Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Andrei Plesu A SCRIS UN TEXT SAVUROS despre RELATIA GHITA - COLDEA, despre Victor Ciorbea, dar si despre DOCTORATUL SEFEI DNA, Laura Codruta Kovesi

publicat 2017-01-16 14:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Andrei Plesu A SCRIS UN TEXT SAVUROS despre RELATIA GHITA - COLDEA, despre Victor Ciorbea, dar si despre DOCTORATUL SEFEI DNA, Laura Codruta Kovesi Andrei Plesu a scris un text savuros despre relatia Ghita - Coldea, despre Victor Ciorbea, dar si despre doctoratul sefei DNA, Laura Codruta Kovesi. ...continuare.

Horoscop. Cate cumpene vei avea in viata. Zodia care trece de multe ori peste MOARTE

publicat 2017-01-16 12:00:14 (Realitatea-TV)
Horoscop. Cate cumpene vei avea in viata. Zodia care trece de multe ori peste MOARTE Viata nu este pentru nimeni usoara, iar in unele momente ai impresia ca tot raul s-a adunat la tine. Stai linistit, prin asta trecem toti, cel putin o data. Afla cate cumpene ai in viata, in functie de zodie. ...continuare.

Sinteza Zilei: Imagini senzationale cu Laura Codruta Kovesi. Unde a fost surprinsa sefa DNA

publicat 2017-01-16 00:45:01 (Antena3)
Sinteza Zilei: Imagini senzationale cu Laura Codruta Kovesi. Unde a fost surprinsa sefa DNA Mihai Gadea a prezentat in emisiunea Sinteza Zilei imagini senzationale cu Laura Codruta Kovesi. Sefa DNA a fost surprinsa la biserica, in timp ce mergea la moaste. Intrebata daca s-a... ...continuare.

Ce viata... Cum arata casa Monicai Gabor din Los Angeles

publicat 2017-01-15 12:45:02 (Antena-1)
Ce viata... Cum arata casa Monicai Gabor din Los Angeles Ani de zile viata ei a fost un mister total! Dar gata, Monica Gabor nu se mai ascunde si le arata tuturor ce viata duce la bratul lui Mr. Pink! ...continuare.

Liderul unui partid din Romania: "Basescu ar trebui sa dispara din viata publica, odata cu Kovesi si Coldea"

publicat 2017-01-14 18:30:03 (Antena3)
Liderul unui partid din Romania: Basescu ar trebui sa dispara din viata publica, odata cu Kovesi si Coldea Presedintele Partidului Ecologist Român, Danut Pop, considera ca Traian Basescu "ar trebui sa dispara din viata publica", odata cu Laura Codruta Kovesi si Florian Coldea, scrie... ...continuare.

DEZVALUIRI EXPLOZIVE FACUTE DE ALINA BICA. Nume grele rostite de fosta sefa DIICOT: Traian Basescu, Laura Codruta Kovesi si generalul Coldea

publicat 2017-01-14 10:15:03 (Evenimentul-Zilei)
DEZVALUIRI EXPLOZIVE FACUTE DE ALINA BICA. Nume grele rostite de fosta sefa DIICOT: Traian Basescu, Laura Codruta Kovesi si generalul Coldea Alina Bica a facut dezvaluiri explozive care ii vizeaza pe Traian Basescu, Florian Coldea si Laura Codruta Kovesi. Fosta sefa DIICOT a povestit cum fostul presedinte al Romaniei i-a cerut sa nu isi dea demisia. ...continuare.

Avea 130 kg, iar iubitul ii tot spunea ca e grasa si urata. L-a parasit si a slabit.Transformare-SOC

publicat 2017-01-13 22:30:11 (Realitatea-TV)
Avea 130 kg, iar iubitul ii tot spunea ca e grasa si urata. L-a parasit si a slabit.Transformare-SOC Lisseth, 24 de ani, din Marea Britanie, a fost deprimata aproape toata viata ei. Greutatea era de vina, iar cei din jur nu i-au facut viata mai placuta. ...continuare.

Parchetul a clasat dosarul deschis de Laura Codruta Kovesi, pe numele lui Sorin Ovidiu Vintu

publicat 2017-01-13 09:00:02 (Antena3)
Parchetul a clasat dosarul deschis de Laura Codruta Kovesi, pe numele lui Sorin Ovidiu Vintu Parchetul a clasat dosarul deschis de Laura Codruta Kovesi pe numele lui Sorin Ovidiu Vîntu, scrie Jurnalul National. În anul 2011, Parchetul General condus atunci de Kovesi, a deschis, pe numele lui... ...continuare.

Laura Cosoi si-a etalat posteriorul demential la 35 de ani FOTO

publicat 2017-01-11 21:15:08 (Romania-TV)
Laura Cosoi si-a etalat posteriorul demential la 35 de ani FOTO Laura Cosoi se poate mandri cu un trup de invidiat, desi are 35 de ani. Blonda a reutit sa-i innebuneasca pe toti barbatii din vacanta in Thaildanda. ...continuare.