Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Reactia Episcopiei Salajului in cazul preotului care a injunghiat un batran pe strada

publicat 2017-08-10 18:30:01 (Antena3)
Reactia Episcopiei Salajului in cazul preotului care a injunghiat un batran pe strada Un preot din judetul Salaj, care era retras de aproape doi ani din activitate din cauza unor probleme de sanatate, a fost retinut pentru 24 de ore, fiind acuzat de tentativa de omor dupa ce a injunghiat... ...continuare.

Fost paroh, anchetat pentru tentativa de omor. Reactia Episcopiei Salajului

publicat 2017-08-10 17:30:10 (ProTV)
Gest socant facut de un barbat cunoscut cu probleme psihice, fost preot în judetul Salaj. Omul a înjunghiat un barbat de 72 de ani pe strada, în Simleu Silvaniei. ...continuare.

Fapta infioratoare a unui preot din Romania. Acum risca ani grei de inchisoare

publicat 2017-08-10 17:00:11 (Realitatea-TV)
Fapta infioratoare a unui preot din Romania. Acum risca ani grei de inchisoare Un preot din Salaj a atacat cu un cutit un barbat de 75 de ani. ...continuare.

Peste 5000 de firme au intrat in insolventa in primele sapte luni, in crestere cu 6% fata de ianuarie-iulie 2016

publicat 2017-08-10 16:00:12 (Ziarul-Financiar)
Peste 5000 de firme au intrat in insolventa in primele sapte luni, in crestere cu 6% fata de ianuarie-iulie 2016 Numarul companiilor intrate in insolventa a crescut in primele sapte luni cu 6% fata de perioada similara a anului trecut, la 5.365, cea mai mare crestere fiind inregistrata in judetul Bistrita Nasaud (70%), iar cea mai mare scadere in Salaj (-40%), potrivit datelor Oficiului National al Re­gistrului Comertului (ONRC).Cele mai multe insolvente noi au fost inregistrate in Bucuresti, cu un plus de 1.193 firme (12%), Iasi cu 335 firme (9%) si Bihor cu 296 de noi firme intrate (dar in scadere cu... ...continuare.

Preot din Salaj, retinut pentru tentativa de omor, dupa ce a injunghiat un batran pe strada

publicat 2017-08-10 16:00:01 (Antena3)
Preot din Salaj, retinut pentru tentativa de omor, dupa ce a injunghiat un batran pe strada Un preot din judetul Salaj, care demisionase de doi ani din cauza problemelor de sanatate, a fost retinut de procurori pentru tentativa de omor, dupa ce a înjunghiat un alt vârstnic, pe o strada din... ...continuare.

Biserica, in mijlocul unui nou scandal. Un preot a injunghiat un batran, in plina strada

publicat 2017-08-10 13:30:10 (Romania-TV)
Biserica, in mijlocul unui nou scandal. Un preot a injunghiat un batran, in plina strada Un preot a injunghiat un batran in orasul Simleul Silvaniei, din judetul Salaj. Atacatorul este cunoscut pentru probleme psihice si se afla acum in arest. ...continuare.

Preot arestat dupa ce a INJUNGHIAT un barbat in plina strada. Initial, omul lui Dumnezeu urmarea o FEMEIE

publicat 2017-08-10 13:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Preot arestat dupa ce a INJUNGHIAT un barbat in plina strada. Initial, omul lui Dumnezeu urmarea o FEMEIE Un preot din judetul Salaj a fost retinut de politisti, dupa ce a injunghiat un barbat de 72 de ani in zona gatului si mainii stangi! Victima se afla acum in afara oricarui pericol. ...continuare.

Inca un scandal in Biserica Ortodoxa! Un preot a injunghiat un batran cu un cutit

publicat 2017-08-10 12:00:10 (Realitatea-TV)
Inca un scandal in Biserica Ortodoxa! Un preot a injunghiat un batran cu un cutit Miercuri, in jurul orei 18:00, la iesirea dintr-o frizerie de pe strada Partizanilor din comuna Șimleu Silvaniei, judetul Salaj, un batran in varsta de 75 de ani a fost injunghiat cu un cutit de catre un preot. ...continuare.

Un barbat si-a asmutit cainele asupra unui politist. Omul legii a fost spitalizat dupa ce a fost atacat de patruped

publicat 2017-08-08 13:45:15 (Romania-TV)
Un barbat si-a asmutit cainele asupra unui politist. Omul legii a fost spitalizat dupa ce a fost atacat de patruped Un politist din Salaj a ajuns la spital dupa ce un barbat si-a asmutit cainele asupra lui. Proprietarul animalului, un ciobanesc de talie mare s-a suparat ca barul din comuna este inchis si a distrus mai multe geamuri si mese din local. ...continuare.

S-a dus la spital sa se trateze de insolatie si a fost trimis acasa.La scurt timp a urmat o TRAGEDIE

publicat 2017-08-08 10:15:37 (Realitatea-TV)
S-a dus la spital sa se trateze de insolatie si a fost trimis acasa.La scurt timp a urmat o TRAGEDIE Un tanar de 33 de ani din Salaj a facut, in 24 de ore, trei drumuri intre doua spitale, a primit tratament pentru insolatie si a murit de infectie pulmonara. Barbatul a cerut ajutorul medicilor din Jibou, care l-au trimis acasa cu tratament pentru insolatie. Cand a revenit in stare grava la urgente, a fost transferat, la insistentele familiei, tocmai la Zalau, unde a mai trait doua ore. Familia ii acuza acum pe medici de neglijenta. ...continuare.