Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Kovesi: Propunerile noastre au fost insusite

publicat 2014-12-12 13:00:08 (Cotidianul)
Kovesi: Propunerile noastre au fost insusite Laura Codruta, procurorul-sef al DNA, a spus ca în cursul noptii a primit un email din partea reprezentantilor... ...continuare.

Kovesi: Am primit un mail in cursul noptii din partea reprezentantilor Ministerului Finantelor

publicat 2014-12-12 12:45:05 (Evenimentul-Zilei)
Kovesi: Am primit un mail in cursul noptii din partea reprezentantilor Ministerului Finantelor Procurorul-sef al DNA, Laura Codruta Kovesi, a declarat vineri ca asteapta forma finala a proiectului de buget care va fi trimisa in Parlament si a adaugat ca in cursul noptii a primit un email din partea reprezentantilor Ministerului Finantelor. ...continuare.

Disputa pe BUGETUL DNA a fost rezolvata. Kovesi: Propunerile noastre au fost asumate

publicat 2014-12-12 12:30:43 (Romania-TV)
Disputa pe BUGETUL DNA a fost rezolvata. Kovesi: Propunerile noastre au fost asumate Procurorul-sef al DNA, Laura Codruta Kovesi, a declarat vineri ca asteapta forma finala a proiectului de buget care va fi trimisa in Parlament si a adaugat ca in cursul noptii a primit un email din partea reprezentantilor Ministerului Finantelor. ...continuare.

Kovesi: Este prima data cand altcineva intervine asupra bugetului nostru fara sa fim consultati

publicat 2014-12-12 08:30:05 (Cotidianul)
Kovesi: Este prima data cand altcineva intervine asupra bugetului nostru fara sa fim consultati Procurorul Șef al Directiei Nationale Anticoruptie, Laura Corduta Kovesi a explicat joi seara, la B1 TV situatia... ...continuare.

Valcov: DNA va avea bugetul solicitat in 2015

publicat 2014-12-11 17:00:40 (Mediafax)
Valcov: DNA va avea bugetul solicitat in 2015 Ministrul delegat pentru buget Darius Valcov spune ca DNA va avea bugetul solicitat in 2015, situatia clarificandu-se in urma discutiei pe care a avut-o cu sefa DNA, Laura Codruta Kovesi, si cu ministrul Justitiei, Robert Cazanciuc. ...continuare.

Ministrul pentru buget: DNA va avea bugetul solicitat in 2015

publicat 2014-12-11 17:00:03 (Antena3)
Ministrul delegat pentru buget Darius Valcov a explicat, in direct la Antena 3, ca DNA va avea bugetul solicitat in 2015, situatia clarificandu-se in urma discutiei pe care a avut-o cu sefa DNA, Laura Codruta... ...continuare.

Darius Valcov: DNA va avea bugetul solicitat in 2015

publicat 2014-12-11 16:45:06 (Gandul)
Darius Valcov: DNA va avea bugetul solicitat in 2015 Ministrul delegat pentru buget Darius Valcov spune ca DNA va avea bugetul solicitat in 2015, situatia clarificandu-se in urma discutiei pe care a avut-o cu sefa DNA, Laura Codruta Kovesi, si cu ministrul Justitiei, Robert Cazanciuc. ...continuare.

Valcov: DNA va avea bugetul solicitat in 2015

publicat 2014-12-11 16:15:03 (Capital)
Directia Nationala Anticoruptie va avea bugetul solicitat in 2015, a declarat ministrul delegat pentru Buget, Darius Valcov, dupa o intalnire avuta joi cu procurorul-sef al DNA, Laura Codruta Kovesi, si ministrul Justitiei, Robert Cazanciuc. ...continuare.

Șefa CNA, acuzata ca s-a dus la un angajat cu "o lumanare de la mort"

publicat 2014-12-11 15:30:06 (Cotidianul)
Șefa CNA, acuzata ca s-a dus la un angajat cu o lumanare de la mort Angajati ai CNA reclama ca sunt terorizati de sefa institutiei Laura Georgescu, potrivit membrului CNA Valentin Jucan.... ...continuare.

Intalnire intre Kovesi, Cazanciuc si Valcov pe tema bugetului

publicat 2014-12-11 15:15:42 (Romania-TV)
Intalnire intre Kovesi, Cazanciuc si Valcov pe tema bugetului Procurorul-sef al DNA, Laura Codruta Kovesi, si ministrul Justitiei, Robert Cazanciuc, s-au intalnit joi cu ministrul delegat pentru Buget, Darius Valcov, pentru o discutie despre bugetul de anul viitor, conform unor surse judiciare, citate de Agerpres. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

dunarea camioane roman basarabeni homo tulcea termen horoscop codul rutier head nelly nastase olaroiu neti sandu andreea dumitrache ucigasa ioan sabau schrotter jest agentia de plati loteria romana apa rece reprezentatiei salman khan benga prognoza meteo accidente rutiere in italia nasa petitii disponibilizari tudorel bunici democratie managerii derivat eleva cluj alexandru athanasiu striptease rutiere fibra compa minogue tripoli samir iubire interzisa elan schwartzenberg adrian iovan grigore antipa devine asigurari de sanatate boeriu horoscop octombrie