Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




O tanara speranta a fotbalului a murit in timp ce astepta autobuzul, in Vaslui

publicat 2018-01-29 09:30:33 (ProTV)
O tanara speranta a fotbalului a murit in timp ce astepta autobuzul, in Vaslui La doar 16 ani, Stefan Alex Rusu a facut un accident vascular cerebral care i-a fost fatal ...continuare.

Tragedie in fotbalul romanesc! Un jucator de doar 16 ani a murit!

publicat 2018-01-28 18:00:04 (CanCan)
Tragedie in fotbalul romanesc! Un jucator de doar 16 ani a murit! Alex Stefan Rusu, fotbalistul de 16 ani al echipei din Liga a 4-a Flacara Muntenii de Sus, judetul Vaslui, a decedat! Se pare ca moarta s-a produs ca urmare a unui atac cerebral. Alex Stefan Rusu a fost titular la Flacara, echipa aflata pe locul II al Ligii a IV-a, si era elev la Liceul cu Program Sportiv din Vaslui, potrivit adevarul.ro.Vestea mortii sale a fost anuntata de reprezentantii echipei de fotbal."Doliu in echipa Flacara. Stefan Alex Rusu, odihneste-te in pace ! Condoleante... ...continuare.

Un tanar fotbalist de 16 ani a murit. Cauza decesului este uluitoare

publicat 2018-01-28 18:00:02 (Antena3)
Un tanar fotbalist de 16 ani a murit. Cauza decesului este uluitoare Un jucator al echipei de fotbal de liga a IV-a "Flacara Muntenii de Sus" din judetul Vaslui a murit la vârsta de doar 16 ani. Potrivit oficialilor echipei, acesta a decedat în urma... ...continuare.

In ce stare se afla copilul impuscat pe un fond de vanatoare din judetul Vaslui

publicat 2018-01-28 14:00:02 (Antena3)
In ce stare se afla copilul impuscat pe un fond de vanatoare din judetul Vaslui Baiatul de 13 ani, care a fost impuscat in picior in timp ce se afla intr-o padure din Vaslui, a fost operat si starea lui este stabila.  Copilul a fost transportat in cursul se... ...continuare.

Accidentul de vanatoare din Vaslui: Copilul impuscat a fost operat. Ce spun medicii despre starea baiatului

publicat 2018-01-28 11:30:29 (Mediafax)
Accidentul de vanatoare din Vaslui: Copilul impuscat a fost operat. Ce spun medicii despre starea baiatului Copilul in varsta de 13 ani care a fost ranit grav pe un fond de vanatoare din judetul Vaslui a fost operat, in timpul noptii de sambata spre duminica, noaptea la Spitalul "Sfanta Maria", din Iasi, starea sa fiind stabila, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Copil impuscat la vanatoare

publicat 2018-01-27 20:00:09 (Cotidianul)
Copil impuscat la vanatoare Un copil in varsta de 13 ani a fost ranit grav, sambata, pe un fond de vanatoare din judetul Vaslui. [...] The post Copil impuscat la vanatoare appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Copil de 13 ani, impuscat la o partida de vanatoare din Vaslui. In ce stare se afla pustiul

publicat 2018-01-27 18:45:02 (CanCan)
Copil de 13 ani, impuscat la o partida de vanatoare din Vaslui. In ce stare se afla pustiul Un copil in varsta de 13 ani a fost ranit grav, sambata, pe un fond de vanatoare din judetul Vaslui, medicii luand decizia sa il transporte de la Barlad, la Spitalul "Sfanta Maria" din Iasi. Primele informatii primite din partea ISU Vaslui arata victima impuscata este un copil de 13 ani care a suferit o fractura de femur. Accidentul a avut loc in jurul ore 14, pe fondul de vanatoare nr. 37 - Carja."Am fost solicitati sa transportam cu un copil de 13 ani, de la Spitalul din Barlad, la Spitalul... ...continuare.

Un copil a fost impuscat la vanatoare in judetul Vaslui. Politistii fac cercetari la fata locului

publicat 2018-01-27 18:00:26 (Libertatea)
Un copil a fost impuscat la vanatoare in judetul Vaslui. Politistii fac cercetari la fata locului Un copil in varsta de 13 ani a fost impuscat la vanatoare si a fost transportat de urgenta la spital. Politistii fac cercetari la fata locului pentru a stabili in ce imprejurari a avut loc incidentul. Copilul a fost impuscat in picior, sambata, pe un fond de vanatoare din zona orasului Murgeni. El a fost transportat de urgenta […] Post-ul Un copil a fost impuscat la vanatoare in judetul Vaslui. Politistii fac cercetari la fata locului apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Copil de 13 ani, impuscat la o partida de vanatoare in Vaslui, transportat de urgenta la Iasi

publicat 2018-01-27 17:45:27 (Realitatea-TV)
Copil de 13 ani, impuscat la o partida de vanatoare in Vaslui, transportat de urgenta la Iasi Un copil in varsta de 13 ani a fost ranit grav, sambata, pe un fond de vanatoare din judetul Vaslui, medicii luand decizia sa il transporte de la Barlad, la Spitalul "Sfanta Maria" din Iasi. ...continuare.

Un copil de 13 ani, impuscat la o partida de vanatoare in Vaslui, transportat de urgenta la Iasi

publicat 2018-01-27 17:45:26 (Mediafax)
Un copil de 13 ani, impuscat la o partida de vanatoare in Vaslui, transportat de urgenta la Iasi Un copil in varsta de 13 ani a fost ranit grav, sambata, pe un fond de vanatoare din judetul Vaslui, medicii luand decizia sa il transporte de la Barlad, la Spitalul "Sfanta Maria" din Iasi, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA