Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




CaN Romania. Valoarea mea

publicat 2016-04-16 00:00:02 (Antena3)
La numai 13 ani, Laura Bretan a reusit sa impresioneze o tara întreaga cu vocea ei.  ”Fetita ar putea deveni un simbol al României, dar daca o tine tot cu opera, ar autea sa moara de... ...continuare.

Imbunatateste-ti viata amoroasa cu ajutorul zodiacului

publicat 2016-04-15 19:30:02 (Antena3)
Imbunatateste-ti viata amoroasa cu ajutorul zodiacului Astrele ne influenteaza viata, nu doar in ceea ce priveste personalitatea. Astrologii spun ca cea de-a opta casa dezvaluite adevarul despre sexualitatea fiecarei zodii. Venus, planeta frumusetii si a dragostei, este... ...continuare.

Fanii au aflat povestea din spatele imaginilor: SMILEY a dezvaluit in sfarsit misterul!

publicat 2016-04-15 13:30:03 (CanCan)
Fanii au aflat povestea din spatele imaginilor: SMILEY a dezvaluit in sfarsit misterul! Fanii lui Smiley au aflat in sfarsit povestea din spatele desenelor postate de artist pe contul sau de facebook. Andrei Tiberiu Maria, cunoscut sub numele de scena Smiley, este un cantaret, compozitor, producator, prezentator si actor roman, membru al trupei Simplu, avand in acelasi timp si o cariera solo. Acesta a avut o relatie indelungata cu actrita Laura Cosoi si toata lumea credea ca se vor casatori, dar s-au despartit dupa 5 ani. Laura s-a recasatorit, dar Smiley nu s-a mai afisat... ...continuare.

Fotografii de o frumusete atemporala. A petrecut 3 ani din viata calatorind in jurul lumii

publicat 2016-04-15 10:45:09 (Realitatea-TV)
Fotografii de o frumusete atemporala. A petrecut 3 ani din viata calatorind in jurul lumii Un fotograf indragostit de imaginea naturii in lumina magica a rasaritului si a apusului si-a transformat trei ani din viata intr-o experienta unica. ...continuare.

CUTREMURATOR! O tanara mamica a sfarsit sub rotile unui camion dupa ce a salvat viata fetitei ei

publicat 2016-04-15 10:30:32 (Romania-TV)
CUTREMURATOR! O tanara mamica a sfarsit sub rotile unui camion dupa ce a salvat viata fetitei ei O mamica de doar 20 de ani din Anglia si-a dat viata pentru a-si salva fetita. Femeia ...continuare.

Minti sclipitoare dezvaluie sfatul care le-a schimbat viata

publicat 2016-04-13 15:30:07 (Romania-TV)
Minti sclipitoare dezvaluie sfatul care le-a schimbat viata Am gasit cateva sfaturi pe care cei mai de succes oameni din lume le-au primit la un moment dat si care le-au schimbat viata, reusind sa atinga apogeul in cariera. ...continuare.

Ce zodii sunt ranite in iubire cel mai mult intr-o viata

publicat 2016-04-13 14:15:27 (Realitatea-TV)
Ce zodii sunt ranite in iubire cel mai mult intr-o viata Cate mari iubiri are in viata fiecare zodie. ...continuare.

ROMANII AU TALENT: Adevarul din spatele Laurei Bretan, fetita care a ridicat o tara intreaga in picioare VIDEO

publicat 2016-04-12 11:45:28 (Romania-TV)
ROMANII AU TALENT: Adevarul din spatele Laurei Bretan, fetita care a ridicat o tara intreaga in picioare VIDEO Telespectatorii au fost uimiti de Laura Bretan, o eleva de numai 13 ani cu o voce demna de o soprana de opera. De la primele note, toata lumea si-a dat seama de imensul talent al fetitei. Mihaela Radulescu, Andra, Andi Moisescu si chiar si Florin Calinescu, cu totii s-au inclinat in fata adolescentei. Laura a reusit sa primeasca Butonul de Aur, in ciuda faptului ca toti juratii il folosisera deja, scrie cancan.ro. ...continuare.

Ce se intampla cu israelienii suspectati ca ar fi spionat-o pe Laura Codruta Kovesi

publicat 2016-04-12 09:45:02 (Antena3)
Ce se intampla cu israelienii suspectati ca ar fi spionat-o pe Laura Codruta Kovesi Weiner Ron si Geclowicz David, cei doi israelieni suspectati ca ar fi spionat-o pe Laura Codruta Kovesi, procurorul sef al Directiei Nationale Anticoruptie (DNA), cer magistratilor Curtii de Apel Bucuresti... ...continuare.