Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




LAURA COSOI a emotionat pe toata lumea! Actrita a facut publica prima imagine cu bebelusul

publicat 2016-09-18 19:45:02 (CanCan)
LAURA COSOI a emotionat pe toata lumea! Actrita a facut publica prima imagine cu bebelusul Una dintre cele mai indragite actrite de la noi a facut publica o imagine prin care a reusit sa emotioneze pe toata lumea. Mai exact, Laura Cosoi a publicat, in urma cu putin timp, in aceasta seara de duminica, o fotografie cat se poate de emotionanta cu ea, in care tine in brate un bebelus. Fotografia a ajuns rapid pe contul de Instagram al vedetei, acolo unde a deja a strans o serie de aprecieri din partea prietenilor virtuali. De asemenea, actrita impreuna cu sotul ei par sa fi participat... ...continuare.

Laura Bretan a gasit consolarea perfecta dupa ce a pierdut finala America's Got Talent! Fotografia cu care a topit inimile fanilor

publicat 2016-09-16 22:30:02 (Antena3)
Laura Bretan a gasit consolarea perfecta dupa ce a pierdut finala America's Got Talent! Fotografia cu care a topit inimile fanilor Laura Bretan, copila cu voce de soprana care i-a uluit pe americani, a postat pe pagina ei de Facebook o fotografie care arata ca nu este daramata de ratarea marelui premiu la America's Got... ...continuare.

Mesajul Laurei Bretan pentru castigatoarea "America's Got Talent"

publicat 2016-09-16 16:00:01 (Antena3)
Mesajul Laurei Bretan pentru castigatoarea America's Got Talent Laura Bretan, în vârsta de 14 ani, a impresionat juriul de la America’s Got Talent, dar nu a reusit sa cucereasca si inimile publicului american. Mica soprana originara din România a... ...continuare.

Moculescu, reactie dura dupa ce Laura Bretan a pierdut la America's Got Talent: "Si manelistii..."

publicat 2016-09-16 11:00:28 (Realitatea-TV)
Moculescu, reactie dura dupa ce Laura Bretan a pierdut la America's Got Talent: "Si manelistii..." Compozitorul Horia Moculescu s-a declara dezamagit de faptul ca Laura Bretan a fost invinsa in finala America's Got Talent de Grace Vanderwaal. ...continuare.

Top trei zodii care nu au noroc in viata! Orice ar face, norocul le ocoleste!

publicat 2016-09-16 08:45:01 (Antena-1)
Norocul este unul dintre lucrurile pe care oamenii si-l doresc in viata. Noroc in munca, noroc in dragoste si la bani. Unii dintre noi se nasc insa fara prea mult noroc. Sa vedem care sunt zodiile care nu prea au noroc in viata, scrie imaginea.info. ...continuare.

Toata viata si-a dorit un singur lucru si era sigur ca va muri cu el. Ce s-a intamplat in orele urmatoare este emotionant

publicat 2016-09-15 20:45:03 (Antena3)
Toata viata si-a dorit un singur lucru si era sigur ca va muri cu el. Ce s-a intamplat in orele urmatoare este emotionant Un batrân a murit la doar 45 de minute dupa ce i s-a îndeplinit dorinta de o viata. Paddy Lawler a trait toata viata în Manchester si a tinut toata viata cu echipa de fotbal Manchester... ...continuare.

Scandalul Black Cube. Anturajul penal al ofiterului SRI care a platit pentru spionarea sefei DNA

publicat 2016-09-15 20:15:01 (Adevarul)
Scandalul Black Cube. Anturajul penal al ofiterului SRI care
a platit pentru spionarea sefei DNA Fostul ofiter SRI Daniel Dragomir, acuzat ca i-ar fi platit pe israelienii de la Black Cube sa o spioneze pe Laura Codruta Kovesi, are legaturi cu numeroase VIP-uri certate cu legea. Printre acestea se numara Alina Bica, avocata acesteia, Laura Vicol, si Vladimir Ciorba, inculpat in dosarul lui Iulian Hertanu, cumnatul lui Victor Ponta. ...continuare.

Adevaratul motiv pentru care Laura Bretan a pierdut finala America's Got Talent

publicat 2016-09-15 17:15:01 (Antena3)
Adevaratul motiv pentru care Laura Bretan a pierdut finala America's Got Talent Laura Bretan (14 ani) a impresionat juriul de la America’s Got Talent, dar nu a reusit sa cucereasca si inimile publicului american. Mica soprana originara din România a ratat premiul de un milion de do... ...continuare.

ANDRA, mesajul transmis LAUREI BRETAN:,,Imi pare rau ca...''

publicat 2016-09-15 17:15:01 (CanCan)
ANDRA, mesajul transmis LAUREI BRETAN:,,Imi pare rau ca...'' Andra este printre cele mai bune voci din Romania. Vedeta se bucura de aprecierea unui public larg, atat pentru cariera sa de succes, cat si pentru familia minunata pe care o are, alaturi de sotul ei, Catalin Maruta si cei doi copii. Vedeta a tinut sa scrie cateva cuvinte pentru Laura Bretan, in care o felicita si o incurajeaza pe mai departe.Andra i-a transmis un mesaj Laurei Bretan.,,O voce buna trece peste granite si peste orice obstacol! Bravo, Laura, pentru ca ai ridicat si America in... ...continuare.

Experienta care i-a schimbat viata Andreei Raicu

publicat 2016-09-15 16:15:01 (Antena3)
Experienta care i-a schimbat viata  Andreei Raicu Dupa ce si-a schimbat viata radical, Andreea Raicu a împartasit secretul. Vedeta a vorbit despre experienta care a marcat-o. „În momentul în care existenta mea a adus în viata me... ...continuare.