Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




A murit Azeglio Vicini, antrenorul Italiei la Mondialul din 1990. Romania l-a invins in 1989, la Sibiu | VIDEO

publicat 2018-01-31 11:45:23 (Libertatea)
A murit Azeglio Vicini, antrenorul Italiei la Mondialul din 1990. Romania l-a invins in 1989, la Sibiu | VIDEO A murit Azeglio Vicini, antrenorul Italiei la Mondialul din 1990. Romania l-a invins in 1989, la Sibiu. Doliu in fotbalul italian. Celebrul Azeglio Vicini, antrenorul care a condus Squadra Azzura in perioada 1986 – 1991, a incetat din viata la varsta de 83 de ani. Nascut pe 20 martie 1934, Azeglio Vicini a jucat la […] Post-ul A murit Azeglio Vicini, antrenorul Italiei la Mondialul din 1990. Romania l-a invins in 1989, la Sibiu | VIDEO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Sofer oprit in Sibiu, cu permisul suspendat de 47 de ori. Cine e barbatul

publicat 2018-01-31 10:00:26 (ProTV)
Sofer oprit in Sibiu, cu permisul suspendat de 47 de ori. Cine e barbatul Politia rutiera a oprit în localitatea Rusi din Sibiu o masina, descoperind apoi ca soferul avusese permisul suspendat de 47 de ori în ultimul deceniu. ...continuare.

A fost stabilit programul de la F8-ul Cupei Romaniei

publicat 2018-01-31 09:30:25 (Mediafax)
A fost stabilit programul de la F8-ul Cupei Romaniei Federatia Romana de Baschet a anuntat programul partidelor din cadrul Turneului Final al Cupei Romaniei. BC CSU Sibiu joaca primul meci duminica, 11 februarie, de la orele 17:15, cu BC Timisoara. ...continuare.

Panica printre pasageri, dupa aterizarea unui avion la Sibiu. Ce s-a intamplat la bordul aeronavei

publicat 2018-01-30 18:00:02 (Antena3)
Panica printre pasageri, dupa aterizarea unui avion la Sibiu. Ce s-a intamplat la bordul aeronavei Pasagerii cursei Londra- Sibiu de luni seara au fost martorii unui eveniment mai putin obisnuit. Imediat dupa aterizare în avion au urcat doi politisti care l-au luat cu ei pe unul dintre pasageri. Acesta... ...continuare.

Incident neobisnuit, dupa aterizarea unui avion la Sibiu

publicat 2018-01-30 17:45:30 (Realitatea-TV)
Incident neobisnuit, dupa aterizarea unui avion la Sibiu Pasagerii cursei Londra- Sibiu de luni seara au fost martorii unui eveniment mai putin obisnuit. Imediat dupa aterizare in avion au urcat doi politisti care l-au luat cu ei pe unul dintre pasageri. ...continuare.

Un tanar din Valcea a fost arestat in avion la Sibiu

publicat 2018-01-30 16:15:26 (Romania-TV)
Un tanar din Valcea a fost arestat in avion la Sibiu Pasagerii cursei Londra- Sibiu de luni seara au fost martorii unui eveniment mai putin obisnuit. Imediat dupa aterizarea pe aeroportul din Sibiu, in avion au urcat doi politisti care l-au luat saltat pe unul dintre pasageri. ...continuare.

Kilometrul "0" al Romaniei, pedepsit de sovietici prin ingropare si de CNAIR... din greseala

publicat 2018-01-30 05:45:37 (Libertatea)
Kilometrul 0 al  Romaniei, pedepsit de sovietici prin ingropare si de CNAIR... din greseala Compania Nationala de Adminstrare a Infrastructurii Rutiere (CNAIR) a anuntat oficial ca are intentia sa realizeze Autostrada "Sibiu - Pitesti". Doar ca asemenea autostrada nu poate exista! Exista doar autostrada Pitesti - Sibiu, pentru ca drumurile incep dinspre centru, dinspre Kilometrul "0" din Bucuresti, catre hotare, nu invers. Un Kilomtetru 0 chinuit, care ar fi […] Post-ul Kilometrul "0" al Romaniei, pedepsit de sovietici prin ingropare si de CNAIR... din greseala apare prima... ...continuare.

Prins de politisti pentru a 48-a oara fara permis. Cu ce sanctiune s-a ales de data aceasta un sofer din Sibiu

publicat 2018-01-29 19:45:02 (Antena3)
Prins de politisti pentru a 48-a oara fara permis. Cu ce sanctiune s-a ales de data aceasta un sofer din Sibiu Un caz incredibil a fost descoperit in Sibiu. Un sofer a fost prins conducand pentru a 48-a oara fara permis.  Politistii au oprit sambata un barbat de 45 de ani pentru un control pe... ...continuare.

#REZIST. Protestatarii, la capatul puterilor: Va las sa va canibalizati orgoliile politice intre voi

publicat 2018-01-29 19:00:26 (Realitatea-TV)
#REZIST. Protestatarii, la capatul puterilor: Va las sa va canibalizati orgoliile politice intre voi Doru Apostol, activistul care de un an este principalul organizator al protestelor marca REZIST din Sibiu, a anuntat ca nu va mai organiza, cel putin pentru un timp, astfel de evenimente. ...continuare.

Protest la Sibiu fata de modificatile aduse legilor Justitiei

publicat 2018-01-28 22:45:28 (Romania-TV)
Protest la Sibiu fata de modificatile aduse legilor Justitiei Peste 300 de persoane au protestat, duminica seara, in centrul orasului Sibiu, impotriva modificarilor legilor Justitiei, in cadrul unei manifestatii autorizate. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA