Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cutremur cu magnitudinea 3,4 in Vrancea

publicat 2017-12-03 07:30:06 (ProTV)
Un cutremur cu magnitudine 3,4 s-a produs duminica în Vrancea, conform Institutului National de Cercetare - Dezvoltare pentru Fizica Pamântului. ...continuare.

Cutremur de 3,4 magnitudine in Vrancea

publicat 2017-12-03 07:30:05 (Mediafax)
Cutremur de 3,4 magnitudine in Vrancea Un cutremur de 3,4 grade Richter s-a produs duminica in Vrancea, la ora 3:49, informeaza Institutului National de Fizica Pamantului (INFP). ...continuare.

Marian Oprisan a scapat din nou piciorul in acceleratie: 191 km/ora

publicat 2017-11-29 22:45:07 (Realitatea-TV)
Marian Oprisan a scapat din nou piciorul in acceleratie: 191 km/ora Presedintele Consiliului Judetean Vrancea, Marian Oprisan, a ramas din nou fara permis de conducere, tot pentru depasirea vitezei legale. Social-democratul a fost inregistrat de radarul politiei rutiere, miercuri dupa-amiaza, pe drumul european 85, cu viteza de 191 de kilometri/ora. ...continuare.

Marian Oprisan, fara permis de conducere. Cu ce viteza conducea seful Consiliului Judetean Vrancea

publicat 2017-11-29 22:30:02 (Antena3)
Marian Oprisan, fara permis de conducere. Cu ce viteza conducea seful Consiliului Judetean Vrancea Presedintele Consiliului Judetean Vrancea, Marian Oprisan, a fost surprins, miercuri, conducând cu viteza de 191 de kilometri la ora, pe DN 2, în judetul Buzau.  Politistii i-au retinut... ...continuare.

Marian Oprisan a fost prins conducand cu 191 de kilometri la ora. A ramas fara permis

publicat 2017-11-29 22:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Marian Oprisan a fost prins conducand cu 191 de kilometri la ora. A ramas fara permis Presedintele Consiliului Judetean Vrancea, Marian Oprisan, a fost surprins, miercuri, conducand cu viteza de 191 de kilometri la ora, pe DN 2, in judetul Buzau. Politistii i-au retinut permisul de conducere politicianului. ...continuare.

Marian Oprisan, prins circuland pe DN 2 cu 191 km/h. A ramas fara permis de conducere

publicat 2017-11-29 21:30:10 (Mediafax)
Marian Oprisan, prins circuland pe DN 2 cu 191 km/h. A ramas fara permis de conducere Presedintele Consiliului Judetean Vrancea, Marian Oprisan, a fost surprins, miercuri, conducand cu viteza de 191 de kilometri la ora, pe DN 2, in judetul Buzau. Politistii i-au retinut permisul de conducere politicianului, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Marian Oprisan a stabilit recordul zilei de miercuri: 191 km/h pe DN2

publicat 2017-11-29 21:15:13 (ProTV)
Presedintele Consiliului Judetean Vrancea, Marian Oprisan, a ramas fara permis de conducere pentru 90 de zile, dupa ce oamenii legii l-au prins conducând cu 191 km/h, pe DN2. ...continuare.

Iarna si-a intrat in drepturi! Zapada de aproape un metru si jumatate, in judetul Vrancea (FOTO)

publicat 2017-11-28 19:45:01 (Antena-1)
Iarna si-a intrat in drepturi! Zapada de aproape un metru si jumatate, in judetul Vrancea (FOTO) Patru sate din localitatea Vintileasca, judetul Vrancea, sunt afectate de viscol, primarul localitatii, Georgel Spataru, declarand ca zapada masoara circa 40 de centimetri, insa, in unele zone, sunt si troiene de pana la un metru si jumatate. ...continuare.

Comisarul european Corina Cretu ii da 176 mil.euro lui Marian Oprisan pentru retele de apa potabila in Vrancea

publicat 2017-11-28 14:45:10 (Ziarul-Financiar)
Comisarul european Corina Cretu ii da 176 mil.euro lui Marian Oprisan pentru retele de apa potabila in Vrancea Judetul Vrancea va primi aproape 176 milioane de euro din Fondul European de coeziune pentru lucrari in infrastructura de gestionare si distributie a apei in diferite orase din judet, a anuntat comisarul european Corina Cretu.Presedintele Consiliului judetean Vrancea este Marian Oprisan, unul dintre cei mai longevivi lideri judeteni."Accesul la o apa potabila de calitate nu ar trebui sa constituie un lux. Si totusi, aceasta era situatia pentru numerosi locuitori din Romania, inainte ca... ...continuare.