Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Deziluzia optica: Na-ti-o tie, da-mi-o SIE

publicat 2016-05-06 23:30:01 (Antena3)
Laura Codruta Kovesi si Mihai Razvan Ungureanu s-au contrat saptamana trecuta. Kovesi a acuzat SIE ca nu a trimis niciodata vreo informare la DNA. Pai ce sa trimita, ca singurele informari care... ...continuare.

Un actor din Romania, in doliu. Cea mai draga femeie din viata sa a murit in preajma Pastelui

publicat 2016-05-06 16:15:38 (Realitatea-TV)
Un actor din Romania, in doliu. Cea mai draga femeie din viata sa a murit in preajma Pastelui Momente indoliate pentru Andrei Duban. Cea mai importanta femeie din viata lui si-a pierdut viata la doar cateva zile dupa Paste. ...continuare.

Astea sunt tipurile de sex pe care trebuie sa le incerci cel putin o data in viata

publicat 2016-05-06 15:45:31 (Romania-TV)
Astea sunt tipurile de sex pe care trebuie sa le incerci cel putin o data in viata Daca vrei sa-ti condimentezi viata sexuala, aceste tipuri de sex iti vor schimba total perspectiva asupra actului sexual. Iata ce sa incerci. ...continuare.

LINȘAJ LA ANTENA 3. LAURA CODRUȚA KOVESI atacata suburban de MIRCEA BADEA, MIHAI GADEA, MUGUR CIUVICA

publicat 2016-05-06 11:45:19 (Evenimentul-Zilei)
LINȘAJ LA ANTENA 3. LAURA CODRUȚA KOVESI atacata suburban de MIRCEA BADEA, MIHAI GADEA, MUGUR CIUVICA Apropierea sentintei in dosarul penal in care directorul executiv al Antenei 3, Sorin Alexandrescu este acuzat ca a santajat compania RCS-RDS a facut sa asistam la un nou linsaj mediatic desfasurat in studiourile acestui post de televiziune. De aceasta data la adresa sefei DNA, Laura Codruta Kovesi. Pe care vedetele postului A3, in frunte cu Mihai Gadea si avandu-l ca varf de lance pe Mircea Badea, au acuzat-o ca este interesata in aceasta ancheta. Dovada: o presupusa relatie dintre Laura... ...continuare.

S-a stabilit primul termen al procesului dintre Laura Codruta Kovesi si Antena 3

publicat 2016-05-06 09:45:43 (Realitatea-TV)
S-a stabilit primul termen al procesului dintre Laura Codruta Kovesi si Antena 3 Primul termen al dosarului in care procurorul sef al DNA, Laura Codruta Kovesi, a dat in judecata postul de televiziune Antena 3 si mai multi jurnalisti, a fost stabilit de Curtea de Apel Pitesti pentru data de 8 iunie, potrivit datelor publicate vineri pe portalul instantelor din Arges. ...continuare.

Lectii de viata pe care le poti invata din romanele de dragoste

publicat 2016-05-05 23:45:26 (Romania-TV)
Lectii de viata pe care le poti invata din romanele de dragoste Unde regasim cele mai frumoase si inspirationale povesti de iubire, cele mai bune modele demne de urmat, adevaratele lectii de viata daca nu in romanele de dragoste? Poate ca acesta este si motivul pentru care femeile iubesc atat de mult acest tip de romane. Gasesc in ele acele "ingrediente" de care au nevoie si pe care, in viata de zi cu zi, par aproape imposibil sa le atinga. ...continuare.

Viata bate filmul: a scapat cu viata, plutind 2 luni in deriva in Ocean. Colegii sai au murit

publicat 2016-05-05 20:30:30 (Realitatea-TV)
Viata bate filmul: a scapat cu viata, plutind 2 luni in deriva in Ocean. Colegii sai au murit Un pescar columbian a fost gasit in viata la bordul unei ambarcatiuni care plutea in deriva de doua luni in Oceanul Pacific, barbatul afirmand ca trei colegi au murit de sete si foame, informeaza site-ul agentiei Associated Press. ...continuare.

Foto! Ce a decis sa faca Laura dupa ce niciun barbat din Casa nu a reusit sa o cucereasca! Fosta concurenta "Mireasa pentru fiul meu" a uimit pe toata lumea

publicat 2016-05-05 12:45:01 (Antena-1)
Foto! Ce a decis sa faca Laura dupa ce niciun barbat din Casa nu a reusit sa o cucereasca! Fosta concurenta Mireasa pentru fiul meu a uimit pe toata lumea S-a inscris in competitia "Mireasa pentru fiul meu", insa norocul nu a fost de partea ei. Laura, fosta concurenta in cel de-al patrulea sezon, nu si-a gasit dragostea, dar si-a gasit un refugiu ...continuare.