Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Traian Basescu, despre scandalul din CNA: "Doamna Georgescu trebuie sa plece"

publicat 2014-07-16 12:45:11 (Evenimentul-Zilei)
Traian Basescu, despre scandalul din CNA: Doamna Georgescu trebuie sa plece Invitat in cadrul emisiunii Evenimentul zilei difuzata de B1 TV, presedintele Traian Basescu a vorbit si despre recentul scandal din cadrul CNA. In opinia sa, presedinta CNA, Laura Georgescu ar trebui sa demisioneze. ...continuare.

CATALIN MARUTA, inlocuit la Pro TV

publicat 2014-07-16 09:45:28 (Romania-TV)
CATALIN MARUTA, inlocuit la Pro TV Catalin Maruta intra intr-o binemeritata vacanta. Emisiunea prezentata de el va lua o pauza pe perioada verii, iar in grila, pe acel tronson orar, va intra un show nou, gazduit de Laura Cosoi si Cabral. ...continuare.

VESTE-BOMBA! CATALIN MARUTA va lua O PAUZA de la EMISIUNE! LOCUL lui va fi TINUT de LAURA COSOI SI CABRAL

publicat 2014-07-16 07:30:27 (Libertatea)
Ca in fiecare vara, emisiunile de diverstiment iau si ele o vacanta. A venit si randul celei... ...continuare.

Popescu, ING Asigurari de Viata: 'Anul acesta vom trece pe profit, dar investitiile ni le vom amortiza in 2018'

publicat 2014-07-16 00:00:10 (Bursa)
ING Asigurari de Viata va inregistra profit, in acest an, dar investitiile din ultimii ani vor fi amortizate in jurul anului 2018, a declarat, ieri, in cadrul unei conferinte de presa, Marius Popescu, directorului general al ING Asigurari de Viata. ...continuare.

NASA: Vom descoperi viata extraterestra in urmatorii 20 de ani

publicat 2014-07-15 21:30:11 (Realitatea-TV)
NASA: Vom descoperi viata extraterestra in urmatorii 20 de ani Cercetatorii de la NASA afirma ca oamenii vor descoperi forme de viata extraterestra in urmatorii 20 de ani, dar acestea se vor afla, cel mai probabil, in afara Sistemului Solar. Cele 100 milioane de sisteme solare din galaxia noastra (Calea Lactee, n.r.) sunt capabile sa sustina forme de viata extraterestra, spune una dintre predictiile "conservatoare" formulate de savantii de la NASA, scrie Mediafax.ro.  Agentia spatiala americana sustine ca oamenii vor gasi forme de viata extraterestre in... ...continuare.

Narcisa Iorga: Daca Laura Georgescu vine marti la sedinta, totul se blocheaza

publicat 2014-07-14 20:15:27 (Realitatea-TV)
Narcisa Iorga: Daca Laura Georgescu vine marti la sedinta, totul se blocheaza CNA a anuntat, luni dupa-amiaza, ca sedinta de marti nu se tine din lipsa de cvorum. Anuntul a fost facut la scurt timp dupa ce Consiliul anuntase public ordinea de zi a sedintei. Tot luni, Narcisa Iorga, membru CNA, a scris luni pe pagina sa de Facebook ca forul audiovizual "poate sa functioneze si fara" presedintele Laura Georgescu si ca, daca aceasta se va prezenta la sedinta de marti a Consiliului, cvorumul de sedinta nu va fi atins. Acum o saptamana, la prima incercare de a tine o... ...continuare.

Noi inregistrari cu sefa CNA: "Mie mi se scurge clepsidra, daca nu ma misc zilnic cu ceva, am pus-o"

publicat 2014-07-14 00:15:24 (Realitatea-TV)
Noi inregistrari cu sefa CNA: Mie mi se scurge clepsidra, daca nu ma misc zilnic cu ceva, am pus-o Noi inregistrari cu sefa CNA, Laura Georgescu, au fost difuzate de Realitatea TV. Noi inregistrari exclusive cu sefa CNA. Ele arata cum ii jigneste Laura Georgescu pe angajatii Consiliului National al Audiovizualului si cum vrea sa ascunda de presa modul in care se iau deciziile in Consiliu. Asta in conditiile in care legea prevede CLAR ca sedintele CNA sunt publice, iar fiecare decizie luata prin vot deschis se motiveaza. Intr-o alta discutie, sefa CNA le spune interlocutorilor sai: "Mie mi... ...continuare.

Noi inregistrari cu sefa CNA. Narcisa Iorga: Special pentru cei care spun ca nu sunt credibile

publicat 2014-07-14 00:15:24 (Realitatea-TV)
Noi inregistrari cu sefa CNA. Narcisa Iorga: Special pentru cei care spun ca nu sunt credibile Noi inregistrari care o au ca protagonista pe sefa CNA, Laura Georgescu, au fost facute publice. Membru al Consiliului National al Audiovizualului, Narcisa Iorga a publicat, o serie de fragmente din inregistrari audio ale sedintelor CNA, in care este redata atitudinea pe care o are sefa Consiliului, scrie Ziare.com. Pe blog Narcisa Iorga sustine ca a publicat inregistrarile ca replica la afirmatia premierului Victor Ponta, potrivit careia fragmentele audio provin din surse necredibile.... ...continuare.

Cata apa trebuie sa bei pe zi?

publicat 2014-07-13 18:45:02 (Antena3)
Cata apa trebuie sa bei pe zi? Apa nu primeste aceeasi atentie in ultima vreme in discutiile despre viata si santate precum antioxidantii, ceaiul verde si ultimele regimuri de slabit, si totusi ea joaca un rol extrem important in viata si sanatatea ... ...continuare.

Rosca Stanescu, despre cazul Laura Georgescu: In politica, si lipsa unei reactii poate fi perversa

publicat 2014-07-13 17:30:19 (Realitatea-TV)
Rosca Stanescu, despre cazul Laura Georgescu: In politica, si lipsa unei reactii poate fi perversa "In politica, si lipsa unei reactii poate fi perversa". Afirmatia a fost facuta de Sorin Rosca Stanescu, si se refera la decizia premierului de a nu reactiona la derapajele sefei Consiliului National al Audiovizualului. Intr-un editorial, Rosca Stanescu explica relatia dintre Victor Ponta si Laura Georgescu. Senatorul Sorin Rosca Stanescu scrie ca Laura Georgescu a ajuns la conducerea Consiliului National al Audiovizualului pe asa-numitul algoritm PSD. "Astfel incat nu i-a fost prea greu... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

invatamant la distanta neamt constantin si elena energia electrica goga andreea mantea catina examen bihor faur ucrain voinescu salar vestea sistem de sanatate european birsan drumul spre mare familia prigoana companii de stat valea oltului cel mai prost hot miley cyrus fantana fanatik loredana chivu inalta curte de casatie si justitie vienna motociclist navodari incendii acceleratul ana aslan horea sif oltenia andreea patrascu hidroconstructia ioan bala colectie posdru covasna cresterea guban accident rutier inem viorel baze chef taxa de poluare costuri rica raducanu