Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Accident in Sibiu! Sase persoane, dintre care patru copii, au ajuns ajuns la spital din cauza unui vitezoman

publicat 2017-11-23 09:30:02 (CanCan)
Accident in Sibiu! Sase persoane, dintre care patru copii, au ajuns ajuns la spital din cauza unui vitezoman Doi adulti si patru copii au fost raniti, joi dimineata, intr-un accident produs in zona Dealul Daii din judetul Sibiu, dupa ce doua autoturisme s-au ciocnit. La fata locului au intervenit o ambulanta SMURD, o autospeciala pentru transport victime multiple si descarcerarea.Din primele informatii, accidentul s-a produs din cauza vitezei mult prea mari pe care o avea unul dintre autoturisme. Soferul a pierdut controlul volanului, a derapat si a intrat cu masina pe contrasens, ciocnindu-se... ...continuare.

Accident grav la Sibiu. Șase persoane au fost ranite, intre care patru copii

publicat 2017-11-23 09:15:07 (Libertatea)
Accident grav la Sibiu. Șase persoane au fost ranite, intre care patru copii Accident grav la Sibiu, dupa ce o masina a deraiat si s-a izbit de un alt autoturism. Șase persoane au fost ranite grav, intre care patru copii. Doi adulti si patru copii au fost raniti, joi dimineata, intr-un accident produs in zona Dealul Daii din judetul Sibiu, dupa ce o masina a deraiat si s-a […] Post-ul Accident grav la Sibiu. Șase persoane au fost ranite, intre care patru copii apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Accident grav in Sibiu. Pasagerii au ramas incarcerati, 4 copii si doi adulti au ajuns la spital

publicat 2017-11-23 09:00:09 (Romania-TV)
Accident grav in Sibiu. Pasagerii au ramas incarcerati, 4 copii si doi adulti au ajuns la spital Accident grav joi dimineta in Sibiu. O masina a derapat si a intrat intr-o alta masina care circula regulamentar. Impactul a fost extrem de puternic. Pasagerii au ramas incarcerati. 4 copii si doi adulti au ajuns la spital, cu rani grave. ...continuare.

Accident in Sibiu: Sase oameni au fost raniti, intre care patru copii, dupa ce o masina a deraiat si s-a izbit de un alt autoturism

publicat 2017-11-23 08:45:06 (Mediafax)
Accident in Sibiu: Sase oameni au fost raniti, intre care patru copii, dupa ce o masina a deraiat si s-a izbit de un alt autoturism Doi adulti si patru copii au fost raniti, joi dimineata, intr-un accident produs in zona Dealul Daii din judetul Sibiu, dupa ce o masina a deraiat si s-a ciocnit de alta. ...continuare.

Accident grav in apropiere de Sibiu, soldat cu sapte victime, printre care patru copii

publicat 2017-11-23 08:45:02 (Antena3)
Accident grav in apropiere de Sibiu, soldat cu sapte victime, printre care patru copii Sase persoane, intre care patru copii, au fost ranite joi dimineata intr-un accident rutier in apropiere de municipiul Sibiu, pe Dealul Daii, a anuntat Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta... ...continuare.

Urmarire ca-n filme in Sibiu. Un barbat, fara permis si cu masina neinmatriculata, a intrat in gard si apoi a fugit

publicat 2017-11-22 15:45:08 (Romania-TV)
Urmarire ca-n filme in Sibiu. Un barbat, fara permis si cu masina neinmatriculata, a intrat in gard si apoi a fugit Un barbat de 30 de ani, fara permis, goana nebuna cu politia pe urme la Sibiu. Aflat la volanul unei masini omul nu a oprit la semnalele politistilor, ba mai mult a apasat pedala de acceleratie. S-a oprit cu masina intr-un gard, insa apoi a fugit pe jos alaturi de ceilalti doi pasageri, care sunt minori. ...continuare.

Preluarea Takata de catre Key Safety Systems creeaza in Romania un nou grup auto cu 10.000 de angajati

publicat 2017-11-22 00:15:10 (Ziarul-Financiar)
Preluarea Takata de catre Key Safety Systems creeaza in Romania un nou grup auto cu 10.000 de angajati Citeste si: Producatorul de componente auto Takata cauta 550 de oameni pentru fabricile din Arad si Sibiu Scandal urias la Takata, care are 3 fabrici in Romania: Gigantul japonez retrage de pe piata inca 2,7 milioane de airbag-uri Fabricile Takata din Sibiu si Arad, un business total de peste 3 mld. lei, au fost preluate de Key Safety Systems, cu trei fabrici in Romania. Fabricile Takata din Sibiu si Arad, un business total de peste 3 mld. lei, au fost preluate de Key Safety Systems, cu trei... ...continuare.

DEZVALUIRE despre o importanta AUTOSTRADA din Romania!

publicat 2017-11-21 20:15:06 (Evenimentul-Zilei)
DEZVALUIRE despre o importanta AUTOSTRADA din Romania! Compania Nationala de Administrate a Infrastructurii Rutiere achita patru facturi. in valoare totala, de aproximativ 2 milioane euro pentru autostrada Sibiu-Pitesti. ...continuare.

Inca 2 milioane euro pentru studiul de fezabilitate "invizibil" al autostrazii Sibiu-Pitesti. Compania de Drumuri ar trebui sa anunte primii constructori

publicat 2017-11-21 01:00:02 (Capital)
Inca 2 milioane euro pentru studiul de fezabilitate invizibil al autostrazii Sibiu-Pitesti. Compania de Drumuri ar trebui sa anunte primii constructori Compania Nationala de Administrate a Infrastructurii Rutiere achita patru facturi. in valoare totala, de aproximativ 2 milioane euro pentru autostrada Sibiu-Pitesti. ...continuare.