Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




POVESTE ADEVARATA. Un satmarean a facut sex cu o prostituata si cu pestele ei, simultan. Ce a urmat este incredibil

publicat 2017-09-19 13:15:08 (Romania-TV)
POVESTE ADEVARATA. Un satmarean a facut sex cu o prostituata si cu pestele ei, simultan. Ce a urmat este incredibil Scene de film in judetul Satu Mare, unde un barbat a fost santajat de un agent de paza dupa ce a apelat la serviciile unei prostituate si a fost filmat in timp ce intretinea raporturi sexuale atat cu ea, cat si cu barbatul care o insotea. ...continuare.

ANUNȚ IMPORTANT: REZERVIȘTII sunt chemati de URGENȚA la UNITAȚILE MILITARE

publicat 2017-09-19 12:45:03 (Evenimentul-Zilei)
ANUNȚ IMPORTANT: REZERVIȘTII sunt chemati de URGENȚA la UNITAȚILE MILITARE MApN face un anunt important, in perioada 19-21 septembrie 2017, in judetul Satu Mare, se desfasoara un exercitiu de mobilizare pentru verificarea stadiului pregatirii populatiei pentru aparare, condus de Ministerul Apararii Nationale, in cooperare cu Ministerul Afacerilor Interne. ...continuare.

Selymes a demisionat de la Olimpia Satu Mare » Un fost stelist e favorit sa semneze cu divizionara secunda

publicat 2017-09-18 16:15:06 (Gazeta-Sporturilor)
Selymes a demisionat de la Olimpia Satu Mare » Un fost stelist e favorit sa semneze cu divizionara secunda Aflat în conflict deschis cu presedintele clubului Attila Karda, fostul international, Tibi Selymes a decis în aceasta dimineata sa îsi dea demisia de la Olimpia, dupa ce duminica seara a avut o întâlnire cu oficialii clubului.Situatia tensionata de la echipa, coroborata cu rezultatele proaste ale Olimpiei, l-au facut pe Selymes sa bata în retragere si sa plece. ... ...continuare.

Se intampla in Romania! A fost eliberat permisul valabil pe 6 zile

publicat 2017-09-15 11:15:02 (CanCan)
Se intampla in Romania! A fost eliberat permisul valabil pe 6 zile Caz incredibil la Satu Mare! Autoritatile locale au eliberat un permis valabil pe 6 zile, din 11 septembrie pana pe 17 septembrie. Barbatul trebuie sa se prezinte la ghiseu cat mai repede, pentru ca ii expira permisul. Cum a fost posibil? Serviciul Public de Permise si Inmatriculare din Satu Mare a gresit data, dar chiar si asa, tot el trebuie sa o repare.In mod ironic, barbatul respectiv isi castiga existenta din sofat, el fiind angajat la o firma de transport international, relateaza... ...continuare.

INCREDIBIL. A fost eliberat permisul de conducere cu valabilitate de 6 zile

publicat 2017-09-15 10:45:08 (Romania-TV)
Situatie incredibila la Satu Mare. A fost eliberat un permis de conducere valabil 6 zile. A fost eliberat in data de 11.09.2017 si va expira in data de 17.09.2017. ...continuare.

Imagini incredibile in Satu Mare. Sofer dat jos de un politist cu pistolul in mana VIDEO

publicat 2017-09-15 10:15:10 (Romania-TV)
Imagini incredibile in Satu Mare. Sofer dat jos de un politist cu pistolul in mana VIDEO Imagini incredibile au fost surprinse in Satu Mare. Un politist de frontiera bate cu pistolul in geamul unei masini pentru a-l face pe sofer sa deschida si sa coboare la control. A fost o deschisa o ancheta in acest caz. ...continuare.

Accident cu un autocar in Satu Mare. 13 oameni au fost raniti

publicat 2017-09-11 20:15:08 (ProTV)
Accident cu un autocar in Satu Mare. 13 oameni au fost raniti Un camion si un autocar s-au ciocnit pe Drumul National 19, în localitatea Petresti din judetul Satu Mare. ...continuare.

Accident grav in Satu Mare. 13 victime, dupa ce un autocar s-a lovit de o autoutilitara

publicat 2017-09-11 20:15:02 (Antena3)
Accident grav in Satu Mare. 13 victime, dupa ce un autocar s-a lovit de o autoutilitara Treisprezece persoane au fost ranite în urma unui accident de circulatie petrecut luni dupa-masa pe DN 19, între în judetul Satu Mare. Potrivit primelor informatii, un autocar înmatriculat... ...continuare.

ACCIDENT TERIBIL cu cel putin 35 victime, dupa ce un autocar s-a ciocnit de un camion: S-a solicitat elicopterul SMURD

publicat 2017-09-11 20:00:02 (Click)
ACCIDENT TERIBIL cu cel putin 35 victime, dupa ce un autocar s-a ciocnit de un camion: S-a solicitat elicopterul SMURD Accident grav soldat cu 35 de victime, scrie presa locala din Satu Mare. Circa 35 de persoane au fost ranite in urma unui accident de circulatie petrecut luni dupa-masa pe DN 19, intre localitatile Piscolt si Petresti, in Satu Mare. Citeste mai departe... ...continuare.

Accident grav, soldat cu 6 victime, in Satu Mare! A fost activat planul rosu de interventie

publicat 2017-09-11 19:45:06 (Realitatea-TV)
Accident grav, soldat cu 6 victime, in Satu Mare! A fost activat planul rosu de interventie Circulatia rutiera este oprita DN19, intre localitatile Piscolt si Petresti, judetul Satu Mare, la kilometrul 82+300 de metri, din cauza unui accident rutier in care au fost implicate un autocar si o autoutilitara, pe sensul de mers Oradea-Carei. Șase oameni au fost raniti. ...continuare.