Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Laura Codruta Kovesi, castigatoarea premiului "Europeanul Anului" 2016, oferit de Reader's Digest

publicat 2016-01-18 16:01:10 (Realitatea-TV)
Laura Codruta Kovesi, castigatoarea premiului "Europeanul Anului" 2016, oferit de Reader's Digest Procurorul sef al Directiei Nationale Anticoruptie, Laura Codruta Kovesi, a fost desemnata castigatoarea premiului Europeanul Anului 2016, oferit de Reader's Digest, distinctie care recunoaste "lupta curajoasa si sustinuta impotriva coruptiei la nivel inalt". ...continuare.

Mituri controversate despre sex

publicat 2016-01-17 23:00:40 (Romania-TV)
Mituri controversate despre sex Mituri, mituri, mituri. Ne tot invartim in jurul lor si parca niciodata nu stim adevarul absolut. Cand vine vorba de sex, lucrurile se mai complica putin pentru ca oricum, acest gen de subiecte este tabu. Medicul Laura Berman a incercat sa mai dezcalceasca putin itele in ceea ce priveste miturile despre sex. ...continuare.

8 lucruri esentiale pentru o viata sexuala implinita

publicat 2016-01-17 22:45:33 (Romania-TV)
8 lucruri esentiale pentru o viata sexuala implinita Cand este vorba despre viata sexuala multi barbati nu realizeaza ca lucrurile nu se pot reduce doar la aparatul genital. Este nevoie de un amalgam de calitati necesare pe care un cuplu trebuie sa le posede daca vor sa aiba o viata sexuala implinita. ...continuare.

Cartea zilei: Gesturile care va vor schimba viata, de Joseph Messinger

publicat 2016-01-17 18:45:30 (Puterea)
In aceasta biblie a programarii neurogestuale (PNG), autorul prezinta o metoda inedita, ce va va invata cum sa va controlati gesturile pentru a va schimba viata. ...continuare.

Fosta sotie a lui Mihaita Nesu si-a refacut viata langa alt barbat

publicat 2016-01-17 16:00:52 (Romania-TV)
Fosta sotie a lui Mihaita Nesu si-a refacut viata langa alt barbat Viata de femeie divortata ii prieste fostei sotii a lui Mihai Nesu. Pentru ca a inceput sa castige foarte bine ca designer de incaltaminte, Maria s-a hotarat sa se mute la Bucuresti si sa isi deschida un magazin de profil. Prietenii apropiati spun chiar ca fosta sotie a lui Nesu si-a refacut viata si este la un pas de un nou mariaj. ...continuare.

Imagini SOCANTE cu Laura Cosoi! A iesit in plina strada batuta mar, si taiata pe fata! Nimeni nu a sarit sa o ajute!

publicat 2016-01-17 12:45:02 (CanCan)
Imagini SOCANTE cu Laura Cosoi! A iesit in plina strada batuta mar, si taiata pe fata! Nimeni nu a sarit sa o ajute! Laura Cosoi areusit sa ii socheze pe toti cei care i-au iesit in cale dupa o incaierare cumplita. Batuta mar si cu sangele siroind pe fata, nimeni nu s-a oferit sa ii ofere ajutorul. Actrita a avut parte de o experienta unica. ...continuare.

Asociatia 21 Decembrie 1989 cere ajutorul DNA: "Ordonanta de clasare a Dosarului Revolutiei e un FALS juridic"

publicat 2016-01-16 18:00:19 (Evenimentul-Zilei)
Asociatia 21 Decembrie 1989 cere ajutorul DNA: "Ordonanta de clasare a Dosarului Revolutiei e un FALS juridic Nu este exclus ca procurorii anticoruptie, condusi de Laura Codruta Kovesi, sa intre pe fir pentru a descalci itele Dosarului Revolutiei, mai ales ca vineri Asociatia 21 Decembrie 1989 a solicitat public ajutorul DNA si al CSM. ...continuare.

10 moduri in care locuinta iti influenteaza viata de cuplu

publicat 2016-01-16 14:30:35 (Libertatea)
Viata amoroasa poate fi usor influentata de diverse circumstante, printre acestea se regaseste si... ...continuare.

S-au rasturnat cu masina, dar au scapat cu viata. Autoturismul s-a dezmembrat in urma accidentului

publicat 2016-01-16 08:15:25 (ProTV)
S-au rasturnat cu masina, dar au scapat cu viata. Autoturismul s-a dezmembrat in urma accidentului Doi barbati din judetul Timis pot spune ca s-au nascut pentru a doua oara, dupa ce vineri seara au scapat cu viata dintr-un cumplit accident rutier. ...continuare.

DOLIU in lumea filmului! O actrita din "Beverly Hills" s-a stins din viata!

publicat 2016-01-15 20:30:03 (CanCan)
DOLIU in lumea filmului! O actrita din Beverly Hills s-a stins din viata! Actrita Barbara Allyne Bennet s-a stins din viata la varsta de 76 de ani, dupa o lunga suferinta. Familia si prietenii sunt in stare de soc. ...continuare.