Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Laura Georgescu, Viorel Hrebenciuc, Gheorghe Ștefan si Narcisa Iorga, pusi sub acuzare de DNA

publicat 2015-05-13 17:30:15 (Realitatea-TV)
Laura Georgescu, Viorel Hrebenciuc, Gheorghe Ștefan si Narcisa Iorga, pusi sub acuzare de DNA Procurorii DNA au dispus, miercuri, punerea in miscare a actiunii penale intr-un nou dosar care o vizeaza pe Laura Georgescu, presedintele Consiliului National al Audiovizualului, alaturi de care sunt cercetati fostul deputat Viorel Hrebenciuc, fostul primar din Piatra Neamt Gheorghe Stefan, precum si Narcisa Iorga, fost presedinte si membru al CNA. ...continuare.

Laura Georgescu: DNA a pus in miscare actiunea penala in dosarul meu, acum il pot studia

publicat 2015-05-13 15:15:18 (Mediafax)
Laura Georgescu: DNA a pus in miscare actiunea penala in dosarul meu, acum il pot studia Presedinta CNA, Laura Georgescu, a declarat miercuri, la iesirea de la DNA, ca procurorii au pus in miscare actiunea penala in dosarul in care este cercetata pentru abuz in serviciu, iar de la acest moment poate studia actele cauzei. ...continuare.

Laura Georgescu, despre o eventuala retinere: Ma astept la orice. Sefa CNA e acuzata de abuz in serviciu

publicat 2015-05-13 13:00:20 (Puterea)
Laura Georgescu, despre o eventuala retinere: Ma astept la orice. Sefa CNA e acuzata de abuz in serviciu Presedinta CNA, Laura Georgescu, a declarat miercuri, la intrarea in sediul DNA, ca nu putea sa dea sanctiuni fara votul a minimum sase membri din Consiliu. Georgescu a tinut sa precizeze ca se asteapta la orice, inclusiv sa fie retinuta, in dosarul in care este acuzata de abuz in serviciu. ...continuare.

Laura Geogescu, intrarea in sediul DNA, despre o eventuala retinere: "Ma astept la orice"

publicat 2015-05-13 12:30:04 (Gandul)
Laura Geogescu, intrarea in sediul DNA, despre o eventuala retinere: Ma astept la orice Presedinta CNA, Laura Georgescu, a declarat miercuri, la intrarea in sediul DNA, ca nu putea sa dea sanctiuni fara votul a minimum sase membri din Consiliu si ca nu avea de ce sa intocmeasca adrese false, dar ca se asteapta la orice in dosarul in care este acuzata de abuz, inclusiv sa fie retinuta. ...continuare.

Laura Georgescu, la DNA, despre o eventuala retinere: Ma astept la orice

publicat 2015-05-13 12:15:16 (Mediafax)
Laura Georgescu, la DNA, despre o eventuala retinere: Ma astept la orice Presedinta CNA, Laura Georgescu, a declarat miercuri, la intrarea in sediul DNA, ca nu putea sa dea sanctiuni fara votul a minimum sase membri din Consiliu si ca nu avea de ce sa intocmeasca adrese false, dar ca se asteapta la orice in dosarul in care este acuzata de abuz, inclusiv sa fie retinuta. ...continuare.

Sefa CNA, Laura Georgescu, la DNA

publicat 2015-05-13 12:00:30 (Romania-TV)
Sefa CNA, Laura Georgescu, la DNA Presedintele Consiliului National al Audiovizualului (CNA), Laura Georgescu, s-a prezentat miercuri la Directia Nationala Anticoruptie in legatura cu dosarul in care este cercetata. ...continuare.

Pretuieste viata cu Andreea Marin la Itsy Bitsy FM

publicat 2015-05-13 10:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Pretuieste viata cu Andreea Marin la Itsy Bitsy FM Surpriza anului la Itsy Bitsy FM este intrarea in grila de programe a emisiunii "Pretuieste viata" realizata de Andreea Marin. Din 18 mai, vocea ei se va auzi de luni pana vineri la radio, iar povestile ei emotionante, care vor fi postate pe www.itsybitsy.ro, vor aduce inspiratie publicului pentru o viata pretuita cu adevarat. ...continuare.

Cum a incins imaginatia barbatilor Laura Cosoi! A pozat goala...pentru femei!

publicat 2015-05-12 20:30:03 (CanCan)
Cum a incins imaginatia barbatilor Laura Cosoi! A pozat goala...pentru femei! Laura Cosoi a incins imaginatia barbatilor dupa o postare pe reteaua de socializare. Ea a pozat goala, iar imaginea a fost, de fapt "momeala" pentru fete! ...continuare.

Gorghiu: Laura Georgescu nu mai are nicio credibilitate pentru a conduce CNA

publicat 2015-05-12 18:00:22 (Realitatea-TV)
Gorghiu: Laura Georgescu nu mai are nicio credibilitate pentru a conduce CNA Copresedintele PNL, Alina Gorghiu, a acuzat, marti, in cadrul unei postari pe pagina personala de Facebook, ca "PSD este complice la degradarea imaginii CNA", subliniind ca Laura Georgescu "nu mai are nicio credibilitate pentru a conduce aceasta institutie si nicio calitate morala pentru a veghea la integritatea altora". ...continuare.