Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Scornicesti, pe primul loc in topul vanzarilor de Black Friday 2017, la eMag. La ora 8, era un sat din judetul Mehedinti

publicat 2017-11-17 12:45:08 (Libertatea)
Scornicesti, pe primul loc in topul vanzarilor de Black Friday 2017, la eMag. La ora 8, era un sat din judetul Mehedinti Scornicesti, pe locul 1 topul vanzarilor de Black Friday 2017. Anul acesta, la eMag, surprizele se tin lant cand vine vorba de topurile vanzarilor. De exemplu, pe 17 noiembrie, la ora 08.00, pe primul loc la TOP 10 – comenzi, la cele  mai mari valori inregistrate pe o comanda, se afla satul Bacles, din judetul […] Post-ul Scornicesti, pe primul loc in topul vanzarilor de Black Friday 2017, la eMag. La ora 8, era un sat din judetul Mehedinti apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Tragedie in Mehedinti. Trei barbati au fost intoxicati cu vapor de alcool

publicat 2017-11-17 11:15:08 (Romania-TV)
Tragedie in Mehedinti. Trei barbati au fost intoxicati cu vapor de alcool O tragedie a avut loc in Mehedinti. Trei barbati au murit in timp ce efectuau lucrari de curatare a unei cisterne in care a fost bere. Acestia s-au intoxicat cu vapori de alcool. ...continuare.

Un tanar s-a ratacit intr-o padure din Mehedinti

publicat 2017-11-17 09:30:05 (Libertatea)
Un tanar s-a ratacit intr-o padure din Mehedinti Un tanar s-a ratacit intr-o padure din Mehedinti, dupa ce plecase sa caute cateva capre pierdute in Parcul National Domogled. S-a dat alarma joi seara in judetul Mehedinti dupa ce un tanar de 21 de ani s-a ratacit intr-o padure de la marginea unei comune. Acesta, care plecase dupa niste capre pierdute in Parcul National […] Post-ul Un tanar s-a ratacit intr-o padure din Mehedinti apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cautari de amploare in Mehedinti. Un tanar a disparut dupa ce a plecat in cautarea unor animale

publicat 2017-11-17 09:00:08 (Romania-TV)
Cautari de amploare in Mehedinti. Un tanar a disparut dupa ce a plecat in cautarea unor animale Un tanar de 21 de ani, din Mehedinti este de negasi dupa ce s-a ratacit in padure. Baiatul a plecat in cautarea unor animale pe care le pierduse, iar acum familia nu mai stie nimic de el. ...continuare.

Se fac angajari! Peste 4.600 de locuri de munca doar in Bucuresti

publicat 2017-11-17 08:30:02 (Antena-1)
Se fac angajari! Peste 4.600 de locuri de munca doar in Bucuresti Aproape 28.000 de locuri de munca sunt vacante la nivel national, cele mai multe fiind in Capitala si in judetele Prahova, Arad si Sibiu, in timp ce in Mehedinti, Giurgiu, Bacau s Caras-Severin sunt cele mai putine locuri de munca libere, potrivit Agentiei Nationale pentru Ocuparea Fortei de Munca (ANOFM). ...continuare.

Doamne, ce moarte violenta! Doi tineri au plonjat cu masina de la zece metri inaltime. Martor: "N-au avut nicio sansa!"

publicat 2017-11-12 13:30:01 (Antena-1)
Doamne, ce moarte violenta! Doi tineri au plonjat cu masina de la zece metri inaltime. Martor: N-au avut nicio sansa! Un barbat de 33 de ani si o femeie de 30, ambii din judetul Mehedinti, au murit dupa ce au plonjat cu masina de pe un pod de la aproximativ zece metri. ...continuare.

Accident cumplit. Doi colegi de munca au murit, dupa ce au plonjat cu masina de la 10 metri inaltime - FOTO

publicat 2017-11-12 12:30:02 (Antena3)
Accident cumplit. Doi colegi de munca au murit, dupa ce au plonjat cu masina de la 10 metri inaltime - FOTO Accident extrem de grav, duminica dimineata pe DN6, in judetul Mehedinti. Un barbat de 33 de ani si o femeie de 30 au murit, dupa ce au plonjat cu masina de pe un pod de la aproximativ 10... ...continuare.

Doi tineri au murit dupa ce masina in care se aflau a plonjat 10 metri de pe un pod

publicat 2017-11-11 15:00:08 (ProTV)
Accident grav sâmbata dimineata pe DN6, în judetul Mehedinti. Un barbat de 33 de ani si o femeie de 30 au murit dupa ce au plonjat cu masina de pe un pod de la aproximativ zece metri. ...continuare.

Doi tineri din Mehedinti au murit, dupa ce au plonjat cu masina in gol de la zece metri

publicat 2017-11-11 13:00:07 (Libertatea)
Doi tineri din Mehedinti au murit, dupa ce au plonjat cu masina in gol de la zece metri Au plonjat cu masina in gol de la zece metri, in Mehedinti. Doi tineri, un barbat de 32 de ani si prietena lui de aproximativ 30 de ani, au murit dupa ce masina in care se aflau a cazut in gol de la aproximativ zece metri, langa calea ferata Timisoara-Bucuresti, informeaza Romania TV. Accidentul s-a […] Post-ul Doi tineri din Mehedinti au murit, dupa ce au plonjat cu masina in gol de la zece metri apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Doi oameni au murit dupa ce masina in care se aflau a plonjat 10 metri de pe un pod

publicat 2017-11-11 12:45:06 (Mediafax)
Doi oameni au murit dupa ce masina in care se aflau a plonjat 10 metri de pe un pod Doua persoane au murit, sambata, in urma unui accident produs pe DN 6, in afara localitatii Simian, din judetul Mehedinti, dupa ce masina in care se aflau a plonjat de la aproximativ 10 metri inaltime, de pe un pod, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.