Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Masina rasturnata langa Suceava. Cinci persoane sunt ranite

publicat 2017-10-11 11:30:02 (Antena3)
Masina rasturnata langa Suceava. Cinci persoane sunt ranite Un accident rutier grav s-a produs miercuri dimineata lânga Suceava. Cinci persoane au fost ranite, printre ele si doi copii. Masina în care se aflau s-a rasturnat. Accidentul s-a produs dupa... ...continuare.

Masina rasturnata, cinci persoane ranite

publicat 2017-10-11 11:00:09 (Romania-TV)
Masina rasturnata, cinci persoane ranite Accident grav in urma cu putin timp langa Suceava. Cinci persoane sunt ranite, printre ele si 2 copii. Masina in care se aflau s-a rasturnat. Autoritatile au ajuns la fata locului. ...continuare.

A incercat sa recupereze salamul cazut in fantana. In ce stare a ajuns la spital

publicat 2017-10-09 16:30:06 (ProTV)
Un barbat din Ipotesti, Suceava, se zbate între viata si moarte dupa ce a coborât în fântâna din curtea casei pentru a scoate un baton de salam si o punga de lapte. ...continuare.

Schimbari la proba practica a examenului pentru obtinerea permisului auto, in Suceava

publicat 2017-10-09 11:45:08 (Romania-TV)
Examinarea candidatilor la proba practica in vederea obtinerii permisului auto se va face doar in municipiul Suceava, incepand cu data de 1 ianuarie 2018 e. Acest lucru a fost decis prin ordin al prefectului Mirela Adomnicai, potrivit monitorulsv.ro. ...continuare.

Doar in filme vezi asa ceva! Ce s-a intamplat cu un sucevean care si-a dorit o partida de sex in trei!

publicat 2017-10-08 11:00:02 (Antena3)
Doar in filme vezi asa ceva! Ce s-a intamplat cu un sucevean care si-a dorit o partida de sex in trei! Un barbat din Suceava care s-a cazat la un hotel din Alba si a fost protagonistul unei scene demne de filme. El a dorit sa se distreze cu doua domnisoare, dar totul s-a transformat intr-un cosmar. Mai ex... ...continuare.

Politistii suceveni au confiscat 100.000 de tigari de contrabanda ascunse sub bancheta unei masini

publicat 2017-10-07 11:15:21 (Romania-TV)
Politistii suceveni au confiscat 100.000 de tigari de contrabanda ascunse sub bancheta unei masini Politistii din Suceava au confiscat aproape 100.000 de tigarete de contrabanda de la un barbat care le transporta cu un autoturism,ascunzandu-le sub bancheta masinii. ...continuare.

Aproape 100.000 de tigari de contrabanda, in valoare de 50.000 lei, confiscate in Suceava

publicat 2017-10-07 10:45:02 (Bursa)
Aproape 100.000 de tigari de contrabanda, in valoare de 50.000 lei, confiscate in Suceava Politistii din Suceava au ridicat ieri aproape 100.000 de tigarete de contrabanda de la un barbat care le transporta cu un autoturism, intr-un compartiment special amenajat, informeaza un comunicat de presa al Politiei Romane. ...continuare.

Producatorul de preparate din carne Killer din Suceava: Nu vrem sa ne listam in supermarketuri pentru ca nu sunt conditii avantajoase

publicat 2017-10-07 07:15:24 (Ziarul-Financiar)
Producatorul de preparate din carne Killer din Suceava: Nu vrem sa ne listam in supermarketuri pentru ca nu sunt conditii avantajoase Citeste si: Retailerii alimentari pariaza pe viitorul magazinelor online. "Nu ne permitem sa nu fim in acest joc" Romania, locul 13 in topul celor mai mari producatori de carne de porc din UE Producatorul de preparate din carne Killer din localitatea Horodnic de Jos, judetul Suceava, mizeaza anul acesta pe afaceri de circa 67 mil. lei (15 mil. euro), in crestere cu 7% fata de anul precedent. Killer detine propriul abator, o fabrica de procesare a carnii care produce 15 tone preparate pe zi si... ...continuare.

Impact mortal la Suceava. Doi oameni au murit dupa ce trei autoturisme s-au ciocnit

publicat 2017-10-05 23:30:07 (Realitatea-TV)
Impact mortal la Suceava. Doi oameni au murit dupa ce trei autoturisme s-au ciocnit Doua persoane au murit, joi noaptea, intr-un accident grav petrecut pe raza localitatii Braiesti, comuna Cornu Luncii din judetul Suceava, dupa ce trei autoturisme, intre care un TIR si o autoutilitara, s-au ciocnit. ...continuare.