, sparta de hoti

publicat 2017-11-18 22:30:12 (Realitatea-TV)
Casa unui secretar de stat din ministerul Energiei, sparta de hoti Casa parinteasca din localitatea Ciuperceni, judetul Gorj, a secretarului de stat din ministerul Energiei, Doru Visan, a fost calcata de hoti, acestia reusind sa plece cu mai multe aparate electrocasnice, transmite corespondentul Mediafax. ...continuare.

Secretar de stat din Guvernul Tudose, pradat de HOTI. Demnitarul a fost dus la SPITAL

publicat 2017-11-18 20:45:10 (Romania-TV)
Secretar de stat din Guvernul Tudose, pradat de HOTI. Demnitarul a fost dus la SPITAL Casa parinteasca din Ciuperceni, judetul Gorj, a secretarului de stat in Ministerul Energiei, Doru Visan, a fost calcata de hoti. ...continuare.

Casa unui secretar de stat din ministerul Energiei, sparta de hoti

publicat 2017-11-18 20:30:08 (Mediafax)
Casa unui secretar de stat din ministerul Energiei, sparta de hoti Casa parinteasca din localitatea Ciuperceni, judetul Gorj, a secretarului de stat din ministerul Energiei, Doru Visan, a fost calcata de hoti, acestia reusind sa plece cu mai multe aparate electrocasnice, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Casa unui secretar de stat din ministerul Energiei a fost calcata de hoti. Ce au furat

publicat 2017-11-18 20:30:04 (Antena3)
Casa unui secretar de stat din ministerul Energiei a fost calcata de hoti. Ce au furat Casa parinteasca din localitatea Ciuperceni, judetul Gorj, a secretarului de stat din ministerul Energiei, Doru Visan, a fost calcata de hoti. „Sâmbata, Politia Municipiului Târgu-Jiu a... ...continuare.

Caz incredibil. O romanca l-a lasat pe iubitul italian fara aproape un milion de euro in cont. Cum arata femeia care i-a sucit mintile batranului

publicat 2017-11-17 17:45:02 (Antena-1)
Caz incredibil. O romanca l-a lasat pe iubitul italian fara aproape un milion de euro in cont. Cum arata femeia care i-a sucit mintile batranului Cea mai celebra blonda din localitatea Scoarta, judetul Gorj, este acuzata de fostul sau iubit de origine italiana ca, dupa ce i-a furat inima, i-a luat si toata averea! ...continuare.

Ani grei de inchisoare pentru profesorul de filosofie care a avut o aventura cu o eleva de 12 ani

publicat 2017-11-17 11:15:08 (Realitatea-TV)
Ani grei de inchisoare pentru profesorul de filosofie care a avut o aventura cu o eleva de 12 ani Cosmin Oproiu, profesorul de filosofie din Gorj, care a avut o aventura cu eleva minora, a fost condamnat la cinci ani de inchisoare cu executare. Acesta o chema pe eleva de 12 ani in locuri publice, unde intretineau relatii sexuale. ...continuare.

Un sofer din Gorj a ramas cu un glont in masina, tras de politisti. De ce nu il poate scoate

publicat 2017-11-17 08:15:07 (ProTV)
Situatie inedita pentru un tânar din Gorj. A ramas cu un glont în bancheta masinii dupa ce politistii au tras asupra autoturismului în timpul unei urmariri. ...continuare.

Un primar PSD, de 70 de ani, a batut un barbat, chiar in primarie: Scandalul a ajuns la tribunal

publicat 2017-11-17 03:00:04 (Click)
Un primar PSD, de 70 de ani, a batut un barbat, chiar in primarie: Scandalul a ajuns la tribunal Un primar al celor de la PSD este acuzat ca a luat la bataie un barbat, iar intregul scandal a ajuns la tribunal. Este vorba despre un barbat dintr-o comuna din Gorj care a cerut in instanta ordin de protectie impotriva primarului din localitate. Citeste mai departe... ...continuare.