Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Politista ranita grav intr-accident rutier, in Vrancea

publicat 2017-10-07 10:00:06 (ProTV)
O tânara de 28 de ani, ajutor al sefului postului de politie din localitatea Vintileasca din judetul Vrancea, a fost grav ranita, în noaptea de vineri spre sâmbata ...continuare.

Politista din Vrancea, implicata intr-un grav accident. Masina cu care se intorcea de la serviciu a intrat sub o basculanta

publicat 2017-10-07 09:30:01 (Antena3)
Politista din Vrancea, implicata intr-un grav accident. Masina cu care se intorcea de la serviciu a intrat sub o basculanta O politista din Vrancea a fost grav ranita, dupa ce masina cu care se întorcea de la serviciu a intrat sub o basculanta, potrivit libertatea.ro. Femeia, în vârsta de 28 de ani, nu se afla... ...continuare.

Cutremur in Vrancea, vineri dimineata

publicat 2017-10-06 09:45:07 (Realitatea-TV)
Cutremur in Vrancea, vineri dimineata Cutremur in Romania, vineri dimineata, anunta Institutul National de Cercetare-Dezvoltarea pentru Fizica Pamantului (INFP). ...continuare.

Cutremur in zona Vrancea

publicat 2017-10-06 08:45:07 (Romania-TV)
Cutremur in zona Vrancea INFP anunta ca un cutremur cu magnitudine 2.4 s-a produs in zona Vrancea-Buzau la o adancime de 80 de kilometri. ...continuare.

Romania, ZGUDUITA la primele ore ale diminetii. ALERTA IN VRANCEA!

publicat 2017-10-02 09:00:04 (Evenimentul-Zilei)
Romania, ZGUDUITA la primele ore ale diminetii. ALERTA IN VRANCEA! Un cutremur cu magnitudinea de 3 grade pe scara Richter s-a produs luni dimineata, la ora 5:48, in judetul Vrancea, la o adancime de 102,1 kilometri, potrivit Institutului National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INFP). ...continuare.

Romania s-a cutremurat! Un seism a avut loc in aceasta dimineata in judetul Vrancea

publicat 2017-10-02 09:00:02 (Antena-1)
Romania s-a cutremurat! Un seism a avut loc in aceasta dimineata in judetul Vrancea Un cutremur cu magnitudinea 3 s-a produs, luni dimineata, in judetul Vrancea. ...continuare.

Cutremur in judetul Vrancea. Seismul a avut o magnitudine de 3 grade pe scara Richter

publicat 2017-10-02 08:45:20 (Romania-TV)
Cutremur in judetul Vrancea. Seismul a avut o magnitudine de 3 grade pe scara Richter Un cutremur cu magnitudinea de 3 grade pe scara Richter s-a produs luni dimineata, la ora 5:48, in judetul Vrancea, la o adancime de 102,1 kilometri, potrivit Institutului National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INFP). ...continuare.

Cutremur in Vrancea, luni dimineata. Ce intensitate a avut seismul

publicat 2017-10-02 08:30:02 (Antena3)
Cutremur in Vrancea, luni dimineata. Ce intensitate a avut seismul Un cutremur cu magnitudinea de 3 grade pe scara Richter s-a produs luni dimineata, la ora 5:48, în judetul Vrancea, la o adâncime de 102,1 kilometri, potrivit Institutului National de Cercetare Dezvoltare... ...continuare.