Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Un batran de 98 de ani, batut cu pumnii si picioarele pentru 10 lei. In ce stare se afla victima

publicat 2018-01-25 19:45:02 (Antena3)
Un batran de 98 de ani, batut cu pumnii si picioarele pentru 10 lei. In ce stare se afla victima Un batrân de 98 de ani, din Maramures, a fost jefuit si batut fara mila de doi barbati care voiau sa-l lase fara bani.  Agresorii, tata si fiu, de 56, respectiv 21 de ani, au intrat în... ...continuare.

Caravana lui Mircea Radu a ajuns in Maramures! Surprize de proportii in show-ul ,,Ie, Romanie"

publicat 2018-01-25 14:15:02 (Antena-1)
Caravana lui Mircea Radu a ajuns in Maramures! Surprize de proportii in show-ul ,,Ie, Romanie Din primavara aceasta, Antena 1 va oferi telespectatorilor sansa de a descoperi Romania asa cum nu au mai avut ocazia sa o vada pana acum. Show-ul ,,Ie, Romanie" va reda cele mai autentice peisaje, cele mai frumoase traditii si va debuta ca o aventura rurala, al carei scop este de a intalni oameni talentati si fete frumoase. Caravana emisiunii, condusa de Mircea Radu, s-a oprit deja in Maramures, iar entuziasmul si ospitalitatea localnicilor l-au impresionat profund pe prezentator. ...continuare.

VIDEO | Pieton ucis intr-un accident in Maramures. A fost spulberat de o masina scapata de sub control

publicat 2018-01-25 13:45:20 (Libertatea)
VIDEO | Pieton ucis intr-un accident in Maramures. A fost spulberat de o masina scapata de sub control Soarta crunta pentru un pieton ucis intr-un accident in Moisei, judetul Maramures. Barbatul a fost spulberat o masina scapata de sub control de un sofer care circula cu viteza. Incidentul socant a fost surprins de camerele de supraveghere. Va avertizam! Imaginile au un puternic impact emotional! Accidentul a avut loc, miercuri, in localitatea Moisei, informeaza […] Post-ul VIDEO | Pieton ucis intr-un accident in Maramures. A fost spulberat de o masina scapata de sub control apare prima... ...continuare.

Accident cumplit in Maramures. IMAGINI SOCANTE au fost surprinse de camerele de supraveghere VIDEO

publicat 2018-01-25 11:30:29 (Romania-TV)
Accident cumplit in Maramures. IMAGINI SOCANTE au fost surprinse de camerele de supraveghere VIDEO Accident cumplit intr-un sat din Maramures. Un om a fost pur si simplu spulberat in timp ce mergea pe trotuar de o masina condusa de un tanar de 21 de ani. Barbatul nu a avut nicio sansa. ...continuare.

Accidentat mortal de un sofer in varsta de 29 de ani care l-a lovit in plin

publicat 2018-01-25 08:15:38 (ProTV)
Accidentat mortal de un sofer in varsta de 29 de ani care l-a lovit in plin Fostul sef al politiei din localitatea Viseu de Sus, judetul Maramures, si-a pierdut viata pe trecerea de pietoni. ...continuare.

Fost sef de politie din Viseu de Sus, accidentat mortal

publicat 2018-01-24 23:00:26 (Romania-TV)
Fost sef de politie din Viseu de Sus, accidentat mortal Un accident rutier grav a avut loc miercuri seara in comuna Viseu de Sus din judetul Maramures, dupa ce un barbat care s-a angajat intr-o traversare regulamentara a fost accidentat mortal. ...continuare.

Eleva umilita de colegii de clasa VIDEO

publicat 2018-01-23 22:45:25 (Romania-TV)
Eleva umilita de colegii de clasa VIDEO Scene revoltatoare intr-o scoala din Maramures! O eleva este pusa de un coleg sa ii curete pantofii, in timp ce restul clasei filmeaza si se amuza. ...continuare.

VA FI JALE in weekend! ANM a emis o noua informare: Ninsori in toata tara, in urmatoarele doua zile

publicat 2018-01-19 19:15:02 (Antena-1)
VA FI JALE in weekend! ANM a emis o noua informare: Ninsori in toata tara, in urmatoarele doua zile Meteorologii anunta ca vremea rea va continua in acest sfarsit de saptamama, in prima parte a intervalului fiind anuntate ninsori in Transilvania si Maramures, dar si precipitatii mixte in Moldova, unde se va forma ghetus si polei. De sambata dupa-amiaza, aria precipitatiilor se va extinde, initial fiind inregistrate ploi si lapovita, ulterior ninsori insotite de viscol ...continuare.

BREAKING NEWS: Noi ALERTE METEOROLOGICE, din aceasta seara: Ninsori, lapovita, ploi si polei

publicat 2018-01-19 15:15:23 (Romania-TV)
BREAKING NEWS: Noi ALERTE METEOROLOGICE, din aceasta seara: Ninsori, lapovita, ploi si polei Meteorologii au emis o informare de ninsori insemnate cantitativ pentru zonele montane, Maramures si Transilvania, si precipitatii mixte in Moldova, ghetus, polei, care intra in vigoare de vineri seara de la ora 20. De asemenea, de sambata precipitatile se muta in sud. ...continuare.

Prognoza meteo pentru urmatoarele zile. Ce anunta meteorologii

publicat 2018-01-19 10:15:02 (Antena3)
Prognoza meteo pentru urmatoarele zile. Ce anunta meteorologii Meteorologii anunta temperaturi scazute pentru urmatoarele zile. Astazi avem precipitatii sub forma de ploaie în Banat, Crisana, Maramures, zona Transilvaniei. Viteza vântului ar... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA