Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Laura Vass, fotografiata in dormitor! Parul ciufulit si asternuturile ravasite spun totul

publicat 2016-11-09 21:45:02 (CanCan)
Laura Vass, fotografiata in dormitor! Parul ciufulit si asternuturile ravasite spun totul Laura Vass s-a lasat fotografiata in dormitor intr-o ipostaza in care fanii nu s-ar fi asteptat s-o vada. Parul ciufulit si asternuturile ravasite nu au oprit-o sa faca imaginea publica. Laura Vass este una dintre cele mai indragite artiste de muzica de petrecere, insa acest statut nu o impiedica sa fie naturala si sa le arate fanilor asa cum este ea atunci cand nu e pe scena. De curand, Laura Vass a postat pe o retea de socializare o fotografie o fotografie in care apare in dormitor.... ...continuare.

Viata grea pentru iubitul lui Ruby: "Daca eu sunt un copil fericit, nu trebuie sa ..."

publicat 2016-11-08 16:00:02 (Antena3)
Viata grea pentru iubitul lui Ruby: Daca eu sunt un copil fericit, nu trebuie sa ... Ruby a vorbit in premiera, la Antena Stars, despre dezamagirile pe care le-a trait in viata, dar si despre cea mai speciala persoana din viata ei. "Este cu mine, trebuie sa ma sustina,... ...continuare.

Imaginile care o dau de gol pe Laura Cosoi. Isi ascunde burtica de graviduta FOTO

publicat 2016-11-08 13:45:10 (Romania-TV)
Imaginile care o dau de gol pe Laura Cosoi. Isi ascunde burtica de graviduta FOTO Laura Cosoi este una dintre cele mai apreciate vedete din Romania, dupa ce s-a facut remarcata in serialul "La Bloc". Actrita a avut o relatie cu Smiley timp ce cinci ani de zile, dar cei doi si-au spus adio in 2012, avand acum o relatie de prietenie. In prezent, Laura Cosoi este casatorita cu afaceristul Cosmin Curticapean pe care il cunostea inca de cand erau mici copii. ...continuare.

Ce a postat LAURA COSOI, dupa ce Cancan.ro a publicat imaginile cu burtica

publicat 2016-11-08 13:30:02 (CanCan)
Ce a postat LAURA COSOI, dupa ce Cancan.ro a publicat imaginile cu burtica Cancan.ro, site-ul nr.1 din Romania, a publicat imaginile cu burtica Laurei Cosoi (vezi AICI fotografiile), dar ea vrea sa tina totul secret deocamdata. Laura Cosoi si alesul inimii ei si-au unit destinele in luna august a anului trecut, la Iasi, orasul natal al actritei. Cei doi se inteleg de minune si se bucura de fiecare clipa petrecuta impreuna. Actrita a marturisit recent ca si-ar dori sa aiba un copil, iar visul i s-ar putea indeplini avand in vedere ca burtica ei ar putea fi de... ...continuare.

Imaginile care o dau de gol pe Laura Cosoi! Isi ascunde burtica de graviduta?

publicat 2016-11-08 08:30:02 (Antena3)
Imaginile care o dau de gol pe Laura Cosoi! Isi ascunde burtica de graviduta? Laura Cosoi este una dintre cele mai apreciate vedete din România, dupa ce s-a facut remarcata în serialul "La Bloc". Actrita a avut o relatie cu Smiley timp ce cinci ani de zile, dar cei doi... ...continuare.

Documentul care scoate la lumina amanunte NESTIUTE din dosarul Black Cube: Kovesi se crede urata, motiv pentru care uraste femeile

publicat 2016-11-07 12:45:09 (Romania-TV)
Documentul care scoate la lumina amanunte NESTIUTE din dosarul Black Cube: Kovesi se crede urata, motiv pentru care uraste femeile Stenograma discutiei dintre Daniel Dragomir si cei doi reprezentanti ai firmei Black Cube, Dan Zorella si Udi Levi, din dosarul cu Black Cube, publicata de Ion Cristoiu pe blogul sau, dezvaluie faptul ca finalul Operatiunii Tornado de investigare a Codrutei Kovesi era gandit pentru data de 30 aprilie 2016. Din document, ies la iveala si amanunte despre viata privata a sefei DNA Laura Codruta Kovesi. ...continuare.

4 probleme din viata reala care-i ingrijoreaza pe copii

publicat 2016-11-06 13:15:01 (Antena3)
4 probleme din viata reala care-i ingrijoreaza pe copii Din prisma adultului, viata copilului este una lipsita de griji. Ei bine, lucrurile nu stau chiar asa. Sunt o multime de situatii care-i preocupa pe cei mici. Iata 4 probleme din viata reala care-i ingrijoreaza pe... ...continuare.

Cu peruca si rochie neagra, scurta, Dorian Popa a ajuns sa fie confundat cu fermecatoarea Dina Vass! Ce moment, ce melodie!

publicat 2016-11-05 21:45:01 (Antena-1)
In cadrul celei de-a IX-a editii din sezonul X de la "Te cunosc de undeva!", Dorian Popa a cantat melodia interpretata de Dina Vass - "The love i have for you". ...continuare.