Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Vrei o VIATA SEXUALA mai buna? Iata ce sfaturi au medicii

publicat 2014-10-13 23:15:43 (Romania-TV)
Vrei o VIATA SEXUALA mai buna? Iata ce sfaturi au medicii Orice barbat isi doreste sa fie zeu in propriul dormitor si sa aiba o viata sexuala mai buna. Insa este nevoie atat de dorinta, cat si de stiinta pentru a avea parte de viata sexuala la care viseaza. In plus, trebuie si ca partenera sa-i recunosca statutul si sa impartaseasca aceeasi opinie cu privire la viata sexuala a cuplului. Cu toate acestea si oricat de mult s-ar stradui barbatul, viata sexuala a cuplului poate lasa de dorit. Si nu e vorba neaparat de tehnica. Mintea femeilor... ...continuare.

ION ILIESCU: Am avut o viata tumultuoasa, plina. E viata mea!

publicat 2014-10-13 19:45:47 (Romania-TV)
ION ILIESCU: Am avut o viata tumultuoasa, plina. E viata mea! ION ILIESCU, fostul presedinte al Romaniei, a afirmat la lansarea cartii sale "Destinul unui om de stanga. Amintiri" ca a avut o viata tumultuoasa, nu lipsita de momente dificile, dar plina. ...continuare.

ANDREEA RAICU, STIL DE VIATA DICTAT de APLICATIILE DE PE TELEFON

publicat 2014-10-13 17:45:37 (Libertatea)
ANDREEA RAICU, STIL DE VIATA DICTAT de APLICATIILE DE PE TELEFON Cunoscuta pentru stilul de viata sanatos, Andreea Raicu a povestit cum o ajuta tehnologia sa se mentina in forma. Publicitate Aceeasi tehnologie ii ofera sprijinul pentru limitarea cheltuielilor zilnice.  "Toata viata mea e o aplicatie. Telefonul, cu ajutorul aplicatiilor, ma ajuta sa monitorizez numarul de ore de somn, kilometrii parcursi zilnic si nivelul de hidratare din organism", a spus Andreea. Vedeta Prima TV are grija de viata ei, dar si de portofel: "Am o aplicatie care ma ajuta sa... ...continuare.

Penelope Cruz, numita cea mai sexy femeie in viata viata de revista Esquire

publicat 2014-10-13 17:30:40 (ProTV)
Penelope Cruz, numita cea mai sexy femeie in viata viata de revista Esquire Actrita spaniola Penelope Cruz a fost numita cea mai sexy femeie in viata de revista Esquire si apare intr-un pictorial in numarul din noiembrie al publicatiei, potrivit dailymail.co.uk. ...continuare.

Un fost procuror acuza: Laura Codruta Kovesi se pronunta intotdeauna pe tema vinovatiei unor persoane

publicat 2014-10-13 16:00:02 (Antena3)
Fostul procuror Angela Nicolae, arestata in prezent pentru trafic de influenta, face acuzatii incendiare. Lumeajustitiei.ro publica, in premiera, o parte din declaratia data de Nicolae in fata judecatorilor... ...continuare.

Lucrurile care ar trebui sa conteze cu adevarat in viata

publicat 2014-10-13 14:30:44 (Romania-TV)
Lucrurile care ar trebui sa conteze cu adevarat in viata Viata este prea scurta pentru a iti permite luxul de a te supara. Nu exista nicio reteta care sa iti garanteze succesul, dar sfaturile de mai jos te pot ajuta sa iti stabilesti prioritatile. ...continuare.

Capitanul nationalei o sa ia foc! Iubita lui, Laura Teodoru, este in pericol! Prin ce trece satena de cand e plecat fotbalistul

publicat 2014-10-13 00:30:03 (CanCan)
Capitanul nationalei o sa ia foc! Iubita lui, Laura Teodoru, este in pericol! Prin ce trece satena de cand e plecat fotbalistul In timp ce iubitul fotbalist joaca in Turcia, Laura Teodoru este hartuita de alti barbati dornici sa ajunga la inima si in patul prezentatoarei. Din cauza lor, prezentatoarea si-a inchis contul de facebook. ...continuare.

Andra, MESAJ TULBURATOR: "S-a stins prea devreme. Vesnica iubire...RIP"

publicat 2014-10-11 17:15:40 (Realitatea-TV)
Andra, MESAJ TULBURATOR: S-a stins prea devreme. Vesnica iubire...RIP Andra este una dintre vedetele care si-au amintit, astazi, de Laura Stoica. Regretata cantareata ar fi implinit 47 de ani, iar Andra a postat un mesaj emotionant pe pagina ei de Facebook. Andra si-a emotionat fanii cu un mesaj postat pe pagina de Facebook. Artista si-a amintit ca in urma cu 47 de ani s-a nascut Laura Stoica, una dintre cele mai mari voci din muzica romaneasca, scrie Libertatea.ro. "Astazi Laura Stoica ar fi implinit 47 de ani. Aceasta stea a venit pe pamant pentru a ne lumina... ...continuare.

Laura Stoica, parasita de prieteni! Nimeni nu a venit sa-i aprinda o lumanare, in ziua in care ar fi implinit 47 de ani!

publicat 2014-10-10 22:30:06 (CanCan)
Zi trista pentru toti apropiatii si fanii artistei Laura Stoica. Vineri, talentata cantareata ar fi implinit 47 de ani. Din pacate, la mormantul ei nimeni nu i-a aprins nicio lumanare in aceasta zi... ...continuare.

Cum AI MURIT intr-o viata anterioara, in functie de ZODIE

publicat 2014-10-10 20:31:06 (Realitatea-TV)
Cum AI MURIT intr-o viata anterioara, in functie de ZODIE Multe persoane cred ca reincarnarea exista, iar noi am trait alte vieti, inainte sa ajungem cine suntem astazi. Afla cum ai murit intr-o viata anterioara, in functie de zodie. Berbec Tu ai revenit pe pamant, dupa o viata plina de introspectii, limite, responsabilitati si chiar robie. Din cauza greutatilor prin care ai trecut atunci, nu te mira daca simti o dorinta de razbunare inexplicabila. Cel mai probabil, ai trait viata unui artist neimplinit sau a unui filosof. Ai avut un zbucium... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

alegeri prezidentiale samuel florin sala cannavaro mures te vreau langa mine cornetu luptatorii breaza banca trans raluca pascu autoutilitare loto 6 bin laden primarul hernie tradus aradon motru blue botez medicul de familie incendi news pitipoance migdale clopo local disponibilizare fertilizare voicu vine premiere poarta alba tiguan voluntariat proba scrisa work florescu vizita colegiul parade subventii tiberiu iacob ridzi cipru iubiri accident de circulatie trei morti oltean actiuni coca cola