Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Laura Cosoi a renuntat la blondul care a consacrat-o

publicat 2015-01-15 13:15:17 (Ziarul-Atac)
Laura Cosoi a renuntat la blondul care a consacrat-o Laura Cosoi, pare a se fi saturat de blondul care a facut-o celebra astfel ca a optat pentru un blond vanilat.Laura Cosoi si-a anuntat schimbarea pe blogul sau unde a postat cateva fotografii pentru fani."Mi-a placut foarte mult blondul vanilat, dar este greu de intretinut. Mai mult decat atat, a fost o experienta de moment si mi-am dat seama de asta pentru ca, imediat dupa ce m-am deschis la culoare, mi-am dorit sa revin cat mai repede la un blond cat mai natural", a notat vedeta."Inainte de... ...continuare.

ING Asigurari de Viata isi va schimba denumirea, in aprilie, in NN Asigurari de Viata

publicat 2015-01-15 11:45:13 (Mediafax)
ING Asigurari de Viata isi va schimba denumirea, in aprilie, in NN Asigurari de Viata ING Asigurari de Viata, care detine peste o treime din piata de profil, isi va schimba denumirea, in aprilie, in NN Asigurari de Viata, pentru a sublinia apartenenta la grupul din care face parte. ...continuare.

ING Asigurari de Viata, ING Pensii si ING Investment Management isi schimba numele

publicat 2015-01-15 11:15:03 (Bursa)
Pe 19 ianuarie, diviziile locale de asigurari, pensii si investitii desprinse din Grupul ING lanseaza campania de comunicare dedicata publicului larg prin care anunta tranzitia de la ING la NN - noul nume si noua identitate vizuala. Astfel, din aprilie, ING Asigurari de Viata devine NN Asigurari de Viata, ING Pensii se redenumeste NN Pensii, iar ING Investment Management va fi cunoscut ca NN Investment Partners. ...continuare.

Laura Cosoi, schimbare de look

publicat 2015-01-14 20:00:17 (Libertatea)
In plina iarna, Laura Cosoi a decis ca o schimbare de look este benefica. Astfel, actrita a... ...continuare.

Procesul intentat de Kovesi impotriva lui Gadea si Antenei 3 a ramas in pronuntare pe competenta

publicat 2015-01-12 19:15:24 (Romania-TV)
Procesul intentat de Kovesi impotriva lui Gadea si Antenei 3 a ramas in pronuntare pe competenta Judecatoria Sectorului 1 a ramas in pronuntare privind competenta in procesul in care procurorul-sef al DNA, Laura Codruta Kovesi, a dat in judecata postul Antena 3, ca persoana juridica, si pe Mihai Gadea, Mugur Ciuvica, Radu Tudor, Razvan Savaliuc si Bianca Nae si cere daune de un milion de lei pentru afirmatii privind viata sa personala, transmite Agerpres. ...continuare.

8 lucruri pe care ar trebui sa le traiesti in 2015

publicat 2015-01-11 23:30:23 (Realitatea-TV)
8 lucruri pe care ar trebui sa le traiesti in 2015 Indoiala. Poate fi cancerul sufletului tau si un obstacol care te impiedica sa mergi mai departe. Te trage inapoi si te face sa vezi intotdeauna partea goala a paharului. Orice om are unele mici indoieli, unii mai multe decat altii. Insa daca le lasi iti vor distruge viata. Este greu sa fii plini de indoieli in viata persoanala si sa nu-ti fie afectata viata profesionala. Si viceversa este valabila. ...continuare.

Astrograma VIP | Laura Cosoi pune barbatii in dificultate

publicat 2015-01-11 00:00:24 (Libertatea)
Nativa Capricorn cu ascendentul in Berbec, Laura Cosoi (nascuta la Iasi pe 2 ianuarie 1982) este o... ...continuare.

Asaltul Laurei Cosoi catre reducerile din mall, filmat de paparazzi!

publicat 2015-01-10 20:00:02 (CanCan)
Reducerile la hainele cu staif au tentat-o atat de tare pe Laura Cosoi, incat a luat cu asalt un mall din nordul Capitalei. ...continuare.

INEDIT Ce numere definesc viata lui Tom Cruise

publicat 2015-01-10 08:00:03 (Click)
INEDIT Ce numere definesc viata lui Tom Cruise INEDIT Ce numere definesc viata lui Tom Cruise Tom Cruise este unul dintre cei mai cunoscuti actori de la Hollywood, iar viata lui este atent monitorizata de presa de scandal. Asa se face ca noi am gasit cateva informatii inedite si am alcatuit un top al lucrurilor mai putin stiute despre celebrul actor. Iata, asadar, ce am gasit! ...continuare.

Topul ocaziilor perfecte pentru a face dragoste

publicat 2015-01-08 22:45:22 (Romania-TV)
Topul ocaziilor perfecte pentru a face dragoste O viata sexuala activa inseamna sa profiti de orice oportunitate ivita pentru a face sex. Si cu totii stim ca o viata sexuala activa este buna atat pentru sanatatea fizica si psihica cat si pentru intarirea relatiei. Stephen Baldwin a spus odata ca sexul este ca o pizza, chiar si cand e rea, tot pizza este. Iar o viata sexuala de calitate implica atat sexul mai putin reusit cat si cel asemanator unei cine luata la un restaurant de 5 stele. De aceea, nu rata nici o ocazie de a-ti imbogati... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

andreea raducan maica imagin scoruri davis buza cancescu geata finalistii scorpionii trache ceteras video ileana badiu robot umanoid finante publice bacau tiparire horoscop tanca muze rabo fara vize urasc group regenerabila mariana cojocaru cel mai bogat om bahmu trecere de pietoni din piatra neamt red hot chili peppers wowbiz popov zsolt captiva negrut alin house chitu invatatoare vasile sirli togo integritate romanii din italia oana burlacu oferte de munca macon sebastian ghita