Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Chef Catalin Scarlatescu a sarbatorit gustul traditiei la Alba Iulia! A gatit la ceaun, a purtat haine populare si a aparut in haina de cioban!

publicat 2017-12-04 13:30:01 (Antena-1)
Chef Catalin Scarlatescu a sarbatorit gustul traditiei la Alba Iulia! A gatit la ceaun, a purtat haine populare si a aparut in haina de cioban! Chef Scarlatescu este un patriot convins, care nu rateaza nicio sansa de a duce mai departe traditiile culinare si gustul autentic al mancarii romanesti. Weekend-ul acesta, cu ocazia Zilei Nationale a Romaniei, juratul ,,Chefi la cutite" a organizat in Alba Iulia Festivalul Gustului Romanesc, iar vizitatorii care au trecut pragul cetatii s-au bucurat timp de patru zile de o adevarata experienta gastronomica. ...continuare.

O femeie internata a murit din cauza lipsei de medicamente

publicat 2017-12-04 12:15:09 (Realitatea-TV)
O femeie internata a murit din cauza lipsei de medicamente O femeie in varsta de 69 de ani a murit la spitalul din Alba Iulia, duminica dimineata, deoarece niciunde nu se gasesc medicamentele care i-ar fi salvat viata. ...continuare.

Bodog: 2.200 flacoane Pentaglobin, trimise in tara. Problema imunoglobulinei a aparut anul trecut, pe vremea cand Ministerul Sanatatii era condus de "ministrul facebook"

publicat 2017-12-04 09:45:07 (Mediafax)
Bodog: 2.200 flacoane Pentaglobin, trimise in tara. Problema imunoglobulinei a aparut anul trecut, pe vremea cand Ministerul Sanatatii era condus de ministrul facebook Ministrul Sanatatii sustine ca 2.200 flacoane de Pentaglobin au fost trimise in tara, precizand ca problemele privind imunoglobulina au aparut anul trecut, cand ministerul era condus de Vlad Voiculescu, numindu-l pe acesta "ministrul Facebook". Declaratia, dupa ce o femeie a murit la Alba Iulia. ...continuare.

Ministrul Sanatatii a rabufnit dupa acuzatiile lui Vlad Voiculescu: 'Pacientii nu se trateaza cu like-uri sau hashtag-uri, nu se opereaza cu share-uri'

publicat 2017-12-04 09:15:03 (Click)
Ministrul Sanatatii a rabufnit dupa acuzatiile lui Vlad Voiculescu: 'Pacientii nu se trateaza cu like-uri sau hashtag-uri, nu se opereaza cu share-uri' Ministrul Sanatatii, Florian Bodog, a reactionat dur luni dupa ce fostul ministru al Sanatatii Vlad Voiculescu a anuntat sambata intr-o postare pe Facebook ca o femeie a murit la spitalul Alba Iulia din cauza lipsei de imunoglobuline si ca nu este singurul caz grav, Citeste mai departe... ...continuare.

O femeie a murit din cauza lipsei de imunoglobulina la Spitalul din Alba Iulia

publicat 2017-12-02 21:30:05 (Libertatea)
O femeie a murit din cauza lipsei de imunoglobulina la Spitalul Judetean de Urgenta din Alba Iulia. Reprezentantii unitatii medicale sustin ca au trimis inca de pe data de 20 octombrie comanda de imunoglobulina, insa nu au primit nimic pana in momentul de fata. Fostul ministru al Sanatatii Vlad Voiculescu a anuntat ca o femeie […] Post-ul O femeie a murit din cauza lipsei de imunoglobulina la Spitalul din Alba Iulia apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Dan Voiculescu atac DEVASTATOR la adresa Guvernului: 'Cer DEMISIA ministrului Sanatatii...'

publicat 2017-12-02 21:15:02 (Click)
Dan Voiculescu atac DEVASTATOR la adresa Guvernului: 'Cer DEMISIA ministrului Sanatatii...' Fostul politician Dan Voiculescu se arata revoltat de situatia scandaloasa de la Alba Iulia, unde o femeie a decedat din cauza lipsei tratamentului. Voiculescu sustine ca situatia din sanatate este inacceptabila si cere demisia ministrului Florian Bodog. Citeste mai departe... ...continuare.

Dan Voiculescu ii cere demisia ministrului Sanatatii, Florian Bodog

publicat 2017-12-02 18:45:01 (Antena3)
Dan Voiculescu ii cere demisia ministrului Sanatatii, Florian Bodog O femeie de 69 de ani a decedat sambata la spitalul din Alba Iulia ca urmare a lipsei de imunoglobuline, a anuntat, pe o retea de socializare, fostul ministru al sanatatii Vlad Voiculescu. Potrivit... ...continuare.

O mai stii pe Iulia Fratila? Cum arata dupa ce a invins o boala nemiloasa

publicat 2017-12-02 14:30:07 (Romania-TV)
Iulia Fratila s-a retras in anul 2008 din viata publica, dupa ce a fost diagnosticata cu mastoza fribrochistica. ...continuare.

O femeie a murit la Spitalul din Alba Iulia din cauza lipsei de imunoglobulina / Reactia reprezentantilor spitalului

publicat 2017-12-02 14:15:08 (Mediafax)
O femeie a murit la Spitalul din Alba Iulia din cauza lipsei de imunoglobulina / Reactia reprezentantilor spitalului O femeie de 69 de ani a murit, sambata, la Spitalul Judetean de Urgenta din Alba Iulia din cauza lipsei de imunoglobulina. Reprezentantii spitalului sustin ca au trimis comanda de imunoglobulina in 20 octombrie, insa nu au primit nimic pana in prezent. ...continuare.