Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Drama unui campion roman. Isi risca viata si ar putea muri in orice moment

publicat 2015-06-19 14:00:22 (Romania-TV)
Drama unui campion roman. Isi risca viata si ar putea muri in orice moment Marius Tita este unul dintre cei mai cunoscuti luptatori MMA din Romania. In urma cu cinci ani medicii i-au interzis sa se mai bata in cusca, insa el continua sa lupte si sa-si riste viata, pe semnatura. ...continuare.

O frumoasa prezentatoare TV se marita cu Ciprian Marica

publicat 2015-06-19 10:45:12 (Realitatea-TV)
O frumoasa prezentatoare TV se marita cu Ciprian Marica Capitanul de drept al nationalei Romaniei, Ciprian Marica, traieste o poveste de dragoste alaturi de Laura Teodoru, prezentatoarea de la Digi Sport. Aceasta este cea mai serioasa relatie a atacantului lui Konyaspor dupa despartirea de Ilinca Vandici. ...continuare.

Laura Cosoi a adus in Romania premiul Gourmand!

publicat 2015-06-18 20:15:20 (Realitatea-TV)
Laura Cosoi a adus in Romania premiul Gourmand! Cea mai prestigioasa competitie internationala pentru publicatii gastronomice din toata lumea, Gourmand Cookbook Award, cu o traditie de 20 de ani, "Oscarul culinar", cum a fost denumit, si-a desemnat castigatorii de anul acesta la festivitatea care a avut loc anul acesta in Yantai, China. Laura Cosoi a fost reprezentanta Romaniei la acest prestigios concurs, iar jurnalul ei culinar si de debut totodata, "Ramai la masa", a fost desemnat castigator la sectiunea Best Tv Chef Book - Europe a... ...continuare.

Jocurile Europene Baku 2015: Gimnasta Laura Jurca, locul 9 la individual compus

publicat 2015-06-18 19:15:01 (Antena3)
Romanca Laura Jurca a ocupat locul noua in finala de la individual compus, joi, in cadrul concursului feminin de gimnastica artistica, la Jocurile Europene de la Baku (Azerbaidjan), conform AGERPRES.Jurca a... ...continuare.

Cele mai grele momente din viata de parinte

publicat 2015-06-18 11:15:01 (Antena3)
Cele mai grele momente din viata de parinte Nu e usor sa-ti privesti copiii luptandu-se cu viata. Si, totusi, asta face parte din viata. Meseria de parinte presupune sa ai grija de copilul tau, lasandu-i totodata libertatea si independenta necesare pentru a... ...continuare.

Cele mai grele momente din viata de parinte

publicat 2015-06-17 23:15:13 (Romania-TV)
Cele mai grele momente din viata de parinte Nu e usor sa-ti privesti copiii luptandu-se cu viata. Si, totusi, asta face parte din viata. Meseria de parinte presupune sa ai grija de copilul tau, lasandu-i totodata libertatea si independenta necesare pentru a invata din propriile greseli. Partea proasta este ca aceste greseli si suportarea consecintelor inseamna si dezamagire, durere, disconfort. ...continuare.

Ambasadorul Suediei, dupa intalnirea cu Laura Codruta Kovesi: "Sustin cu tarie LUPTA impotriva CORUPȚIEI "

publicat 2015-06-17 23:15:07 (Evenimentul-Zilei)
Ambasadorul Suediei, dupa intalnirea cu Laura Codruta Kovesi: "Sustin cu tarie LUPTA impotriva CORUPȚIEI " Ambasadoarea Suediei s-a intalnit cu procurorul sef al DNA, Laura Codruta Kovesi, dupa intrevedere pe contul de Facebook al Ambasadei suedeze fiind postata o declaratie a diplomatei, care spune ca sprijina "cu tarie" autoritatile romane in determinarea lor de a lupta impotriva coruptiei. ...continuare.

Ambasadoarea Suediei la Bucuresti: Sprijinim cu tarie autoritatile romane in determinarea acestora de a lupta impotriva coruptiei

publicat 2015-06-17 22:15:02 (Antena3)
Ambasadoarea Suediei la Bucuresti: Sprijinim cu tarie autoritatile romane in determinarea acestora de a lupta impotriva coruptiei Ambasadoarea Suediei s-a intalnit cu procurorul sef al DNA, Laura Codruta Kovesi. Dupa intalnire, pe contul de Facebook al Ambasadei suedeze a fost postata o declaratie a diplomatei, care spune ca sprijina "cu... ...continuare.

Laura Cosoi da cartile pe fata! Recunoaste de ce s-a despartit de Smiley: "Am simtit ca m-am..."

publicat 2015-06-17 10:30:02 (CanCan)
Laura Cosoi da cartile pe fata! Recunoaste de ce s-a despartit de Smiley: Am simtit ca m-am... Laura Cosoi a facut dezvaluiri despre relatia ei cu Smiley. Blondina spune ca in momentul in care s-a despartit de cantaret, a simtit ca s-a “deblocat”.   ...continuare.