Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

15 lectii de viata pentru fete

publicat 2015-04-11 17:45:01 (Antena3)
Daca vrei sa-i faci fiicei tale un cadou deosebit, iata 15 lectii de viata care o pot ajuta sa aiba drumul luminos.    Nu te lupta sa fii populara, fii tu insati De regula, persoanele care sunt populare... ...continuare.

Cristian Boureanu, mai INDRAGOSTIT ca niciodata! Ce cadou i-a facut iubitei lui de Iepuras

publicat 2015-04-11 17:15:01 (CanCan)
Cristian Boureanu, mai INDRAGOSTIT ca niciodata! Ce cadou i-a facut iubitei lui de Iepuras Cristian Boureanu si tanara Laura traiesc o frumoasa poveste de dragoste si nu ezita sa arate acest lucru. Politicianul nu inceteaza sa o surprinda pe iubita lui cu gesturi romantice. ...continuare.

Ce se intampla DUPA CE MORI! O femeie S-A INTORS din LUMEA DE DINCOLO si a povestit

publicat 2015-04-11 11:45:14 (Libertatea)
Ce se intampla DUPA CE MORI! O femeie S-A INTORS din LUMEA DE DINCOLO si a povestit Experientele de viata dupa moarte au devenit atat de obisnuite incat aproape ca sunt considerate clisee. Un pacient a carui viata atarna de un fir de ata, este "transportat" printr-un tunel de lumina, se intalneste cu cineva (ingeri, Dumnezeu, parinti etc.) care ii spune ca trebuie sa se intoarca pe pamant. Publicitate Acest scenariu nu este deloc un cliseu pentru doctorul Jeffrey Long care a studiat aproximativ 1.300 de experiente de viata de dupa moarte, a pacientilor care si-au revenit in... ...continuare.

Lectii de viata pentru fete

publicat 2015-04-10 23:30:11 (Romania-TV)
Lectii de viata pentru fete Daca vrei sa-i faci fiicei tale un cadou deosebit, iata cateva lectii de viata care o pot ajuta sa aiba drumul luminos. ...continuare.

15 lectii de viata pentru fete

publicat 2015-04-10 22:45:09 (Realitatea-TV)
15 lectii de viata pentru fete Daca vrei sa-i faci fiicei tale un cadou deosebit, iata 15 lectii de viata care o pot ajuta sa aiba drumul luminos. ...continuare.

NASA: Cred ca vom descoperi forme de viata extraterestra in urmatoriul deceniu

publicat 2015-04-10 20:15:03 (Cotidianul)
NASA: Cred ca vom descoperi forme de viata extraterestra in urmatoriul deceniu Ellen Stofan, sefa Programului Stiintific al NASA, a declarat ca omenirea va descoperi viata extraterestra în urmatorii zece ani, scrie Huffigton Post. ...continuare.

Constantin Draghici, o mare voce a Romaniei, s-a stins din viata

publicat 2015-04-10 04:00:05 (Evenimentul-Zilei)
Constantin Draghici, o mare voce a Romaniei, s-a stins din viata Muzica romaneasca este in doliu! Constantin Draghici, solist vocal, compozitor si orchestrator s-a stins din viata la 83 de ani. ...continuare.

(P) Apel La O Viata Sanatoasa!

publicat 2015-04-09 19:15:01 (Antena3)
Fundatia Wings si Federatia Romana de Rugby au dat startul unei noi campanii de promovare a unui stil de viata sanatos pentru copii: "Apel La O Viata Sanatoasa", care militeaza pentru schimbarea... ...continuare.

Apel La O Viata Sanatoasa!

publicat 2015-04-09 18:45:09 (Puterea)
Fundatia Wings si Federatia Romana de Rugby au dat startul unei noi campanii de promovare a unui stil de viata sanatos pentru copii: "Apel La O Viata Sanatoasa", care militeaza pentrus chimbarea stilului de viata prin practicarea sportului, miscare in aer liber si a unei alimentatii corespunzatoare ...continuare.

Ce cauta zodiile in viata

publicat 2015-04-09 18:45:08 (Libertatea)
Fiecare om are un scop, obiective personale si un vis mare in viata. Vezi ce spun astrele despre ce... ...continuare.