Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Noi inregistrari cu sefa CNA. Narcisa Iorga: Special pentru cei care spun ca nu sunt credibile

publicat 2014-07-14 00:15:24 (Realitatea-TV)
Noi inregistrari cu sefa CNA. Narcisa Iorga: Special pentru cei care spun ca nu sunt credibile Noi inregistrari care o au ca protagonista pe sefa CNA, Laura Georgescu, au fost facute publice. Membru al Consiliului National al Audiovizualului, Narcisa Iorga a publicat, o serie de fragmente din inregistrari audio ale sedintelor CNA, in care este redata atitudinea pe care o are sefa Consiliului, scrie Ziare.com. Pe blog Narcisa Iorga sustine ca a publicat inregistrarile ca replica la afirmatia premierului Victor Ponta, potrivit careia fragmentele audio provin din surse necredibile.... ...continuare.

Cata apa trebuie sa bei pe zi?

publicat 2014-07-13 18:45:02 (Antena3)
Cata apa trebuie sa bei pe zi? Apa nu primeste aceeasi atentie in ultima vreme in discutiile despre viata si santate precum antioxidantii, ceaiul verde si ultimele regimuri de slabit, si totusi ea joaca un rol extrem important in viata si sanatatea ... ...continuare.

Rosca Stanescu, despre cazul Laura Georgescu: In politica, si lipsa unei reactii poate fi perversa

publicat 2014-07-13 17:30:19 (Realitatea-TV)
Rosca Stanescu, despre cazul Laura Georgescu: In politica, si lipsa unei reactii poate fi perversa "In politica, si lipsa unei reactii poate fi perversa". Afirmatia a fost facuta de Sorin Rosca Stanescu, si se refera la decizia premierului de a nu reactiona la derapajele sefei Consiliului National al Audiovizualului. Intr-un editorial, Rosca Stanescu explica relatia dintre Victor Ponta si Laura Georgescu. Senatorul Sorin Rosca Stanescu scrie ca Laura Georgescu a ajuns la conducerea Consiliului National al Audiovizualului pe asa-numitul algoritm PSD. "Astfel incat nu i-a fost prea greu... ...continuare.

A incetat din viata fostul demnitar comunist Emil Bobu. Avea 87 de ani

publicat 2014-07-13 10:30:29 (Libertatea)
A incetat din viata fostul demnitar comunist Emil Bobu. Avea 87 de ani Emil Bobu, fost inalt demnitar pana la 22 decembrie 1989, a incetat din viata la Spitalul municipal din Bucuresti, in urma unui atac cerebral. A incetat din viata fostul demnitar comunist Emil Bobu. Avea 87 de ani Bobu, care a jucat un rol important in politica romaneasca predecembrista, s-a stins din viata la varsta de 87 de ani. Emil Bobu (n. 22 februarie 1927, Varfu Campului, judetul Botosani) a fost un demnitar comunist roman. Emil Bobu provine dintr-o familie modesta de tarani; dupa... ...continuare.

Cati ani de viata castigi prin diferite sporturi

publicat 2014-07-13 09:30:14 (Romania-TV)
Cati ani de viata castigi prin diferite sporturi Faceti cel putin 30 de minute de miscare pe zi, astfel suna indemnul medicilor, dar si al spoturilor publicitare pentru o viata mai sanatoasa. Dar cat de mult conteaza sportul in ceea ce priveste prelungirea vietii?! ...continuare.

Ce spune data nasterii despre viata ta amoroasa

publicat 2014-07-12 22:45:21 (Romania-TV)
Ce spune data nasterii despre viata ta amoroasa Ziua in care te-ai nascut iti influenteaza viata mai mult decat ai fi crezut. Iata ce spune ziua in care te-ai nascut despre viata ta amoroasa. ...continuare.

Laura Vass, tunsa si batuta de sotia iubitului ei

publicat 2014-07-12 15:00:27 (Romania-TV)
Laura Vass, tunsa si batuta de sotia iubitului ei Laura Vass a povestit in urma cu cateva luni prima ei poveste de dragoste. Laura avea 17 ani cand s-a indragostit de Daniel, zis "Kinezu", barbatul era casatorit, iar sotia lui a luat foc cand a aflat ca acesta traia in paralel o poveste de dragoste cu solista. ...continuare.

Laura Cosoi, intr-o IPOSTAZA NEMAIVAZUTA! Cum si-a IMPRESIONAT FANII

publicat 2014-07-12 13:00:23 (Libertatea)
Laura Cosoi, intr-o IPOSTAZA NEMAIVAZUTA! Cum si-a IMPRESIONAT FANII Laura Cosoi pare sa treaca printr-o perioada foarte frumoasa din viata ei. Frumoasa blonda o tine din vacanta in vacanta si pare mai fericita ca niciodata. Ultima ei postare pe Facebook i-a impresionat pe fani, chiar daca nu e o imagine sexy, asa cum obisnuieste Laura sa posteze. Laura Cosoi Laura Cosoi si bebelusul Danei Rogoz Laura Cosoi este considerata una dintre cele mai frumoase femei din Romania. Blonda are sute de mii de fani, iar ultima ei postare i-a impresionat pe cei mai multi... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

apahida apartheid bihor second hand gheorghe hagi satu mare voineag easyjet calarasi cascadori proba d accident giovani bordeaux penitenciarelor neamt bulevardul harghita scenarii combaterea terorismului traiesc muze valcea sima giurgiu adrian paunescu titi holban arsi ministrul sanatatii castinguri dolj patrimoniul tanar mort carcotasi sibiu tulcea barbie promenada teleorman chiriac sari examen eliberat din arest unitati cursuri meg ryan mures bacau un baiat de 13 ani prevenire