Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



100 de Minute. Kovesi: 2014, anul recordurilor pentru DNA

publicat 2015-02-24 19:00:02 (Antena3)
DNA si-a facut astazi bilantul. Laura Codruta Kovesi a catalogat 2014 ca fiind anul recordurilor pentru institutia pe care o conduce. La eveniment au participat multe personalitati, printre care premierul,... ...continuare.

Laura Codruta Kovesi: Schema de personal a DNA trebuie majorata cu 50 procurori. Am formulat o propunere

publicat 2015-02-24 14:15:28 (Puterea)
Laura Codruta Kovesi: Schema de personal a DNA trebuie majorata cu 50 procurori. Am formulat o propunere Procurorul sef al DNA, Laura Codruta Kovesi, a declarat marti, la prezentarea bilantului institutiei, ca schema de personal a DNA ar trebuie majorata cu 50 de procurori. Kovesi a tinut sa precizeze ca a formulat o propunere in acest sens."Consideram prioritara identificarea de solutii care sa permita limitarea numarului de dosare ce revin procurorilor si solutionarea, in primul rand, a cauzelor importante pentru societate. Din perspectiva noastra, o prima directie de rezolvare este cresterea... ...continuare.

Curiozitati despre Keanu Reeves. Viata actorului in cifre

publicat 2015-02-24 13:00:07 (Click)
Curiozitati despre Keanu Reeves. Viata actorului in cifre Curiozitati despre Keanu Reeves. Viata actorului în cifre Afla care sunt numerele magice dupa care se tese viata complicata a magnetizantului actor, readus de curand la viata hollywoodiana. ...continuare.

Kovesi: Este important ca o persoana condamnata pentru coruptie sa nu isi pastreze averea dobandita prin infractiuni

publicat 2015-02-24 12:45:02 (Capital)
Kovesi: Este important ca o persoana condamnata pentru coruptie sa nu isi pastreze averea dobandita prin infractiuni Valorile indisponibilizate de DNA in 2014 au fost de peste 303 milioane euro, ceea ce reprezinta de peste 13 ori bugetul institutiei pe un an, a declarat marti procurorul sef al DNA, Laura Codruta Kovesi, cu prilejul prezentarii raportului de activitate pe anul trecut. ...continuare.

Laura Codruta Kovesi: 2014 - anul in care au fost investigati de DNA cei mai multi demnitari de rang inalt

publicat 2015-02-24 12:15:15 (Puterea)
Laura Codruta Kovesi: 2014 - anul in care au fost investigati de DNA cei mai multi demnitari de rang inalt Procurorul sef al DNA, Laura Codruta Kovesi, a declarat, marti, la bilantul Directiei, ca in 2014 a fost inregistrat cel mai mare numar de demnitari de rang inalt investigati. Kovesi a mai precizat ca DNA a cerut Parlamentului incuviintarea arestarii a noua parlamentari si a 12 actuali si fosti ministri.Laura Codruta Kovesi a mai spus la bilantul activitatii DNA pe 2014, la care participa presedintele Klaus Iohannis si premierul Victor Ponta, ca anul trecut DNA a cerut Parlamentului... ...continuare.

Kovesi la bilant: Lupta impotriva coruptiei nu inseamna doar arestari, inculpari si condamnari in dosarele DNA

publicat 2015-02-24 12:00:07 (Evenimentul-Zilei)
Kovesi la bilant: Lupta impotriva coruptiei nu inseamna doar arestari, inculpari si condamnari in dosarele DNA Procurorul sef al Directiei Nationale Anticoruptie, Laura Codruta Kovesi, a declarat marti ca actiunile DNA, pentru a avea un efect durabil si a determina o diminuare semnificativa a coruptiei, trebuie dublate de cele preventive desfasurate de celelalte institutii si autoritati ale statului, de mediul educational si cel de afaceri. ...continuare.

BILANȚUL DNA. Cati corupti am avut in 2014. Kovesi: Daca s-ar aduna banii confiscati prin hotarari judecatoresti definitive, s-ar plati salariile tuturor medicilor din Romania

publicat 2015-02-24 11:30:09 (Evenimentul-Zilei)
BILANȚUL DNA. Cati corupti am avut in 2014. Kovesi: Daca s-ar aduna banii confiscati prin hotarari judecatoresti definitive, s-ar plati salariile tuturor medicilor din Romania Laura Codruta Kovesi, procurorul sef al Directiei Nationale Anticoruptie, prezinta astazi bilantul activitatii institutiei pe anul 2014. ...continuare.

"Recolta" DNA in 2014

publicat 2015-02-24 11:30:05 (Cotidianul)
Recolta DNA in 2014 Șefa DNA Laura Codruta Kovesi a declarat la bilantul activitatii DNA pe 2014 ca anul trecut institutia pe care o conduce a... ...continuare.

Iohannis si Ponta participa la bilantul DNA

publicat 2015-02-24 11:15:26 (Realitatea-TV)
Iohannis si Ponta participa la bilantul DNA Procurorul-sef al Directiei Nationale Anticoruptie, Laura Codruta Kovesi, prezinta, la aceasta ora, bilantul institutiei pe anul 2014. Presedintele Klaus Iohannis si premierul Victor Ponta participa la eveniment. ...continuare.

Nu ai mai vazut asa ceva in viata ta! Uite ce a iesit dintr-o gaina! Ceea ce a urmat este incredibil!

publicat 2015-02-23 18:45:03 (Antena-1)
Nu ai mai vazut asa ceva in viata ta! Uite ce a iesit dintr-o gaina! Ceea ce a urmat este incredibil! Cu siguranta ai vazut multe oua la viata ta, dar acesta le intrece pe toate. Uite ce a putut sa faca o gaina. ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

intruniri vrancea victor socaciu prabusit cadavrelor lovit de tren neamt evaluare nationala silviu popov restrictii de circulatie dambovita poze xx casa rusu programatorii scoala de politie vacanta made tuta arsi sist constantin laurentiu emisiuni oana andoni hernie de disc calcat pila electrica capace de canal insula serpilor film primariei la fontaine burta reprezentanta alba iulia unatc raluca arvat meme lupte petrol albert lori beto gheorghen lupte libere bistrita nasaud gemenele batalion madalin dana grecu vaslui