Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Campionii automobilisului romanesc, celebrati, in premiera, la Iasi

publicat 2017-12-08 11:45:06 (Gazeta-Sporturilor)
Campionii automobilisului romanesc, celebrati, in premiera, la Iasi Gala Campionilor Federatiei Române de Automobilism Sportiv va avea loc, sâmbata, în premiera, la Iasi, gazda evenimentului urmând sa fie Sala Mare a Teatrului National Vasile Alecsandri din capitala istorica a Moldovei. Dupa ce anul trecut, Gala Campionilor FRAS a fost organizata la Palatul Parlamentului din Capitala, mâine seara, cei mai buni piloti din România vor fi premiati din nou într-un decor de poveste. ... ...continuare.

Povestea incredibila a unei mame care lupta sa-si pastreze copiii, dupa momente de cosmar. Ce au decis judecatorii

publicat 2017-12-08 11:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Povestea incredibila a unei mame care lupta sa-si pastreze copiii, dupa momente de cosmar. Ce au decis judecatorii Cazul unei mame din Iasi urmarita de fostul ei sot, un italian care a vrut sa-i ia copiii, este dezvaluita de publicatia Buna ziua Iasi. Povestea a inceput in urma cu 10 ani, cand femeia a mers in Italia pentru o viata mai buna, a gasit un barbat care o iubea si cu care isi dorea o relatie. ...continuare.

Parinti obligati de instanta sa-si trateze copilul, in Iasi. De ce refuza sa mearga la spital

publicat 2017-12-08 07:45:06 (ProTV)
Parintii unei fetite de zece ani din judetul Iasi, care sufera de cancer, sunt obligati de magistrati, prin ordonanta presedintiala, sa continue tratamentul micutei. ...continuare.

Danciulescu pleaca de la Dinamo la CSM Poli Iasi

publicat 2017-12-07 17:45:06 (Libertatea)
Directorul sportiv Ionel Danciulescu pleaca de la Dinamo la CSM Poli Iasi, a anuntat digisport.ro. Tratativele au a fost confirmate chiar de "Danciu". Ionel Danciulescu, 41 de ani, a primit prima oferta oficiala, dupa ce a anuntat ca se gandeste sa plece in iarna de la Dinamo. Directorul sportiv al ros-albilor ar putea deveni noul […] Post-ul Danciulescu pleaca de la Dinamo la CSM Poli Iasi apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

EXCLUSIV Danciulescu pleaca de la Dinamo » A inceput negocierile cu o adversara din Liga 1

publicat 2017-12-07 17:00:05 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Danciulescu pleaca de la Dinamo » A inceput negocierile cu o adversara din Liga 1 Ionel Danciulescu este decis sa plece de la Dinamo, club la care a activat ca director sportiv. Potrivit surselor GSP.RO, fostul atacant ar putea ramâne în fotbalul românesc si este în negocieri cu al club. Danciu-gol, 41 de ani, a discutat cu sefii clubului CSM Poli Iasi si ar putea fi noul presedinte de imagine al clubului moldav. La Iasi, Danciulescu ar urma sa lucreze cu Flavius Stoican, cu care a mai colaborat la Dinamo. ... ...continuare.

Un jandarm din Iasi a fost condamnat pentru ca si-a injurat seful. "Baga-ti-as **** in gura, ca si asa plec"

publicat 2017-12-07 16:30:09 (Libertatea)
Un jandarm din Iasi a fost condamnat pentru ca si-a injurat seful si a refuzat sa-i respecte ordinul. Mihai Zaharia a fost trimis in judecata si condamnat deja un tribunal militar pentru "insubordonare". Militarul a fost obligat de instanta sa plateasca o amenda penala de peste 8.000 de lei. Pentru ca procesul este inca in […] Post-ul Un jandarm din Iasi a fost condamnat pentru ca si-a injurat seful. "Baga-ti-as **** in gura, ca si asa plec" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Gest extrem al unui tanar din Iasi! A ajuns la spital cu dureri mari in fund, dar a reusit sa ii sperie pe doctori. Ce isi bagase in anus tanarul

publicat 2017-12-06 20:00:02 (CanCan)
Gest extrem al unui tanar din Iasi! A ajuns la spital cu dureri mari in fund, dar a reusit sa ii sperie pe doctori. Ce isi bagase in anus tanarul Scene bizare petrecute sambata dimineata la o companie locala din Iasi. Baiatul lucra de doar 3 saptamani la firma si a fost gasit inconstient de catre un coleg, care a si alertat autoritatile.Tanarul se afla intr-o boxa unde temperatura era ridicata. In acest moment, el se afla in stare stabila la Spitalul Sfantul Spiridon din Iasi si a fost operat duminica, 3 decembrie. Insa medicii marturisesc ca baiatul mai are nevoie de o interventie chirurgicala.Ce a putut sa isi introduca in fund... ...continuare.

Studenta de 21 de ani, moarta intr-un groaznic accident la Iasi. Tanara studia psihologia

publicat 2017-12-06 16:00:10 (ProTV)
O studenta în vârsta de 21 de ani si-a pierdut viata, iar o alta a fost ranita grav în urma unui accident rutier care a avut loc marti dimineata în apropierea municipiului Iasi. ...continuare.

O frumoasa studenta a murit intr-un accident teribil, la Iasi. Verisoara sa este in stare grava

publicat 2017-12-06 16:00:07 (Libertatea)
O frumoasa studenta a murit intr-un accident teribil, la Iasi, marti, iar verisoara sa este in stare grava. O studenta in varsta de 21 de ani si-a pierdut viata, iar o alta a fost ranita grav in urma unui accident rutier care a avut loc ieri-dimineata in zona localitatii Carlig, langa Iasi, pe soseaua spre […] Post-ul O frumoasa studenta a murit intr-un accident teribil, la Iasi. Verisoara sa este in stare grava apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Tragedie la Universitatea din Iasi. O frumoasa studenta de la Facultatea de Psihologie a murit la doar 21 de ani dupa ce...

publicat 2017-12-06 12:45:02 (CanCan)
Tragedie la Universitatea din Iasi. O frumoasa studenta de la Facultatea de Psihologie a murit la doar 21 de ani dupa ce... Accident dramatic petrecut in judetul Iasi. O tanara studenta de la Facultatea de Psihologie a murit dupa ce masina in care se afla a fost implicata intr-un accident rutier. Catalina Bonta avea doar 21 de ani si era una dintre cele mai apreciate tinere din satul sau. (VEZI SI: Mesajul tulburator al iubitului tinerei Denisa Cruceru, moarta in accident: "Cine ma mai streseaza, cine ma mai enerveaza...Refuz sa...")Catalina a murit, marti, dupa ce autoturismul condus de verisoara sa, un Hyunday... ...continuare.