Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Obiceiuri zilnice care-ti cresc speranta de viata

publicat 2017-02-08 14:00:27 (Romania-TV)
Obiceiuri zilnice care-ti cresc speranta de viata Ca sa ai o viata lunga si sanatoasa, exista cateva obiceiuri zilnice pe care trebuie sa le pui in practica. In acest mod iti vei creste speranta de viata. ...continuare.

Laura Codruta Kovesi, despre fabricarea dosarelor la DNA: " Este ridicol sa sustinem ca tot sistemul judiciar s-a coalizat"

publicat 2017-02-08 09:30:02 (Antena3)
Laura Codruta Kovesi, despre fabricarea dosarelor la DNA:  Este ridicol sa sustinem ca tot sistemul judiciar s-a coalizat Procurorul sef al DNA, Laura Codruta Kovesi, a declarat marti seara ca "este ridicol sa sustinem ca tot sistemul judiciar s-a coalizat sa fabrice dosare", aratând faptul ca într-un dosar... ...continuare.

Laura Codruta Kovesi: Am aflat de la televizor de Ordonanta 13

publicat 2017-02-08 08:30:03 (Antena3)
Laura Codruta Kovesi: Am aflat de la televizor de Ordonanta 13 Sefa DNA il acuza pe ministrul Justitiei ca a pacalit-o in seara in care a fost adoptata Ordonanta 13. Laura Codruta Kovesi spune ca si-a chemat colegii seara tarziu sa redacteze... ...continuare.

SCENARIU SUMBRU pentru mostenitoarea imperiului HexiPharma

publicat 2017-02-08 08:15:03 (Evenimentul-Zilei)
SCENARIU SUMBRU pentru mostenitoarea imperiului HexiPharma Laura Georgescu, fosta sotie a lui Dan Condrea, decedat anul trecut intr-un accident rutier, traverseaza momente delicate. ...continuare.

Ghita: 'Vantu m-a presat pana la interventia cu forta si pana la amenintari'

publicat 2017-02-08 00:15:04 (Bursa)
Ghita: 'Vantu m-a presat pana la interventia cu forta si pana la amenintari' * Intrati aici pentru a vedea pozele Sebastian Ghita a publicat mai multe mail-uri intre el si sefa Directiei Nationale Anticoruptie (DNA), Laura Codruta Kovesi, in care acesta a scris ca Sorin Ovidiu Vantu l-a amenintat, transmite Romania TV. Laura Codruta Kovesi i-a dat un e-mail lui Ghita in care il ruga sa-i spuna daca este santajat: "Am auzit o barfa ca ai mai fi depus plangeri pentru santaj. Daca stii ceva te rog sa ne dai detalii" In mail-ul lui Ghita se arata: "SOV (Sorin Ovidiu... ...continuare.

Ce muzica asculta sefa DNA, Laura Codruta Kovesi, si ce face cand ajunge acasa

publicat 2017-02-08 00:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Ce muzica asculta sefa DNA, Laura Codruta Kovesi, si ce face cand ajunge acasa Procurorul sef al DNA, Laura Codruta Kovesi, a dat primul interviu dupa abrogarea OUG 13. Prezenta la Radio Romania Actualitati, Kovesi a vorbit despre coruptie, dar si despre pasiunile pe care le are. ...continuare.

Laura Codruta Kovesi, despre acuzatiile ca DNA fabrica dosare. "Este un mit total neadevarat, mincinos si calomnios"

publicat 2017-02-07 23:30:16 (ProTV)
Laura Codruta Kovesi, despre acuzatiile ca DNA fabrica dosare. Este un mit total neadevarat, mincinos si calomnios Procurorul sef al DNA, Laura Codruta Kovesi, a declarat marti seara ca este ridicol sa sustinem ca tot sistemul judiciar s-a coalizat sa fabrice dosare, aratand faptul ca intr-un dosar penal sunt implicati foarte multi magistrati. ...continuare.

Noi dezvaluiri ale lui Sebastian Ghita. Presupuse mailuri schimbate cu Laura Codruta Kovesi

publicat 2017-02-07 22:30:02 (Antena3)
Noi dezvaluiri ale lui Sebastian Ghita. Presupuse mailuri schimbate cu Laura Codruta Kovesi Sebastian Ghita revine cu o noua serie de dezvaluiri. România TV a prezentat o serie de mailuri care s-ar fi schimbat între Laura Codruta Kovesi si Sebastian Ghita. În discutii... ...continuare.

Sebastian Ghita dezvaluie corespondeta cu sefa DNA. Ce ii scria Laura Codruta Kovesi fostului deputat

publicat 2017-02-07 22:00:13 (Romania-TV)
Sebastian Ghita dezvaluie corespondeta cu sefa DNA. Ce ii scria Laura Codruta Kovesi fostului deputat Seria dezvaluirilor lui Sebastian Ghita continua. prezinta cum comunica direct Sebastian Ghita si cu sefa DNA, Laura Codruta Kovesi in dosarul Realitatea. ...continuare.

O capusa banala i-a distrus viata unei tinere din Bucuresti. Are nevoie de 15.000 de euro pentru a supravietui

publicat 2017-02-07 10:15:21 (Romania-TV)
O capusa banala i-a distrus viata unei tinere din Bucuresti. Are nevoie de 15.000 de euro pentru a supravietui "Boala cu 1000 de fete" a distrus viata unei tinere din Bucuresti. Alina Francu a trecut prin cele mai crunte incercari in ultimul an in care s-a luptat cu maladia Lyme. O banala capusa i-a transformat existenta intr-un infern, iar viata ii atarna, in acest moment, de 15.000 de euro. ...continuare.