Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Cine este Alexandru Hutuleac, interlopul care a atacat cu sabia un politist din Suceava

publicat 2017-12-05 10:15:09 (Libertatea)
Cine este Alexandru Hutuleac, interlopul care a atacat cu sabia un politist din Suceava. Barbatul a fost arestat in iulie 2016, in urma unei ample actiuni a DIICOT impotriva unei retele de traficanti de droguri. In varsta de 38 de ani, interlopul din Radauti a fost eliberat din arest in octombrie 2016, fiind plasat sub […] Post-ul Cine este Alexandru Hutuleac, interlopul care a atacat cu sabia un politist din Suceava apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Un politist din Suceava este in coma, dupa ce a fost atacat cu sabia in timpul unor perchezitii!

publicat 2017-12-05 09:15:02 (CanCan)
Un politist din Suceava este in coma, dupa ce a fost atacat cu sabia in timpul unor perchezitii! Revoltator! Un politist sucevean a fost atacat cu sabia, in timpul unei misiuni. Politia Romana a transmis, in urma cu putin timp, prin intermediul unui mesaj pe Facebook, ca agentul sef adjunct de politie Sfichi Dan Ciprian, de la Serviciul pentru Actiuni Speciale Suceava, a fost grav ranit in aceasta dimineata."Suntem alaturi de colegul nostru, agent sef adjunct de politie Sfichi Dan Ciprian, din cadrul Serviciului pentru Actiuni Speciale Suceava, care,in aceasta dimineata, a fost ranit... ...continuare.

BREAKING NEWS: Politist din Suceava, atacat cu sabia la perchezitii

publicat 2017-12-05 08:30:13 (Realitatea-TV)
BREAKING NEWS: Politist din Suceava, atacat cu sabia la perchezitii Un politist din Suceava, aflat in misiune in aceasta dimineata, a fost lovit cu o sabie de un interlop din Radauti. Politistul se afla in stare grava la spital. ...continuare.

Politist din Suceava, atacat cu sabia de un interlop. Barbatul e in stare grava

publicat 2017-12-05 08:30:10 (Libertatea)
Politist din Suceava, atacat cu sabia de un interlop. Un agent al Serviciului de Actiuni Speciale Suceava e in stare grava la spital, dupa ce a fost lovit cu o sabie de un interlop din Radauti. Politia Romana a transmis un mesaj in aceasta dimineata. "Suntem alaturi de colegul nostru, agent sef adjunct de politie […] Post-ul Politist din Suceava, atacat cu sabia de un interlop. Barbatul e in stare grava apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Crima oribila in Suceava din cauza geloziei

publicat 2017-12-04 17:00:09 (Realitatea-TV)
Crima oribila in Suceava din cauza geloziei Un barbat dintr-o comuna suceveana a fost omorat, sambata seara, in timpul unei petreceri din casa unui prieten. Principalul suspect este chiar proprietarul casei. Motivul? Gelozia. ...continuare.

Femeie din Suceava acuzata de jaf armat in Germania. Reactia Cristinei cand a fost ridicata de acasa

publicat 2017-12-04 16:15:07 (ProTV)
O femeie de 37 de ani, din Falticeni, judetul Suceava, a fost ridicata de la domiciliu si dusa în arestul Directiei Generale a Politiei Municipiului Bucuresti, pe numele ei fiind emis un mandat european de arestare pentru jaf armat. ...continuare.

Trei salvamontisti din Suceava, surprinsi vineri de avalansa. O femeie a decedat

publicat 2017-12-02 08:30:09 (ProTV)
O expeditie la mare altitudine s-a încheiat dramatic pentru 3 salvamontisti din Suceava - doi barbati si o femeie. ...continuare.

Consilier local, saltat de mascati la Suceava

publicat 2017-11-30 11:15:07 (Romania-TV)
Consilier local, saltat de mascati la Suceava Consilierul local PMP, Emanuel Mitric, a fost saltat de procurori pentru ca nu a achitat ratele la leasing. ...continuare.

Aceasta este cea mai scumpa casa de vanzare din judetul Suceava. Se vinde cu 750.000 de euro

publicat 2017-11-29 17:30:07 (Libertatea)
Cea mai scumpa casa de vanzare in Suceava costa 750.000 de euro si se afla in cartierul Itcani. Vila cu 5 camere si o suprafata utila de 400 de mp a fost construita in 2008. Aceasta dispune de o suprafata de teren de 4.200 de mp, amenajata cu pomi fructiferi, vita de vie si trandafiri. […] Post-ul Aceasta este cea mai scumpa casa de vanzare din judetul Suceava. Se vinde cu 750.000 de euro apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Ziua Bucovinei: Autoritatile din Suceava incep astazi marcarea Anului Centenar/ Vor fi inagurate iluminatul de sarbatoare si bradul de Craciun

publicat 2017-11-28 07:45:20 (Mediafax)
Ziua Bucovinei: Autoritatile din Suceava incep astazi marcarea Anului Centenar/ Vor fi inagurate iluminatul de sarbatoare si bradul de Craciun Autoritatile din Suceava vor sa marcheze, marti, de Ziua Bucovinei, inceperea Anului Centenar. Vor fi inagurate iluminatul de sarbatoare si bradul de Craciun si va fi serbata infratirea cu orasul Soroca, unul care, la fel ca si Suceava, are cetate ridicata de Stefan cel Mare. ...continuare.