Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Zece semne ca iti faci faci viata mai grea decat este

publicat 2015-08-17 23:30:27 (Realitatea-TV)
Zece semne ca iti faci faci viata mai grea decat este Multi oameni uita adevaratul scop al vietii, lasandu-se coplesiti de munca, curatenie acasa si alte indatoriri si apoi se plang de cat de dificila poate fi viata. Insa, adevarul este ca iti poti crea cu aceeasi usurinta o viata simpla ori una complexa. Doar rezerva-ti cateva minute si gandeste-te la ceea ce ai dori sa schimbi si apoi treci la treaba. ...continuare.

Imagini nevazute pana acum de la NUNTA Laurei Cosoi. Ce spune despre a doua petrecere | FOTO

publicat 2015-08-17 21:15:13 (Libertatea)
Laura Cosoi a surprins pe toata lumea prin decizia ei de a face doua nunti, una la Iasi si una la... ...continuare.

Persoanele din grupurile vulnerabile, consiliate pentru integrarea in viata profesionala

publicat 2015-08-17 17:15:21 (Realitatea-TV)
Persoanele din grupurile vulnerabile, consiliate pentru integrarea in viata profesionala Nu exclude persoanele care pot face diferenta in firma ta! Prin proiectul "SALVA - SAnsa La Viata Activa!" au fost consiliate si formate profesional persoane afectate de boli care le influenteaza viata profesionala si sociala (HIV/SIDA, cancer, etc.) si persoane dependente de droguri. ...continuare.

FOTO! Scandal la cea de-a doua nunta a Laurei Cosoi! Un barbat s-a dezbracat si...Vezi ce s-a intamplat

publicat 2015-08-17 09:15:01 (CanCan)
FOTO! Scandal la cea de-a doua nunta a Laurei Cosoi! Un barbat s-a dezbracat si...Vezi ce s-a intamplat Laura Cosoi a imbracat la sfarsitul saptamanii trecute pentru a doua oara rochia de mireasa, insa fericitul eveniment a fost perturbat de un barbat. Acesta s-a dezbracat, iar invitatii au putut sa-l admire in toata splendoarea lui. ...continuare.

Laura Cosoi tine la traditii. Ce face in prima zi dupa nunta | FOTO

publicat 2015-08-16 17:30:16 (Libertatea)
Laura Cosoi a avut o nunta iesire din tipare. Cu toate acestea, frumoasa blonda a tinut la traditii... ...continuare.

Laura Cosoi, de DOUA ori MIREASA. Artista a avut o NUNTA TRADITIONALA acasa la mire, in Targu Mures VIDEO

publicat 2015-08-16 14:30:17 (Romania-TV)
Laura Cosoi, de DOUA ori MIREASA. Artista a avut o NUNTA TRADITIONALA acasa la mire, in Targu Mures VIDEO Laura Cosoi, o data aleasa si de doua ori mireasa. Daca saptamana trecuta si-a unit destinul cu iubitul sau la Iasi, weekend-ul acesta a avut loc cea de-a doua petrecere de nunta. De aceasta data, mirii au organizat o nunta traditionala romaneasca, iar invitatii au fost imbracati in costume populare. ...continuare.

Laura Cosoi vorbeste despre depresie

publicat 2015-08-16 14:00:24 (Realitatea-TV)
Laura Cosoi vorbeste despre depresie Laura Cosoi, fosta blonda "naiva" din serialul de la Pro TV, "La bloc", s-a maritat recent cu Cosmin Curticapean si traverseaza cea mai fericita perioada a vietii sale. ...continuare.

Viata sexuala: Cum sa scapi de teama ca esti un amant slab

publicat 2015-08-15 22:30:31 (Romania-TV)
Viata sexuala: Cum sa scapi de teama ca esti un amant slab Viata sexuala a omului modern este influentata, ca orice ce alt aspect contemporan, de dorinta de a fi performant. Nu este de mirare ca barbatii isi fac griji avand in vedere cum sunt promovate idei precum orgasmul multiplu, astfel ca viata sexuala are de suferit. Iar un barbat ingrijorat ca nu se ridica la standardele impuse si extrem de anxios are sanse foarte mari sa-si transforme viata sexuala intr-un esec. Iata cateva sfaturi simple menite sa calmeze nervii si sa va scape de anxietate,... ...continuare.

Cea mai noua blonda din viata lui Costi Ionita! A reusit sa o plictiseasca la o intalnire!

publicat 2015-08-15 22:15:02 (CanCan)
Costi Ionita are doua mari pasiuni in viata: blondele si mancarea turceasca. Artistul le-a imbinat pe amandoua, intr-o singura seara! ...continuare.

Uite ce meniu are Laura Cosoi la cea de a doua nunta! | FOTO EXCLUSIV

publicat 2015-08-15 20:30:12 (Libertatea)
Invitatii de la cea de a doua nunta a Laurei Cosoi si a sotului ei, Cosmin Curticapean, au parte de... ...continuare.