Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Sotul gravidei moarta intr-un accident pe DN1 si-a tatuat ziua in care le-a pierdut pe cele doua minuni din viata sa!

publicat 2017-07-29 11:45:02 (Antena-1)
Sotul gravidei moarta intr-un accident pe DN1 si-a tatuat ziua in care le-a pierdut pe cele doua minuni din viata sa! Unul dintre cele mai tulburatoare si dramatice accidente petrecute in 2017 pe teritoriul Romaniei este cel in urma caruia Catalina, o tanara insarcinata, isi pierdea viata. La acel moment, medicii au incercat sa-i salveze fiica care nu se nascuse inca, dar totul a fost in zadar. Cele doua si-au pierdut viata! ...continuare.

Charlie Gard s-a stins din viata cu o saptamana inainte de a implini un an. Tata: "Ne pare rau ca nu te-am putut salva"

publicat 2017-07-28 21:15:08 (ProTV)
Charlie Gard s-a stins din viata cu o saptamana inainte de a implini un an. Tata: Ne pare rau ca nu te-am putut salva Parintii bebelusului Charlie Gard au anuntat ca fiul lor s-a stins din viata. ...continuare.

16 markeri genetici asociati cu reducerea sperantei de viata, descoperiti de oamenii de stiinta

publicat 2017-07-28 21:00:12 (Romania-TV)
16 markeri genetici asociati cu reducerea sperantei de viata, descoperiti de oamenii de stiinta Raspunsul la intrebarea ''Cat timp vom trai?'' este partial codificat in genomul fiecarei persoane sau in materialul sau genetic, sustine o echipa de cercetatori din Elvetia care a publicat un studiu privind speranta de viata. Oamenii de stiinta au anuntat, joi, ca au identificat cel mai mare numar de markeri genetici care sunt aproape in totalitate necunoscuti pana acum si care pot contribui la scaderea sperantei de viata, se arata intr-un comunicat citat de Xinhua. ...continuare.

Doua intrebari pentru Kovesi

publicat 2017-07-27 16:15:05 (Cotidianul)
Doua intrebari pentru Kovesi Comisia parlamentara de ancheta privind prezidentialele din 2009 a decis joi, sa-i trimita o noua scrisoare sefei DNA Laura Codruta Kovesi. ...continuare.

Comisia parlamentara de ancheta, intrebari pentru Laura Codruta Kovesi

publicat 2017-07-27 15:45:02 (Antena3)
Comisia parlamentara de ancheta, intrebari pentru Laura Codruta Kovesi Comisia parlamentara de ancheta privind alegerile prezidentiale din 2009 a decis, joi, sa-i trimita procurorului sef DNA Laura Codruta Kovesi o scrisoare cu doua întrebari: daca a fost în casa lui... ...continuare.

Telefonul ucigas, Laura cea fara de noroc, Ticu betivul. Viata la Curte

publicat 2017-07-27 00:45:07 (Evenimentul-Zilei)
Telefonul ucigas, Laura cea fara de noroc, Ticu betivul. Viata la Curte Isi ingropa fiecare zi in negura bauturii, fara vreun motiv anume. Pur si simplu ii placea sa bea pana la epuizare. Nu cauta suparari sau bucurii, nu avea nevoie de companie- sticla si paharul erau cei mai buni tovarasi. ...continuare.

DNA cere urmarirea penala a fostului ministru Valerian Vreme

publicat 2017-07-26 20:15:06 (Cotidianul)
DNA cere urmarirea penala a fostului ministru Valerian Vreme Procurorul-sef al Directiei Nationale Anticoruptie, Laura Codruta Kovesi, a cerut sesizarea presedintelui Klaus Iohannis pentru ridicarea imunitatii. ...continuare.

Laura Dinca, prima reactie dupa ce lui Cristi Boureanu i s-a refuzat ELIBERAREA

publicat 2017-07-26 16:45:30 (Romania-TV)
Laura Dinca, prima reactie dupa ce lui Cristi Boureanu i s-a refuzat ELIBERAREA Laura Dinca sufera enorm dupa ce, pentru a doua oara, judecatorii au refuzat eliberarea lui Cristian Boureanu din arestul preventiv. ...continuare.

Laura Vicol extrem de suparata pe unii judecatori: Criminalilor!

publicat 2017-07-25 20:00:06 (Evenimentul-Zilei)
Laura Vicol extrem de suparata pe unii judecatori: Criminalilor! Celebra avocata Laura Vicol a dorit sa impartaseasca pe pagina sa de socializare, supararea sa, vis-a-vis de ce s-a intamplat astazi in instanta, acuzand nedeptatile pe care le fac unii judecatori in functie de NUMELE celui judecat. ...continuare.

Denisa Manelista stia ca o sa moara! Ce mesaj a transmis artista familiei si fanilor, inainte de a-si lua ramas bun de la viata

publicat 2017-07-25 15:30:02 (Antena-1)
Denisa Manelista stia ca o sa moara! Ce mesaj a transmis artista familiei si fanilor, inainte de a-si lua ramas bun de la viata In urma cu doua zile, Denisa Raducu, stiuta publicului laarg si ca Denisa Manelista, s-a stins din viata la varsta de doar 27 de ani. ...continuare.