Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



VESTE DRAMATICA despre Laura, din Twin Peaks. Actrita, GRAV BOLNAVA si cu probleme FINANCIARE

publicat 2014-11-12 20:30:24 (Realitatea-TV)
VESTE DRAMATICA despre Laura, din Twin Peaks. Actrita, GRAV BOLNAVA si cu probleme FINANCIARE Sheryl Lee, interpreta personajului Laura Palmer din serialul de televiziune "Twin Peaks", are probleme financiare serioase, din cauza unei boli sangvine grave, care i-a afectat capacitatea de a lucra. ...continuare.

Primele marturisiri tabu din dormitorul Laurei Vass! "Iubeam un barbat insurat, totul se termina in..."

publicat 2014-11-12 12:30:02 (CanCan)
Primele marturisiri tabu din dormitorul Laurei Vass! Iubeam un barbat insurat, totul se termina in... Disparuta o periodata din showbiz-ul autohton, cantareata de muzica de petrecere Laura Vass a dat cartile pe fata si a explicat motivul absentei indelungate. Totul are legatura cu un esec in amor care a determinat-o sa-si lase cariera pe plan secund. ...continuare.

Viata sexuala in cuplu. Cum sa-ti seduci sotul

publicat 2014-11-11 23:00:24 (Romania-TV)
Viata sexuala in cuplu. Cum sa-ti seduci sotul Orice tanara sotie viseaza sa aiba parte de mariajul perfect, de un sot atent si curtenitor si de o viata precum in povestile cu Feti-Frumosi si Zane fermecatoare, din care sa nu lipseasca nici o viata sexuala implinita. Lucrurile pot merge in directia dorita insa pentru asta este nevoie de putin efort din partea ambilor parteneri. Iata cateva sfaturi numai bune pentru a trasnforma o casnicie subreda intr-un succes rasunator. Insa viata sexuala intr-un cuplu trebuie sa fie plina de neprevazut... ...continuare.

Vrei sa ai succes in cariera? Schimba-ti jobul de 5 ori

publicat 2014-11-11 13:15:27 (Romania-TV)
Vrei sa ai succes in cariera? Schimba-ti jobul de 5 ori Care este rostul tau in viata? Chiar si cele mai ocupate dintre noi si-au pus aceasta intrebare cel putin o data in viata. ...continuare.

Laura Vass a trait un cosmar din cauza fostului iubit. "Era foarte gelos. Am renuntat la muzica pentru el..."

publicat 2014-11-11 10:45:24 (Romania-TV)
Laura Vass a trait un cosmar din cauza fostului iubit. "Era foarte gelos. Am renuntat la muzica pentru el..." Laura Vass si-a deschis sufletul, luni, intr-o emisiune TV si a povestit drama prin care a trecut alaturi de fostul iubit. ...continuare.

Ai planuri, ai viata mai lunga! Studiile arata ca stabilirea unor obiective prelungeste viata cu 2 ani

publicat 2014-11-11 03:05:18 (Puterea)
Ai planuri, ai viata mai lunga! Studiile arata ca stabilirea unor obiective prelungeste viata cu 2 ani Pe langa stilul de viata sanatos care implica alimentatia corecta, sport si eliminarea factorilor de stres, care ar putea prelungi viata, se pare ca stabilirea unor obiective clare in viata ne-ar putea ajuta sa traim cu doi ani mai mult. Cercetarile arata ca secretul longevitatii este ascuns in interiorul mintii si nu doar in bunastarea trupului.Persoanele de varsta a treia care simt ca au un scop in viata si isi stabilesc anumite obiective traiesc, in medie, cu doi ani mai mult. Beneficiile... ...continuare.

Laura Cosoi, confesiuni despre divortul parintilor ei | EXCLUSIV

publicat 2014-11-11 03:04:38 (Libertatea)
Pentru orice copil, divortul parintilor este o tragedie. Laura Cosoi a trecut si ea printr-un... ...continuare.

FOTOGALERIE Un conflict inghetat: viata in estul Ucrainei

publicat 2014-11-11 03:00:26 (Adevarul)
Fotograful rus Evgheni Feldman a capturat recent pe film cum arata viata in enclava separatista din Ucraina, numita "Republica Populara Donetk" ...continuare.

Motive pentru care viata sexuala este mai buna la o varsta matura

publicat 2014-11-09 23:15:28 (Romania-TV)
Motive pentru care viata sexuala este mai buna la o varsta matura Multi considera ca, dupa ce trec de o anumita varsta, viata lor sexuala este sublima dar lipseste cu desavarsire. Mai mult, unii experti vor spune ca viata sexuala se va afla pe o panta descendenta din cauza lipsesi dorintei si a hormonilor de declansare a acesteia. ...continuare.

Laura Vass TRAIEȘTE O DARMA! Mama ei...

publicat 2014-11-07 10:45:18 (Libertatea)
Laura Vass TRAIEȘTE O DARMA! Mama ei... Manelista Laura Vass a revenit recent in atentia publicului nu datorita muzicii ei, pana nu demult foarte apreciate, ci din cauza une drame pe care o traieste. Laura Vass stie ce vrea de la un barbat Publicitate Mama cantaretei este foarte bolnava, iar aceasta trebuie sa cheltuiasca foarte multi bani pentru a-i prelungi viata. Asa ca toti banii pe care Laura ii castiga ajung la medici. Insa niciun efort nu este prea mare pentru cantareata care spune ca nu ar putea trai fara mama ei.... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

crescatori gasit mort avocatesti ciprian porumb case de vacanta maricel b1tv narcis prahova oana sarbu delhaize arges finance portul constanta finale visuri femeia tinute de seara crestere a copilului neti sandu isj iasi miron mitrea canon carmen harra alexandra coman electroaparataj pescari gabriel oprea anrp buzau revista spy marioara murarescu kitty zile norocoase cazut in gol festivalul castanelor jandarmerita contrabanda_ din inima pentru viitor noua taxa auto mehedinti hidroelectrica ion stan sibiu ifrim centrul cultural perioada interbelica majorari romaniatv free