Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




ROMANII AU TALENT 2017. Smiley si Laura Cosoi, fata-n fata. Ce reactie uluitoare a avut cantaretul cand si-a vazut fosta iubita

publicat 2017-03-18 17:45:06 (Romania-TV)
ROMANII AU TALENT 2017. Smiley si Laura Cosoi, fata-n fata. Ce reactie uluitoare a avut cantaretul cand si-a vazut fosta iubita ROMANII AU TALENT 2017. Smiley a avut parte de o surpriza de proportii in cea de-a cincea editie. Laura Cosoi, fosta lui iubita, a aparut in culise alaturi de un concurent. ...continuare.

Smiley si Laura Cosoi s-au intalnit in culise la "Romanii au talent". Ce a facut artistul cand si-a vazut fosta iubita

publicat 2017-03-18 16:00:07 (ProTV)
Smiley si Laura Cosoi s-au intalnit in culise la Romanii au talent. Ce a facut artistul cand si-a vazut fosta iubita Smiley a avut parte de o surpriza in timpul filmarilor pentru Romanii au talent. Laura Cosoi, fosta lui iubita, a aparut in culise alaturi de un concurent pe care il sustine, fiind colegi la teatru. ...continuare.

Ce spune viata sexuala despre sanatatea ta

publicat 2017-03-18 09:30:06 (Romania-TV)
Ce spune viata sexuala despre sanatatea ta Viata sexuala este excelenta atat timp cand lucrurile merg in directia dorita. Insa cand ceva nu merge bine este mai usor sa arunci vina pe partener si pe viata sexuala alaturi de el. Sau poate ... corpul tau incearca sa-ti spuna ceva? De cele mai multe ori problemele din viata sexuala pot ascunde probleme grave de sanatate. ...continuare.

ROMANII AU TALENT. Laura Cosoi fata-n fata cu Smiley. Intrebarea intima adresata de ea

publicat 2017-03-17 22:00:06 (Realitatea-TV)
ROMANII AU TALENT. Laura Cosoi fata-n fata cu Smiley. Intrebarea intima adresata de ea ROMANII AU TALENT. Laura Cosoi si-a facut aparitia in culise la "Romanii au Talent", unde l-a sustinut pe un concurent din Iasi, student la actorie. ...continuare.

GALERIE FOTO Cea mai sexy femeie din fotbal! Laura Bariatti ii innebuneste pe fani si pe jucatori

publicat 2017-03-16 09:00:03 (Gazeta-Sporturilor)
GALERIE FOTO Cea mai sexy femeie din fotbal! Laura Bariatti ii innebuneste pe fani si pe jucatori Laura Bariatti este considerata cea mai sexy femeie din fotbal si atrage privirile tuturor fanilor. Laura este din Venezuela si este fizioterapeut în Guatemala, la echipa Deportivo Suchitepequez, si este foarte fericita ca lucreaza în fotbal. "Am ajuns aici datorita unui prieten, care a jucat în Venezuela. Când am ajuns, mi-a spus ca echipa nu are fizioterapeut. Mi-am trimis CV-ul si mi s-a oferit imediat postul. ... ...continuare.

Laura Codruta Kovesi si Augustin Lazar, monitorizati de ministrul Justitiei

publicat 2017-03-16 06:45:19 (Evenimentul-Zilei)
Laura Codruta Kovesi si Augustin Lazar, monitorizati de ministrul Justitiei Ministrul Justitiei, Tudorel Toader, a anuntat ca timp de 10 zile sefa DNA, Laura Codruta Kovesi, si procurorul general, Augustin Lazar, se afla in evaluari. ...continuare.

Grave probleme de sanatate pentru mama fiicei lui Dan Condrea. Laura Georgescu trebuie operata

publicat 2017-03-15 13:30:11 (Romania-TV)
Grave probleme de sanatate pentru mama fiicei lui Dan Condrea. Laura Georgescu trebuie operata Problemele nu se mai termina pentru Laura Georgescu, fosta sotie a lui Dan Condrea. Dupa moartea omului de afaceri, aceasta a inceput lupta in tribunale pentru fiica lor. Judecatorii au decis ca minora sa fie data in plasament, insa cum Laura Georgescu a facut apel, fiica lui Condrea va locui cu mama ei pana se va judeca si apelul. Pe langa toate acestea, femeia are si grave probleme de sanatate. ...continuare.

Destinul lor pare scris cu AUR. Viata le da TOTUL acestor zodii

publicat 2017-03-15 10:00:05 (Realitatea-TV)
Destinul lor pare scris cu AUR. Viata le da TOTUL acestor zodii Unele persoane pur si simplu se nasc sub o stea norocoasa. Spre deosebire de alti oameni, acestea au astrele de partea lor, asa ca succesul nu intarzie sa apara. Practic, nu prea trebuie sa faca mare lucru pentru a reusi in viata, fiindca soarta le ofera cam totul: bani, faima si o viata cu de toate. ...continuare.

Laura Cosoi e impotriva operatiilor estetice: cum reuseste frumoasa vedeta sa-si mentina tenul sanatos

publicat 2017-03-14 21:30:02 (CanCan)
Laura Cosoi e impotriva operatiilor estetice: cum reuseste frumoasa vedeta sa-si mentina tenul sanatos Laura Cosoi este una dintre cele mai frumoase vedete de la noi. Pentru asta, vedeta nu face mari eforturi, dar are grija de tenul ei ca de ochii din cap. Traim vremuri in care vrem nu vrem, imaginea joaca un rol esential, iar pentru a fi in pas cu moda, doamnele si domnisoarele apeleaza la diverse trucuri pentru a-si scoate in evidenta frumusetea. Chiar daca uneori au tendinta sa exagereze. Laura Cosoi a stiut de la inceput sa isi creeze o imagine curata si este adepta stilului natural pe... ...continuare.

Conspiratia Georgestilor: Fostul sef al ANI ii cerea pe "firul scurt" sefei CNA sa ancheteze Antena 3

publicat 2017-03-13 16:15:01 (Antena3)
Conspiratia Georgestilor: Fostul sef al ANI ii cerea pe "firul scurt" sefei CNA sa ancheteze Antena 3 Horia Georgescu, fostul sef ANI, a sunat-o pe Laura Georgescu pe "telefonul scurt", cerându-i sa se sesizeze în privinta unei emisiuni de la Antena 3. Apelul catre Laura Georgescu a fost facut pe... ...continuare.